Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2014., 22:31   #221
Quote:
eastasian kaže: Pogledaj post
bioloski gledano zelimo snaznog izdrzljivog muskarca. znas i sam da se i najjaci bjelci nemru mjerit s prosjecnim crncem.
A zaslužujete li snažnog izdržljivog muškarca? Kakve ste vi? Snažni izdržljivi muškarac ne želi jebat bilo što. Objasni nam zašto tebe žele jebat snažni izdržljivi muškarci. Što ti to nudiš?
Tabaxacum is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 23:19   #222
Quote:
tabasco sauce kaže: Pogledaj post
A zaslužujete li snažnog izdržljivog muškarca? Kakve ste vi? Snažni izdržljivi muškarac ne želi jebat bilo što. Objasni nam zašto tebe žele jebat snažni izdržljivi muškarci. Što ti to nudiš?
puno ljudi ti je reklo koju bolest imas, neizljecivo je al si mozes olaksat, evo link
http://www.thehealingplace.info/stalking/ pitaj nekog da ti prevede, ti mama bar za to sposobna kad ti vec placa internet?

zbogom
eastasian is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 26.11.2014., 02:18   #223
Quote:
eastasian kaže: Pogledaj post
upravo iz tog razloga masu zena i bira crnce. bioloski gledano zelimo snaznog izdrzljivog muskarca. znas i sam da se i najjaci bjelci nemru mjerit s prosjecnim crncem. a da si klinjo se kuzi iz price o obrazovanju i inteligenciji. nisi izaso iz te rupe di zivis pa si se naso pricat. jednog dana kad ti se digne na nekog znat ces zakaj. dotad pisi traktate i misli si kak si pametan jer dalje od foruma neces stici.
Mislim ovakve generalizacije su kretenske.
Govorit da je prosječni crnac jači od najjačeg bijelca je koda da kažeš da je prosječno inteligentan bijelac inteligentniji od naj.inteligentijeg crnca.
Ali što se drugo može očekivat od tebe, čitajući tvoje komentare zaključio sam da ni pod kojim slučajem ti ne smijemo dopustit da se razmnožavaš.

Ima jedna zanimljiva stranica di sam našao sljedeće :

"Black women reply the most, yet get by far the fewest replies. Essentially every race—including other blacks—singles them out for the cold shoulder"
- jadne crnkinje njih ne vole previše ni njihovi crnci


"White women prefer white men to the exclusion of everyone else—and Asian and Hispanic women prefer them even more exclusively. These three types of women only respond well to white men. More significantly, these groups’ reply rates to non-whites is terrible" - kaj ćeš vole nas


"Another massive study of online daters found that "Over 90% of white women who state a racial preference prefer not to date East Indians, Middle Easterners, Asians, and blacks. White men with stated racial preferences, in contrast, only prefer not to date one group at levels above 90%: black women."



"One of the most striking findings is that white women who describe themselves as slim, slender, athletic, fit or average are nearly seven times as likely to exclude black men as dates as women who describe themselves as thick, voluptuous, a few extra pounds, or large."

neko je to bio reko ovdje da žene koje imaju viška kilograma prije će se okrenut za crncem nego one koje nemaju

"Women strongly discriminate on the basis of race. They are more than 14 percentage points more likely to accept a partner of their own race. Given the underlying Yes Rate of 38 percent, this is a large effect. Men, on the other hand, do not exhibit a significant racial preference."
- HA! znao sam ipak su žene veći rasisti

1.

Ima još par zanimljivih stranica samo treba googlat..


2.


3.
__________________
"The north remembers." - Robb Stark
ZgSokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 12:44   #224
Quote:
ZgSokre kaže: Pogledaj post

"Women strongly discriminate on the basis of race. They are more than 14 percentage points more likely to accept a partner of their own race. Given the underlying Yes Rate of 38 percent, this is a large effect. Men, on the other hand, do not exhibit a significant racial preference."
- HA! znao sam ipak su žene veći rasisti
Aha. A kako onda objašnjavaš da se na ovoj temi najviše pjene i pišu rasističke komentare upravo muškarci.
__________________
All is vanity and grasping for the wind.
Blanche Dubois is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 12:49   #225
Quote:
Blanche Dubois kaže: Pogledaj post
Aha. A kako onda objašnjavaš da se na ovoj temi najviše pjene i pišu rasističke komentare upravo muškarci.
Lažu.
makojezlato is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 12:59   #226
Quote:
eastasian kaže: Pogledaj post
upravo iz tog razloga masu zena i bira crnce. bioloski gledano zelimo snaznog izdrzljivog muskarca. znas i sam da se i najjaci bjelci nemru mjerit s prosjecnim crncem.

Nađi mi crnca koji je jači od Klička. Sama izaberi između Vladimira i Vitalija.


Quote:
ZgSokre kaže: Pogledaj post
...
http://blog.okcupid.com/index.php/yo...rite-you-back/
ecc01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 13:23   #227
Quote:
Titan1976 kaže: Pogledaj post
Moja rang lista:
1. bijelkinje
2. azijatkinje
3. crnkinje

ZgSokre je u pravu. Ja mislim da se one žene koje nemaju šanse kod bijelaca ili azijata odlučuju za crnce.
je bas, cheryl cole i kim kardashian nece bijeli niti kosooki.
__________________
upamti: to ja još uvijek
šašav letim i živim.
iowa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 13:55   #228
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
"Once you go black,you never go back".
U mom prijašnjem socijalnom krugu bile su neke cure iz dijaspore,Švedska,Norveška,Njemačka koje su govorile da više nikada ne bi ni hodale sa bijelcima.Čak su kružile priče da je jedna pred čitavom ekipom plaćala crnca da doleti da je "odradi" koliko joj je to super.Isto tako sam često čuo od raznih cura na faksu da protrnu kad vide skoro bilo kakvog crnca.A i realno gledajući crnci su generalno manje pederizirani i feminizirani nego "visoko napredni" Europljani.Pa eto,kakvo je vaše mišljenje?
To je živa istina- dođe Crnac u Hrvatsku i seks mu je garantiran. Ne mora se ni truditi, dosta je da se prošeće i pokaže.
A to da su Crnci manje pederizirani, to ne znam, bit će da su to neke predrasude u pitanju.

Što to uopće znači da je netko pederiziran?
Ako je muškarac heteroseksualan i ima spolne odnošaje sa ženama, nema veze je li netko misli da je pederiziran ili feminiziran, jer je tada očito da mu niš ne fali.
A imaš lika koji je izvana oličenje mačo muškarca, a na seksualnom planu nikad ništa, a imaš i feminizirane likove, pa čak su bili na "Prajdu" da podrže LGTB zajednicu, ali ih to ne sprječava da jebu žene na sve strane.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 14:22   #229
ja moram priznati da sam opalio velik broj strankinja ,ali nisam oduševljen kad se neka naša jebe sa strancem....nisam ni malo oduševljen....
mislim da je to zato jer sam patriot i ne volim da se vani priča o "hrvatskim droljama"....a sve se više priča....jer one su tim strancima ipak samo "trofeji"....to me ljuti....

što se tiče teme.....znam jednu curu koja se karala sa crncem.....kasnije je htjela nešto sa mnom....
ne da sam je odbio, nego ono.....zamalo sam joj nanio lakše fizičke ozljede....
dominacija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 14:39   #230
dominacija jesi li svjestan da si ti jedan od razloga što ovdašnje žene preferiraju strance?

Quote:
Titan1976 kaže: Pogledaj post
Pogrešno. I jedna i druga nisu čiste bijelkinje jer imaju indijske krvi u sebi (pogotovo kardashianke koje su po meni poluciganke).
A Doutzen Kroes? Mislim, Heidi i Beckera ste škartirali, Kardašianke su "poluciganke"... svakom ćete naći nešto samo da opravdate svoje predrasude
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 14:40   #231
Quote:
dominacija kaže: Pogledaj post
ne da sam je odbio, nego ono.....zamalo sam joj nanio lakše fizičke ozljede....
kurcem po čelu?
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 14:48   #232
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
dominacija jesi li svjestan da si ti jedan od razloga što ovdašnje žene preferiraju strance?
znao sam....ja sam kriv...
ma nije da su samo naše takve...realno ,žene iz nekih drugih zemalja su još gore....evo susjedne srpkinje su po tome još gore...

ali ipak to ne opravdava ove naše.....to je po meni strašna izdaja
ako ja karam slovenke i čehinje ne želim da i naše budu takve....


Quote:
tabu82 kaže: Pogledaj post
kurcem po čelu?
šakom u glavu...ali ipak sam se suzdržao
dominacija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 14:53   #233
Quote:
dominacija kaže: Pogledaj post
znao sam....ja sam kriv...
ma nije da su samo naše takve...realno ,žene iz nekih drugih zemalja su još gore....evo susjedne srpkinje su po tome još gore...

ali ipak to ne opravdava ove naše.....to je po meni strašna izdaja
ako ja karam slovenke i čehinje ne želim da i naše budu takve....
sve su žene kurve...oprosti majko, ali i ti si žena.




Quote:
dominacija kaže: Pogledaj post
šakom u glavu...ali ipak sam se suzdržao
Šteta...možda bi te bila prijavila...
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 14:56   #234
Quote:
tabu82 kaže: Pogledaj post
sve su žene kurve...oprosti majko, ali i ti si žena.
ma nisu baš sve....
i hvala bogu, ni moja mater, ni moja sestra nisu takve

Quote:
Šteta...možda bi te bila prijavila...
zato i nisam ništa napravio...ipak nije vrijedno...
dominacija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 15:00   #235
Quote:
dominacija kaže: Pogledaj post
ja moram priznati da sam opalio velik broj strankinja ,ali nisam oduševljen kad se neka naša jebe sa strancem....nisam ni malo oduševljen....
mislim da je to zato jer sam patriot i ne volim da se vani priča o "hrvatskim droljama"....a sve se više priča....jer one su tim strancima ipak samo "trofeji"....to me ljuti....

što se tiče teme.....znam jednu curu koja se karala sa crncem.....kasnije je htjela nešto sa mnom....
ne da sam je odbio, nego ono.....zamalo sam joj nanio lakše fizičke ozljede....
Djevojke nisu hrvatske drolje.
Jednostavno djevojke u tom trenu osjete privlacnost prema Bosancu i pozele ga imat. Onda, mi nismo skrti i onda moramo zadovoljiti prohtjeve finih Hrvatskih dama.

I ne zovi ih droljama!
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 15:02   #236
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Djevojke nisu hrvatske drolje.
Jednostavno djevojke u tom trenu osjete privlacnost prema Bosancu i pozele ga imat. Onda, mi nismo skrti i onda moramo zadovoljiti prohtjeve finih Hrvatskih dama.

I ne zovi ih droljama!
mujo, tebi bi prijateljski savjetovao da se brineš za vaše ....bogami ni one nisu nevinašca....ja to jako dobro znam......bježi na vaše ba forume, ako ih imate....

mi se moramo nekako pobrinuti za ove naše....
dominacija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 15:07   #237
iz vlastitog iskustva moram reci da me je crnac privukao vise nego ijedan naš ex jugo tip.
ne radi neke egzotike ili tome sl.
vec zbog same pojave i energije. predobar covjek. zračio je tako da sam u tom momentu
bila spremna zaboraviti sve i svakog. ko nikad. ni sa kim.
i ljepse se ljube, punije.
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 15:09   #238
Quote:
mari_2011 kaže: Pogledaj post
iz vlastitog iskustva moram reci da me je crnac privukao vise nego ijedan naš ex jugo tip.
ne razumijem kako vam nije odbojna ta njihova boja kože....ja nisam rasist, ali nikad me nijedna crnkinja nije uzbudila
dominacija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 15:11   #239
Quote:
dominacija kaže: Pogledaj post
ne razumijem kako vam nije odbojna ta njihova boja kože....ja nisam rasist, ali nikad me nijedna crnkinja nije uzbudila
Oprosti, ali ti jesi rasist.
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 15:12   #240
Quote:
dominacija kaže: Pogledaj post
mujo, tebi bi prijateljski savjetovao da se brineš za vaše ....bogami ni one nisu nevinašca....ja to jako dobro znam......bježi na vaše ba forume, ako ih imate....

mi se moramo nekako pobrinuti za ove naše....
ma nase glume, satro se cuvaju za braka.

i ne govori da su hrvatice drolje. Budi kulturan.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger