Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2014., 12:22   #681
Unatoc prepoznatoj korisnosti kakvu internet, u globalu, pruza...potpuno bespomocnom osjecam se kad procitam teze mentalne ishode, poput odredjenih, ovdje, postova. Jos po poducenim vjestinama prebirem kako bi...upecatljivo se referirala, medjutim rijeci ne nalazim.

Koliko god da krecem se u drustvu pojedinih sss cija sposobnost, strucnost i spremnost za daljnjim usavrsavanjem katkad i moju motiviranost za novih vjestina i znanja stjecanjem nadmasuje; jos uvijek skuceno poimam preovladavajucu?? zbilju makar i teorijskog doprinosa znanosti/ istaknutoj nekoj sposobnosti od strane frizera/prodavaca itd.

(nije mi namjera ikoga primitivno vrijedjati vlastite uskogrudnosti promoviranjem. Skuzajte, advansno)

P.eni.S. Oprimjerenje bi svakako pomoglo.

via tapatalk

Zadnje uređivanje scarletlemur : 24.11.2014. at 12:28.
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 12:26   #682
Quote:
mala prkos kaže: Pogledaj post
Jako pun mladih je završilo fakultet i nakon toga mašu diplomom i vegetiraju kako na poslu tako i u životu, po ničemu se ne ističu i ničime se ne može skužiti da se radi o visoko obrazovanim ljudima dok nam to ne napomenu za razliku od jedne npr. frizerke koja je nakon trogodišnje škole otišla u svijet na usavršavanje, uspješna je, priznata i njenu uslugu si malo tko može priuštiti. Neke prodavačice sa SSS su tako dobre u svom poslu da imaju plaću veću od osoba s VSS. Imati karijeru znači biti puno bolji od prosjeka u poslu koji obavljaš, a ne imati diplomu i primati plaću malo veću od prosjeka
Slazem se, danas zapravo skola nije unikatno pravilo za uspjeh.
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Moze primijeri tih prodavacica jer pretpostavljam da ne pricamo o onima iz konzuma.
Naravno da nisu ja bi aludirala na DM i Lidl!
Candy on ice is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 12:51   #683
Zelite reci da ekipa u lidlu oli DM-u, ima barem10k kn placu?
Vau. Super! Jebes naukovanje, kad narastem zelim biti prodavac
Puj puj na razinu kompetencije, strucne clanke, znanstvene radove, recenzije, specijalistiku bla kad srednjom skolom, bez ambicije, osposobljenijim breadwinnerima bivamo

Nekako...element pravednosti izostaje u sustavu ionako naopako postavljenih vrijednosti

via tapatalk
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 12:54   #684
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
Unatoc prepoznatoj korisnosti kakvu internet, u globalu, pruza...potpuno bespomocnom osjecam se kad procitam teze mentalne ishode, poput odredjenih, ovdje, postova. Jos po poducenim vjestinama prebirem kako bi...upecatljivo se referirala, medjutim rijeci ne nalazim.

Koliko god da krecem se u drustvu pojedinih sss cija sposobnost, strucnost i spremnost za daljnjim usavrsavanjem katkad i moju motiviranost za novih vjestina i znanja stjecanjem nadmasuje; jos uvijek skuceno poimam preovladavajucu?? zbilju makar i teorijskog doprinosa znanosti/ istaknutoj nekoj sposobnosti od strane frizera/prodavaca itd.

(nije mi namjera ikoga primitivno vrijedjati vlastite uskogrudnosti promoviranjem. Skuzajte, advansno)

P.eni.S. Oprimjerenje bi svakako pomoglo.

via tapatalk
Na usluzi , osoba koja je završila gimnaziju, upisala fakultet prije dosta godina i ostalo joj 2 ili 3 ispita do stjecanja VSS, zaposlila se kao prodavač u trgovini sa SSS i već 10 godina radi taj posao za plaću prodavača sa SSS.

Ima novaca, kuća, auto, fina, pristojna, načitana osoba, ali ipak samo prodavač. Uskogrudnosti raspalite s mišljenjem i razmišljanjem
mala prkos is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 13:00   #685
prvo karijera pa onda ljubav, ipak cijeli život radiš po 8 sati dnevno i ako nisi zadovoljan poslom i sretan onda to naravno da utječe na tebe i izvan radnog vremena, frustracija i sve to, tako da izgradit prvo karijeru da bi se mogao onda dati cijeli ljubavi i da stvoriš onda jednu zdravu ravnotežu
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 13:53   #686
Quote:
svjpromatrac kaže: Pogledaj post
prvo karijera pa onda ljubav, ipak cijeli život radiš po 8 sati dnevno i ako nisi zadovoljan poslom i sretan onda to naravno da utječe na tebe i izvan radnog vremena, frustracija i sve to, tako da izgradit prvo karijeru da bi se mogao onda dati cijeli ljubavi i da stvoriš onda jednu zdravu ravnotežu
potpis na ovo!

inače, ako se kojim slučajem tu neki pozivaju na moje postove pa zaključuju da sam ja rekla da je pojam karijere posjedovanje diplome i vss a ostalo nije baš nešto - krivo!Ja sam samo rekla da ne bih mogla imati partnera pored sebe (jer tema jel ljubav vs.karijera) koji ne bi podržavao i poticao moje profesionalne ambicije... nekako je logično da će me bolje razumijeti partner koji je tu negdje po obrazovanju kao i ja nego neki koji se školovao cca 7-8 godina kraće od mene... tih par godina puno toga nosi i formira osobu i određene radne navike....i ambicije... samo to!
ChillOut Lounge is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 17:34   #687
Meni ne bi bio problem raditi 8 sati dnevno da imam nekoga sa kim bi bio doma.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 17:37   #688
a kao da ne mozes imati oboje. Ok, mozda ako si seksualna ovisnica poput mene, onda razumijem.
Shvacam da te iscrpljuje dugotrajan seks koga i ne bi.
Griješnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 17:39   #689
Ti to meni?
Ja nisam ona i ja nigdje nisam rekao da ne možeš imati oboje, samo da bi bilo lakše imati nekoga i nikakvu karijeru nego obrnuto.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 17:55   #690
Quote:
Viktor Vaughn kaže: Pogledaj post
Ti to meni?
Ja nisam ona i ja nigdje nisam rekao da ne možeš imati oboje, samo da bi bilo lakše imati nekoga i nikakvu karijeru nego obrnuto.
govorim opcenito o temi. Pa i ako se seksas 12 sati dnevno, ostane ti jos 6 sati za spavanje i 6 sati za rad. Recimo, meni je dnevno dovoljno dva sata seksa s predigrom naravno.
Griješnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 18:00   #691
12 sati dnevno?
Ostani ti vremena, ali ne i snage.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 18:47   #692
Imati djecu, znači u jednom određenom vremenskom periodu, zaboraviti na sebe, staviti sebe u drugi plan. Slična analogija odricanja vlastitog vremena i davanja vrijedi i za partnera, naravno be u tolikoj zastupljenosti. U iskrenoj vezi osoba mora žrtvovati jedan dio sebe. Pogled na vezu gdje je partner podrška je koliko god bezazlenim se činio ipak jedan nepromisljen i sebičan aspekt poimanja veze, pogotovo kada se eksponira!
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 18:51   #693
danas savremeni autoriteti poticu ljude na sebicnost npr dr oz on govori da je ok biti sebican.

I u bibliji pravoslavnoj ( ne znam za ostale) pise da se sebe treba voljeti najvise.
Griješnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 22:09   #694
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
Imati djecu, znači u jednom određenom vremenskom periodu, zaboraviti na sebe, staviti sebe u drugi plan. Slična analogija odricanja vlastitog vremena i davanja vrijedi i za partnera, naravno be u tolikoj zastupljenosti. U iskrenoj vezi osoba mora žrtvovati jedan dio sebe. Pogled na vezu gdje je partner podrška je koliko god bezazlenim se činio ipak jedan nepromisljen i sebičan aspekt poimanja veze, pogotovo kada se eksponira!
Isto je i s karijerom, oni koji se boje odgovornosti i života reći će da su se žrtvovali za nešto što se zove karijera, za razliku od onih koji vole svoj posao i uživaju u njemu neće to doživjeti kao žrtvu već kao nešto što ih ispunjava i čini život lijepim. Ne gledamo svi na iste stvari jednako
mala prkos is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 22:17   #695
Mislim da treba napraviti ravnotežu, ne treba žrtvovati ni karijeru ni ljubav na račun onog drugog. e sad neko je ispunjen ako ima samo uspešnu karijeru, a neko ako ima samo ljubav, ali mislim da većina priželjkuje i jedno i drugo.
bonkicasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 22:43   #696
Quote:
Viktor Vaughn kaže: Pogledaj post
To mi ne igra nikakvu ulogu.
Pa nije ljubav posao pa da ti treba neko sa određenim obrazovanjem.
ovo je tako pametno rečeno, nije ljubav posao!
ancica986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 22:45   #697
žao mi je jako što se nisam posvetila ljubavi u svom životu i druženju, to mi je jako žao....
ancica986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 22:48   #698
Veza gdje žena bolje zarađuje od muškarca nikad ne funkcjonira, nikad, jer je kontradiktorna ljudskoj prirodi.

Muškarac u toj vezi će mrziti ženu, a žena ga neće cjeniti, i to je to

zato kažem ljubav
istin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 16:01   #699
Quote:
ancica986 kaže: Pogledaj post
žao mi je jako što se nisam posvetila ljubavi u svom životu i druženju, to mi je jako žao....
ne mora ti biti žao...ima i ljudi kojima je u određenim godinama bio baš cilj naći ljubav i skrasiti se u ozbiljnoj vezi pa su baš od te osobe opasno razočarani. Naime, do veze nije uopće došlo....i tako par puta..

tako da - što se tiče ljubavi, ako osoba i ima za cilj naći ljubav potrebno je odobrenje druge strane jer za vezu treba dvoje.Možeš ti željeti koliko hoćeš , ali ako druga strana tebe neće, ona te neće i gotovo.
s karijerom se ne može reći da je tako- u pravilu svaki trud biva kad-tad nagrađen. Karijeru ti nitko nemože oduzeti i sam si i odgoran i zaslužan za sve što se dešava...

sve jasno!

tako da - ne biti budala koja pušta karijeru radi ljubavi, a onda na kraju pate i karijera i ljubav. Najprije izgraditi sebe pa ćeš automatski biti privlačniji i drugima.
ChillOut Lounge is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 16:03   #700
Quote:
istin kaže: Pogledaj post
Veza gdje žena bolje zarađuje od muškarca nikad ne funkcjonira, nikad, jer je kontradiktorna ljudskoj prirodi.

Muškarac u toj vezi će mrziti ženu, a žena ga neće cjeniti, i to je to

zato kažem ljubav
to je možda u tvom selu tako. Svaki muškarac koji cijeni ženu i voli, naravno da uživa i u tome da mu je žena uspješna i da dobro zarađuje. Uostalom bi se sve, pa i novac trebalo dijeliti - nema tu podjele na moje i tvoje....tu nema sreće
ChillOut Lounge is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger