Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2017., 12:20   #2881
Quote:
Lantier kaže: Pogledaj post
Jeste zajahali na EMC2 valu?
Za sutra najavljene neke ''velike novosti'', te mu je cijena već skočila za 20-30% i dalje raste.

I XRB poprilično žilav i dobro se drži danas, obzirom sa kojim sranjima se bori.
Kupio na 9600 jučer popodne, prodan na 11500 navečer. Zarada 0.1 BTC . To je to što se mene tiće sa tim coinom. Mada možda ima potencijala, nešto se spominjala suradnja sa Applom, ali je to demantirano. Kad bi se to ostvarilo ode on 300% kao i Lumen kada su napravili suradnju sa IBM-om - short, a long i puno više. No mene ne zanima više...
abusaef is offline  
Old 18.12.2017., 12:35   #2882
Quote:
exxo kaže: Pogledaj post
preglup im je seo, moras guglat. cek budem ti ja, nema prodlema

https://www.binance.com/invite.html

https://support.binance.com/hc/en-us...ferral-Program

i hvala svima koji ste se registrirali na moj link! vidio sam da je od onog mog posta 6 novih. nisam jos ni pogledo kak to funkcionira, ali mislim da nam se umanjuju trading fees. doduse ja ionak imam uljucenu opciju trejdanja da se trosi bnb pa nisam siguran jel se to onda racuna,,,
Odlično.... hvala!
zdenis83 is offline  
Old 18.12.2017., 12:35   #2883
Quote:
abusaef kaže: Pogledaj post
Kupio na 9600 jučer popodne, prodan na 11500 navečer. Zarada 0.1 BTC . To je to što se mene tiće sa tim coinom. Mada možda ima potencijala, nešto se spominjala suradnja sa Applom, ali je to demantirano. Kad bi se to ostvarilo ode on 300% kao i Lumen kada su napravili suradnju sa IBM-om - short, a long i puno više. No mene ne zanima više...
Volim te brze izrone (taman za avio kartu do neke egzotične destinacije za NG ). Ja ću pričekati do sutra, ili do 0,2BTC. Pa što prije stigne.
Lantier is offline  
Old 18.12.2017., 12:52   #2884
Quote:
geronimo666 kaže: Pogledaj post
ja prodo ada-u ovaj vikend. lijepo zaradio.
nadam se da ce otic opet bar na 1300 da kupim.

nego kucilo sta ti mislis o tom raiblocks?
Za adu je 50% korekcija na 1650, 61.85% na 1350.

Nakon prošlog pumpa meni su se ispunili nalozi na 666 što je tad bilo malo iznad 61.8% korekcije (pao je čak do 565).

Ne znam hoće li i sad ići ispod 50%. Probaj dio ubosti tu i još malo sačuvati ako ode niže.
__________________
Cryptobegin
Toranaga is offline  
Old 18.12.2017., 12:59   #2885
Ušao sam u ADU taman prije skoka i laganih XXX% plusa. Nego ono što me zanima je kako je najisplativije prebaciti na bittrex novce/btc svejedno. Jer ako idem preko coinbase a uzmu previse.. Ako netko moze detaljnije objasniti.
Hvala unaprijed
flaash is offline  
Old 18.12.2017., 13:04   #2886
Quote:
Toranaga kaže: Pogledaj post
Za adu je 50% korekcija na 1650, 61.85% na 1350.

Nakon prošlog pumpa meni su se ispunili nalozi na 666 što je tad bilo malo iznad 61.8% korekcije (pao je čak do 565).

Ne znam hoće li i sad ići ispod 50%. Probaj dio ubosti tu i još malo sačuvati ako ode niže.
Dečki uz dužno poštovanje prema Fibbonaciju, ADA mi se čini kao će up a ne down.........
Iako sad je na prekretnici, čisto prema TA........
Naravno mogu ja biti i u krivu......
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 18.12.2017., 13:10   #2887
zahvaljujem toranaga.
nadajmo se da ce dolje :-).
geronimo666 is offline  
Old 18.12.2017., 13:12   #2888
Hej ekipa,

znam da je pitanje bilo vec prilican broj puta i sl. ali kod mene je malo specificna situacija. Nalazim se u DE i dok je ovako sa Litecoinom i Bitcoinom ulozio bi nesto novca. Posto sam student i vamo sam kratko na praksi vracam se kroz koji mjesec u HR. Vidim da cijene skacu visoko gore, a nemam pojma kako bi poceo i mogu li ovdje obavit verifikaciju na nekoj od burzi ili to iskljucivo moram obavit u HR sve?

Ulagao bi u IOT, LTC i nesto u Bitcoin i Ethereum. Moze mi netko rec najlaksi i najsigurniji nacin kako da to obavim, jer vjerujem da nakon ovih blagdana bi cijene mogle znatno ic gore te da bi se sad ispaltilo uzimat.

Druga stvar me zanima kao studenta mogu li ja to sebi kad budem kratak s lovom isplatit nazad na racun ili moram kakav porez placat prilikom isplate tog na racun. Kako se gleda i oporezuje? (npr. Ako sam ulozio 400€ i recimo porasto je LTC/BTC itd. i ja si isplatim npr 550€ na racun, oporezuje li se svih 550 ili samo 150?)

Isprike sto upadam kao padobranac, ali spasavajte Pokoji link ili ime stranica koje bi mogao koristit i npr vidio sam da ne mogu npr svuda IOT kupit i LTC i sl. kako bi bilo najjednostavnije?

Zivili!
morecolor is offline  
Old 18.12.2017., 13:17   #2889
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Dečki uz dužno poštovanje prema Fibbonaciju, ADA mi se čini kao će up a ne down.........
Iako sad je na prekretnici, čisto prema TA........
Naravno mogu ja biti i u krivu......
Ja na 3d i 1w vidim flag cisto kao dan

E sad moji TA skills nisu nesto al svejedno...

Sumljam da ce vidit vise 50% korekciju, mcap raste iz minute u minutu svih top 10 coinova ima porast volumena unatoc suludom runu....
Shannanigans is offline  
Old 18.12.2017., 13:19   #2890
Pozdrav iz Sarajeva za ekipu 

Prije svega da naglasim da sam novi u ovome i da nemam pojma.
„Znam“ da Ripple ima potencijala, da Tron nije loš, da je Verge kec u rukavu i da se Substratum hvali.

Ja sam otvorio account na IQ Option i djeluje mi baš jednostavno, od pologa deposita do kupovine, a i pregled stranice mi je ekstra.

E sad istrazivajuci mi se javilo dosta upitnika iznad glave, pa bih vas zamolio da mi odgovorite, a moze i na private 

Da li sam ja nakon kupovine Ripple na IQ options zaista i vlasnik te „valute“?
Koje su prednosti, a koje mane IQ options?
Po vama, koji su najbolje i najjednostavnije platforme za trgovinu?
Da li da ostanem na IQ options ili da e prebacim na binance, cex IO, bitstamp?
Na kojoj od ovih platformi ima mogucnost kupovine vecine valuta koje su u opticaju, a da ne moram kupovati bitcoin?

Dobio sam kao neke OTN Tokens u iznosu od 0.02, sta oni predstavljaju?

Nadam se da će mi neko pomoći oko, za vas iskusne, vjerovatno prejednostavnih pitanja 
Hvala
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Old 18.12.2017., 13:20   #2891
Quote:
Shannanigans kaže: Pogledaj post
Ja na 3d i 1w vidim flag cisto kao dan

E sad moji TA skills nisu nesto al svejedno...
I ja isto........e sad jedino ako netko veliki ne odluči iskipati desetak milijuna.......
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 18.12.2017., 13:21   #2892
Quote:
Rtm-south kaže: Pogledaj post
Uzimaj DigiByte
Kolega, ima li koji poseban razlog za tu preporuku, mislim koja korisna informacija?
dalmato86 is offline  
Old 18.12.2017., 13:30   #2893
Quote:
Shannanigans kaže: Pogledaj post
Ja na 3d i 1w vidim flag cisto kao dan

E sad moji TA skills nisu nesto al svejedno...

Sunljam da ce vidit vise 50% korekciju, mcap raste iz minute u minutu za 0.1 svi top 10 coinova ima porast volumena unatoc suludom runu....
Nisam ni ja neki stručnjak.

Misliš ovo?

https://imgur.com/a/DshUM

tj.



Ovo je 4h graf.

Ako ode na novi ATH, povuku se nove Fibbonacci linije i onda skaliraš kroz njih ulog.

Ja se trudim uvijek kupovati u crvenom a ne se ukrcavati na vlak koji je već krenuo.
__________________
Cryptobegin
Toranaga is offline  
Old 18.12.2017., 13:37   #2894
To s vlakom ti je kao da kažeš da nećeš ući u BTC kad je bio na 2000usd, jer je vlak već krenuo. Nije važnan samo tajming vožnje nego i dužina puta. tj koliko dugo se možeš "voziti".........
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 18.12.2017., 13:44   #2895
Quote:
Toranaga kaže: Pogledaj post
Nisam ni ja neki stručnjak.
Misliš ovo?
Da to je flag, mada ja ne volim nista ispod 3d, max 1d jer nekako" tunel visionas situaciju" mada kazem ima puno boljih u TA od mene.

Nisam tvrdio da je pametno sad kupiti (jer nije i da u pravu si "kupujes u crvenom" je jedino ispravno) vec da mozda nije dobro vrijeme za prodati.

Problem je sta gledam cmc i na vidim da je dobro vrijeme za kupiti ista sve je way overbought -a market cap raste li ga raste...tako da... mozda je najbolj tren za sadit stablo sada...

Bullish sam na ovaj ICX al samo ako padne ispod 1$, 0.5 bi bilo idealno mislim da taman traje post ico pump and dump....
Shannanigans is offline  
Old 18.12.2017., 13:50   #2896
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
To s vlakom ti je kao da kažeš da nećeš ući u BTC kad je bio na 2000usd, jer je vlak već krenuo. Nije važnan samo tajming vožnje nego i dužina puta. tj koliko dugo se možeš "voziti".........
Istina, ali BTC je malo drugačiji jer je poput lokomotive koja vuče sve ostale.

Altovi, ovisno o time frameu, uvijek dobiju neku korekciju.

Npr, ADA je 8h nakon ATH imao 27% korekciju (2942 - > 2135) i sad se čini da će opet prema gore.
__________________
Cryptobegin
Toranaga is offline  
Old 18.12.2017., 14:09   #2897
Quote:
Toranaga kaže: Pogledaj post
Za adu je 50% korekcija na 1650, 61.85% na 1350.

Nakon prošlog pumpa meni su se ispunili nalozi na 666 što je tad bilo malo iznad 61.8% korekcije (pao je čak do 565).

Ne znam hoće li i sad ići ispod 50%. Probaj dio ubosti tu i još malo sačuvati ako ode niže.
ja isto mislim da nekak ispod 1500 vise nece ic. ali za to moramo pricekat sljedeci tatin uzlet i pokolj altova. nikad ne znas. mi koji smo od prvog dana u adi znamo kolko nisko moze bit i stajat dole. ja se ipak nadam nekom zescem pokolju, mislio sam da je sinoc krenuo al nista, hehe. sve se tolko zeleni da ne znas u ta bi usao. bio sam na binance stavio neke, u tom tenutku nerealno visoke sell ordere jer sam htio holdat te coinove, ali s obzirom da ne odustajem od one svoje uzmi profit gdje god mozes i budi si okej s tim, sad s elogiram i vidim prodano, a cijena je sad jos visa.

kolko god volim zaradit i ovakve zelene dane, tolko me i zivciraju, jednako kao i pokolji. u ovom kriptu nema zlatne sredine. il sve leti u nebo il je pokolj zesci, o zdravom, laganom i umjerenom rastu i/ ili padu nema ni govora
exxo is offline  
Old 18.12.2017., 14:09   #2898
frend kupuje doge naveliko, kaze cuo je dobre stvari. otarasio se kladionica i zakacio na ovu glupost.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Old 18.12.2017., 14:12   #2899
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
I ja isto........e sad jedino ako netko veliki ne odluči iskipati desetak milijuna.......
ko prvi dan kad je izlistana. japanjerosi. skroz moguce. hrpa ljudi je masu btc-a ulozila u adu tak da bis e moglo svasta događati. frend je stavio 15 btc recimo, a po netu vidim da su ljudi i puno vise ulagali, prodali dio i sad holdaju tak da je samo pitanje kad ce zdumpat. al nik nije munjen ko ja da proda na 1300 sve kaj ima. svi su ludi za adom
exxo is offline  
Old 18.12.2017., 14:16   #2900
sta je "nova" ADA po vama? na cemu da drzim oko.
jer ak ne ode dole sam je popusio. hebga,. mogu bit sretan kolko sam zaradio na njoj. digo sam 1.5 placu.
geronimo666 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:27.