Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2010., 16:56   #81
Quote:
plincezica kaže: Pogledaj post
ma daj sta ti je,20 stupnjeva je vec vrucina,heheheh..
ma super mi je cca 20, već mogu imat bose noge i robu skoro pa kao ljetnu, a da se ne smrzavam, nego mi je baš fino, a daleko je od vrućeg... onako leggero - možeš samo neku tanku vesticu eventualno još uzet za navečer, pa još laganacki proljetni povjetarac - idealno za mene. ali tog "idealnog" nekak baš i nema zadnjih godina.

recimo, 18, 19 do 22-23 stupnjeva, ja bi tak pristala živjet cijeli život.

recimo, jednom sam za prvi maj bila 3-4 dana u veneciji i padovi i tam okolici, i skrooooz je bilo 19-22 stupnja. uglavnom najčešće 20 po danu. hodala sam kompletno ljetno obučena, ljetna haljinica, bose noge, sandale, imala ponekad samo neku laganu vesticu navečer. čak sam se i kupala u (vanjskom) bazenu pored hotela, negdje pored padove, i baš mi je bilo super, nit vruće nit hladno...pravo osvježenje, a ne ono kad se kao kupaš u moru ili na bazenu na +40. i onaj fini mlaki ugodni proljetni povjetarac... pa kavice u veneciji... vedro nebo, sunce, a opet te ne prži nego samo vedro, ugodno. tad sam skužila da su mi te temperature idealne i da uživam ko prase baš na njima.

i još kad sam se vratila i pričala kak sam super vrijeme imala i guštala, svi su me mrzili, jer su mi svi govorili da im je uvijek kad su bili u veneciji non-stop padala kiša.

Zadnje uređivanje aryna : 10.06.2010. at 17:03.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 17:06   #82
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
čakaj malo , ja sam mislila da su ti ljudi našli bjelouške u autu, tj. mislla sam da je bjelica i bjelouška isto, jer jučer kad su ljudi komentirali neki su govorili "bjelouška" neki "bjelica". u čem je razlika i gdje li pa te žive (bjelice)?

ovo je strašno, zmije u gradu, nikad se tome ne bi nadala, odselit ću se na selo.
Nisu isto ali i jedna i druga žive u našem gradu već, oh well, stotinama tisuća godina
Bjelouška je nešto manja, jako miroljubiva, brani se smradom, jede žabe i to.
Bjelica je nešto veća, ali neuglednije boje, poptpuno neotrovna li hoće gricnuti ako je dugo navlačiš po rukama vrlo korisna.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 17:08   #83
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
ma super mi je cca 20, već mogu imat bose noge i robu skoro pa kao ljetnu, a da se ne smrzavam, nego mi je baš fino, a daleko je od vrućeg... onako leggero - možeš samo neku tanku vesticu eventualno još uzet za navečer, pa još laganacki proljetni povjetarac - idealno za mene. ali tog "idealnog" nekak baš i nema zadnjih godina.
Auf, meni je ovo tu mač hladno za bose noge i tanku vesticu navečer :zimogrozna:
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 17:10   #84
e, a kaj se zmija tiče samo da razjasnim: nije da ja mislim da će skočit na mene i ugrist me i pojest me, nego valjda imam traume iz djetinjstva.

kad sam bila klinka od 4-5 godina, jednom smo bili na na krku i šetali po nekoj šumici, blizu uvale u kojoj smo se kupali, i prešla mi je neka odvratna crna zmija prek noge (ili onak uz nogu - ne znam točno, izgubila pamćenje od šoka). ja imala naravno bose noge i neke japankice, mala klinkica i osjetim nešto odvratno, ljigavo i vidim crnu ljigavu zmiju kak mi prelazi prek noge... fuuuuj... nije bila velika, neka manja, ali ružna, crna (herp će znati koja je to vrsta). čak se nisam toliko ni prepala koliko mi je bio ljigav osjećaj, taj ljigav dodir, bljak, bljak.

zato ne da ih se toliko bojim, nego mi se baš gade, taj ljigav dodir, ljigav osjećaj i to. (koliko sam puta ponovila ljigav? )

gnjusasto mi je.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 17:11   #85
Ae, crni gad bit' će

I nije ljigav
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 17:16   #86
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Auf, meni je ovo tu mač hladno za bose noge i tanku vesticu navečer :zimogrozna:
pa da, to je već onak risky teritorij, granično - može ti bit i hladno, ali ponekad volim osjetiti da mi je malo svježe, radije nego da je parni kotao, a nemaš više kaj skinut. radije nešto nosim sa sobom da obučem (dobro, čarape baš ne mogu na cesti oblačiti).

recimo, ove godine ovdje na 20 stupnjeva ja sam još nosila hlače (deblje trapke), čarape i cipele i deblju jaknu i bilo mi je OK (ako se ne varam i čizme sam znala obuć ), a mislila sam kak sam onda izdržala skroz u ljetnim haljinama i tankim majicama s kratkim rukavima i bosim nogama, pa opet mi je bilo OK, samo sam imala neku tanku vesticu i mislim neku tanku jaknicu, pamučnu, koju nikad nisam ni obukla.

ali u svakom slučaju meni su to idealne temperature im my book.

da, bilo mi je prevruće u čizmama ove godine na 20 stupnjeva.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 17:20   #87
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Nisu isto ali i jedna i druga žive u našem gradu već, oh well, stotinama tisuća godina
Bjelouška je nešto manja, jako miroljubiva, brani se smradom, jede žabe i to.
Bjelica je nešto veća, ali neuglednije boje, poptpuno neotrovna li hoće gricnuti ako je dugo navlačiš po rukama vrlo korisna.
grozno. dakle, već dve vrste zmija koje žive u našem gradu. jako sam razočarana i zabrinuta.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 17:22   #88
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
grozno. dakle, već dve vrste zmija koje žive u našem gradu. jako sam razočarana i zabrinuta.
Auf za ove dvije otrovne onda bolje da ti ni ne govorim
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 17:23   #89
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Auf za ove dvije otrovne onda bolje da ti ni ne govorim
nemoj me zezat!

kaj i otrovnice žive u zagrebu???
neeeeću, selim se!!!

gdje nema zmija? na novom zelandu? ima nešto bliže?
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 17:28   #90
A gle....da.

I poskoku i riđovki ovo Zagreb je dio areala. Sad, baš da ćeh naći nasred trga - nećeš, ali recimo na livadama pod Medvednicom kakvih ima u Dubravi, ili na nekom suhom kamenjaru - moguće.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 18:00   #91
[QUOTE=aryna;27149082]ma super mi je cca 20, već mogu imat bose noge i robu skoro pa kao ljetnu, a da se ne smrzavam, nego mi je baš fino, a daleko je od vrućeg... onako leggero - možeš samo neku tanku vesticu eventualno još uzet za navečer, pa još laganacki proljetni povjetarac - idealno za mene. ali tog "idealnog" nekak baš i nema zadnjih godina.

recimo, 18, 19 do 22-23 stupnjeva, ja bi tak pristala živjet cijeli život.

QUOTE]


ma meni je to vec vrucina..ja sam pravi zimski tip..heheh..
i bas to ne volim kod prijelaznih razdoblja te neke vestice i jaknice koje moras imat jer ne znas hoce navecer ili ujutro bit friško..
plincezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 18:04   #92
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
ali u svakom slučaju meni su to idealne temperature im my book.
i meni- taman..

samo da po noći nije 5 stupnjeva nego 15....
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 18:42   #93
Meni su idealne temperature 25-30.

Da, totalno sam ljetni tip.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 22:48   #94
Volim ga zbog lijepog vremena, odlazaka na plažu, malo odjeće.. A baš sam se ponadala da će biti više toga.
Su.incotenible. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 22:59   #95
Zato što je toplo, zato što se ujutro obučem za 3 minute, zato što ne moram nositi debeli kaput na sebi, zato što ne cvokoćem zubima, zato što svi sjede na terasama, zato što svaki dan jedem sladoled, zato što se ne prehladim kad se po noći otkrijem, zato što mrak pada tek u 10, zato što nikome nije čudna šetnja u ponoć u svrhu rashlađivanja, zato što su bazeni otvoreni(kad mi već more nije pri ruci),zbog ljetnih večeri, ali najviše volim onih 10 dana kad sam na moru Mobitel skoro i ne pogledam, TV se ne pali, po cijele dane kupanje i kupanje i kupanje i jelo, i terase, i šetnje, i opet kupanje.

Obožavam ljeto

Zaboravih još jedan razlog... Bela u parkiću do u noć
__________________
The light at the end is worth the pain...

Zadnje uređivanje Gatita : 10.06.2010. at 23:19.
Gatita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 23:51   #96
Ja volem ljeto samo kad mi je godišnji, pa se preselim u mamotatin stan koji je uz more. A mama kuha.
__________________
There are no problems only solutions!
Poison Ivy 058 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 14:10   #97
Evo mene s još jednim razlogom - NOĆNO KUPANJE tralalalala
(ne pjesma, prava stvar, samo sam ilustrirala)
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 14:52   #98
....zato što imam lipu boju, tamnu ali ne "garavu" i ne crvenu. imam prezahvalnu kožu glede sunčanja - boju brzo dobijem, ne crvenim, i dugo mi ostaje na koži
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 14:56   #99
Quote:
Cvrčak i Mrav kaže: Pogledaj post
....zato što imam lipu boju, tamnu ali ne "garavu" i ne crvenu. imam prezahvalnu kožu glede sunčanja - boju brzo dobijem, ne crvenim, i dugo mi ostaje na koži
I ja dobijem super boju, a ne izgorim pa i dalje ne volim ljeto.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 15:07   #100
ajmo onda ovako - plaća mi je veća nego zimi
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:11.