Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2017., 20:12   #6721
Samo za anketu meni je na svakoj super ali.ako moram birati onda broj 43 čuperak s košarke i sve s sunčanim naočalama da ne pišem brojeve jer sam na mobitelu.

@Mina mislimo na istu sliku ali sam je na brzinu izračunala kao br 43 ako je greška sorry malo sam i popila.

Evo neka neka Sinanovka stavi Sinka da vidimo njegove slike većina će biti udaranje,lupanje i sada ljubakanje s Hazan.

Sjedim sad u restoranu kad konobar pljunuti Sinan samo 15 cm veći i zaposlen stala sam se smijati da mi je muž rekao da nisam normalna.
lanex is offline  
Old 06.12.2017., 20:26   #6722
Quote:
tagoresky kaže: Pogledaj post
Ah, cuperak s kosarke, bio je strasno sretan tad, a i u crnom.
****

Kad prodje 10, i kad se bude mogao emitirati malo ozbiljniji program, moci cemo birati i iz ovih kolaza. Ne, to nisu, naglasavam, nisu, printskrinovi na mom mobitelu. Ne znam tko ih je napravio i odakle mi, cudni su putevi Gospodnji.





***
Od fragija nista, sve su nam rekli SH suradnjom u ozetu. Nit su prekinuli, nit namjeravaju. Bolje da ni ne daju fragi.

***
E, ali vas iz backstagea pozdravlja Alp.
https://www.instagram.com/p/BcX0sTfBdAX/
Jer sto je dan bez dva, tri selfija.
11sati is offline  
Old 06.12.2017., 20:27   #6723
Alp je dao intervju za Sozcu u kojem je pričao i o Sinanu.

Quote:
● Kako ste se pripremali za ulogu Sinana Egemena?
Uloga Sinana Egemena je vrlo uzbudljiva. U stvarnom životu nemamo sličnosti. Veliko mi je zadovoljstvo kad stojim ispred kamere. Naravno, nisu svi bogati razmaženi. Sinan je sada u procesu odrastanja, a ljubav ga mijenja. Publika upoznaje novog (promijenjenog) Sinana, zavoljet će ga (više). U seriji igram najmlađeg sina obitelji Egemen.
• U seriji ste heroj (kahraman) velike ljubavne priče. Hoće li ljubav na Sinana utjecati dobro?
Sinanova ljubav koju doživljava s Hazan, starijom kćeri gđe Fazillet, će dobro utjecati na njega. Baš kao na muškarca koji ide u vojsku, on se mijenja.
• Jeste li služili vojsku?
Ne, još nisam. Idem na fakultet, ali kad dođe vrijeme ispunit ću svoju dužnost prema domovini.
• Jeste li se ikada zaljubili?
Već dugi niz godina slušam što je "ljubav" iz priča mojih prijatelja. I na temelju svih tih priča sa sigurnošću mogu reći da se nikada nisam zaljubio. Bilo je veza za koje sam mislio da su ljubav, ali na pravu ljubav još nisam naišao. Ljubav još nije pokucala na moja vrata, ali mislim da jednog dana hoće.
• Dobro, ali kako je počela vaša ljubav prema glumi?
Prije fakulteta sam uvijek sudjelovao u školskim kazališnim produkcijama. Kad sam dobio menadžera počeo sam pridavati veću važnost učenju glume. Uzimao sam sate kod glumaca-veterana Cihana Ünala i Altana Erkeklija.
• O kojoj ulozi sanjate?
Mislim da više neću pristajati na uloge bogatih i razmaženih. Na primjer, možda uloga ludog ubojice.
• Osim glume postoje još dvije stvari koje vas okupiraju, prva je poezija. S koliko godina ste počeli pisati poeziju?
Napisao sam jednu knjigu. Poezija me nadahnula da i ja pišem pjesme. Osim toga su me u pisanju stihova podupirali profesori književnosti. Bio sam povučena osoba, a uz pomoć pjesama sam se mogao izraziti. I još uvijek je tako. Meni je lakše dijeliti problem s listom papira nego s osobom. Čak i želim napisati knjigu pjesama.
• Vaš drugi hobi je sport.
Vježbam plivanje, fitnes i krosfit. Najveća ljubav mi je sport. Sport je vrlo važan kako bih ostao u formi. Radim u branši u kojoj je estetika bitna, sportovi će uvijek biti dio mog života. Čak i u seriji tijekom snimanja idem na sport. Klonim se slatkog, slanog i masnog.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 06.12.2017., 20:34   #6724
11sati, ništa 10, ajde odmah. 3, definitivamente

Čuj Alp napisao knjigu poezije. Želim to pročitati.
__________________
Čarolija ljubavi vraćala je izgubljeno » Yagiz & Hazan » Losing Your Memory
Minola is offline  
Old 06.12.2017., 20:36   #6725
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
Čok zor bu iš! Ali evo, označila sam sličice koje su moji favoriti.

Broj 4 dok vani pada kiša, a on pati na terasi vile.
Broj 17 dok se ispovijeda na groblju.
Broj 26 dok pati u Šileu.
Broj 28 u zelenom kad je pravio doručak.
Broj 29 u dženaza look dok gleda Hazan u plavoj haljini.
Broj 42 dok igra košarku sa sve šiškicom.
Broj 53 je mislim Čaga dok čeka scenu, a ne Jago.
Broj 54 kad dolazi u mahalu pa se u njega zacopao čak i Erdal.
Broj 58 dženaza look, ali ne znam točno koja scena.
Broj 70 iz prošle ep. kad Hazimu kaže da mu ne može oduzeti prezime.
Broj 82 legendarni gečmiš olsun!
temeljitost prije svega! Sto je Masdome bez mastericnih osobina.

Meni je kao i @11 mozda najdraza ( a izbor je pretezak) kosarka. Em u crnom, em osmijeh, em cuperak, em pokret...

Quote:
hasret kaže: Pogledaj post
@lanex bravo :gr li:




Poručuje da je robot ponovo (što se mene tiče uvek) na vrhu!!!



Ako g aovo dvoje budu spašavali, Yazova posl. propast je zagarantovana.
Ovo dvoje nisu znali spasiti ni sami sebe :ko kice:.
Spasit ce ga Sinan od njih

Quote:
Minola kaže: Pogledaj post
: s Na brzinu sam preletjela sve slike, samo me 22 buni; jel ovo u vrtu, ašk iradeni zorlamali?

Ono kad si toliko investiran da od 100 (dobro, 81) slika znaš koja kojoj sceni pripada :face palm:
A tko ne zna ? To je normalnooo

@11stice

Sad si mi dala za razmisljanje
Sve.
Ali naprije ovaj prvi kolaz na krevetu. Cista erotska umjetnost zenske reziserke koja zna cijeniti taj high class seksipil

Edit:Alp nista o selfie izricaju ?
Pise poeziju, nema curu...
Primjecujem targeting njegova menadzera

I najvaznije Sinan postaje kahraman. Ekipo gasi ekrane
tagoresky is offline  
Old 06.12.2017., 20:40   #6726
Quote:
Minola kaže: Pogledaj post
Ono kad si toliko investiran da od 100 (dobro, 81) slika znaš koja kojoj sceni pripada
Ovo sam i sama pomislila.
Quote:
lanex kaže: Pogledaj post
@Mina mislimo na istu sliku ali sam je na brzinu izračunala kao br 43 ako je greška sorry malo sam i popila.
Pih, ko da je bitno, 43, 34, svi su dobri.
Quote:
11sati kaže: Pogledaj post
Kad prodje 10, i kad se bude mogao emitirati malo ozbiljniji program, moci cemo birati i iz ovih kolaza.
Zato navijam da ga Ay yapim uzme za internet seriju kao što je FI-Či, jer tamo ima i (za Turke) eksplicitnijih scena.
Quote:
Minola kaže: Pogledaj post
Čuj Alp napisao knjigu poezije. Želim to pročitati.
Ja bih to vrlo rado pročitala i s njim kavicu popila. Ozbać. Ovamo stidan introvert, s druge strane glumac selfista. #bipolar Neyse, u pravom je diziju onda.
Quote:
tagoresky kaže: Pogledaj post
Cista erotska umjetnost zenske reziserke koja zna cijeniti taj high class seksipil
Evet. Onaj Murat bi napravio neki Bolivud drmež, ali Gokcen točno zna što treba uraditi. Stvarno što veliš, haj klas stajl. Nema sikanja radi skidanja (ko neki u S01), nego ima smisla, uporišta u sceni.
Quote:
I najvaznije Sinan postaje kahraman. Ekipo gasi ekrane
I to ne obični kahraman, nego AŠK kahraman.

****

Nego, Čaga je opet javio na IG. Što li sad poručuje?
Imali smo robota (@Hasi, inšallah!), evo ALIEN.


Kad smo kod izvanzemaljaca, odo gledat S02 Stranger Things.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 06.12.2017., 20:48   #6727
Ja glasam za YE u dženaza looku na snimanju!
Mislim glasam uvijek za njega u svakom obliku

Sad odo na kuhano vino! Advent je
__________________
☆ Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars ☆
GraceKelly is offline  
Old 06.12.2017., 20:53   #6728
@The muse po koji put canim

@lanex bravo na pobjedi

@TheWitch Dojenče, plačem

@timida Bu ne, ne gadi se srni master, daj mentor,daj frend, daj rame za plakanje, ah ,ah

Sudar titana a ja negdje između

Idem partizanski full mode , master i ja volimo srnu, i osmijeh njen pa i blehavu šta bi, omaklo nam se Budući smo stariji, skontali smo da Sin boy ne zna šta je ljubav pa čekamo pravo vrijeme, ono kad joj Sin sruši svijet tu smo jer ne možemo drukčije. Nije za master pinky curetak, već žena pa saburamo

Ili moja omiljena verzija( znam, znam da je to vrijeme otišlo u vjetar, al ko mi brani ) gdje će više da pukne ta kontrola i uradi abi nešto za sebe ne za nekog drugog.

Ah srno moja, šta dočekasmo , šta nas još čeka
__________________
Once they were particles of light
now they are the radiant sun...
https://youtu.be/izyZLKIWGiA
masher is offline  
Old 06.12.2017., 20:58   #6729
@Grace popij jedno za nas kizz

Zavoljet ćemo ga još vise
__________________
Once they were particles of light
now they are the radiant sun...
https://youtu.be/izyZLKIWGiA
masher is offline  
Old 06.12.2017., 21:08   #6730
masher, abe, ja sam ionako treća opcija, čekam, čekam...

tagoresky, i mene još Yagiz drži uz seriju

Prvi kolaž: peti red, peta fotka (potpuno prirodan smijeh)

Drugi kolaž: prva fotka
Timida is offline  
Old 06.12.2017., 21:11   #6731
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
Ja bih to vrlo rado pročitala i s njim kavicu popila. Ozbać. Ovamo stidan introvert, s druge strane glumac selfista. #bipolar Neyse, u pravom je diziju onda. :r ofl:

Nego, Čaga je opet javio na IG. Što li sad poručuje?
Imali smo robota (@Hasi, inšallah!), evo ALIEN.
https://image.prntscr.com/image/kBwH...OLUqcOOaLA.png
Bih i ja, vjerujem i The Muse, divanit malo s njim, što da ne.

Sad čitam Hamleta po 187. put, naletim na rečenicu koja savršeno opisuje Sinana: What should a man do but be merry?

Eeee, šta smo mi i komu skrivile da moramo iščitavati rebuse, a Sinanovke dobiju crno na bijelo selfie ili objavu bejbi manAĐera
__________________
Čarolija ljubavi vraćala je izgubljeno » Yagiz & Hazan » Losing Your Memory
Minola is offline  
Old 06.12.2017., 21:26   #6732
Glasam za slike 42 i 54

Je li i Matriks odustala?
AndjelakMALI is offline  
Old 06.12.2017., 21:33   #6733
Iz svakog reda po jedna. 8,16,25,29,42,49,57,70 i 79.
__________________
I do not wish to evade the world...Yet I will forever build my own.
Ghost love is offline  
Old 06.12.2017., 21:47   #6734
@Timida čekam i ja samo ne znam šta

Nejse, opušteno i u ilegali , totalno sam oguglao na Simrine nebuloze, u fazi sam da mi je ravno do mora.

Šta god poručuje s Alien sjetite se zdenke
__________________
Once they were particles of light
now they are the radiant sun...
https://youtu.be/izyZLKIWGiA
masher is offline  
Old 06.12.2017., 21:59   #6735
Je l treba da ocekujem scenu Stay E.T. Don't go E.T.? #nistamenemozeiznenaditi
__________________
I do not wish to evade the world...Yet I will forever build my own.
Ghost love is offline  
Old 06.12.2017., 22:00   #6736
@masher

Zdenka, eyvallah. Poručio nam Čaga, al mi nismo htjele slušat.

Što li će biti on izleme? Šukrija?
F2 ionako otkriva nečiji put bez povratka.

Sent with Redmi Note 4 via Tapatalk app.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 06.12.2017., 22:04   #6737
Broj 1: 39 (16)
Broj 2: 15 (3)


__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 06.12.2017., 22:26   #6738
Quote:
11sati kaže: Pogledaj post
Kad prodje 10, i kad se bude mogao emitirati malo ozbiljniji program, moci cemo birati i iz ovih kolaza. Ne, to nisu, naglasavam, nisu, printskrinovi na mom mobitelu. Ne znam tko ih je napravio i odakle mi, cudni su putevi Gospodnji.
:nogica

http://i67.tinypic.com/wrc8ao.jpg
http://i64.tinypic.com/35bfqlz.jpg
I meni se događa isto- slučajno mi na mobitelu osvanu polugole slike YE, a ja jadna od srama ne znam gdje bih gledala. I onda razmišljam da li da ih obrišem pa zaključim da su tu iz nekoga višega razloga, kader, ne valja joj se protiviti. Prihvaćam je onakvom kakva je sa sve Yagizovim kolažima. #firstworldproblems #ponizna

Treća slika u prvom kolažu- čisti !

Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
Alp je dao intervju za Sozcu u kojem je pričao i o Sinanu.
Zašto ni jednom riječju osim ljubavi prema poeziji nije spomenuo svoju ljubav prema fotografiji?!

Onak-
Alp: "Uz veliku ljubav za književnost i poeziju gajim i ljubav prema fotografiji."
Novinarka: "Gercekten?! Što najviše volite fotografirati, koji vam je omiljeni predmet fotografija?"
Alp: "Da, uz knjigu poezije koju sam napisao imam i portifolio fotografija koje sam napravio. Razmišljam o izložbi, nakon što izdam knjigu, tabiki."
Novinarka: "Omiljeni predmet fotografija?"
Alp: "Well, omiljeni predmet fotografija sam ja sam. Uživam fotografirati iz različitih kutova, u različitim okolnostima i uvjetima. U slikanju sebe samoga ima nešto duboko i poetično, nedokučivo lijepo. :naočaleimislećipoložajruku: Dobra strana je i da možete na primjer pratiti razvoj bubuljice na nosu." #lifegoals

Lijep, mlad, zgodan, načitan, talentiran, obrazovan i nadasve skroman i nenarcisoidan. Batali kratke noge i makarone na glavi- tko bi mu odolio! #wewanttoreadalpsbook #hoćemoknjigupoezije

On bi glumio ludoga ubojicu Dečko dragi, smanji apetit, ni bogatog i razmaženog fićfirića ne znaš dočarati jer glumiš kao panj. Jesus, koja samouvjerenost, osjećam susramlje.

U seriji vidim, niš novo, opet su svi na raskrižju puteva, putevima bez povratka i autocestama za budućnost. Koje rasipanje sjajnog potencijala, strašno!

Zadnje uređivanje Ezel fan : 06.12.2017. at 22:44.
Ezel fan is offline  
Old 06.12.2017., 22:40   #6739
Quote:
Ezel fan kaže: Pogledaj post


Zašto ni jednom riječju osim ljubavi prema poeziji nije spomenuo svoju ljubav prema fotografiji?!
Onak- Alp: "Uz veliku ljubav za književnost i poeziju gajim i veliku ljubav prema fotografiji."
Novinarka: "Gercekten?! Što najviše volite fotografirati, koji vam je omiljeni predmet fotografija?"
Alp: "Da, uz knjigu poezije koju sam napisao imam i portifolio fotografija koje sam napravio. Razmišljam o izložbi, nakon što izdam knjigu, tabiki."
Novinarka: "Omiljeni predmet fotografija?"
Alp: "Well, omiljeni predmet fotografija sam ja sam. Uživam fotografirati iz različitih kutova, u različitim okolnostima i uvjetima. Dobra strana je i da možete na primjer pratiti razvoj bubuljice na nosu.":ko kice:

On bi glumio ludoga ubojicu :face palm: Dečko dragi, smanji apetit, ni bogatog i razmaženog fićfirića ne znaš dočarati jer glumiš kao panj. Jesus, koja samouvjerenost, osjećam susramlje.:bruka va:
Hahahahha bogme si me nasmijala. Bak, on je introvert, sramežljiv, povučen, neće se sad tako hvalisati; ja sam najveći baja, sve znam i sve mogu - nema toga kod njega

Uživa lik u književnosti, studira to, toliko se udubi u knjigu koju čita da ne primjećuje da mu je mobitel srastao za ruku i da se pritom snima To on nesvjesno kači tolike fotke
__________________
Čarolija ljubavi vraćala je izgubljeno » Yagiz & Hazan » Losing Your Memory
Minola is offline  
Old 06.12.2017., 23:00   #6740
biram 16 (&17) na ovoj drugoj, inace mi je fetis ramena
(al prvo dobro dupe i jaca bedra :ibro: )
onu prvu nista ne vidim, racunajte onu neku sa osmijehom.
TheWitch is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:14.