Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2014., 02:29   #21
Moram priznat dvojka bolja od jedinice )
Stvarno odlican film ..
nadam se da snime i trojku,nebih se zalio
__________________
Temu kod -30% za nove korisnike: aam11835
mp3david is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 09:48   #22
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Koji vrag nije u redu sa mnom
Ne brini, sve je u redu s tobom.
Ja sam prekinuo gledanje nakon 20 minuta
__________________
Windfucker
vedrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 14:12   #23
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Spika sa narednikovom kceri. I kada skuze o cemu je rjec je nenadjebiva. Pogotovo kad mu Tatum kaze "dali ste mu 5"
Dobra scena da
__________________
"I'm proud of what I achieved there, but a life built on memories is not much of a life." - Eric Cantona

"U životu sam mnogo novca potrošio na alkohol, lijepe žene i brze automobile. Ostatak sam spiskao na gluposti." - George Best
Odin335 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 20:04   #24
stiglo na torrente vidim. odmah idem skidat da odgledam još koji put

stvarno ne znam kako se nekome ovaj film ne sviđa. komedija godine definitivno. onaj neighbours je nula prema ovom filmu
halek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 20:17   #25
nije mi bolji od jedinice..nikako..jedinica mi ima onaj neki iskreni sarm...kao isli su napravit takvu komediju pa sta bude bude... (mislim zna se da su se i sami iznenadili uspjehom filma)....a tu se vec vidi da idu namjerno na isti kalup ko u prvom, sto u nekim slucajevima prolazi a u nekima ne...hill mi je u ovom slabiji nego u 1,a dok je tatum nastavio u dobrom tonu (otkrice "humoristicno" u 1.) ...
ima dosta hit & miss fora, ali ono sto je bitno stalno se lagano smijes,dok na par scena sam umirao od smijeha...tako da ipak dobra komedija

ali da,jedna od najjacih scena ikad u komedijama....ono cekanje da tatum shvati da je to zapravo ice cubeova kcer...oni su to popratili zvucno i vizualno...vrh,apsolutni vrh ta scena i nastavak iste
__________________
All we have to decide is what to do with the time that is given us
Twiggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 21:04   #26
Quote:
halek kaže: Pogledaj post
onaj neighbours je nula prema ovom filmu
neighbors je nula svakako, bez obzira na bilo šta.
__________________
Daily Comic Mind
yoda33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 21:54   #27
Quote:
halek kaže: Pogledaj post
stiglo na torrente vidim. odmah idem skidat da odgledam još koji put

stvarno ne znam kako se nekome ovaj film ne sviđa. komedija godine definitivno. onaj neighbours je nula prema ovom filmu
U jos pre 10-ak dana i to u HD.

Ni meni to nije jasno jer ako ovo nije zabavno i smesno onda. Skinuo ja i gledace se barem jos dva puta do kraja godine.

No ne slazem se da je komedija godine ipak to priznanje ide "The Wolf of Wall Street" (koji se poceo prikazivati 4 dana pre pocetka 2014-te pa ga ja ipak racunam u ovu godinu).
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 22:12   #28
Quote:
Twiggy kaže: Pogledaj post
nije mi bolji od jedinice..nikako..jedinica mi ima onaj neki iskreni sarm...kao isli su napravit takvu komediju pa sta bude bude... (mislim zna se da su se i sami iznenadili uspjehom filma)....a tu se vec vidi da idu namjerno na isti kalup ko u prvom, sto u nekim slucajevima prolazi a u nekima ne...hill mi je u ovom slabiji nego u 1,a dok je tatum nastavio u dobrom tonu (otkrice "humoristicno" u 1.) ...
ima dosta hit & miss fora, ali ono sto je bitno stalno se lagano smijes,dok na par scena sam umirao od smijeha...tako da ipak dobra komedija

ali da,jedna od najjacih scena ikad u komedijama....ono cekanje da tatum shvati da je to zapravo ice cubeova kcer...oni su to popratili zvucno i vizualno...vrh,apsolutni vrh ta scena i nastavak iste
Pa je da je na kalup jedinice ali na to su isli i jos se cijelo vrijeme sprdaju na to.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 12:10   #29
Ma meni su obadva tu tu negdje. Mozda ima jedinica vise nekog sarma, dvojka je dosta genericna. Inace, da budem iskren, ocekivao sam vise od oba dva filma .
__________________
Al Lowe's masterpiece
nickherc is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 18:33   #30
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Pa je da je na kalup jedinice ali na to su isli i jos se cijelo vrijeme sprdaju na to.
istina..mozda cak i previse u nekim trenucima
__________________
All we have to decide is what to do with the time that is given us
Twiggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 03:45   #31
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Koji vrag nije u redu sa mnom - meni je ovo takva debilana da sam ga jedva odgledao do kraja Hill kronično neduhovit, Tatum relativno podnošljiviji, fore nevjerojatno jadne, improvizacija za krasni quratz. Jedini tračak osmjeha se pojavio na zahebanciji o mogućim nastavcima. Ne kužim. Je'l to nešto do mene?
Ovo boldano se i ja pitam.
Poceo sam gledati 21 (nisam jos gledao 22) i film je dosada nevidjena. Nije mi se dalo pogledat ga do kraja.
Ima mozda par dobrih fora ali nikako ne kuzim na koju foru je ovo ''urnebesno'' ''fenomenalno'' ''ludnica'' i sl. A onaj glumac sto ga svi hvalite mi je isto nista.
Imao sam osjecaj kao da gledam film sa dna zadnje stranice liste imdb-a koji ima ocjenu 2,9
zilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 09:05   #32
Dobro, nemoj pretjerati . Ni meni nije vrijedan IMDB ocijene, al je okej film, onak za pogledat. Precijenjen sigurno.
__________________
Al Lowe's masterpiece
nickherc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 11:02   #33
ni jedan ni drugi nisu dobri. tu i tamo kakva fora, ali ništa ozbiljno. dobro je bilo kad je debeli zaronio u one limenke, a ocjenjivači mu nacrtali lika kako riga u wc školjku
GroverTMuldoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 11:04   #34
22 Jump Street - End Credit "Sequels"
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 14:28   #35
Quote:
GroverTMuldoon kaže: Pogledaj post
ni jedan ni drugi nisu dobri. tu i tamo kakva fora, ali ništa ozbiljno. dobro je bilo kad je debeli zaronio u one limenke, a ocjenjivači mu nacrtali lika kako riga u wc školjku
Nije bio lik koji riga neko 3 pipmpeka.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 09:08   #36
Probala sam se natjerati da pogledam, ali sam na oba dijela odustala na pola.
Očaj.
Od humora ni h.
Ni jedna jedina scena me nije natjerala da se nasmijem, čak ni u sebi.

Onaj Tatum mi izgleda nekako natečeno, kao da su ga ose izbole. On je na glasu kao zgodan ili šta?
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 15:06   #37
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Probala sam se natjerati da pogledam, ali sam na oba dijela odustala na pola.
Očaj.
Od humora ni h.
Ni jedna jedina scena me nije natjerala da se nasmijem, čak ni u sebi.

Onaj Tatum mi izgleda nekako natečeno, kao da su ga ose izbole. On je na glasu kao zgodan ili šta?
Ajde daj mi neki primjer neke američke komedije koja je tebi smiješna/humorna onda
Nino81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 15:25   #38
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Probala sam se natjerati da pogledam, ali sam na oba dijela odustala na pola.
Očaj.
Od humora ni h.
Ni jedna jedina scena me nije natjerala da se nasmijem, čak ni u sebi.

Onaj Tatum mi izgleda nekako natečeno, kao da su ga ose izbole. On je na glasu kao zgodan ili šta?
Imam identično mišljenje o filmu i o glumcu,stvarno ne znam odakle mu tako visoka ocjena na IMDB-u?
valentino rossi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 18:16   #39
Quote:
Nino81 kaže: Pogledaj post
Ajde daj mi neki primjer neke američke komedije koja je tebi smiješna/humorna onda
Pokušavam se sjetiti, ali stvarno ne znam kad sam zadnji put neku dobru komediju gledala. I to još američku.
Inače više volim britanski humor, tako da mi je rijetko koja američka komedija dobra.
Serije da, ali filmovi teško.

U zadnje vrijeme sam zato i odustala od komedija, ali ova je tolika svugdje spominjana, da sam mislila da je neko remek djelo žanra.
Ali nije mi ni probavljiva, a kamoli nešto drugo.
Čak mi je i Mamurluk bolji, a sjećam se da sam za njega mislila kako je prerazvikan film i kako nije baš bogznašto.


Edit: onaj Paul mi nije bio loš filmić.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 18:54   #40
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
ova je tolika svugdje spominjana, da sam mislila da je neko remek djelo žanra.
Imala si pogresna ocekivanja od filma, ako se spominje ne mora da znaci da je remek-delo u svetu komedija. 22 je dobra komedija u okvirima klasicne komedije i jedna od boljih novijih e sad stvar je ukusa ne mora se svakom svideti.

Ako trazis remek-delo u svetu komedija odgledaj The Wolf of Wall Street (2013) ...e to ti je najbolja komedija unazad 10-ak godina i jace, ok nije klasicna komedija vise je biografski dramedy da budemo precizni ali komedija kao zanr dominira u filmu a film je presmesan i veoma kvalitetan.
Ako volis Britanski humor odgledaj Death at a Funeral (2007), vrlo dobra komedija.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:49.