Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2014., 15:57   #6181
Molim vaše mišljenje

Imam 18godina i sestru blizanku. često nam se zna dogoditi da osjetimo kada se nešto dramatično dogodi jednoj, čak i ako smo jako udaljene. Prije nekoliko dana me obuzeo snažan osjećaj kako se mojoj sestri nešto jako loše sexualno dogodilo. Znam da je u tom razdoblju bila kod ujke u posjetu, a ujko je čudan i živi sam, ali sestra mi ne želi ništa reći. Strasno se brinem, ljudi, što ću napraviti?? Strah me reć roditeljima.
WhyMeWhy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 16:08   #6182
Quote:
WhyMeWhy kaže: Pogledaj post
Imam 18godina i sestru blizanku. često nam se zna dogoditi da osjetimo kada se nešto dramatično dogodi jednoj, čak i ako smo jako udaljene. Prije nekoliko dana me obuzeo snažan osjećaj kako se mojoj sestri nešto jako loše sexualno dogodilo. Znam da je u tom razdoblju bila kod ujke u posjetu, a ujko je čudan i živi sam, ali sestra mi ne želi ništa reći. Strasno se brinem, ljudi, što ću napraviti?? Strah me reć roditeljima.
nemoj rec roditeljima nikako, moja rodica je imala slicno iskustvo sa svecenikom iz zupe i roditelji su joj rekli da ako nastavi naglas pricati o tome da ce je izbaciti iz kuce

bolje se ne igrati s vatrom

moj ti je savjet da porazgovaras sa ujkom i doznas istinu iz prve ruke, ako ti kaze da nije bilo nista, probaj ga zavest i poljubit, pa ako ti uzvrati poljubac znat ces da laze
hrwa16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 17:21   #6183
Quote:
hrwa16 kaže: Pogledaj post
moj ti je savjet da porazgovaras sa ujkom i doznas istinu iz prve ruke,
Tako je! Nek ti pokaže što je radio sestri pa buš kvit
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 17:52   #6184
A da pitaš sestru?
Btw.ne znam koliko ovo pitanje spada u ovaj topic?
volpebianca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 20:26   #6185
Quote:
WhyMeWhy kaže: Pogledaj post
Imam 18godina i sestru blizanku. često nam se zna dogoditi da osjetimo kada se nešto dramatično dogodi jednoj, čak i ako smo jako udaljene. Prije nekoliko dana me obuzeo snažan osjećaj kako se mojoj sestri nešto jako loše sexualno dogodilo. Znam da je u tom razdoblju bila kod ujke u posjetu, a ujko je čudan i živi sam, ali sestra mi ne želi ništa reći. Strasno se brinem, ljudi, što ću napraviti?? Strah me reć roditeljima.
jeste li obe djevice??ako jeste, mozda to sto si osjetila nije nuzno lose seksualno iskustvo...bas naprotiv...prvo iskustvo moze bit predivno i carobno,pogotovo ako je sa starijim i iskusnijim covjekom
u svakom slucaju,morat ces porazgovarat sa sestrom. reci joj da nije u redu da zadrzi taj osjecaj za sebe..ako kaze da joj je bilo odlicno,uvijek znas kome ces se i ti moc obratit za pomoc
tatjana379 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 20:59   #6186
prvu put mi nije bio nešto posebno, iako je bilo na lijepom mjestu.
ali taj tip mi nije bio nešto, htjela sam to obavit samo da obavim, ali dosta cura ne shvaca
da nisu puno izgubile ako su nevine
Doricamerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 11:20   #6187
meni je žao što moja prva nije izgledala ovako, pa da mogu se učlanit u klub plitkih muškaraca



sav taj seks je precjenjen, oprostite na iskrenosti
znamkuhat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 17:04   #6188
Ja cu ovog vikenda prvi put imati sex Sa muskarcem.Da li boli prvi put kad ga primas u guzu? Vrijedi li experimentirati?
Ben18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 14:27   #6189
Quote:
znamkuhat kaže: Pogledaj post
meni je žao što moja prva nije izgledala ovako, pa da mogu se učlanit u klub plitkih muškaraca



sav taj seks je precjenjen, oprostite na iskrenosti
To ti je tako kad jebeš curu koja ti se ne sviđa. Drugi put biraj neku zgodnu, pa će ti i seks biti daleko bolji. Doduše, to ovisi i o tebi koliko ulažš u svoj izgled, jer neće ti takve sa bilo kime u krevet.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 14:33   #6190
Quote:
Doricamerica kaže: Pogledaj post
prvu put mi nije bio nešto posebno, iako je bilo na lijepom mjestu.
ali taj tip mi nije bio nešto, htjela sam to obavit samo da obavim, ali dosta cura ne shvaca
da nisu puno izgubile ako su nevine
Isti slučaj ko s onim frajerom, koji misli da je seks precijenjen. Ne možeš se seksati s nekime prema kome ne osjećaš ništa glede spolnih nagona.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 18:47   #6191
pomoc :D

