Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2015., 09:31   #1901
roby666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2015., 21:03   #1902
Za one koje zanima, jedan fizički dućan sa zippo upaljačima se nalazi ovdje:
Ulica kralja Zvonimira 5
10000 Zagreb
Ovo im je web stranica ali tu nemaju izlistane sve upaljače tako da se na to ne oslanjajte, morat ćete u dućan da provjerite ponudu
http://www.hrvatskivojnik.hr/prodavaonica

Imaju dvostrani izlog, izbor je ok, cijene se uglavnom kreću od 175 do 240kn.
Pošto su prazni uzmite i benzin, to vam je dodatnih 19kn.
Ja sam uzeo 2 kao poklone, slim i klasični

roby666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 18:00   #1903
bogte. bilo bi najs da ekipa pročita topic prije postavljanja istog pitanja po 1000. put

imam original repliku 1941. "poseban" je po tom što nema 5 pantića nego samo 4. malo se poklopac rasklimao iz istog razloga. al je moj i volim ga. ne odvajam se od njega (nešto tipa onaj crni s natpisom od prije par stranica: "my Zippo lighter without me is useless, without my Zippo lighter i am useless").
__________________
Valar Morghulis
(All man must die.)
1d3nt1ty is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 17:11   #1904
Quote:
1d3nt1ty kaže: Pogledaj post
bogte. bilo bi najs da ekipa pročita topic prije postavljanja istog pitanja po 1000. put

imam original repliku 1941. "poseban" je po tom što nema 5 pantića nego samo 4. malo se poklopac rasklimao iz istog razloga. al je moj i volim ga. ne odvajam se od njega (nešto tipa onaj crni s natpisom od prije par stranica: "my Zippo lighter without me is useless, without my Zippo lighter i am useless").
"original repliku" ??? ili imaš original ili imaš repliku .. što piše na dnu ?
__________________
“A revolution is not a bed of roses. A revolution is a struggle between the future and the past.
The Worm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 20:21   #1905
Ja sam upravo poslao svoj Zippo kojem poklopac ne sjeda dobro u Zagreb na popravak. Probao sam slati u Amerika ali su mi ga vratili na carini kao eksplozivna i zapaljiva naprava. Koliko dugo bi trebao čekati popravak? I poslao sam ga bez kutije, makar ju imam jer ova na pošti je rekla da je gramatura veća od 100g i da će poštarina više doci. Hoće li to utjecati na popravak?

Zadnje uređivanje Memes : 25.01.2016. at 20:55.
Memes is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 16:51   #1906
Quote:
Memes kaže: Pogledaj post
Ja sam upravo poslao svoj Zippo kojem poklopac ne sjeda dobro u Zagreb na popravak. Probao sam slati u Amerika ali su mi ga vratili na carini kao eksplozivna i zapaljiva naprava. Koliko dugo bi trebao čekati popravak? I poslao sam ga bez kutije, makar ju imam jer ova na pošti je rekla da je gramatura veća od 100g i da će poštarina više doci. Hoće li to utjecati na popravak?
gdje u Zagreb ? Možeš ga slati samo u USA ili Njemačku . odkuda vam takve informacije ???
__________________
“A revolution is not a bed of roses. A revolution is a struggle between the future and the past.
The Worm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 15:28   #1907
Bok! Trebala bih i ja jednu informaciju, kupila bih dečku za poklon Zippo upaljac, sad zanimalo bi me dal postoji neki s ugraviranim Audijevim logom? Unaprijed hvala
marinchek is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 15:58   #1908
Quote:
marinchek kaže: Pogledaj post
Bok! Trebala bih i ja jednu informaciju, kupila bih dečku za poklon Zippo upaljac, sad zanimalo bi me dal postoji neki s ugraviranim Audijevim logom? Unaprijed hvala
Ima ih, možda ne kod nas, ali se da naručiti sigurno u dućanu. Možeš i s neta. Ali ti je najjednostavnije uzeti onaj s finišem kakav hoćeš, pa dati gravirati.
__________________
Life doesn't come with an instruction book
Wacky Davidson is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2016., 17:42   #1909
Quote:
marinchek kaže: Pogledaj post
Bok! Trebala bih i ja jednu informaciju, kupila bih dečku za poklon Zippo upaljac, sad zanimalo bi me dal postoji neki s ugraviranim Audijevim logom? Unaprijed hvala
to nećeš nači... nekada bilo , sada ih nema . najednostavnije , kupi običan zippo i ugraviraj audijev znak .
__________________
“A revolution is not a bed of roses. A revolution is a struggle between the future and the past.
The Worm is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 15:06   #1910
ima li netko kojeg eBay (provjerenog) prodavaca original Zippo-a? htio bih uzeti klasicni Zippo, u HR je najjeftinije (u Rijeci) cca. 160-180 KN pa bih htio, ako je moguce proci za nekih 120 KN. hvala
definho is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2016., 17:57   #1911
Quote:
definho kaže: Pogledaj post
ima li netko kojeg eBay (provjerenog) prodavaca original Zippo-a? htio bih uzeti klasicni Zippo, u HR je najjeftinije (u Rijeci) cca. 160-180 KN pa bih htio, ako je moguce proci za nekih 120 KN. hvala
uzet će ti za poštarinu najmanje 10 $ . uzmi si u Rijeci ili pogledaj ovdje https://www.facebook.com/groups/222165085596/
__________________
“A revolution is not a bed of roses. A revolution is a struggle between the future and the past.
The Worm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 15:11   #1912
Ako nekoga zanima imam dva zippo upaljača za prodati
http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/zi...oglas-18009184
http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/zi...oglas-18716895

Oba upaljača su originalna te imaju originalne inserte. Ovaj iz 2006 ima problem s insertom tj. s oprugom ispod dijela koji radi klik pa ga zato i prodajem jeftinije. Šaljem preporučeno poštom što znači da cijenu uvećam za poštarinu koju ja odmah moram platiti te bi to bilo 20 kn po upaljaču. Znači za ovaj iz 2011 bi bila cijena 130 kn, a ovaj iz 2006 100 kn. To znači kad vam poštar donese paket vi mu platite 130 tj 100 kn i to je to.
drshapes is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2016., 22:39   #1913
Vidim da je tema koliko-toliko aktivna, tako da ću napisati svoje iskustvo s firmom satelit-tbm (službeni distributer zippa za hrvatsku). nisam htjela naručivati preko ebaya jer sam računala kako je ovo sigurnije i pouzdanije, a možda i brže, no na kraju je ispala čista katastrofa :/
ugl, stavljam tekst koji sam i na drugim forumima pisala kako bi se znali pripremiti ako budete naručivali kod njih

Vrhunac neodgovornosti, neozbiljnosti, neprofesionalnosti. Upaljač sam čekala više od mjesec dana, a da se nisam natezala i konstantno zvala, vjerojatno ga ne bih ni dobila. Nakon što sam naručila upaljač (18.8.), tjedan dana nisam dobila nikakvu povratnu informaciju te sam nazvala Službu za korisnike (zato što obrazac za prijave preko maila na stranici uopće ne radi). U službi su mi rekli "kako je kriv tehničar koji je odmah trebao javiti da upaljač nije dostupan". Gospođa u službi ljubazno se ponudila provjeriti kad će im doći upaljač te mi do kraja dana javiti. Naravno, od toga nije bilo ništa. Nakon par dana ponovno zovem i pitam što je s upaljačem, odgovor je: „Naručili ste jedan od najrjeđih upaljača, a trenutno su godišnji odmori pa je došlo do zastoja". Dobro, nema problema - naručujem drugi upaljač umjesto rijetkoga. Gospođa u službi kaže: „Taj je dostupan, naručite preko web shopa, sutra vam šaljemo potvrdu narudžbe i to je to". Potvrda nikad nije došla. Za par dana ponovno zovem, „izgleda da je tehničar pogriješio, mi imamo vašu narudžbu". Da, ali ja nemam IBAN za uplatu ni broj narudžbe. Sutradan tehničar šalje potvrdu narudžbe - za krivi upaljač. Opet zovem, "nema problema, poslat ćemo vam sutra potvrdu, vaš je upaljač već naručen i dolazi do kraja tjedna". Potvrda opet ne dolazi, a sljedeći tjedan, računajući kako je upaljač već došao i kako je plaćanje formalnost, opet zovem - nemaju oni pojma o čemu ja pričam. "Dobit ćete sutra potvrdu narudžbe, svi upaljači koji su došli već su isporučeni onima koji su naručili". Sutradan (13.9.) dobivam potvrdu narudžbe za upaljač te uplaćujem iznos. Nakon toga me zove tehničar s pitanjem: „za koji ste vi model platili?“ Nakon što smo i taj nesporazum riješili, par dana nakon toga ponovno me zovu – ovaj put je problem u poklon kutiji koju sam uzela uz upaljač. Prvo je pitanje bilo: „Jeste li vi platili upaljač?“ Nakon što sam rekla da jesam, objašnjavaju mi kako nemaju poklon kutiju koju sam naručila, ali mi nude Zippo torbicu, koju ne želim. Budući da ju ne želim, nude mi povrat novca, na što pristajem. Nakon što sam pristala na povrat novca, gospođa mi je ponudila 3. opciju: Poklon kutiju za slim upaljače (ja sam naručila za klasične; sastav je isti, razlikuje se samo utor za upaljače). Na to sam ih zamolila malo vremena kako bih razmislila te sam rekla kako ću im javiti, na što je gospođa odgovorila: „Nama je problem držati taj upaljač, moramo paziti na njega, a i željeli bismo vam ga što prije poslati. Ponudili smo vam nekoliko opcija pa eto izaberite“. Dakle, bez neke prevelike mogućnosti izbora, odabirem Poklon kutiju za slim upaljače, a paket mi dolazi sutradan (20. 9.)
P.S.
Obrasci za slanje upita na web stranici ne rade. Potvrda narudžbe je štura i
loše sastavljena, IBAN nije istaknut na jasnom mjestu, ne postoje točni podaci koje treba upisati prilikom plaćanja te se nigdje ne navodi da je dostava uključena u cijenu, što dodatno zbunjuje.
C La Grande is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 20:02   #1914
Pozdrav,ovako imam u planu kupiti zippo upaljac a potom ga poslat nekome ko se bavi tiskom ili graviranjem.Tocnije otisnuo bi sliku i logo.Mozete li mi vi preporuciti kako bi to mogao izvest tj od kuda kupiti preko neta i kome poslati.Bio bih Vam zahvalan.
Hodor Hodor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 20:44   #1915
http://www.zippo.com.hr/ Ovdje imaš da ti odmah naprave što god želiš.
drshapes is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 09:43   #1916
Bok,želim nekom kupiti upaljač.Da li su oni ZIPPOi što se prodaju u iNovinama originali?Tnx.
__________________
viva el joint
mali febo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2018., 13:17   #1917
Šaljem ga švabama na popravak pitao sam vec na zippo forumu.
Uglavnom ako bi netko mogao napisati pismo koje se šalje uz upaljac (pismo na engleskom ili njemačkom)
woow123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2018., 13:17   #1918
Šaljem ga švabama na popravak pitao sam vec na zippo forumu.
Uglavnom ako bi netko mogao napisati pismo koje se šalje uz upaljac (pismo na engleskom ili njemačkom)
woow123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2019., 21:41   #1919
iako je tema već stara, pokušat ću pitat ovdje:

dobio sam 22 god star, ali neotvoreni zippo upaljač - slika
iako je nekoliko godina bio u djelomično vlažnom podrumu, ostao je u dobrom stanju (ima vrlo malo hrđe na kotačiću).

međutim, problem je što je kremen ostao u njemu još od proizvodnje, pa se s godinama razgradio, možda i zahrđao i sad je zapeo i ne može se izvaditi. kotačić je potpuno slobodan, i kad gledam s bočne strane izgleda kao da kremena uopće nema, ali kad svijetlim kroz tubu vidim da je nekakav "mesingani" kremen zapeo - zapravo izgleda isto kao i kremeni koje kupimo u setu.

na netu sam našao 2 prijedloga. prvi je naravno da šaljem na servis, za što sam siguran da će potrajati, a kvar mi se ne čini toliko ozbiljan da bi na kraju mijenjao matching insert koji (osim kremena) ipak izgleda nov.
druga opcija je da sa uskom bušilicom probam to izvrtiti i onda stavim novi kremen, ali tu postoji rizik od oštećenja tube, a tek onda ću imati probleme s garancijom.
ne znam što točno uzrokuje problem, ako je hrđa onda bi probao s wd40, ili da možda probam zamrznuti pa zatim ugrijati cijeli insert, to bi možda olabavilo materijal i oslobodilo kremen..
spoonman039 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2019., 16:09   #1920
Quote:
spoonman039 kaže: Pogledaj post
iako je tema već stara, pokušat ću pitat ovdje:

dobio sam 22 god star, ali neotvoreni zippo upaljač - slika
iako je nekoliko godina bio u djelomično vlažnom podrumu, ostao je u dobrom stanju (ima vrlo malo hrđe na kotačiću).

međutim, problem je što je kremen ostao u njemu još od proizvodnje, pa se s godinama razgradio, možda i zahrđao i sad je zapeo i ne može se izvaditi. kotačić je potpuno slobodan, i kad gledam s bočne strane izgleda kao da kremena uopće nema, ali kad svijetlim kroz tubu vidim da je nekakav "mesingani" kremen zapeo - zapravo izgleda isto kao i kremeni koje kupimo u setu.

na netu sam našao 2 prijedloga. prvi je naravno da šaljem na servis, za što sam siguran da će potrajati, a kvar mi se ne čini toliko ozbiljan da bi na kraju mijenjao matching insert koji (osim kremena) ipak izgleda nov.
druga opcija je da sa uskom bušilicom probam to izvrtiti i onda stavim novi kremen, ali tu postoji rizik od oštećenja tube, a tek onda ću imati probleme s garancijom.
ne znam što točno uzrokuje problem, ako je hrđa onda bi probao s wd40, ili da možda probam zamrznuti pa zatim ugrijati cijeli insert, to bi možda olabavilo materijal i oslobodilo kremen..
uobičajen problem sa upaljačem koji se ne koristi..imao sam takvih situacija..nekako sam to iglom kopao i čistio..ali trajalo je dugo..bušilica i tanki borer..samo polako i strpljivo
__________________
“A revolution is not a bed of roses. A revolution is a struggle between the future and the past.
The Worm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:31.