Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2014., 01:14   #101
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Ako su to stvari koje su proslost reagovala bih normalno i zacudila bih se zasto mi to sada govori. Iskljucujem tu radikalne stvari tipa zatvora, kurvanja, ubistava, silovanja i sl. Ne lupetajmo. Tu uvijek postoji opcija da druga strana pogresno poveze stvari i zato je bolje da se ne rizikuje. Generalno. Pojednostavljeno, ako sam nekada voljela kiselo mlijeko i vise ne volim koja je poenta da sada pricam kako sam ga nekada voljela? Naucila sam da sa rijecima treba znati.
a zašto bi taj podatak o kiselom mlijeku prominio njegovo mišljenje o tebi?

ako navodiš primjer, onda daj neki po kojemu bi ta osoba promjenila mišljenje o tebi
istin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 01:55   #102
Evo: Znas, kada sam bila mladja imala sam obicaj da stojim okruzena ljudima koji su pusili travu. Izadjem sa njima iz kafica tamo iza garaze. Cool su bili, otvorenog uma, uvijek sam voljela takve ljude, neobicne, ali mene nikada nisu nudili i nije me privlacilo.

Citaj: zaista nije i sve je naivno i onako kako je receno. U umu muskarca koji me tek upoznaje moze lako da se desi ova slika: uuu jbt, ova neka divlja, sta znam sa kakvim je ljudima bila, dokle ide, mozda ce opet, a ja sam kontao nesto mirnije sa njom, hmmm, sta znam... Eto, iskrena prica sa kojim produktivnim ciljem?

U stvarnom zivotu sam ja placala navodno potrebnu iskrenost u vidu recenica tipa "malo sam neovisnija, ne volim stalna bas vidjanja i mob svakih pet minuta...", dakle krajnje generalne recenice placala tako sto bi se muskarci prepali i pobjegli. Svaka moja recenica je analizirana u fazi upoznavanja. Poucena iskustvom sada pricam samo bitno. Ostalo neka skuzi sam.

Btw. Kiselo mlijeko je slikovito bilo da prikaze nebitnost pricanja svakog detalja.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 02:20   #103
Quote:
kolkotolko kaže: Pogledaj post
isto tako ako je netko bio u zatvoru jer je pljačkao dućane kao mlad i nezreo, smatram da njegova partnerica to treba znati. nije tvoj izbor hoćeš li reći nego je izbor partnera želi li te takvu prihvatiti. tvoje je da budeš iskrena ili da ne budeš, ali u tom slučaju ne cijeniš partnera.
Daaaa, ne samo partnerici, nego i šefu reći. Čuj ja sam bivši narkić i alkokos, odležo sam par metara za bar razbojstva, a imam i više djela teške krađe, gomilu prometnih prekršaja....

Mislim, nije moj izbor, već je poslodavcev izbor hoće libtakva radnika zaposliti.
Moja je odgovornost da takve stvari obznanim, pogotovo ako želim doprinositi kolektivu.
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 12:43   #104
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
Daaaa, ne samo partnerici, nego i šefu reći. Čuj ja sam bivši narkić i alkokos, odležo sam par metara za bar razbojstva, a imam i više djela teške krađe, gomilu prometnih prekršaja....

Mislim, nije moj izbor, već je poslodavcev izbor hoće libtakva radnika zaposliti.
Moja je odgovornost da takve stvari obznanim, pogotovo ako želim doprinositi kolektivu.
Odležao par metara?

A s poslodavcem ćeš živjeti, imati djecu i dijeliti zajednički život?

Poslodavac može sve ovo saznati kad-tad i sâm - a meni bi bio još veći alarm da mi je to radnik prešutio. A i otkud znaš, možda poslodavcu treba takav prevarant radi posla.
__________________
Sramota forum.hr-a::::Dalmacija
Beta ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 13:16   #105
Quote:
Beta ženka kaže: Pogledaj post
Odležao par metara?
Navodno zatvorski žargon, metri su mjeseci, a kuke godine
Quote:
Beta ženka kaže: Pogledaj post
A s poslodavcem ćeš živjeti, imati djecu i dijeliti zajednički život?
Zakonski te nema pravo pitati, ali taj trik često koriste, pitanjem jeste li osuđivani(kažnjavani), poslodavac smije tražiti potvrdu o nekažnjavanju(glupog je naziva pa možebitno zbunjuje oboje), ali nije nikako isto.
Quote:
Beta ženka kaže: Pogledaj post
Poslodavac može sve ovo saznati kad-tad i sâm - a meni bi bio još veći alarm da mi je to radnik prešutio. A i otkud znaš, možda poslodavcu treba takav prevarant radi posla.
Pa dosta to poslodavaca i radi, uvije ima nekog u policiji....Jer potvrda o nekažnjavanju ne otkriva ništa, osim ako netko nije u postupku, ili je riječ o nekoj nepravomoćnoj presudi, ili neizvršenoj pravomoćnoj, a u u policiji dobije puno toga više, katkada i pogrešno, npr, u popiciji imaš djelo teške krađe, za koju nisi osuđen, tj oslobođen si, ili vrlo čest slučaj prometnih prekršaj, u policiji stoji, a na prekršajnom si oslobođen, ili bubam,ili prekvalifikacija kaznena djela, u policiji razbojstvo, a na kaznenom teška krađa itd....


Mislim da na djecu takva saznanja, da im je tata bio lopina u svojim mlađim danima, može imati kontraefekt, a i ženu je bolje poštediti takvih egzibicija, pogotovo ako duhovi prošlosti spavaju u miru
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 19:46   #106
Što manje priče - to bolje.

I to bez obzira, ima li se išta za priču ili nema.
Beppinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 17:13   #107
Bolje svasta ist, nego svasta govorit
U zadnjoj vezi me iskrenost kostala
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 17:58   #108
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
U zadnjoj vezi me iskrenost kostala
kako te kostala? ostavljena zbog toga? predbacivao ti ili?
proslost je proslost, samo nesigurna i nezrela osoba je ne moze prihvatiti
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 18:41   #109
Quote:
Hope kaže: Pogledaj post
kako te kostala? ostavljena zbog toga? predbacivao ti ili?
proslost je proslost, samo nesigurna i nezrela osoba je ne moze prihvatiti
vjerojatno je bio cetvrti umjesto drugi ili treci.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 18:42   #110
Quote:
Beppinna kaže: Pogledaj post
Što manje priče - to bolje.

I to bez obzira, ima li se išta za priču ili nema.
manje pričat više radit!
File not Found is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 18:43   #111
Quote:
Hope kaže: Pogledaj post
kako te kostala? ostavljena zbog toga? predbacivao ti ili?
proslost je proslost, samo nesigurna i nezrela osoba je ne moze prihvatiti
Prebacivao konstantno, da bi to bio i jedan od razloga za ostavljanje..u pocetku veze smo oboje pricali o bivsim vezama, sve sta sam izrekla se okrenulo protiv mene..stalno predbacivao kad bi se posvadali, vrijedao...evo ima par dana me ostavio jer sam navodno pocela gledati druge muskarce
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 18:47   #112
ima jedna ironija u svemu ovome, kad smo se upoznali, oboje smo forumasi...ja sam imala zabranu pisanja dok je on uredno pisao na dva, bar koja znam...odlucila sam se i ja aktivirati jer sam procitala upravo na ovom forumu kako me predstavlja...sebe stavlja u ulogu zrtve
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 18:50   #113
ovo gore je sad nebitno za temu, mislim da je bolje sutit ili na inzistiranje sturo reci ...i to sta zeli cuti
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 20:13   #114
posto novu vezu zelim graditi na iskrenosti i povjerenju, namjeravam reci sve sto je zanima..ne zelim da kasnije ispadne da sam lazov..

kazem sve sto mislim da je bitno a ako nesto promakne, tu je ona da pita sve sto je zanima..ne zelim lagati iz razloga/pitanja, zasto?
sto imam od toga da nekome novome u zivotu i s kime cu potencijalno dijeliti buducnost, lazem? to vise govori o meni kao osobi a i nema kompliciranja posto svaka laz, kakva god ona bila, izadje na vidjelo..iskrenost olaksava stvari i odnose po meni a i ja osobno prije bih htio cuti i onu najgoru istinu prije lazi..
__________________
"Tišina koja je nastala nikako mi se nije dopadala. Dovoljno sam odrastao da znam da se najgore vesti najlakše saopštavaju ćutanjem.."
Vesperian is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger