Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2017., 11:06   #1
Windows 10 - kako ispravno reebotati?

Pozdrav svima!

Evo imam jedno pitanje u vezi Windowsa 10, ako netko ima iskustva dobro bi mi došlo rješenje. Dakle, na novo prazno stalno računalo želio sam instalirati Windowse 10, našao sam na netu, skinuo i pokrenuo. No, ispalo je da je to neka nepotpuna verzija. E sad, na usb-u sam dobio i ispravnu potpunu verziju, ali kad idem na reboot ne znam točno što odabrati - mislim da slijedim sve što treba, proučio sam to i na netu, međutim kad sve namjestim ne znam gdje trebam kliknut za OK da mi prihvati koji disk želim iznova pokrenut itd. Zapravo niti ne pronalazim opciju za OK. Probao sam i jednostavno s instaliranjem tih Windowsa preko usb-a dok je računalo bilo u fazi rada, ali onda se, ne sjećam se razloga, nije htjelo pokrenut.

Stvar je u tome što, kada na primjer odem na youtube, tamo ima puno primjera kako restartati, reebotati kompjuter s raznim opcijama, ali ne nalazim baš za Windows 10 da ima isto sučelje kao i kod mene. Inače, moj je Asus.

Eto, ako se netko razumije ili zna, ima iskustva s desetkom, slobodno se javite!
Ivanman is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 12:29   #2
Quote:
Ivanman kaže: Pogledaj post
Inače, moj je Asus.
Upikneš USB, upališ računalo, kada se na ekranu pojavi Asus logo pritisneš i držiš jednu od ovih tipki kojim otvaraš meni: Esc ili F4 ili F8, ovisno o matičnoj ploči. U meniju odabereš medij (tvoj usb) sa kojeg će računalo učitati početak instalacije Windowsa.
__________________
Ja mislim da je barem tako...
Davero is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 15:36   #3
Za asus su vecinom komande:
ESC (Boot Menu)
F2 (BIOS)
F9 (Asus Recovery)
Nebraa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:39.