Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Smatram se
Hipergamnom 17 40.48%
Nije bitno, ljubav prije svega 23 54.76%
Hipogamnom 2 4.76%
Glasovatelji: 42. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2014., 14:13   #81
cure ako vas tip upita u bilo kojem obliku, u toku prva tri dejta, "kolika ti je plaća" = crvena zastavica
roziukrasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 14:14   #82
Quote:
nerdfucker2 kaže: Pogledaj post
Ne pratim te baš selbritije, pa tko je taj bivši muž dotične?
http://www.imdb.com/name/nm0005363/

Tak da ta prica da je on s njom bio iz koristi mi ne drzi vodu.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 14:14   #83
Quote:
Hope kaže: Pogledaj post
falila joj je ljubav
pa to je istina, ona je baš ono totalno zatelebana u njega i obiteljski je tip. a šta znam vjerujem da se on neće igrati onim što ima i varati ju

al njen stari se jako brzo obogatio, ono ne mogu da vjerujem džipovi i bmw-ovi raznih boja. btw, ona ima faks. njeni su je uslovili, i čak i da radi od 8-16h (al ne kod starog)
roziukrasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 14:16   #84
Quote:
roziukrasi kaže: Pogledaj post
a znaš da kod njih od mlade roditelji plaćaju komplet svadbu? isto je iz tradicije kao pošto će ona nakon što se uda sve će joj muž plaćati

pa kod njih se žene nešto ne trgaju da uče škole, više vole izlaziti i oblokavati se
Nije to samo UK. To je na cijelom svijetu. Siromašna ili bogata zemlja nema je gdje će se žena u više od 50% slučajeva oženit za muškarca manjeg socioekonomkog statusa. To je biologija, a i ovi argument za lokanje ti stoji općenito za mlade bez obzira na spol tako da nisam baš primjetio da muškarci samo rade i uče dok se jel UK cure opijaju same po barovima .
nerdfucker2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 14:17   #85
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
http://www.imdb.com/name/nm0005363/

Tak da ta prica da je on s njom bio iz koristi mi ne drzi vodu.
a publicitet? nije on bio baš toliko ZNAN, pa je preko nje postao malo više
roziukrasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 14:18   #86
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
http://www.imdb.com/name/nm0005363/

Tak da ta prica da je on s njom bio iz koristi mi ne drzi vodu.
Hah nisam zna da je redatelj Snatch-a on .
nerdfucker2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 14:18   #87
Quote:
roziukrasi kaže: Pogledaj post
pa to je istina, ona je baš ono totalno zatelebana u njega i obiteljski je tip. a šta znam vjerujem da se on neće igrati onim što ima i varati ju
ako se kraj i dogodi barem je neko vrime uzivala, volila i osjecala se voljeno
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 14:19   #88
Quote:
Hope kaže: Pogledaj post
ako se kraj i dogodi barem je neko vrime uzivala, volila i osjecala se voljeno
u oni su jako dugo zajedno. i prije braka je bila duža veza. a njen tata ga tretira ko sina
roziukrasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 14:21   #89
halle berry plaća bivšem 20 tisuća $ mjesečno da dođe na vikend poigrati se s malom
roziukrasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 14:22   #90
Ajmo sad natrag na temu koja nije alimentacije, hvala.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 14:22   #91
Quote:
roziukrasi kaže: Pogledaj post
cure ako vas tip upita u bilo kojem obliku, u toku prva tri dejta, "kolika ti je plaća" = crvena zastavica
Hm, ja nikad ne pitam za placu. No uvijek pitam kad se zadnji put seksala s nekim. Puno bolje pitanje.

Quote:
roziukrasi kaže: Pogledaj post
pa to je istina, ona je baš ono totalno zatelebana u njega i obiteljski je tip. a šta znam vjerujem da se on neće igrati onim što ima i varati ju
Zaljubila se jer je konacno nasla nekog koga ona moze gledati prema gore, dok su svi dotadasnji gledali nju kao da je na postolju.
Zak McKracken is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 14:22   #92
Quote:
roziukrasi kaže: Pogledaj post
u oni su jako dugo zajedno. i prije braka je bila duža veza. a njen tata ga tretira ko sina
tata je i mog prvog tretirao kao sina, a od kad je dobio novog prema njemu je jos i bolji
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 14:26   #93
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Mozda nije materijal za vezu jer se radi i o bitno drugacijim stilovima zivota, pogledima na svijet, nacinu razmisljanja i slicno. Malo je nespretno da se bas na forumima najcesce stavlja u korelaciju samo novac/posao po shemi 'On je njoj super u svemu, a je samo vilicar' sto je zapravo poprilican bullshit.
da, u pravu si
ima jako puno primjera koji to i dokazuju
par ecclestone naprimjer, a i svi oni ostali slicni
kompatibilnosti izmedu sestara, konobarica i vlasnika formula, gradevinskih tvrtki, doktora...
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 14:28   #94
Quote:
roziukrasi kaže: Pogledaj post
halle berry plaća bivšem 20 tisuća $ mjesečno da dođe na vikend poigrati se s malom
1% Židova je bilo u Hitlerovoj vojsci. Da li to znači da je većina Židova mrzila Židove? Ostavi se ekstrema. To nije statistika. 96% muškaraca plača alimentaciju (zbog razlike standarda, ne child support) u USA dok u samo 4 % su to žene. Da li to znači da žene većinom ili podjednako plačaju alimentaciju ? Ne, nego u 1 od 25 slučajeva i to je to, niti manje niti više. Nisu važni ekstremi već opći trendovi. Kad postoji neki opći trend na velikoj populaciji onda to nije random proces.
nerdfucker2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 14:29   #95
Quote:
Hope kaže: Pogledaj post
tata je i mog prvog tretirao kao sina, a od kad je dobio novog prema njemu je jos i bolji
jel tvoj tata nema sinove, samo kćeri?
roziukrasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 14:31   #96
ovo gledanje na gore i dolje nema veze u 4 zida, ima veze samo vani. u društvu
roziukrasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 14:32   #97
Quote:
roziukrasi kaže: Pogledaj post
jel tvoj tata nema sinove, samo kćeri?
nema sinove
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 14:32   #98
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
http://www.imdb.com/name/nm0005363/

Tak da ta prica da je on s njom bio iz koristi mi ne drzi vodu.
Pa nije iz koristi, al da je dobro naplatio svoju ljubav je

Ajd ima dobre filmove iako su meni osobno njegovi najbolji filmovi u početku snatch i lock stock, iako je komercijalno razvalio sa swept away i sherlokom.

I po meni je on "otkrio" i proslavio Jason Stathama(koje su ujedno i njegovi najbolje najbolje uloge)

OT

Pretpostavka da su žene "hipergamične" a ja sam lovator aka heffner. Kako žene mogu mene birati??? Ja sam taj koji biram, i uzet ću im više nego što dajem, jer ja mogu birati, a one su birane...

Bez obzira na to jesam li nisam bogat, sumnjam da će bilo koja žena trpjeti moju torturu i moja sranja i poniženja.(mali broj iznimka koje su za novac spremne na sve ne bih uvrstio u svoju izjavu niti je to postotak koji bi zanimljiv), a pokušaj da se kroz takve individualne primjere prikažu sve žene u globalu je šovinistički stereotip koji uglavnom dolazi od isfrustriranih tipova koji vole novac više nego te žene!
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 14:33   #99
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Nitko ni ne tvrdi da bi trebala biti s viličarem, problem je u njenom apriornom odbijanju takvih ljudi s bullshit spikom o kompatibilnosti, samo ne vidim kako ona tako šta može znati samo na osnovu činjeice da je lik npr viličar.
U empirijskom svijetu trazenja partnera nemas vremena za upoznavanje 100000 ljudi u kojem bi se nasao "vozac vilicara" koji joj odgovara.

Usporedivo je sa ispiranjem zlata. Neces ispirati svu zemlju "na tavi". 99.9% zemlje ide na veliku tresilicu i izlazi sljaka, a onda onih 0.1% koji ne najvjerojatniji da sadrzi zlato - ide na tavu.

Zlato nije niti jedna niti druga strana - dapace - funkcionira i u suprotnom smjeru "vozacu vilicara" ce ova vjerojatno biti dosadna i glupa jer nece kuziti 5% stvari o kojima ona prica niti ce kuziti fore njenog drustva, biti ce gljiva sa strane i bit ce mu dosadno. Dok njega tamo negdje ceka draga zenica koja ce mu biti dobra i vesela.

Konkretno sam krenuo na faks sam imao jednu djevojku koja u mojem drustvu nije nikako mogla opstati i bilo joj je uuuultra dosadno, i nasa spika i nase fore. Meni je njeno drustvo pak bilo dosadno i bezveze. Ostavila me (ok ja sam prekinuo jer me zapostavljala) zbog jednog automehanicara (posten i vrijedan lik, upozno ga, uopce mu nisam zamjerio sto mi je karao curu) i sad joj je (valjda) super. Ja sam pak ozenio doktoricu i sad nam je super. Da smo ostali skupa - vjerojatno bi oboje bili nesretni.

I.
igorl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 14:36   #100
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post

Bez obzira na to jesam li nisam bogat, sumnjam da će bilo koja žena trpjeti moju torturu i moja sranja i poniženja.(mali broj iznimka koje su za novac spremne na sve ne bih uvrstio u svoju izjavu niti je to postotak koji bi zanimljiv), a pokušaj da se kroz takve individualne primjere prikažu sve žene u globalu je šovinistički stereotip koji uglavnom dolazi od isfrustriranih tipova koji vole novac više nego te žene!
gefutko lajkam tvoje postove

al ovo boldano mislim da nije za novac, već da udovolji svom mentalnom poremećaju. znači ako trpi ekstremna sranja bilo koje vrste nije dobra. a gle mi to sve trpimo na poslu ponekad, a i taj posao radimo da bi imale para? o da, možda i ima smisla
roziukrasi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger