Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2014., 07:04   #3281
Quote:
DaVinci kaže: Pogledaj post
Mislim da sam žrtva nekog jakog prokletstva, jednostavno se previše toga poklapa i slaže negativnog, neke stvari su doslovno da ih već mogu predvidjeti, kad god nešto pokušam popraviti ispadne sranje ili me nešto vanjsko spriječi.
Da li mi možete preporučiti nekoga tko bi mi mogao reći nešto više o tome i možda pomoći? Može na PM.
Prije nego što postaviš ovakva pitanja ...trebaš se zapitati ...tko bi tebe prokleo i zašto? Nitko ..ama baš nitko neće trošiti cijeli dan da baci urok na nekoga bezveze. Stoga se prestani brinuti i pokušaj riješiti svoje probleme sam...ono što trebaš napraviti je osigurati se da ti problemi ne dođu. :P
Tužna istina ali život je težak i najbolje je sve napraviti sam , bez moljakanja drugih da ti pomognu
__________________
The Art Of Trolling - Trull Tzu
ArcanumNowus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 22:53   #3282
COPRIJE !!!!!

Svima pozdrav na ovom forumu,aista sam zaprepastena pa bih pitala nekog od vas ko vjeruje u to i kuzi se da mi kaze..ovak,prosli tjedan mi jedna cura radila ekstenzije kod kuce,neznam ju otprije preko oglasa sam ju pronasla.Da bi ja danas prckala po kosi i pronadjem konac!!!!!!!! konac se drzao u kosi,malo deblji onak,da ne vjerujes.prvo sam mislila da je to nesto ko kosa,mozda tvornicki preradjena pa reko mozda neka sintetika,ali dragi moji to je konac!!!!!!!!!! onda sam se preplasila povukla ga i iscupala,e sad neznam jel sam do kraja i bacila ga u pec..!!!!! recite mi molim vas dali su to kakve coprije,ja jos i sad ne vjerujem..ovo mi je prvi put da sam tak nekaj dozivjela...uzas
sanja istvanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 23:09   #3283
Da, mislila je da se nikad više nećeš češljat i prčkat po kosi pa ti je ostavila konac
Kad se baca urok onda se cilj da osoba ne nađe samo tako predmet uroka, tak da su šanse minimalne da je ovo urok...
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 23:18   #3284
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Da, mislila je da se nikad više nećeš češljat i prčkat po kosi pa ti je ostavila konac
Kad se baca urok onda se cilj da osoba ne nađe samo tako predmet uroka, tak da su šanse minimalne da je ovo urok...
..cekajte ,mislite da to nije urok,mozda je stvarno bilo upakirano u ekstenzije...a cura se bavi i tarotom tak da mi sumnjivo to sve
sanja istvanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 00:18   #3285
sigurno se amaterski bavi pa nije profesionalno napravila posao kako treba...
pocetnici cesto zeznu neke stvari kod takvih copranja...

Zadnje uređivanje Akujiki : 25.10.2014. at 00:26.
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 22:03   #3286
Ako netko izvrši demonizam na neku kuću,ako ja odem iz te kući nakon nekoliko dana,dali će me zlo kuće pratit u drugi dom?te kome se obratit za egzorcizam?
__________________
Izbjegavaj nevolje skinut će ti glavu.
Gangster Boss is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 22:06   #3287
Pa bude te zlo pratilo ak se zlo primilo za tebe...ak je vezano samo za kucu onda bude ostalo samo vezano za kucu
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 12:48   #3288
bliži se još jedan veliki blagdan 1.11. i već počele svađe unutar obitelji, poglavito kada se treba ići na groblje. također su svađe skoro svaku nedjelju, znači danom kada se ide u crkvu. ja to nemogu više iskreno podnijeti, svake godine jedno te isto. molim za pomoć

Zadnje uređivanje bluemoon89 : 26.10.2014. at 13:05.
bluemoon89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 16:45   #3289
Rekao bih da je stvar puno manje mistična.

Kada su na okupu i svi zajedno jedni sa drugima dolazi stvarna situacija na vidjelo..jednostavno se ne slažu, klasična ljudska netrpeljivost..ništa novo na ovome svijetu, nažalost..
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 01:21   #3290
Ali i taj odlazak u crkvu i na sve te tradicionalne stvari je uvjetovan ubuksiranim nacinom razisljanja i ljudi misle da to moraju jer ce inace biti odbaceni od drustva ili osudjivani...to ti je uvjek korjen drustvenih problema svakakvih
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 08:24   #3291
Quote:
ArcanumNowus kaže: Pogledaj post
Prije nego što postaviš ovakva pitanja ...trebaš se zapitati ...tko bi tebe prokleo i zašto? Nitko ..ama baš nitko neće trošiti cijeli dan da baci urok na nekoga bezveze. Stoga se prestani brinuti i pokušaj riješiti svoje probleme sam...ono što trebaš napraviti je osigurati se da ti problemi ne dođu. :P
Tužna istina ali život je težak i najbolje je sve napraviti sam , bez moljakanja drugih da ti pomognu
Smatram da ovo nije baš točno. Ja sam iznenađena koliko su ljudi u stanju utrošiti vremena i energije da naškode drugome, i to bez obzira da li će imati koristi od toga ili ne.
Fubuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 11:08   #3292
hvala na komentarima. inače nisam uopće pobožna osoba, ne molim se, ne idem u crkvu, no baš najgore stvari kad posložim u glavi se dešavaju upravo vezano uz vjeru. zato mi je to već pre čudno. nije da smo velika obitelj pa da se sad nađu trzavice, već npr. baš primjetih, kad idemo mojem djedu i baki na grob, uvijek svađe nastanu. a nedjelja, pa recimo da svake druge budu ogromne svađe. što primjetih i da bude petkom ako jedemo ribu, znači isto jedno kršćansko pravilo. o božiću da ne pričam i strahotama koje se dešavaju sve to sv. 3 kralja. educirana sam i racionalna osoba, no kad se tolko stvari zareda u slične datume, stvarno se već zapitam u čemu je problem.
bluemoon89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 15:37   #3293
Quote:
Fubuki kaže: Pogledaj post
Smatram da ovo nije baš točno. Ja sam iznenađena koliko su ljudi u stanju utrošiti vremena i energije da naškode drugome, i to bez obzira da li će imati koristi od toga ili ne.
Onda smo svi "u banani".
Tolike nesrece, bolesti, nedace, nepravde; eto svi smo ureknuti i nema nam spasa.
Ne gine nam drugo nego se fino pokrit' s poplunom i cekati obecani ponovni dolazak Mesije.
sladana5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 17:24   #3294
Quote:
sladana5 kaže: Pogledaj post
Onda smo svi "u banani".
Tolike nesrece, bolesti, nedace, nepravde; eto svi smo ureknuti i nema nam spasa.
Ne gine nam drugo nego se fino pokrit' s poplunom i cekati obecani ponovni dolazak Mesije.
Pa ak gledas tak na to vec cin neko ruzno misli o tebi cim te ogovara vec te urekne... to je isti princip i podsvjesno djeluje ponekad ovisno o osobi koja ogovara stvarno
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 17:54   #3295
Ma salila sam se malo.
Iskreno, nakon svega, nimalo ne vjerujem u te stvari.
SVI mi imo svoje tuge i zalosti, a u zivotu je valjda pravilo da "nesreca nikad ne dolazi sama". Nego ti se izredaju apsurdne situacije, jedna za drugom, i onda, u strahu i "predosjecajuci" neminovnu veliku katastrofu di ce biti i mrtvih, trk kojekakvim alternativcima na HITNO skidanje tih vrazjih cina. (Koje nisu nikakve cini nego jednostavno zivot.)
To je veliki manevarski prostor za raznorazne "sakupljace magle", samoprozvane "skidace" uroka, nagaza, crne magije, prokletstava.....
I onda ocajni ljudi nasjednu na te njihove bljezgarije.
Pokupe im lovu, nista se ne promijeni cak bude i gore, a ovi se pravdaju "neprirodno snaznim coprijama" za koje eto, ipak treba jos i jos i jos i jos novaca.
Znaci, kad te netko ogovora ili ti je zavidan, vec je to "opasno"?
Svasta.
Da je to istina, ne bi vise bilo ni jednog jedinog tajkuna a niti filmske i rock zvijezde. Svi bi bili sretni i prosjecni.
sladana5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 18:08   #3296
Quote:
sladana5 kaže: Pogledaj post
Ma salila sam se malo.
Iskreno, nakon svega, nimalo ne vjerujem u te stvari.
SVI mi imo svoje tuge i zalosti, a u zivotu je valjda pravilo da "nesreca nikad ne dolazi sama". Nego ti se izredaju apsurdne situacije, jedna za drugom, i onda, u strahu i "predosjecajuci" neminovnu veliku katastrofu di ce biti i mrtvih, trk kojekakvim alternativcima na HITNO skidanje tih vrazjih cina. (Koje nisu nikakve cini nego jednostavno zivot.)
To je veliki manevarski prostor za raznorazne "sakupljace magle", samoprozvane "skidace" uroka, nagaza, crne magije, prokletstava.....
I onda ocajni ljudi nasjednu na te njihove bljezgarije.
Pokupe im lovu, nista se ne promijeni cak bude i gore, a ovi se pravdaju "neprirodno snaznim coprijama" za koje eto, ipak treba jos i jos i jos i jos novaca.
Znaci, kad te netko ogovora ili ti je zavidan, vec je to "opasno"?
Svasta.
Da je to istina, ne bi vise bilo ni jednog jedinog tajkuna a niti filmske i rock zvijezde. Svi bi bili sretni i prosjecni.
napisal sam da je ovisno od osobe do osobe...neko ko jako vjeruje u praznovjerja naprimjer na njega bude djelovalo sve svi ti strahovi...
a na nekoga ko je tvrdoglav i ne vjeruje u nist na njega nebude djelovalo...
...vecinom ocajni ljudi padaju pod utjecaje jer njim je aura potpuno potrgana od svih njihovih strahova... tvrdoglavi ljudi su tu u prednosti...ali i to ima svoje mane...