Ovako, imam 16 i pol godina, moj decko u 3. mjesecu puni 17 i u vezi smo oko godinu i pol. Dosad smo uzivali samo u oralnim zadovoljavanjima. Planirali smo da spavamo zajedno, osjecam se spremnom a i on također. O svemu otvoreno razgovaramo. On je prvi meni i ja prva njemu. Velik mu je oko 17,5-18 cm i imam sto uhvatiti i bas to me plasi kod prvog seksa. jeste li imali slicno iskustvo? Kako bi moglo proci?
petramihic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 20:47   #6192
Quote:
petramihic kaže: Pogledaj post
Ovako, imam 16 i pol godina, moj decko u 3. mjesecu puni 17 i u vezi smo oko godinu i pol. Dosad smo uzivali samo u oralnim zadovoljavanjima. Planirali smo da spavamo zajedno, osjecam se spremnom a i on također. O svemu otvoreno razgovaramo. On je prvi meni i ja prva njemu. Velik mu je oko 17,5-18 cm i imam sto uhvatiti i bas to me plasi kod prvog seksa. jeste li imali slicno iskustvo? Kako bi moglo proci?


Nemoj se iznenadi ako boli a najvjerovatnije bude.
Nemas se što brinut,jedno drugom ste prvi pa necete ni znati dali ste loši .
Morat će te još jednom pa onda usporediti .
Sretno
krasnovlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 13:56   #6193
Imam problem, prerano svrsajem pa da li ista moze pomoc durexov kondom "matual pleasure", i ako je neko imao taj problem kako je rijesio, hvala.
Mercede1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 14:03   #6194
Quote:
Mercede1 kaže: Pogledaj post
Imam problem, prerano svrsajem pa da li ista moze pomoc durexov kondom "matual pleasure", i ako je neko imao taj problem kako je rijesio, hvala.

A da malo prvo vjezbaš doma.?
krasnovlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 14:06   #6195
Quote:
Mercede1 kaže: Pogledaj post
Imam problem, prerano svrsajem pa da li ista moze pomoc durexov kondom "matual pleasure", i ako je neko imao taj problem kako je rijesio, hvala.

Povedu frenda sa sobom
Pa neka je on prvi obradi.
Poslije toga će joj valjda biti svejedno kada ćeš ti svršit:thumbdown:
krasnovlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 00:43   #6196
Quote:
petramihic kaže: Pogledaj post
Ovako, imam 16 i pol godina, moj decko u 3. mjesecu puni 17 i u vezi smo oko godinu i pol. Dosad smo uzivali samo u oralnim zadovoljavanjima. Planirali smo da spavamo zajedno, osjecam se spremnom a i on također. O svemu otvoreno razgovaramo. On je prvi meni i ja prva njemu. Velik mu je oko 17,5-18 cm i imam sto uhvatiti i bas to me plasi kod prvog seksa. jeste li imali slicno iskustvo? Kako bi moglo proci?
Čim postavljaš plačući ovakva pitanja, znači da nisi spremna. Bolje pričekajte još godinu ili dvije. Još ste maloljetni.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 15:25   #6197
A cim postanu punoljetni ce preko noci postati zreli.
__________________
Koga, cega janjetine , komu, cemu meni s kim, s cim sa kapulicom mladom meni, meni
'oću bruto plaću na ruke
Tomolav is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 16:10   #6198
Quote:
Tomolav kaže: Pogledaj post
A cim postanu punoljetni ce preko noci postati zreli.
Bit će manje osjetljivi i puno više spremni u svakom slučaju. Ipak je velika razlika kada to napraviš sa 18 ili 19 godna, nego sa 16 ili 17, jer si fizički zreliji.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 22:38   #6199
hej pomoc

e ovako nisam znala gdje da napisem pa cu tu, bila sam s deckom u odnosima sad od 23.12 pa skroz do 10.1 al ne bas svaki dan, i s kondomom smo i nikad nije u mene i par puta smo bez i nije u mene, trebam dobit menstruaciju pa su mi sise natekle i bole, a stomak mi je onako napuhan a nikad nije bio takav pred mengu, i sad me brine jel mogucnost da sam trudna, nemam mucninu nit ista hvala
malena552 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 22:47   #6200
za prvi put da li da nosim tigraste ili zasrane tange?
vspu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger