Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2009., 17:29   #161
je, apsolutno točno, nitko ne kaže da je lako ... ali, postoji mogućnost izbora ..

... najprije se dogovoriti o destinaciji, a tek onda o agenciji, cijenama i tome da li ponuda škole odgovara ili ne (ako je ovo drugo, onda put pod noge u samostalnu organizaciju) ..

sad, u slučaju formiranja 2 grupe u razredu, događa se to da se jedna grupa treba prikloniti drugoj grupi ili se ide na 2 maturalca ...

.priklanjanje onih koji idu preko škole na skuplji maturalac onima koji idu direktno preko neke druge agencije na znatno jeftiniji maturalac ili obrnuto ...
shempio is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 08:15   #162
Quote:
nicole2007 kaže: Pogledaj post
Da, ali ti se nisi morala dogovarati sa još tridesetero. Jako teško da bi se cijeli razred složio. Svatko bi vukao na svoju stranu. Teško je postići i da se tridesetero odraslih složno dogovori i donese jednoglasnu odluku, a kamoli djeca...
I to dogovaranje, pronalaženje kompromisa, prihvaćanje odluke većine i sl. su na neki način testiranje zrelosti djece. Sebično balavče koje sa 17-18 godina ne može prihvatiti da ne može biti sve po njegovom/njenom nije ni vrijedno suza ako ostane doma i trenira sazrijevanje. Zajedno sa roditeljima koji su zajebali odgoj.

Na žalost, imaš pravo, ima i lijep broj odraslih koji se ponašaju čak i gorje od nezrelih balavaca.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 17:43   #163
dizem temu.
idu li vasi klinci u spanjolsku, usprkos preporukama ministrice?
prica se i pise vec danima, neki su za neki protiv.
ja bi isla. pustila bih dijete. mislim da je sada cak i sigurnije.

neki dan sam slusala razgovor dve zene u ducanu, pustit dijete na maturalac ili ne, jer agencija nece vratit 4500kn, a niti bi joj dijete oprostilo da ne ide, a ona najradije ne bi.
mene je cifra onak, posteno osamutila i dosla sam doma guglajuci spanjolsku i kak bih ja sebi organizirala putovanje, u oba smjera avionom, vise dana, i naravno, manje novaca (ukljucujuci i izlete, i hranu i opijanje)
i ostala sam dojma, da me je od straha od terorizma, vise sokirala cijena koja je naravno, jos "veca" ako agencija fakat ne vrati novce ak se put ne realizira.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 21:01   #164
Kak mislis da je sigurnije sad,?

Mi se vec mjesecima razmisljamo o Londonu i svaki put kad se bar malo ohrabrim, desi se novi napad

Ne mislim da ce sa Spanjolskom biti drugacije
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 23:21   #165
Pa uvijek je sigurnije nakon napada jer neko vrijeme sigurno nece opet napasti isto mjesto, a i pojacana je kontrola.
Bolje da sada idu nego za 2 mjeseca.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 00:46   #166
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Pa uvijek je sigurnije nakon napada jer neko vrijeme sigurno nece opet napasti isto mjesto, a i pojacana je kontrola.
Bolje da sada idu nego za 2 mjeseca.
e, upravo to.
a i ideja terorizma je, izmedjuostalog, da unese strah i nemir u zivote.

i u hrvatskoj te moze pokupit auto,samo za volanom nije terorist u bozoj misiji nego je pijana budala s krunicom na retrovizoru

trenutno mi se cini opasnije hrvatskom putovat (pozari), nego odletjet u barcelonu ili london
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 21:48   #167
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Kak mislis da je sigurnije sad,?

Mi se vec mjesecima razmisljamo o Londonu i svaki put kad se bar malo ohrabrim, desi se novi napad

Ne mislim da ce sa Spanjolskom biti drugacije
Kad se dogodi napad onda je u naredno vrijeme dosta sigurnije jer su jače kontrole i više je policije na ulici.

Ako tako budeš gledala teško da ćeš ikad onda otić, mi smo bili od 3.8. do 8.8 i osjećao sam se baš sigurno, nikakve tenzije niti zgrčenost se nisu osjećale.
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 22:54   #168
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Kak mislis da je sigurnije sad,?

Mi se vec mjesecima razmisljamo o Londonu i svaki put kad se bar malo ohrabrim, desi se novi napad

Ne mislim da ce sa Spanjolskom biti drugacije
pa neka odu u Dublin ili Lisabon
__________________
Awakening
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 08:55   #169
Quote:
Bubochka kaže: Pogledaj post
Kad se dogodi napad onda je u naredno vrijeme dosta sigurnije jer su jače kontrole i više je policije na ulici.

Ako tako budeš gledala teško da ćeš ikad onda otić, mi smo bili od 3.8. do 8.8 i osjećao sam se baš sigurno, nikakve tenzije niti zgrčenost se nisu osjećale.
mda... početkom lipnja smo već skoro kupili karte kad se desio Manchester pa smo opet odgodili i još ja mužu tvrdim ovo kaj ti kažeš i za 2 dana se desi opet London tak da vam ta teorija baš ne drži vodu

Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
pa neka odu u Dublin ili Lisabon
moramo baš u London
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:07.