Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2014., 21:36   #5081
al svejedno "pravednika" možemo zaje..
Skrenemo prije towera i onda dolje na križanju sa Zagreb. cestom zablokiramo promet
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 17:45   #5082
Quote:
Jericho kaže: Pogledaj post
al svejedno "pravednika" možemo zaje..
Skrenemo prije towera i onda dolje na križanju sa Zagreb. cestom zablokiramo promet
Da stvar bude gluplja na tom dijelu zagrebačke gužve nastaju najvećim dijelom zbog ekipe koja zablokira križanje zagrebačke ceste i bivše ljubljanske avenije...dakle ono križanje sa semaforom...gužve su i dalje...
gnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 20:11   #5083
Jeli ima netko u A ili B bloku od iskona VDSL? Na web stranici od Iskona je dostupan VDSL pa me zanima koje su brzine moguće.
jimmyfromzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 01:08   #5084
Pozdrav,

planiram kupnju stana na posljednjem katu zgrade u pavlenskom putu...io bi zahvalan na realnom komentaru sad nakon 7 godina od izgradnje...kvaliteta gradnje i sl
keddy1906 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 12:27   #5085
Pozdrav,molio bi ako netko zna tko je predstavnik stanara u pavlenski put 5d.
Nudi mi se stan tamo pa imam nekih pitanja.
Hvala unaprijed,ako uopće i ima nekoga na ovoj temi.
Zoksmb is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 19:22   #5086
Najbolje da uđeš u zgradu, u ulazu mora biti oglasna ploča ili oglasni ormarić s kontaktom predstavnika. Ili naprosto pitaš ljude koje budu ulazili/izlazili tko je predstavnik. Ja sam zgrada do, pa ti ne mogu bolje pomoći.
__________________
Mind the gap
Mortizia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 19:41   #5087
Quote:
keddy1906 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

planiram kupnju stana na posljednjem katu zgrade u pavlenskom putu...io bi zahvalan na realnom komentaru sad nakon 7 godina od izgradnje...kvaliteta gradnje i sl
evo ja sam na zadnjem katu, zadovoljna od prvog dana, nikakvih problema. Krov mi procurio nije, što mi je bila glavna preokupacija, a svih ovih godina palo je puno i snijega i kiše, posebno prošle godine. U stanu do mene ljudima prodire vlaga s balkona jer je pod balkona nagnut prema unutra, pa se voda nakuplja uz stan. To nikako ne uspijevaju riješiti. Na zadnjem katu u stubištu cure potoci kad pada kiša toliko da je strop već gadno oštećen. Nisam uočila da se itko zbog toga uzrujava.
Na balkonu mi je pukla jedna pločica, a i nekoliko pločica u kuhinji i kupaoni je malo oštećeno. No to se vidi tek povećalom. Na takvom sam položaju da uživam u miru i tišini, kao da živim na pustom otoku. No, ne bih rekla da je to zbog odlične izolacije, nego zbog položaja i okruženja, jer su se mnogi uvjerili da je zvučna izolacija loša. U svakom slučaju, nema pravila, postoje razlike od stana do stana, da ne kažem od zgrade do zgrade. Nekima je i prokišnjavalo u stan i imali su gadnih problema sa susjedima koji rade buku, bilo da su u stanu iznad, ispod ili sa strane. Pametno s kupnjom!
__________________
Mind the gap
Mortizia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 22:21   #5088
Iskon je počeo nuditi FTTB od 80/40 pa ako netko uzme neka javi kakve su stvarne brzine.
jimmyfromzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 18:11   #5089
Quote:
jimmyfromzg kaže: Pogledaj post
Iskon je počeo nuditi FTTB od 80/40 pa ako netko uzme neka javi kakve su stvarne brzine.
Moraš to prevesti, nisu svi tehnički potkovani. Dakle, nudi nam se internet- optika s realnom i navodno testiranom brzinom od 80Mbps/40Mbps (80 je download a 40 upload). Infrastruktura je već postavljena. To je jako dobra vijest obzirom da smo zbog spajanja na pre-udaljenu kolokaciju (centralu) imali dostupno realno max. 15Mbps...
gnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 20:50   #5090
Eto, ti si dobro objasnio.

Internet+telefon na 80/40 Mbps, košta 280 kn (260kn ako se potpiše na 2 godine)
Internet+telefon+tv je 360kn (350kn uz potpis na 2 godine).
Meni se čini da je to preskupo, ali ako netko uzme neka javi svoj dojam.

Zadnje uređivanje jimmyfromzg : 25.07.2015. at 21:03.
jimmyfromzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 10:39   #5091
Quote:
jimmyfromzg kaže: Pogledaj post
Eto, ti si dobro objasnio.

Internet+telefon na 80/40 Mbps, košta 280 kn (260kn ako se potpiše na 2 godine)
Internet+telefon+tv je 360kn (350kn uz potpis na 2 godine).
Meni se čini da je to preskupo, ali ako netko uzme neka javi svoj dojam.
Krive su ti cijene...brzina koju garantiraju je 56...210 kn je mjesečno bez telefona (pa živimo u vrijeme smartfona koje plaćamo mjesečno) s tim da je prvih dvije godine popust 64kn mjesečno. Dakle mjesečno oko 150 kn..naknada za uključenje je 65kn jednokratno i naplaćuje se na prvom računu. Kako onda može biti skupo (čak i da nema popusta) ako sam do sada Amisu plaćao 185 kn za 15MB?
gnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 22:41   #5092
U pravu si. Na sličici piše 20kn mj. popust a kad na nju klikneš piše 64kn mj.
Čini se dobra ponuda. Ako si uvedeš prije mene javi kakve su brzine. DL mi nije toliko bitan koliko UL. Bilo bi super da je da barem pola od reklamiranih 40.
jimmyfromzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 13:18   #5093
Quote:
jimmyfromzg kaže: Pogledaj post
U pravu si. Na sličici piše 20kn mj. popust a kad na nju klikneš piše 64kn mj.
Čini se dobra ponuda. Ako si uvedeš prije mene javi kakve su brzine. DL mi nije toliko bitan koliko UL. Bilo bi super da je da barem pola od reklamiranih 40.
Navodno kod susjeda izmjereno 75/38 što je odlično....za sad je dostupno samo kod par ulaza ali će se širit po kvartu navodno..
gnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 14:08   #5094
To je super. Znači da smo među prvima. Ja sam ih danas zvao. Nadam se da se dugo ne čeka na priključak.
jimmyfromzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 09:15   #5095
Quote:
jimmyfromzg kaže: Pogledaj post
To je super. Znači da smo među prvima. Ja sam ih danas zvao. Nadam se da se dugo ne čeka na priključak.
Kad ti stigne izmjeri na speedtest netu svoje brzine i postaj ovdje...Jel ja čekam još malo, da mi istekne ugovor s Amisom.
gnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 16:25   #5096
Quote:
gnu kaže: Pogledaj post
Kad ti stigne izmjeri na speedtest netu svoje brzine i postaj ovdje...Jel ja čekam još malo, da mi istekne ugovor s Amisom.
Ja sam mislio svoj ugovor nedavno produžiti ali sam odlučio malo pričekati. Skoro sam se zeznuo.
Čim dobijem stavim ovdje speedtest rezultat.
jimmyfromzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 20:13   #5097
Quote:
jimmyfromzg kaže: Pogledaj post
Ja sam mislio svoj ugovor nedavno produžiti ali sam odlučio malo pričekati. Skoro sam se zeznuo.
Čim dobijem stavim ovdje speedtest rezultat.
Mali update. Dakle paket s telefonom ide uz popust od 120 kn a onaj samo s internetom 64kn. Dakle, net 80/40 je 145 kn a net 80/40 s telefonom je 160kn. Telefon uključuje 1500 min prema nacionalnim fixnim mrežama, 500 min prema mobitelima i 1500 minuta prema Eu fixnim mrežama. Imaš pravo na jedan friend broj prema međunarodnim vezama po cijeni u fixne domaće mreže.
gnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 22:09   #5098
Ja sam uzeo paket internet+telefon jer je razlika samo 15kn i dobiju se te pogodnosti koje si naveo.
jimmyfromzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 21:09   #5099
Quote:
jimmyfromzg kaže: Pogledaj post
Ja sam uzeo paket internet+telefon jer je razlika samo 15kn i dobiju se te pogodnosti koje si naveo.
Super je to ponuda. Amis nudi optiku (ali ne kod nas) za 141 kn mjesečno (kad se zbroje sve rate za 2 god. plus popusti prvih 8 mj) i to za 50/50 s telefonom dok Iskon kod nas nudi za 20 kn više 80/40 plus telefon.
gnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 16:41   #5100
Evo za one koji razmišljaju da se prebace na optiku kod iskona:

Nije loše za 160kn telefon + internet.
jimmyfromzg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:14.