Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2014., 19:31   #21
Mozda Dejvid vise nije na visokoj poziciji...
__________________
...Your satisfaction lies in your illusions, but your delusions are yours and not mine...
Odessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 19:37   #22
Kad vidim kakve se danas knjige i pišu i dobro prodaju(E.L James), pokušaj se i ti okušati, baš mi se čita od trisamiču ronalda, davida i male plašljive
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 19:54   #23
Da, ovi šta još niti jezik neznaju kako spada odmah dobiju pozicije šefova u stranim zemljama, tako to ide.
Big Gogovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 20:12   #24
kakvog li laznog morala i snobizma poslovnih ljudi i inih ..degradirajuci sve drugacije a u stvari ista psihopataologiju kao sto su i sami.sve je to ista raka ovaj svijet i njihovi ljudi fini moralni
extrarockbaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 20:54   #25
ljubav je avantura
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 21:00   #26
Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
ljubav je avantura
na visokoj poziciji
Zak McKracken is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 21:19   #27
mene zanima zakaj nije bilo seksa?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 21:23   #28
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
mene zanima zakaj nije bilo seksa?
Kutija sa Viagrom je ostala kod Ronalda.
Zak McKracken is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 21:40   #29
Quote:
Zak McKracken kaže: Pogledaj post
Kutija sa Viagrom je ostala kod Ronalda.
david je ocito bio zaduzen za kupnju labela.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 21:50   #30
Quote:
Mme kaže: Pogledaj post
Ljubaf je sigurno! Nego..piši nam malo o svom braku..
Ja vas pitam za savjet a vi se sprdate o ronaldu mcdonaldumislim stvarno..David se ne David vec drukcije..Ronald nije Ronald nego se drukcije zove..To sam napisala cisto da se zna ko je ko u ovoj prici..
plasljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 21:54   #31
Ja mislim da je to kratka ljubav
mala prkos is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 21:57   #32
Quote:
mala prkos kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je to kratka ljubav
Ljubav!? Ovo nije ni zaljubljenost. Ovo je na nivou ja bi se jebala a da mi ne udje - ja bi te jebao a da ga ne guram.
Zak McKracken is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 21:57   #33
Sve što je slatko kratko traje
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 22:00   #34
Neslatko je draže jer duže traje
mala prkos is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 22:02   #35
savjet je da malo ljubljenja ne treba znaciti nista i ako si sretna s muzem prekini sranja koja radis. nemoj nikada to priznati muzu.

ovo sto radis je isto debela prevara cak i da nije bilo ljubljenja.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 22:10   #36
obnovi strasno ljubljenje s muzem ako je vasa veza (brak) dobar.Ovo je samo trenutak "izgubljenosti u prostoru i vremenu" od strane tebe i nema tu ljubavi ili zaljubljenosti vec samo tvoje iluzije!

Prestani da ti lijep dozivljaj bude kazna vec to "unovci vecom paznjom prema muzi".Ovo nije savjet vec realnost koju trebas

ispostovati da ne "izvisis na vise strana u svojem intimnom i poslovnom svijetu" u koji si usla nadam se zadovoljna.
milionas is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 23:09   #37
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
savjet je da malo ljubljenja ne treba znaciti nista i ako si sretna s muzem prekini sranja koja radis. nemoj nikada to priznati muzu.

ovo sto radis je isto debela prevara cak i da nije bilo ljubljenja.
ZnamMalo sam zalutala..Nije bilo pametno..Ali svakoj curi ili ženi godi takvo nešto..A budimo realni na početku je sve super.Valjda zato.Tip me zbunio jednostavno..Vec sam par godina u braku i često je bilo prilika za sve i svašta.Nikad se nisam usudila na nista.Ma ni da pomislim..Ali sa njim sve je bilo kao u snu..Krenulo je spontano i polako..Kao igra..I onda sam samo na njega navalila..Ko puštena sa lanca.Mozda sam samo zeljela vidjeti dal Sam neodoljiva nekome..I bila je prva vecer i pomislim bilo je samo to..I onda ona situacija u vlaku..Kao u nekome filmu..Sjedimo u kabinetu sami.Nigdje nikoga i odjednom me pogleda i poljubi me opet.I znam da nesmijemo niti ja niti on ni da na poljubac da pomislimo ali uvijek bi do poljupca doslo..Ovo je kod mene bas kao u meksickim serijama Televisa Presenta
plasljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 23:20   #38
Playing with a fire...
ljuska is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 23:25   #39
Quote:
plasljiva kaže: Pogledaj post
Krenulo je spontano i polako..Kao igra..I onda sam samo na njega navalila..Ko puštena sa lanca.Mozda sam samo zeljela vidjeti dal Sam neodoljiva nekome.
Osim razmaka, kad vec hoces biti ozbiljna, i dalje nisi odgovorila gdje je problem u tvom vrticu?

Sto te muci? Ili se samo hvalis.
Zak McKracken is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 01:19   #40
meni je najbolji dio gdje ju je pekla savjest, a dvaput ga je spomenula. nekako mi strastveni dugi i slatki poljupci i savjest ne idu u isti paket nikako. to više zvuči kao da svetiš mužu, tad znaju baš biti slatki ko kolači
roziukrasi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger