Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2013., 19:24   #1001
Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
mozda dijelite istog decka
haha nikad ne znaš
bryda is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 19:44   #1002
što se gadgetboya tiče imam nekoliko ideja, a sve ovisi koliko si ti spremna dati za poklon:
- ak je gejmer onda možda novi ubersuperkul gejmerski miš ili pak headset
- jača grafička, naravno pod uvjetom da si nije jučer kupio novu
- eksterni hard (toga nikad dosta)
- neka fora gejmerksa/giiki majca

što se tiče novog mobitela ili tableta, po meni je to preveliki rizik jer i ja sam luda za gadgetima i već sam sad dečku točno specificirala koji mobitel želim (nakon što je on "suptilno" natuknuo da će mi kupiti novi) jer znam da bi on fulao. šanse da bi uboo baš onaj koji ja želim ja vrlo mala (0,01%), a moje razočarenje krivim mobitelom bi bilo veliko (barem na prvu ).
ovo gore što sam nabrojala je sve puno lakše zamjenjivo od mobitela od par tisuća kuna



E
meni treba savjet što da kupim dečkovim sestrama? htjela bih im kupiti neke sitnice, ono fore radi, sad kak imam paypal i šopingiram po ebayu (ko velika ). upikirala sam odlične hlačice za stariju, pa me zanima dali je glupo da mlađoj kupim nešto od nakita?
starija je čisti, najmanji S, a mlađa je neki L. starijoj jednostavno mogu naručiti najmanji broj, a mlađu bi pak morala mjeriti jer to što znam da nosi L mi ništa ne znači bez točnih mjera, to ne želim jer onda znam da će očekivati nešto, pa bi se mogle razočarati ako im donesem nešto lošije od njihovih očekivanja. ak me itko kuži

(inače, imaju 16 i 13 godina)
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 20:07   #1003
Da imam 13 bilo bi mi razočaranje da dobijem nakit.
Osim ako nije oslikan Bieberom.
__________________
Zivim u Hercegovini.
usne boje mesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 20:18   #1004
Ne znam koliko je pametno pubertetlijama kupovati odjeću ako nisi baš sigurna u ukus.
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 20:46   #1005
ova s 13 si je zimus kupila neki lot od 30 naušnica, pa sam joj ja mislila kupiti nešto slično. sav nakit koji je dobila za rođendane (u zadnjih par godina) nosi. zato mi je to i palo na pamet. uostalom, što joj drugo mogu kupiti kad ne znam broj?

pubertetlija je rekla da joj se sviđaju te hlačice kad smo jednom išle do knjižnice, a cura je prošla u njima, pa vjerujem da bi joj se onda, jel, svidjele i na njoj
ak nebi, reći ću joj da ih da meni
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 21:05   #1006
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
ova s 13 si je zimus kupila neki lot od 30 naušnica, pa sam joj ja mislila kupiti nešto slično. sav nakit koji je dobila za rođendane (u zadnjih par godina) nosi. zato mi je to i palo na pamet. uostalom, što joj drugo mogu kupiti kad ne znam broj?

pubertetlija je rekla da joj se sviđaju te hlačice kad smo jednom išle do knjižnice, a cura je prošla u njima, pa vjerujem da bi joj se onda, jel, svidjele i na njoj
ak nebi, reći ću joj da ih da meni
Onda su to fini pokloni.
__________________
Zivim u Hercegovini.
usne boje mesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 21:15   #1007
al mi je svejedno nekako.... ne znam. dati jednoj robu, a drugoj nakit.
jednoj ne mogu kupiti robu jer joj ne znam broj, a drugoj ne želim kupiti nakit jer ga ona uopće ne nosi.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 21:46   #1008
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
A neka igra mozda? Ako su gamerski nastrojeni naravno .
ajme ne , i ovako previše vremena provodi za kompom i za CoD-om (zaluđen tom igricom, doslovno)
__________________
Permanentna insuficijencija satisfakcije i perspektive.
Octica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 21:48   #1009
Quote:
Octica kaže: Pogledaj post
ajme ne , i ovako previše vremena provodi za kompom i za CoD-om (zaluđen tom igricom, doslovno)
c/p

Quote:
što se gadgetboya tiče imam nekoliko ideja, a sve ovisi koliko si ti spremna dati za poklon:
- ak je gejmer onda možda novi ubersuperkul gejmerski miš ili pak headset
- jača grafička, naravno pod uvjetom da si nije jučer kupio novu
- eksterni hard (toga nikad dosta)
- neka fora gejmerksa/giiki majca
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 22:55   #1010
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
c/p
nisam ni skužila, sorry, pubertetlije su me omele pa te postove prije nisam ni čitala

i hvala ti , možda odem u neki dućan s kompovima i jednostavno tražim prodavača da nekaj odabere u raspoloživom iznosu, jer tam isto rade ti kompjuterski frikovi, pa će ziher nekaj odabrat kaj će se ovom svidjet jer su na istoj valnoj duljini ... a ak mu se ne svidi, onda k vragu, više nikad ništa neće dobit

Mrzim kupovati poklone za dečkaaaaaa
__________________
Permanentna insuficijencija satisfakcije i perspektive.
Octica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 01:48   #1011
ako vozi, kupi mu navigaciju
mozes mu kupiti i sportski sat
zatim, fotic.. kameru... novčanik... remen... parfem... odjecu... nakit ako nosi...
mobitel... laptop... hard disk... liniju.... dvd player.. playstation....tablet... bicikl... role... uplatiti teretanu par mjeseci... knjigu... komplet cd-ova najdrazeg benda...
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 09:57   #1012
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
ako vozi, kupi mu navigaciju
mozes mu kupiti i sportski sat
zatim, fotic.. kameru... novčanik... remen... parfem... odjecu... nakit ako nosi...
mobitel... laptop... hard disk... liniju.... dvd player.. playstation....tablet... bicikl... role... uplatiti teretanu par mjeseci... knjigu... komplet cd-ova najdrazeg benda...
Alo, alo biči, pa nisam osvojila eurojackpot

Od svega ovog nema samo role (ni lud ne bi stao na njih) kameru i playstation (no to ne dolazi u obzir čak da i imam para za to jer bi to značilo još manje vremena provedenog sa mnom ).

Ma nema veze cure, hvala na pomoći... i ove godine ću mu kupit neku glupost i fulat kao i svake do sad, jer mi neće reći kaj hoće
__________________
Permanentna insuficijencija satisfakcije i perspektive.
Octica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 10:40   #1013
Kupi mu čokoladu, čestitku i nek se slika...
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 12:57   #1014
ja nebih riskirala sa laptop/mobitel/tablet jer je to sve skupo, a šanse da mu kupiš onaj koji želi su male.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 16:38   #1015
zasto ne? ok, moj nije nesto izbirljiv... dobio je i sat, odjecu, kameru, bicikl, novčanik, parfem, mikrovalnu, vagu, toster

svasta nesto i sve mu je ok i sve koristi...

laptopa ima na akciji za 2500 i to od toshibe.. znaci nije bas neko najvece sranje... e sad, ako je decko gejmer pa mu je bitna graficka i ne znam sto sve ne, onda mu taj laptop nece biti zadovoljavajuci
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 16:51   #1016
ja sam pomalo (ok, malo više ) gadget "frik" i u svakom doba dana ili noći točno znam što želim. mobitel nije mobitel, laptop nije laptop. gotovo pa da sam sigurna da njen dragi ima nešto što želi već izabrano, a sad kolike su šanse da ona pogodi baš to?

ja bi bila razočarana na prvu da dobijem nešto što nisam željela uz onu "pa to ti je mobitel/laptop sve je to isto" jer, jel, nije

što se laptopa i gejmera tiče, ima jedan dobar gejmerski acer za 4k, al vjerujem da je to malo previše para za rođendan

druga stvar su dijelovi za laptop, jer ako je dečko pravi gejmer onda vjerojatno ima poprilično dobar laptop sa neintegriranom grafičkom i nova, jača grafička bi bila super, ili pak dodatna memorija ili nešto što bi poboljšalo laptop/komp koji ima.

mislim, ja gledam iz svoje perspektive i što bi ja mislila o nekom poklonu


E
biči, moj dečko je dobio gotovo sve što si navela i njemu je lako kupovat. kad mu treba nešto novo od tehnike - šta mu kupiš on je sretan. uopće se ne kuži u to i ne zanima ga i njemu je mob za zvanje i slanje smsova, a ak može na net onda je to cijeli paket, a to je faktički svaki mobitel na tržištu
al mu najčešće kupujem robu jer se njemu neda to kupovat samom
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 21:20   #1017
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
zasto ne? ok, moj nije nesto izbirljiv... dobio je i sat, odjecu, kameru, bicikl, novčanik, parfem, mikrovalnu, vagu, toster
koliko ti trošiš na njegove poklone? ono, po nabrojanom najmanje 1000kn po poklonu? hoću te i ja za curu
c.c. is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 02:12   #1018
pa mi si inace kupimo skuplje poklone jer recimo ja sam skrta sebi kupit nes skupo, a njemu nisam. tako i on sebi kupi nes jeftino, a meni skupo

ja sam od njega zasad dobila 2 fotica, sat, najfriskije tablet, parfeme, predivan ručno rađeni nakit, hard disk i svasta nesto...

mogu reci da sam sretnica jer on slusa sto pricam pa itekako pamti sto volim i zelim. takoder, ja sam frik sto se tog tice pa pamtim kakve stvari mu trebaju i kakve zeli.

dire, kuzim to sto govoris. moj dragi se bavi airsoftom i ja se u to apsolutno ne kuzim. no, zapamtila sam da mu je napet jedan pistolj i to sam mu prosle godine kupila. bio je skroz odusevljen. oprema za AS je poprilicno skupa i nisam htjela riskirati i kupiti neki komad opreme koji mozda nema dobre recenzije, ne valja, a kosta pun k...

da sam bila u situaciji da ne znam koji model zeli, najvjerojatnije bih kupila nesto sto mislim da bi htio i rekla bi mu da ako on misli da je to lose i da sam za tu lovu mogla uzet nes bolje, neka slobodno zamijeni.

jbg, kad se necim ne bavis tesko je znati sto je dobro sto ne..
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2013., 23:55   #1019
hej ljudi, trebam pomoć -.-
svaki put kad moram dečku kupovat poklon, smrači mi se. izbirljiv je i sve ima.. lud je za motorima,u slobodno vrijeme radi kao DJ i nemam pojma šta da mu kupujem. robu ne voli da mu se kupuje, a ovi njegovi hobiji su dosta skupi i ne znam šta bih mu kupovala o.O
za dva dana imamo godišnjicu a ja nemam čak niti ideju šta ću.....
daily228 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2013., 13:21   #1020
Quote:
daily228 kaže: Pogledaj post
hej ljudi, trebam pomoć -.-
svaki put kad moram dečku kupovat poklon, smrači mi se. izbirljiv je i sve ima.. lud je za motorima,u slobodno vrijeme radi kao DJ i nemam pojma šta da mu kupujem. robu ne voli da mu se kupuje, a ovi njegovi hobiji su dosta skupi i ne znam šta bih mu kupovala o.O
za dva dana imamo godišnjicu a ja nemam čak niti ideju šta ću.....
Romantčni vikend? Ili izlet?
__________________
What's goin' on?
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:12.