naravno da neki vide priliku da zaradjuju na ocajnim ljudima...
a ljudi ne svacaju da je dovoljno da imaju psihicki jak stav i da su sigurni...

Svi koji su motiv ogovaranja vecinom su tvrdoglavi i sami imaju prirodno zastitu od nekih strahova...

da sad ne objasnjavam kak kaj djeluje...na njih ne djeluju ogovaranja i zavist jer njih boli kurac za sve druge...imaju sve kaj zele i netrebaju se bojati nekih stvari...

kuzis...oni koji npr nemaju neke materijalne stvari se osjecaju nesigurni i zato su ranjivi
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 18:46   #3297
Istina.
sladana5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 18:53   #3298
Quote:
sladana5 kaže: Pogledaj post
Istina.
Ali to je uvjetovano materijalizmom...to ne znaci da je materijalizam dobra stvar... nek neki ljudi misle da je to glavni smisao zivota biti dobro materijalno osiguran...

na neki nacin psihicki je onima koji imaju ali kad tad i oni svate neke stvari da nije u materijalizmu sve...tu onda doleze oni u prednost koji nemaju onda se oni lakse nose sa takvim situacijama...
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 10:41   #3299
Ma ja i dalje mislim da to nisu nikakve coprije, sve je to samo zivot, takav kakav jest, nekome tezak, nekome posut ruzinim laticama.
I to je to, nista se tu nemre. Samo hrabro naprijed, nema nam druge, pa sta bude.
sladana5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 10:51   #3300
Quote:
sladana5 kaže: Pogledaj post
Ma ja i dalje mislim da to nisu nikakve coprije, sve je to samo zivot, takav kakav jest, nekome tezak, nekome posut ruzinim laticama.
I to je to, nista se tu nemre. Samo hrabro naprijed, nema nam druge, pa sta bude.
Pa nisu to sve coprije naravno ali u metaforickom smislu jesu...
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:07.