Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2011., 17:05   #1
Talking Muške sponzoruše

Svi znamo o curama koje su sponzoruše, ali mene zanima koliko je vas naišlo na muške sponzoruše i kako ste se nosile s tim?

Ja sam jednom bila s jednim koji je u početku bio tako divan, dok nisam skužila da nekako uvijek "zaboravi" novčanik. Na kraju smo jednom izašli van, on me pozvao na piće, i ja lijepo namjerno zaboravila doma novčanik, i naručila ja cuge, super mi je bilo, i kada je trebalo platiti, on naravno nije ništa imao, a ja lijepo se ispričala da idem na WC i pokupila se doma i pustila njega da se snalazi s računom
Neće mene nitko iskorištavati za pare

Ova tema je inspirirana temom "Sitnice koje su vas ohladile i narušile ukupni dojam"
Zmajica_Lu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 17:10   #2
ova tema mi nije bas za LJES
Katherine Doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 17:12   #3
Kad postoje ženske, zašto ne bi bilo i muških spozoruša.

Pa živimo u doba ravnopravnosti, ne?

Samo da kažem da mi se gadi takvi ljudi.

Na sreću, nisam naišla na neku žešću mušku sponzorušu.
chokopralina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 17:12   #4
Ja neznam ni jednog takvog. Svi koje ja znam uglavnom više puta plate ženama nego što plaćaju pola pola, a kamoli da im žene plaćaju. Neznam, no mislim da je u muškom svijetu prilično sramotno ako ti žena stalno plaća. Tako da, to je neki rijetki izdvojeni slučaj na koji si ti uspjela naletjeti...
Dr.sc. forumas is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 17:16   #5
Nije se baš usrećio

Isto ga natjerala da ostavi konobaru osobnu i ide doma tražit novaca. Izričito mi je rekao da on časti, bio je 1.1., NG nismo slavili zajedno. Sjeli, on prebire po nekim kovanicama, ja gledam kaje ovo

Istu stvar je napravio 5-6 puta, izričito naglasio da časti i onda brojao lipe da namakne za čaj, gledajući me umilno. A-a, neš proć lišo
__________________
babe i dide uvik prde i to besramno ako su oni u blizini u tome je izlaz © PO LITRE
Nanuša is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 17:16   #6
Nisam mogla smozgati gdje bi ta tema mogla spadati.
Pa eto ja znam i na primjeru svoje prijateljice jednog takvog s kojim je bila u vezi i on nikako nije htio naći posao, iako mu je bio izgovor da nema posla, a nije ni tražio, i živio je na njen račun cijelo vrijeme. Ali nakon nekog vremena ipak se bila opametila
Zmajica_Lu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 17:18   #7
Ja se sjecam lika kaj sam mu kupovala bonove za mob, vodila na vecere i kave i jos mu se neki kafici nisu svidjali , zalio se da mu nisu dovoljno dobri, bio je ljiga teska, drugi mi je ispraznio kompletan stan sa stvarima kaj smo zajedno kupovali, ima vise muskih sponzorusa nego kaj mislite
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 17:19   #8
Quote:
Nanuša kaže: Pogledaj post
Nije se baš usrećio

Isto ga natjerala da ostavi konobaru osobnu i ide doma tražit novaca. Izričito mi je rekao da on časti, bio je 1.1., NG nismo slavili zajedno. Sjeli, on prebire po nekim kovanicama, ja gledam kaje ovo

Istu stvar je napravio 5-6 puta, izričito naglasio da časti i onda brojao lipe da namakne za čaj, gledajući me umilno. A-a, neš proć lišo
Nisam za to da muško uvijek mora platiti, koliko se puta znam s dečkom prepirati da mogu i ja nekada platiti pa moram se praviti da idem na WC da napokon i ja platim Ali ovakvi tipovi su mi totalni turn off.
Zmajica_Lu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 17:21   #9
Zaobilazim ih u sirokom krugu, totalne su ljige i na kraju kad ih se skuzi, ostanu sami..
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 17:26   #10
Quote:
yaya kaže: Pogledaj post
Ja se sjecam lika kaj sam mu kupovala bonove za mob, vodila na vecere i kave i jos mu se neki kafici nisu svidjali , zalio se da mu nisu dovoljno dobri, bio je ljiga teska, drugi mi je ispraznio kompletan stan sa stvarima kaj smo zajedno kupovali, ima vise muskih sponzorusa nego kaj mislite
Ti bas naletis na takve izgleda ,pa sta si dopustila ovom drugom da ti odnese stvari??
__________________
...brate brate gospođo pala vam je borśa!
DoctorX1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 17:35   #11
Zbilja neznam di nađete takve, ali očito vas privlači taj sebični (da ne kažem neradnički) tip muškaraca... neznam što drugo reć eto...
Dr.sc. forumas is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 17:46   #12
Nismo mi tražile, slučajno se uspostavilo da su takvi.
Ja sam za razliku od moje prijateljice to riješila na početku.
Zmajica_Lu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 18:00   #13
Jesam,naišla na muške sponzoruše već par puta.

1. Jedan me tip pozvao na doček nove godine. Ja prvo nisam ni htjela pristati i rekla sam da nemam love za tako nešto da idem u neki restoran il tipa tako. Na što je taj dečko rekao, nema problema, ja ću ti platiti, ti ne trebaš ni kune dati. Iako ne volim da mi netko plaća,rekla sam dat ću ti pola, on ne kao ne treba,ja velim ajde ok.
Očekujući da će mi platiti, ja sam par dana prije njemu išla kupiti poklon (parfem za 300 kn),tako da mu se barem nekako odužim jer će mi platiti doček.
I kad smo mi tamo krenuli,dođemo mi u taj restoran,prođe ponoć,sve super do tad, i on veli meni kao da bi mi sad to trebali platiti, ja ono gledam wtf?????
Pita me kao jel imam novce da platimo, da će mi vratit lovu sljedeći tjedan,da on nema ni kune... Na što sam mu rekla kao pa ti si rekao da si platio i sve.... što je on negirao i tražio mene da platim za nas dvoje.
Ja sam mu bacila u facu za sebe novce i otišla,i više nikad se nisam javila. A on nek se snalazi za svoj dio kak će platiti.
A parfem, naravno nije ni dobio.

2. Jedan dečko uglavnom mene nudio bon par puta,nisam htjela jer uvijek imam love na mobu, imam pretplatu, hvalisao se kak je bogat ,ima firmu,ovo ono, i onda on mene traži jedan dan da ja njemu pošaljem bon....odmah sam skužila u čemu je stvar.

3. Poznam se mjesec dana s jednim dečkom, ovaj bi već došao kod mene za vikend, jeo kod mene, spavao, izlazio bi van, vjerojatno kad bi jednom došao jedino bi ga s policijom mogla istjerati iz stana.......

Uglavnom neradnici i niškoristi hoće da im se plaća,uopće se ne petljam sa takvima što ni ne traže posao niti išta rade nego samo traže žrtve koje će ih financirati. Jer očekuju ako ne rade da im automatski ženska mora platit,i žive na nečijoj grbači.

Ili ako nema vozački,a ni auto.....pa ne tražim da imaš ferrari, ima u oglasniku za 1000 kn auto, ali nemožeš očekivati da ako ti nemaš auto i ne voziš, da ti ja budem taxi. Ima i takvih što na to isto gledaju da i na taj način financijski iskoriste curu.

Zadnje uređivanje xyzxyzyyy : 25.02.2011. at 18:06.
xyzxyzyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 18:08   #14
Jbg, šta fakat ima toliko takvih, ne mogu vjerovat...

U mom društvu se šalimo i sa tipovima koji baš uvijek moraju popola plaćat sa curom (ne bi oni ni slučajno curi platili cugu), a što bi tek bilo s ovima kojima cure plaćaju Neznam, mislim da je to većini muških ipak sramota, ali očito ima i takvih koji su se prilagodili načinu života danas, prikačit se na venu i sisat iz nekoga... samo se nadam da ste vi cure pametnije od mnogih muškaraca koji to toleriraju od cura, i da ćete odjebat takvu ekipu od sebe...
Dr.sc. forumas is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 19:11   #15
Da su ipak muške sponzoruše rijetke vidi se po tome, na osnovu ovih primjera, da materijalna vrijednost onog što su oni dobili nije ekvivalnetna onome što dobivaju hard-core ženske sponozoruše kao što je skupi nakit, kuće, auti...
Kondor13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 19:17   #16
Presiromašne smo za to
Zmajica_Lu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 19:35   #17
Ma nebitno jel muško ili žensko-to je sramota za vrstu homosapiensa
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 19:41   #18
Quote:
Kondor13 kaže: Pogledaj post
Da su ipak muške sponzoruše rijetke vidi se po tome, na osnovu ovih primjera, da materijalna vrijednost onog što su oni dobili nije ekvivalnetna onome što dobivaju hard-core ženske sponozoruše kao što je skupi nakit, kuće, auti...
Ne bih se složila. Ima i muških i ženskih sponzoruša podjednaki broj, samo su razlike u slijedećem:
1. žena će se sramiti toga da je nekoga sponzorirala, pa neće toliko pričati o tome
2. možda se sponzoriranje muškarca razlikuje od sponzoriranja žena - hoću reći, ako mu nije kupovala auto, kuću, ne znam što...ne znači da mu nije bila od financijske koristi u nekom drugom smislu - ona mu otplaćuje kredit za auto, jer eto, on jadan baš ostao bez posla ili ne može naći posao dovoljno dobar za sebe, ona puni frižider, brine se o njegovom djetetu iz nekih prošlih veza, plaća ljetovanja i slično....ima tu puno varijacija.

Quote:
Chansomps kaže: Pogledaj post
Ma nebitno jel muško ili žensko-to je sramota za vrstu homosapiensa
Tako je.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 19:51   #19
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Ne bih se složila. Ima i muških i ženskih sponzoruša podjednaki broj, samo su razlike u slijedećem:
Ima li više uzbrdica ili nizbrdica? .


Jebla vas statistika

(nemoj krivo shvatit)

Meni su ti sponzori zanimljivi,koji invstiraju materijalna dobra u pičku ili kurac
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 19:54   #20
Quote:
Chansomps kaže: Pogledaj post
Ima li više uzbrdica ili nizbrdica? .


Jebla vas statistika

(nemoj krivo shvatit)

Meni su ti sponzori zanimljivi,koji invstiraju materijalna dobra u pičku ili kurac
Eh, samo kažem - to je kao pitanje ima li više lezbi ili pedera? Ono, većina će valjda reći pedera. Je tak? Samo zato što je to neka uvriježena predrasuda. "Prihvatljivije" je biti lezba nego peder. Pa ovi drugi više odskaču. Tako je i sa sponzorušama. Nekako se više očekuje od žene da ispadne to, ali ne i od muškarca.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger