Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2014., 08:54   #101
Quote:
NevjerniToma kaže: Pogledaj post
Nalov je vrlo precizan, pa me zanima jesam li jedini koji to prozivljavam.

Razlozi mogu biti mnogi i razlicite prirode.

No, kod mene je to nova veza i cini mi se da nam se seksualne energije ne poklapaju.

Odnos nam je relativno ok, ujutro dobijem poruku kako me voli jako. Falim joj ako se ne vidimo jedan dan..i sl.

A sad da cujem vas.
nije u seksiću sve
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 13:29   #102
Veza vam je zaista premlada da bi se još mogla zvati vezom.

Danas su ljudi zasipani sa seksom sa svih strana, malo smo svi postali prenaviknuti da dobijamo seks odmah kada ga poželimo.

moja preporuka je da pokušate ostvariti vezu "bez penetracije" kako bi vidjeli da li možete funkcionirati kao partneri prije nego što se bacite u taj fizički odnos.
VelkoM is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 14:06   #103
Voli te nakon mjesec i pol dana? Ma da?

Ajd dobro.

Meni se čini da bi vi sve nekako odmah.

Ne znam koliko cura ima iskustva. Možda je zakočena jer smatra da treba imat više pa je nesigurna u sebe, možda je dugo vremena imala isključivo jednog partnera pa ne može zbog tebe kao nove i velike promjene...a da ne trčite pred rudo sa izljevima ljubavi, očekujući marsovski orgazam + tucanja 5 puta dnevno?

Malo spontanosti, popijte si nešto u gradu pa doma spontano veselje.

Dok god budete vodili razgovore o tome kao rasprave, brod će tonut dok ne potone konačno. Treba djelovati, bez pritiska.

Upoznajete se, polakooo.

Što ćete radit za dva mjeseca ak budete sad sve probali, saznali jedno o drugome, a čini mi se da joj ti vrlo moguće radiš pritisak. Nema goreg od tipa koji non stop inicira akciju, najbolji put do konačnog kraja kemiji
zujilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 18:07   #104
A ja bio ubedjen da nejebica pocinje tek nakon bar nekoliko godina veze kad ono medjutim...
Ako je sad tako kako li ce da bude nakon nekoliko godina...
__________________
...Your satisfaction lies in your illusions, but your delusions are yours and not mine...
Odessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 18:13   #105
Quote:
VelkoM kaže: Pogledaj post
Veza vam je zaista premlada da bi se još mogla zvati vezom.

Danas su ljudi zasipani sa seksom sa svih strana, malo smo svi postali prenaviknuti da dobijamo seks odmah kada ga poželimo.

moja preporuka je da pokušate ostvariti vezu "bez penetracije" kako bi vidjeli da li možete funkcionirati kao partneri prije nego što se bacite u taj fizički odnos.
Trebaju razvijati što da se nakon nekog vremena silno međusobno požele? To su bajke, ako nema strasti i želje na početku, piši kući propalo! Sve drugo se poslaguje s vremenom, ili možda nekada ne, ali strast i želja se ne uče, niti stvaraju navikom. Dapače!
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger