Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2016., 22:10   #2601
Quote:
bboy26 kaže: Pogledaj post
Da nisi ti bila nekome ljubavnica ?
Ne nisam bila ljubavnica. Samo mi je to logicno tko tu vara.
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 22:18   #2602
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Ne nisam bila ljubavnica. Samo mi je to logicno tko tu vara.
Meni nije... da bar je... imao bi šta za jebat...
bboy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 15:00   #2603
Quote:
bboy26 kaže: Pogledaj post
Ako je ona zna za njegovu situaciju... kriva je kao i on...
Ista stvar da je on slobodan, a ona udana...


Apsolutno se ne slazem! Ako sam ja slobodan a ona udana koga ja varam??? Njenog muza!?!? Sto ja imam s time?! Ja sam slobodan i prcim onu koja mi da. Iskljucivo je ona odgovorna za svoj brak kao sto sam u obrnutom slucaju ja odgovoran za svoj. I sad ja varam zenu s nekom i ona je kriva isto koliko i ja? Ovo mi je kao da je izjava tipa da je Badel kriv sto sam ja alkoholicar!
davor_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 15:18   #2604
Quote:
davor_du kaže: Pogledaj post
Apsolutno se ne slazem! Ako sam ja slobodan a ona udana koga ja varam??? Njenog muza!?!? Sto ja imam s time?! Ja sam slobodan i prcim onu koja mi da. Iskljucivo je ona odgovorna za svoj brak kao sto sam u obrnutom slucaju ja odgovoran za svoj. I sad ja varam zenu s nekom i ona je kriva isto koliko i ja? Ovo mi je kao da je izjava tipa da je Badel kriv sto sam ja alkoholicar!
Svjesno se petljaš i potkopavaš njihov brak... imaš moralnu odgovornost...pogotovo ako su još tu i djeca u pitanju...
nije to bezveze jedna od deset božjih zapovijedi...
druga je stvar, ako oni imaju takav dogovor...
bboy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 22:55   #2605
Quote:
davor_du kaže: Pogledaj post
Apsolutno se ne slazem! Ako sam ja slobodan a ona udana koga ja varam??? Njenog muza!?!? Sto ja imam s time?! Ja sam slobodan i prcim onu koja mi da. Iskljucivo je ona odgovorna za svoj brak kao sto sam u obrnutom slucaju ja odgovoran za svoj. I sad ja varam zenu s nekom i ona je kriva isto koliko i ja? Ovo mi je kao da je izjava tipa da je Badel kriv sto sam ja alkoholicar!
A tebe nebi smetalo da te vara cura/žena ako ti ne smeta što neka udana žena vara svog muža sa tobom ?
mary5555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 23:09   #2606
Quote:
kunjkica kaže: Pogledaj post
I ja to mislim.
Prihvatila sam ga sa svim njegovim problemima i bolestima a čini mi se da je ipak najviše bolestan u glavu...i to ono baš pokvareno.
Ali svaka mu čast na glumi...mogli bi di Capriu oduzeti oskara i dati ga njemu ali nećemo, jadni Leo ga je konačno dobio...
Kako prolaze sati, dani, sve sam čvršća, u meni je sve više prkosa i sve manje šansi da bih uopće pomislila da pređem preko toga.
Da, žigolo, muška sponzoruša... upravo to...
Kako sam samo bila slijepa....

Još gore od te glume je da zapravo takvi koji varaju kukaju kako nemogu naći neku dobru i poštenu djevojku/ženu. E takvima baš treba takva. A pitam takvog koji vara bili bi tebi smetalo da tebe cura/žena vara? naravno odgovor je da nesmije varat i da bi ju stjerao u 3 pm
mary5555 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger