Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2014., 21:24   #81
Quote:
jenki zj kaže: Pogledaj post
Nisi ti iznad sexa nego tebe više interesira pišo nego koka.
Sačuvaj me Bože.

Većina se sexa da dokaže neku svoju zgodnost i privlačnost, a to mi je primitivna psihološka potreba. Normalno da bih volio pronaći neku kompatibilnu osobu, a za ostale mi se totalno fućka što misle o meni kao jebaču i zavodniku. Ne želim uopće davat šansu nekompatibilnim trebama, pa makar im možda i bio dobar jebač i hvalile me. Ne želim od njih nikakvu, ni pozitivnu potvrdu.
Tabaxacum is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 21:25   #82
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Baš muškog?
I nije nelogično da se sve vrti oko sexa, kad je nagon za reprodukcijom najjači nagon od svih
dobro .. libida opčenito !? ali kod nekih žena libido se drastično" smanji kad rode .pa fala bogu taj nagon i nagon za preživljavanjem su naj jaći ,mislim ! ustvari je sexualana ( neka prva ) revolucija inicirana frojdom ,možda ..
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 21:29   #83
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Ili očajnički žele ispasti posebni i bolji od drugih.
To je isto potreba ljudi. Da budu dobri, bolji i posebni. Samo što si svatko složi ljestvicu u glavi kak mu paše, pa ako je sebi bolji drugima možda nije.
Tabaxacum is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 21:30   #84
Pa druže onda si ti sasvim normalan i ne boj se, dovoljno si muško i ako se neš jebat samo da bi jebo.
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 21:30   #85
Quote:
tabasco sauce kaže: Pogledaj post
Sačuvaj me Bože.

Većina se sexa da dokaže neku svoju zgodnost i privlačnost, a to mi je primitivna psihološka potreba. Normalno da bih volio pronaći neku kompatibilnu osobu, a za ostale mi se totalno fućka što misle o meni kao jebaču i zavodniku. Ne želim uopće davat šansu nekompatibilnim trebama, pa makar im možda i bio dobar jebač i hvalile me. Ne želim od njih nikakvu, ni pozitivnu potvrdu.
vecina se seksa jer im se seksa i jer je to jako ugodna radnja, a oslobadjaju se i neki hormoni te donosi neke druge blagodati koje se osjecaju u svakodnevnom zivotu.

seks je jedna od rijetkih aktivnosti u zivotu koja nas zadovoljava na dugi rok.

da bi bio iznad seksa trebao bi po meni prvo biti veliki jebac pa se onda distancirati od svega jer si probao i znas sto je to. ako nisi nikad iskusio dobar seks onda si seronja, a ne netko tko je iznad seksa.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 21:34   #86
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
jesi li ikad jebavao?

ako jesi jesi li bas ono dobro jebavao?
Definiraj mi dobro jebavanje. Možda je tebi moje jebavanje sranje. Ne znam što je za tebe dobro jebavanje.
Tabaxacum is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 21:38   #87
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
da bi bio iznad seksa trebao bi po meni prvo biti veliki jebac pa se onda distancirati od svega jer si probao i znas sto je to. ako nisi nikad iskusio dobar seks onda si seronja, a ne netko tko je iznad seksa.
Ma brije da bi morao bit neka seks mašina a to mu je dosadno, vidiš da je pomalo ogorčen na takvo ponašanje. I sad trip neki da je poseban maltene zbog toga jer je kao skužio šemu i nije mu zanimljiva ko ostatku muškog roda. Takav sam ja dojam dobila...
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 21:38   #88
Quote:
tabasco sauce kaže: Pogledaj post
Definiraj mi dobro jebavanje. Možda je tebi moje jebavanje sranje. Ne znam što je za tebe dobro jebavanje.
ili je mozda tebi moje jebavanje sranje?

dobro jebavanje je kad ti se nakon tog jebavanja jos jebe i tak iz dana u dan. jebavanje koje nikad ne dosadi je dobro jebavanje, a svatko ce za sebe znati sto mu odgovara.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 21:44   #89
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
ili je mozda tebi moje jebavanje sranje?

dobro jebavanje je kad ti se nakon tog jebavanja jos jebe i tak iz dana u dan. jebavanje koje nikad ne dosadi je dobro jebavanje, a svatko ce za sebe znati sto mu odgovara.
E onda nikad nisam dobro jebavao jer mi se nije jebalo iz dana u dan. Podržavam tvoje dobro objašnjenje dobrog jebavanja.
Tabaxacum is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 22:20   #90
Quote:
Tze kaže: Pogledaj post
Ma brije da bi morao bit neka seks mašina a to mu je dosadno, vidiš da je pomalo ogorčen na takvo ponašanje. I sad trip neki da je poseban maltene zbog toga jer je kao skužio šemu i nije mu zanimljiva ko ostatku muškog roda. Takav sam ja dojam dobila...
Dobar si dojam dobila, Lynyrd Skynyrd. Neke ne možeš uopće karat, neke karaš na temelju fizikale, neke karaš jer puše ušminkanu spiku. Nema tu zapravo nikakvog iznenađenja, sve sheme su jasne. Na ove koje ne možeš karat se možeš malo ljutit ko neko dijete, ove koje se karaju na temelju fizikale ne jebu ni pol posto neke tvoje misli što ti može škakljat ego ako si tip koji voli razmišljat a ove koje puše ušminkanu spiku su tukice i šmokljanice koje ne kuže da si tu spiku prodao već 50 puta i da se samo zajebavaš s vokabularom. Sve te nabrojane sheme su meni postale dosadne. To je nešto za što sam izjavio da sam iznad. Skužio sam da ne mogu ozbiljno pristupit takvim situacijama i da gledam s nekim povišenim sarkazmom jer i dalje komuniciram s trebama pa vidim na sebi kak reagiram. Ja se ne trudim, ja se zajebavam. Ali nisam neki radikalac kao ekipa sa susjednih tema, ne tražim crnkinje po stranim forumima ili tak nešto. Želim reć, nisam totalno zabrijao u neke žnj opcije. Ak nađem nađem, ak ne ne, al neću ić u drugu državu radi trebe i te fore. To što ja nisam još našao što mi odgovara ne znači da je sve oko mene sranje. Ako mi nešto je sranje neću ostat dužan popratit sarkazmom, ali valjda sam i takav karakter, moram ja malo podjebat, isprovocirat, izrazit ljutnju i tako. Nikad ne ostanem dužan trebama, uvijek izrazim što mi ne štima i zašto neću ništa s njima, najčešće dosta podjebavački jer je ionako fail situacija pa se izlajem do kraja.
Tabaxacum is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 22:54   #91
Quote:
tabasco sauce kaže: Pogledaj post
Čim kaže 'da' dođe ti u glavu da je bilo prelagano, onda vratiš u glavi što si sve rekao i napravio i misliš si 'mah, koja budala to ne bi mogla'. Trebe najviše padaju kad ih navučeš da se otvore, kad govore ono što inače ne govore. To ti je 80% puta prema sexu. Čim ti njoj pomogneš da izbaci iz sebe misli, osjećaje i snove postaješ joj jako simpatičan. A to se radi tako da prvo ti to napraviš i ništa ne muljaš. Onda ona osjeti slobodu da može i ona. U početku trebe imaju diplomatsku spiku, mora ih se pokrenuti svojom iskrenošću. One će izbaciti svoja sranja ako ti najprije izbaciš svoja. Onda ti vjeruju i postaju slobodne otvoriti se.
Dakle svjesno se poigravas s njima sto je vrlo ruzno.

Nisi ti iznad sexa, ti mislis da si iznad svih njih.

Quote:
tabasco sauce kaže: Pogledaj post
Bio sam par puta zaljubljen. Ozbiljna veza? Ozbiljna veza i ja ko Židov i Musliman. Vječni rat.
Izgubis interes? Ili pobjegnes prije nego sto te prozre?

Quote:
tabasco sauce kaže:
Ako mi nešto je sranje neću ostat dužan popratit sarkazmom, ali valjda sam i takav karakter, moram ja malo podjebat, isprovocirat, izrazit ljutnju i tako. Nikad ne ostanem dužan trebama, uvijek izrazim što mi ne štima i zašto neću ništa s njima, najčešće dosta podjebavački jer je ionako fail situacija pa se izlajem do kraja.
Tezak si tip. Rezultat tvoje taktike 'pokazacu ja njima' ti je poznat.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 22:59   #92
Kad baciš kamen moraš biti spreman da će ti se kamen vratit, a možda dobiješ i cijelu kišu kamenja. Faza zasićenja, monotonije, osjećaj kad jednostavno otupiš na neke stvari, govori da si u nećem pretjerao jer u protivnom nije moglo doći do istog. Kao i jack london s alkoholom, stalno mu se gadi, ne podnosi taj miris, okus ni dijelovanje, ali svejedno opet pije i pije. To sam ti već objasnio u postu sa bojama, ti si kao ovisnik, kojeg jedino vlastiti sarkazam drži razumnim, iznad nećeg si kad si imun na to, ravnodušnost s povremenim krizama nije taj osjećaj!
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 23:09   #93
Getufko, cijeli život je kamenovanje. Život je borba različitih stavova. Ili ćeš napast ili ćeš se pokorit gospodaru. Žene su suptilni gospodari, a robovanje je učestala pojava. Ja sam Spartak, rob agresivac.

Zanna, sve je točno, nemam što dodati.
Tabaxacum is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 23:15   #94
Quote:
tabasco sauce kaže: Pogledaj post
Getufko, cijeli život je kamenovanje. Život je borba različitih stavova. Ili ćeš napast ili ćeš se pokorit gospodaru. Žene su suptilni gospodari, a robovanje je učestala pojava. Ja sam Spartak, rob agresivac.
Nisi, samo se panicno plasis da ce te neka jako povrijediti.

Quote:
Zanna, sve je točno, nemam što dodati.
Pokusaj osvijestiti za sto im se svetis, jer to najvjerovatnije nema nikakve veze s njima.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 00:28   #95
Hm, točno je da sam si sam kriv što ih upijam i naljutim se. Ali kod svog mišljenja o njima stojim. Moje reakcije su već drugo pitanje. Ako imaš nekakve stavove, neke svoje načine, više se ti ljutiš na druge što te ne podržavaju nego na sebe. Primjerice, ako imaš kriterij kontra cigareta, ne možeš se ti naljutiti na sebe nego na tog koji puši. Dok je po tvome si miran, dok zapali cigaretu postaješ već živčan i nabrijan. Ja se ne borim protiv ljutnje, smatram ju prirodnom. Imam i ja svoje subjektivne mušice, ali uvijek su transparentne. Neki ljudi možda prekidaju razgovor, ja kažem trebi 'ok, mislim da si sranje zbog tog i tog, kompromis neće biti opcija'. Zašto to radim? Pričao sam s mnogo treba, meni se neda pričati u stilu 'dobro, cijenjena damo, mislim da se ne slažemo, do viđenja i puno uspjeha u daljnjem traženju'. Meni se to jednostavno više neda. Ja se izlajem, pokupim se i gotovo. I iskreno, podržavam da i one tako rade. Nedavno mi je neka treba 5 minuta objašnjavala da se nas dvoje ne kužimo, ali onako kroz pristojnjak. Popizdio sam. Da mi je rekla da sam sranje i pokupila se bilo bi mi smiješno. Ovak mi je baš išla na kurac, vidim ja gdje to ide, ali treba sere, petlja, mulja i nakon nekih 7 minuta me zblokira. Ja kažem drito: a)pušiš, b)slušaš hip hop, c)ne sviđa mi se tvoja frizura, d)nema šanse da s tobom surađujem. Da, jesam subjektivan, nabrijan, volim začinit provokacijama. To sve stoji. Ne želim ja bit neki predivni gospodin i moralni uzor, ima puno ljudi koje ja ne mogu smisliti. No to je kod mene jasno, ako se čitaju moji postovi očigledno je u kojim pravcima idem. Tko me na 10 minuta čitao jasno mu je da neću bit s trebom koja puši ili s trebom koja sluša hip hop. To ja imam u svojoj glavi razrađeno i brijem po tome. Ne brijem na plavuše ili brinete i na visoke ili niske. Sise ili guze. Nemam pojma. Jebeš to. Druge stvari mene okupiraju.
Tabaxacum is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 00:56   #96
Odgovoricu ti sutra - danas mi je dan mrkve u dijeti i u karotinemijskoj sam krizi.

Zezam se.

Ne svidja ti se njena frizura, neces s njom suradjivati...

Koliko ti je ono godinica?
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 01:07   #97
još nisi ševio
roziukrasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 01:37   #98
Quote:
roziukrasi kaže: Pogledaj post
još nisi ševio
Nisam prek 2 godine umako.
Tabaxacum is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 01:43   #99
Ja te sad razmijem, baš ovog trenutka. Moram ti reći sad , jer će me jutarnji optimizam dovest da sutra neću razmjeti ni ovaj upis svoj.... a navečer ce se moj ego shrvani vući poput ranjene zvijeri ispuštajući krikove nemoći.....
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 01:47   #100
Quote:
roziukrasi kaže: Pogledaj post
još nisi ševio
Nisam prek 2 godine umako.
Tabaxacum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger