Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2015., 11:13   #561
Quote:
garakelim kaže: Pogledaj post
pozdrav
čuo sam da je najbolje imati žiro račun za plaćanje preko neta, imati toliko kuna koliko želiš potrošiti
ali čuo sam da kada uplaćuješ na žiro da se ti vodi kao dodatni dohodak ili nešto slično i da onda može biti problem oko poreza
?
To sa žirom je glupost, uzmeš prepaid karticu pa isto možeš staviti kuna koliko želiš potrošiti.
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 15:04   #562
Gdje se može otvoriti ta prepaid kartica? I kolika je mjesečna naknada za to?
sandymandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 16:29   #563
Quote:
sandymandy kaže: Pogledaj post
Gdje se može otvoriti ta prepaid kartica? I kolika je mjesečna naknada za to?
Hypo banka recimo, nema naknada:

http://www.hypo-alpe-adria.hr/hr/con...efresh-kartica
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 17:54   #564
Planiram napraviti prepaid karticu za kupovinu preko interneta,zanima me koja je najbolja banka za to? Ima li tko iskustva sa prepaid karticama?
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 01:27   #565
Dva pitanja.

Kad prebacujem novac s tekućeg na devizni (USD) u PBZ banci su oba, onda samo napišem iznos koji želim prebaciti recim 100 kn, i banka prema tome tečaju sama izračuna koliko je to dolara koji će sjesti da devizni raćun. ali princip je isti kao da uplaćujem na drugi tekući račun. Znači pod Račun primatelja stavim IBAN tog deviznog računa ?
Imam grešku Greška
Trenutno nije moguće odgovoriti na vaš zahtjev, molimo pokušajte kasnije. Primite našu ispriku i hvala na razumijevanju.

jel to do njih ?
Zanima me taj poziv na broj mogu sve istaviti prazno ili moram stvaiti 00 i onda datum u ovom obliku da mi sustav ne sere 22022016.

Što je s pozivom na broj zaduženja, jel to sve postavljam praZNO, tj ništa ne upisujem.

Kao i šifra namjejne i kategorije namjene ili bilo što od tog izaberem ?

I ja s ovom karticom http://www.pbzcard.hr/hr/izdavanje-k...ectron-kartica Kod nas ili un inozemstvu plaćam u trgovinama i restoranima (preko POS uređaja) normalno kao i onom visa bijelom inspire karticom ? jedino što mi se tečaj koji nije baš povoljan izračunava ?
greengold is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:31.