Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2014., 15:40   #8581
Najstarije zgrade imaju nekakvu kombinaciju daljinaca/vrata/lanaca koji nisu kompatibilni s ostalima korištenima u naselju. U praksi to znači da daljinac iz A5 ne možeš programirati da otvara stvari iz A1 i obrnuto.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 15:56   #8582
Demn. Pa jel netko iz A1/A2 pribavio zamjenski daljinac do sad? Jel moram Hormannu ili ima neki kinez da radi za naša garažna?
Dompax is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 16:37   #8583
U Hormannu nisu imali kompatibilne daljince. Firma koja servisira lance po kvartu i koja ima takve daljince je negdje u ulici Veliki vrh, a to je na drugom kraju grada.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 19:16   #8584
Hormannovi su bili (ili još jesu) oko 450 kn. Zamjenski (ili tzv. lažni) su oko tih 150 kn. Bitno je da podržava frekvenciju 868,3 MHz. Ja imam ovog:
http://www.ebay.com/itm/Hormann-868M...item2a40e24c83
eurodizel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 09:02   #8585
Quote:
Dompax kaže: Pogledaj post
Baš mi treba novi daljinski Ovaj 150 kunski provjereno radi na našim vratima i lancima? tnx

Radi!
menager007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 11:20   #8586
Susjedi, ako je netko zainteresiran za LED rasvjetu, vrlo kvalitetnog brenda, po povoljnim cijenama, neka mi se javi u inbox za više informacija. Hvala!
menager007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 09:17   #8587
Quote:
menager007 kaže: Pogledaj post
Hej Aida... imaš na Novoj cesti 73 Electronic Alarm, tamo je jeftinija verzija daljinskog, cca 150 kn. A imaš i orginak Hörmann takodjer u Novoj cesti ali broj 50 i čini mi se cca 350 kn je daljinski.
Neljubazni stricek Electronic alarmu mi je jucer odbrusio da nisu nikad prodavali ikakve daljinske nego samo rade servise. Ima li kakva alternativa ili ebay?
Dompax is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 10:28   #8588
Dakle nedavno smo unajmili parkirno mjesto ispod A1 i već nam se dogodilo drugi put da nalazimo pseći drek na istome. I to ovaj puta dvije hrpice. Ovaj zadnji nemili događaj se zbio prek ovog vikenda. Pa zar netko šeta pesa u garaži!? Ne vjerujem da bi to netko ciljano napravio. Jel se događalo kome u A1 išta slično do sad?
Dompax is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 14:08   #8589
Nisam u A1, ali i u A3-A4 imamo cuckošetače pogotovo kad vani pada kiša ili ima snijega.
Do sada sam skužio troje susjeda koji to rade.
Kakača je bilo, ali u zadnje vrijeme ih ne vidim, ali ponekad se osjeća smrad.
eurodizel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 14:42   #8590
troje susjeda seta pse po garazi da se pokenjaju??

unbelivable...
__________________
By the power of Grayskull...I HAVE THE POWER!!!
The humans are dead (sniff this one, it's dead)
He-Man is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 12:02   #8591
Quote:
Dompax kaže: Pogledaj post
Dakle nedavno smo unajmili parkirno mjesto ispod A1 i već nam se dogodilo drugi put da nalazimo pseći drek na istome. I to ovaj puta dvije hrpice. Ovaj zadnji nemili događaj se zbio prek ovog vikenda. Pa zar netko šeta pesa u garaži!? Ne vjerujem da bi to netko ciljano napravio. Jel se događalo kome u A1 išta slično do sad?
Ah, da mi je opet biti mlad i naivan.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 12:31   #8592
Fala za kompliment o mladosti. U ovih 7 godina nisam imao niti jedan problem sa susjedima. Sve dragi ljudi oko mene, zbilja. U našoj garaži nisam vidio da je itko šetao pse ikad. Evo sad čitam da se i to radi. Čovjek uči dok je živ.
Dompax is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 11:01   #8593
Quote:
Dompax kaže: Pogledaj post
Sve dragi ljudi oko mene, zbilja.
Blago tebi.

Pored mene na parkingu najveća krama na kvartu koju vozi jedan od najvećih idiota.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 23:02   #8594
Sa sastanka građana i gradskih dužnosnika:

2. Kada će se izgraditi semafor na izlasku Aleje kestenova na Ulicu grada Bologne kako bi busevi ZET-a išli iz smjera Karažnika, Bizeka u smjeru Črnomerca preko Aleje Bologne, a ne duž Bolničke i Vrapčanske ulice? Trpimo velike vibracije pri svakom prolasku zglobnih autobusa ispred naših kuca. (Bolnička cesta 29).

Dinko Bilić: U sklopu planirane revitalizacije autobusnog terminala kod Vrapčanske aleje (Aleja kestenova) predviđena je semaforizacija raskrižja Ilica – Aleja Bologne – Ulica Majke Terezije te raskrižja Bolnička ulica – Ulica Majke Terezije. Prije svega potrebno je izvršiti potpunu građevinsku rekonstrukciju tih raskrižja i navedenog terminala, pa je u svrhu toga već pokrenut postupak izrade projektne dokumentacije za ishođenje potrebnih dozvola. U sklopu postupka, predviđena je i izrada projekta semaforizacije. Nakon izrade dokumentacije te osiguranja financijskih sredstava, uslijedila bi i realizacija projekta.
eurodizel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 14:45   #8595
garaža 34E i F

Da li netko parkirao ikada auto u garažu a da nije na svoje mjesto nego satrane?
Te da li je imao posljedica.
Gledam garaža uvijek ima nekih auta sastrane, i nikada mi nije palo na pamet da radim gluposti po njima.
Imali smo smrni slučaj, i jedan auto je bio par dana parkiran sastrane jer eto više nije imao vlasnika...

No jedan dan brisači gore, samo jedan.
Drugi dan oba brisača gore. Treći svi brisači gore i svi retrovizori u suprotnom smjeru.

Volio bi upoznati gospodina/gospođu samo da znam tko su da ih se klonim, jer očito su jako osjetljivi na to...

Zašto svi onda nemaju brisače gore, koji su parkirani ponekad "čudno"?
Zato jer ima normalnih ljudi koji ne prave big deal, a ovi su čudni...

I da znam koliko košta parkirno mjesto, imamo dva, ali ipak.
Pa nije mi ni palo na pamet da neki auto sastrane počnem rastavljati eto jer je tamo...

Primitivno...
moriaty is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 15:46   #8596
To ti je skroz normalno za F-E garažu. U drugim dvjema su kulturniji, a u A-B garaži ekipa drži čak i bicikle.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 15:43   #8597
Quote:
moriaty kaže: Pogledaj post
Da li netko parkirao ikada auto u garažu a da nije na svoje mjesto nego satrane?
Te da li je imao posljedica.
Gledam garaža uvijek ima nekih auta sastrane, i nikada mi nije palo na pamet da radim gluposti po njima.
Imali smo smrni slučaj, i jedan auto je bio par dana parkiran sastrane jer eto više nije imao vlasnika...

No jedan dan brisači gore, samo jedan.
Drugi dan oba brisača gore. Treći svi brisači gore i svi retrovizori u suprotnom smjeru.

Volio bi upoznati gospodina/gospođu samo da znam tko su da ih se klonim, jer očito su jako osjetljivi na to...

Zašto svi onda nemaju brisače gore, koji su parkirani ponekad "čudno"?
Zato jer ima normalnih ljudi koji ne prave big deal, a ovi su čudni...


I da znam koliko košta parkirno mjesto, imamo dva, ali ipak.
Pa nije mi ni palo na pamet da neki auto sastrane počnem rastavljati eto jer je tamo...

Primitivno...

Ja doduše nemam garažno mjesto već vanjsko na koji parkiram vlastiti auto ali kad sam u par navrata trebala dopeljati doma službeni auto, konzutirala sam se sa predstavnikom stanara za parking jer iako ih je dosta prazno vani, bolje pitati....svekru mi se dogodilo da je došao kod nas na sat vremena, parkirao sa strane na pločnik (bilo je barem 1m mjesta za proći) ali netko je zvao pauk i za 15 min. nema auta + ode 650kn.... zanima me kako sad nikome ne smeta hrpa auta parkiranih po pločniku da moraš ili gaziti travu ili ići po cesti....
FIŽA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 20:47   #8598
Kakve sve teretane imamo na kvartu? Osim ove preko puta bolnice.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 02:20   #8599
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Kakve sve teretane imamo na kvartu? Osim ove preko puta bolnice.
Kod krizanja Bolnicke i Perjavice, iznad Kozma je osrednja teretanica. Ok je ak imas neki plan, jer je trener nezainteresiran za ekipu. Ako slucajno pitas nesto, rijesi te po kratkom postupku i ode. Da se naći parking u blizini.

Na Borčecu je bolje, teretana je veća i osoblje je nekak stručnije. Ima veliki parking.

Na kraju Gospodske ima jedna, u toj nisam nikad bila, ali večinom viđam muške unutra, nikad gužve. Nema parkinga.

Najbolja mi je Makrofit na Oranicama ( sad je neki drugi naziv ) jer je dosta velika, ima dosta sprava i treneri su super. Ima parkinga ako ne dolazis u top termine.
Tinkach is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 10:16   #8600
Koja od nabrojanih je popularna među djevojkama u srednjim dvadesetima?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:47.