Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2013., 03:27   #1
Lose grudi, veliki problem?

Ovako, imam 22 godine, zavrsavam fakultet i uskoro bih trebala da se udam.
Problem su moje grudi, koje do sad nisu vidjene, opipane i sl. od strane muskih. A nije da prethodno nisam imala veza. (Kako i zasto, mislim da nije neophodno da znate ) Eh te grudi, nakon sto sam u jednoj tinejdzerskoj fazi naglo smrsala 10 kg postale su jako opustene i mekane.

Stvarno ne bih nimalo zalila da je moje grudi unistilo majcinstvo i dojenje, kao sto se desi vecini zena, ali ovako osjecam se kao jedan veliki baksuz.

Svom momku sam rekla za taj problem, a on je s osmijehom rekao da mu to nece smetati.
Medjutim, mene to psihicki opterecuje i kako se blizi udaja imam osjecaj da cu prije da umrem nego da skinem grudnjak pred njim. Pozelim da ostavim momka i zivim u miru sa svojim losim grudima.

Ginekologa sam pitala da li mi preporucuje plasticnu operaciju grudi, rekao je da i ne pomisljam na to dok ne rodim djece onoliko koliko namjeravam. Tako da to mi nije rjesenje.

Sta vi mislite o tome? Prvenstveno muski. Koliki je to problem?

Evo slika sa google-a da vam otprilike bude jasno o kolikom problemu je rijec:
http://www.google.com/search?q=esthe...ml%3B600%3B560
bezbrizna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 03:39   #2
Ups, pogresan link.
http://www.thebodydoc.com/breast-lift-gallery.html
Ovaj #PATIENT 4 je otprilike moj slucaj.
bezbrizna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 04:07   #3
Houston, we DON'T have a problem
only a solution: relax
Atrus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 04:10   #4
Problem ti je sam' ak budes, nakon kaj se razvedes - ciljala na tipa s lovom.

Jer, za njega bus morala vrijedit vise neg' kaj trenutno vrijedis.
__________________
Don't just call me a pessimist. Try and read between the lines.
Tool is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 04:22   #5
Nisam udata da bih se razvela. I ako se usudim udat razvest se ne mislim.
Htjela sam da znam koliko bi vam lose grudi stvarno znacile kod osobe koju volite. Ne svidjaju vam se, zazmirite na to?
bezbrizna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 04:26   #6
Za ovog covjeka zaista zelim sve najbolje, kad bih znala da bi mu to puno znacilo sad bih ga ostavila, pa neka nadje neku sa boljim sisama. A ja mozda nekog slijepca, bar cu ucinit dobro djelo.
bezbrizna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 04:34   #7
ako te taj lik voli samo zbog toga onda ti takav i ne treba
ma sve je danas problem
VitruvianMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 04:38   #8
Daj se ne opterečuj glupostima. Ako je dečko rekao da mu to ne smeta, tada mu ne smeta. Osim toga, pokaži mu prije ženidbe, pa ćeš sama vidjeti reakciju.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 06:36   #9
Svaka roba nadje svoga kupca! Ako neće on, doći će neki drugi, koji voli manje grudi, prirodne, mršavice...Možeš biti luda pa se udebljati kao mala prasica pa češ imati i čvrstoću grudi.Jest da ni jednu košulju nečeš moći zakopčati i daćče ti ispod sisa visiti tri šlaufa špeka kao potporanj za iste, no barem će te tvoj dragi voljeti.Moj savijet, ne mjenjaj ništa, osim dragog!
malinamalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 07:33   #10
Nije mi jasno kako se to misliš udat za nekoga tko još uopće nije vidio tvoje sise? I kaj mu misliš pokazati sise tek prvu bračnu noć?
Ne kužim
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 07:35   #11
Quote:
bezbrizna kaže: Pogledaj post
Medjutim, mene to psihicki opterecuje
...toliko da otvaraš temu kao "bezbrižna"?
Quote:
kako se blizi udaja imam osjecaj da cu prije da umrem nego da skinem grudnjak pred njim.
Kad čovjek sretne ženu koja pravi drame oko svojih grudi, prva misao mu je "ženičuje".
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 08:47   #12
ajd' kuzim da ti nisi skinula grudnjak donekle. ali da ti ga on nije skinuo, to ne kuzim
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 09:46   #13
Quote:
bezbrizna kaže: Pogledaj post
....

Sta vi mislite o tome? Prvenstveno muski. Koliki je to problem?
Nikakav problem. Muškarcu kome je stalo do tebe (toliko da te namjerava oženiti) neće smetati takva sitnica. Jer voli te zbog nekih drugih kvaliteta/osobina a ne zbog fizičkog izgleda.

Quote:
bezbrizna kaže: Pogledaj post
Medjutim, mene to psihicki opterecuje i kako se blizi udaja imam osjecaj da cu prije da umrem nego da skinem grudnjak pred njim. Pozelim da ostavim momka i zivim u miru sa svojim losim grudima.
E ovo je problem. Moraš shvatiti da to nije "big deal" i osloboditi se tog kompleksa. Nemoj dopustiti da ti uništi vezu nešto što je samo u tvojoj glavi.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 10:27   #14
Quote:
bezbrizna kaže: Pogledaj post
Ovako, imam 22 godine, zavrsavam fakultet i uskoro bih trebala da se udam.
Problem su moje grudi, koje do sad nisu vidjene, opipane i sl. od strane muskih. A nije da prethodno nisam imala veza. (Kako i zasto, mislim da nije neophodno da znate ) Eh te grudi, nakon sto sam u jednoj tinejdzerskoj fazi naglo smrsala 10 kg postale su jako opustene i mekane.

Stvarno ne bih nimalo zalila da je moje grudi unistilo majcinstvo i dojenje, kao sto se desi vecini zena, ali ovako osjecam se kao jedan veliki baksuz.

Svom momku sam rekla za taj problem, a on je s osmijehom rekao da mu to nece smetati.
Medjutim, mene to psihicki opterecuje i kako se blizi udaja imam osjecaj da cu prije da umrem nego da skinem grudnjak pred njim. Pozelim da ostavim momka i zivim u miru sa svojim losim grudima.

Ginekologa sam pitala da li mi preporucuje plasticnu operaciju grudi, rekao je da i ne pomisljam na to dok ne rodim djece onoliko koliko namjeravam. Tako da to mi nije rjesenje.

Sta vi mislite o tome? Prvenstveno muski. Koliki je to problem?

Evo slika sa google-a da vam otprilike bude jasno o kolikom problemu je rijec:
http://www.google.com/search?q=esthe...ml%3B600%3B560

Imas 22 godine.
Bila si u vezama, nikada nisi bila toliko intimna cak i da se skines pred nekim.
Ono sto te psihicki u zivotu opterecuje su tvoje cice koje malo vise i kao mekane su.
Mislis da te tvoj buduci muz () nece radi toga htjeti i mislis da mozda on zasluzuje neku bollju, koja ima bolje cice.
Pozelis ostaviti svog decka i zivjeti sama sa svojim losim grudima.

..........i uz sve to, ti uspijes zavrsiti fakultet

Quote:
bezbrizna kaže: Pogledaj post
Eh te grudi, nakon sto sam u jednoj tinejdzerskoj fazi naglo smrsala 10 kg postale su jako opustene i mekane.
Aaaaaaaa, u tom grmu lezi zes.
Selfastim išjuz....je****, pa ti si obzirom na godine i mentalni sklop idealni materijal za zenit!!! (izuzmemo li lose cice )
Ajfel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 10:32   #15
Quote:
Tool kaže: Pogledaj post
Al' podsvijesno, to jest turn off, jer indicira da imas nedostatak estrogena ili drugi hormonalni defekt. Sto ce, kak bi nasi preci rekli, 'uzrokovat probleme s mlekom i mladima'!
Ma nemam hormonalni poremecaj, samo je nakon mrsavljenja ostala praznina i visak koze.

Tool, ti me bas nasmija. Odjednom sam nezrela, neupucena i sta sve ne, samo zato sto imam lose grudi i svjesna sam toga!
Ne moram vam iznosit cijelu svoju zivotnu pricu, bitno je eto to da bi grudi bile vidjene tek za prvu bracnu noc, a ja se ocito osjecam nespremno za to sigurno neprijatno iznenadjenje.

A ne, necu se udebljat ko prasica radi grudi, trenutno sam 168/55, i sve ostalo je ok.
bezbrizna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 10:34   #16
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ajd' kuzim da ti nisi skinula grudnjak donekle. ali da ti ga on nije skinuo, to ne kuzim
prvo sam pomislila da je frajer loš jebač. ja bi preokrenula svijet i skinula taj jebeni grudnjak

meni su sise na onoj fotki baš ok. ne kužim problem u estetici.

prostrujalo mi je kroz glavu: pa on joj nije nikad cuclao bradavice. pa koji je to seks
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 10:37   #17
zeno opusti se,sisa ko sisa malo visi big dil,samo one sa silikonima strse gore.Opusti se,zavoli sebe jer ovako neces nikako uzivat,kaj ces se cjeli zivot sevit u grudnjaku
btw ako je nekom stalo do tebe i voli te,tvoje grudi su mu dio tebe,takve kakve jesu,smao ti od toga radis problem,nitko drugi
lolitaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 10:38   #18
Ako netko voli velike grudi, nek si nadje neku silikonku ili debelu sisatu kravu pa nek je jebe! Toliko smrsavit ne mozes da ti grudi budu tako ruzne da ti rade kompleks ili da te želi samo zbog njih.Problem je malo dublji.Mozda ti zelis nekog upecati na nešto što nemaš!Uostalom, odi se sredi kod estetskog ako si tako iskompleksirana!
malinamalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 10:39   #19
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno kako se to misliš udat za nekoga tko još uopće nije vidio tvoje sise? I kaj mu misliš pokazati sise tek prvu bračnu noć?
Ne kužim
to je i meni enigma

osim ak mu nije dala ultimatum - prvo brak, a onda ostalo.

Samo, to tek može biti dvosjekli mač, jer on onda možda očekuje nagradu u obliku izgleda, za koju se tako žrtvovao, a ovo bi ga moglo pogoditi više nego da ih je odma vidio. Onako zna na čemu je i ženi te, kak bi se reklo zbog tebe same, jer te voli i jer su mu cice petice napumpane manje važne od tebe i tvoje izuzetne osobe, a ovak kupuje mačka u vreći

Ali, ak hoće da se vjenčate, onda valjda to ne poduzima samo da bi ti sise vidio, nego valjda što te voli

No, opet, nikak mi ova situacija nije jasna

koliko ste u vezi??
__________________
Po rasporedu sudbine, ovaj petak bit će najljepši dan nečijeg života. Kada bismo znali čijeg, mogli bismo mu javiti. Da ne ispadne i s njim kao s nama - da nismo imali pojma. (D.R.)
UVschutz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 10:40   #20
Quote:
malinamalina kaže: Pogledaj post
Ako netko voli velike grudi, nek si nadje neku silikonku ili debelu sisatu kravu pa nek je jebe! Toliko smrsavit ne mozes da ti grudi budu tako ruzne da ti rade kompleks ili da te želi samo zbog njih.Problem je malo dublji.Mozda ti zelis nekog upecati na nešto što nemaš!Uostalom, odi se sredi kod estetskog ako si tako iskompleksirana!
Znaci zene s velikim sisama su ili silikonke ili debele krave?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger