Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2012., 18:01   #21
Quote:
rospica kaže: Pogledaj post
Ako stolariju platim 15-20 tisuća kuna ima da traje i bude nepromijenjena 100 godina! To je plastika, a ne hibridni materijal iz buducnosti... Ako meni za tijelo ne treba kupka sa komadicima zlata ili krema od neznam ti ni ja cega, onda ni stolariji ne treba nista osim vode, krpe, spuzve, eventualno octa, sapuna i slicno... Amen!
vele_majstor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 23:38   #22
topla voda i 10 declitira sirce/oct
svastarija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 17:46   #23
Quote:
svastarija kaže: Pogledaj post
topla voda i 10 declitira sirce/oct
Ne razumijem! 10 decilitara octa?! A na koliko vode? WTF?! mislis li mozda na omjer ili?
rospica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2012., 22:10   #24
Quote:
rospica kaže: Pogledaj post
Ne razumijem! 10 decilitara octa?! A na koliko vode? WTF?! mislis li mozda na omjer ili?
amway proizvode pogledajte,ima ih dosta koji stvrno rade sto i pise da rade,tj ciste,odusevljena sam proizvodom za cistit kuhinju,masnocu,pola litre je bocica,od koje razredjivanjem dobijete dvije i pol litre tekucine koja cisti sve na kraju,stakla ,plasticnu stolariju odlicno cisti,prasinu,za sve ga koristim,kosta oko 50 kn a ispalti za nevjerovat,kad probate reci cete da imam pravo,te sampon za kosu koji sam uzela prije god dana,imam ga za jos pola godine,isplati se nevjerovatno,ima pumpicu kojom se ne baca kao sa ostalim pakovanjima,dva stiskanja pumpice je meni dovoljno za jedno pranje kose,od litre je pakovanje ima ih i manjih,cjenom za litru je ovaj najisplativiji,200 kn dodje pa racunajte ne ustedu vec konfor i kvalitetu,toplo preporucam dosta njihovih proizvoda,izv na dugom postu
lulicca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 10:17   #25
Ma ne treba se ispricavat i niti persirat Hvala na informacijama, pogledat cu si malo na netu... I moja teta koristi njihove proizvode i jako je zadovoljna
rospica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:43.