Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2012., 23:32   #1081
danas sam bio na iskrici. nisam bio mjesecima tamo. par njih me kliklo. ja kliknuo njih i pise deaktivirani profili. to su sve laznjaci. ne moguce da posaljes 30 poruka a da se nitko ne javlja

trebali bi uvesti on off accaunt opcije. onaj koji se ne pojavljuje da ga automatski stavi na off da ga nitko ne vidi.. jer korisnici su neuredni. otvaraju te profile samo da ih otvore... zlorabe... i trebalo bi uvest internet ID. tako da nema vise fejkiranja po internetu. necemo mi znati jsi pravi ili nisi. ali ce znati onaj di se prijavljujes

brzo bi se oni navikli jer ne bi imali izbora
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 23:42   #1082
Quote:
Kent kaže: Pogledaj post
Jesu li na Iskrici luzeri, očajnici koji si u RL ne mogu nikog naći? Ili ljudi svih vrsta baš kao u RL? Jednostavno im je lakše i draže tako upoznavati ljude.
Da ste na Iskrici, da li bi to tajili jer vas je sram ili bi o zgodama i nezgodama pričali bez beda?
Da li biste stavili svoju fotku?
Nisam na tim društvenim mrežama, no imam neke poznanike koji su tamo i kažu da ima svašta...
Što se Iskrice tiče neki se registriraju i traže voljene osobe iz tog razloga što im je lakše komunicirati online i imaju više samopuzdanja nego uživo u četiri oka, neki rade pa od posla nemaju vremena niti volje izlaziti pa iz tog razloga, dok su neki opet samo radi avanturica tamo. Sve u svemu jedna normalna osoba od njih deset!
Smokva je legalni kupleraj, dva frenda su bila registrirana na toj stranici i kažu da u životu nisu toliko j.... koliko se preko te stranice može nač! Stavljali slike s NETa, kao samo tijelo ovo ono i dolazili na dogovore, ove glupe curke pušile... još kao tetovažu fraer ima i izgleda deblje nego onaj sa slike pa prodaje priču da se istetovirao u roku 24h i dobio 5kg... najgore od svega slikali su i snimali mobitelom neke scene, inače im nisam niti vjerovao dok nisu pokazali, tak da tko voli nek izvoli tamo!
Jedna normalna osoba na njih stotinjak!
maki300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 11:43   #1083
Znaci smokvica je ziheriska ako zelis neku bolestinu....i to besplatno.
pincica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 12:31   #1084
ja mislim da to bas nije istina za smokvicu. jer da je to tako svi bi se tamo nalazili

tamo je ratio muskarac - zena 80 20. ako tu mozes naci zensku... svaka ti cast
tamo mozes naci pedera, mozda swing ili za lovu...

ja sa bio tamo prije mnogo godina. i vidio da je to sve isti kalup. istina nisam se svlacio. ali nije problem pokazat nesto od sebe... svi koji su od akcije imaju gole slike i pokazali su ih puno puta prije smokvice
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 13:34   #1085
Smokva je raj za swinganje i to funkcionira koliko čujem, imam prijatelje, par koji tamo swingaju..
machinae is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 13:49   #1086
Quote:
MillionMan kaže: Pogledaj post
ja mislim da to bas nije istina za smokvicu. jer da je to tako svi bi se tamo nalazili

tamo je ratio muskarac - zena 80 20. ako tu mozes naci zensku... svaka ti cast
tamo mozes naci pedera, mozda swing ili za lovu...

ja sa bio tamo prije mnogo godina. i vidio da je to sve isti kalup. istina nisam se svlacio. ali nije problem pokazat nesto od sebe... svi koji su od akcije imaju gole slike i pokazali su ih puno puta prije smokvice
Potpisujem...
zimi se dosađujem dosta, pa sam po cijele dane po netu, iz znatiželje logirao sam se na manje više sve osim iskre... čak i preko moba uzeo neko vip članstvo za sitnu lovu na dan-dva ili tjedan... totalno bzvz, kurabe, trans i bolesnici...
htio sam malo ubit vrijeme, tipkat s nekim, neam pojma...zajebancija... na kraju dobio sam par ponuda za swing...brojeve i cjene kuraba i par pedera me pozvalo na chat...wtf?!
...tako da RL je druga dimenzija za sva ta sranja....ali nekako s godinama kužim i te stranice, jer osobno mi se više toliko ne izlazi i ne partya što ti nekako sužava izbor za upoznavanje nekih novih ljudi... neznam, šteta što su takve stranice okupirali idioti...bez obzira tražio samo sex ili obično tipkanje.... 0 bodova...
neam pojma, možda opet ljudi frustrirani idiotima na tim stranicama naprave lažni profil pa sprdaju druge, te se tako pridruže ostatku debilana ekipe
jopy84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 15:48   #1087
Quote:
jopy84 kaže: Pogledaj post
Potpisujem...
zimi se dosađujem dosta, pa sam po cijele dane po netu, iz znatiželje logirao sam se na manje više sve osim iskre... čak i preko moba uzeo neko vip članstvo za sitnu lovu na dan-dva ili tjedan... totalno bzvz, kurabe, trans i bolesnici...
htio sam malo ubit vrijeme, tipkat s nekim, neam pojma...zajebancija... na kraju dobio sam par ponuda za swing...brojeve i cjene kuraba i par pedera me pozvalo na chat...wtf?!
...tako da RL je druga dimenzija za sva ta sranja....ali nekako s godinama kužim i te stranice, jer osobno mi se više toliko ne izlazi i ne partya što ti nekako sužava izbor za upoznavanje nekih novih ljudi... neznam, šteta što su takve stranice okupirali idioti...bez obzira tražio samo sex ili obično tipkanje.... 0 bodova...
neam pojma, možda opet ljudi frustrirani idiotima na tim stranicama naprave lažni profil pa sprdaju druge, te se tako pridruže ostatku debilana ekipe
sve znas. gubljenje vremena. bolje ti je ovdje na forumu rendom kliknut neku zensku

da opisem taj stil ljudi koji imaju po 100 profila na smokvicu. to su ljudi kojima je to posao. nisu oni placeni zato. nego je to za njih internet pijaca di se oni reklamiraju a normalni naivci dogu i uplacuju njihove service.. ja se mogu okladit da jedan takav zapisuje na papir tko dolazi i tko odlazi...

sto se tice svingaja. meni je to ok. da imam neku ludacu o partnerice bez problema
sto se tice kuraba... i to mi je ok. ali ne po nasim cjenama. 500kn za nesto sto je teze od 50kila je bacanje novaca. 200kn maksimum
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 19:20   #1088
ja sam na iskrici bio prije 10g i tada je to bilo super. puno pravih slika, nalazanje uzivo nakon desetak poruka, malo neaktivnih profila itd...

DANAS JE TO BANANA. Platio sam premium clanstvo i bacio 180kn. Malo clanova ima slike, 90% njih nije bilo aktivno vise od jedne godine-neki i po 5, javljaju se istospolni ljudi iako si napisao da to ne zelis, super se dopisujes i odjednom vise nema odgovora, sve puno nekih slika vilenjaka, carobnjaka, peseka...KATASTROFA.

Vlasnici Iskrice bi trebali osmisliti nacin da se AUTOMATSKI brise profil ako je netko neaktivan 1g ili vise, ne dozvoljavati slike koje ne predstavljaju samu osobu itd...Znaci potrebna je ozbiljnost a ne 10000000 kvazi clanova.

Nekako mislim da je facebook trenutno majka za nekoga upoznati preko neta jer su tamo uglavnom pravi podaci i prave slike.
foler is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 19:52   #1089
Quote:
foler kaže: Pogledaj post
ja sam na iskrici bio prije 10g i tada je to bilo super. puno pravih slika, nalazanje uzivo nakon desetak poruka, malo neaktivnih profila itd...

DANAS JE TO BANANA. Platio sam premium clanstvo i bacio 180kn. Malo clanova ima slike, 90% njih nije bilo aktivno vise od jedne godine-neki i po 5, javljaju se istospolni ljudi iako si napisao da to ne zelis, super se dopisujes i odjednom vise nema odgovora, sve puno nekih slika vilenjaka, carobnjaka, peseka...KATASTROFA.

Vlasnici Iskrice bi trebali osmisliti nacin da se AUTOMATSKI brise profil ako je netko neaktivan 1g ili vise, ne dozvoljavati slike koje ne predstavljaju samu osobu itd...Znaci potrebna je ozbiljnost a ne 10000000 kvazi clanova.

Nekako mislim da je facebook trenutno majka za nekoga upoznati preko neta jer su tamo uglavnom pravi podaci i prave slike.
Prvo, tako ti i treba kad plaćaš, nikad se ne bi trebalo plaćati za takve stranice, zato oni i muljaju i drže lažne profile da si stvore bolji rejting,
drugo, kako se to sada bari preko facebooka? Iskreno meni je to idiotski, ali čula sam to od par ljudi, zar to nije invazija privatnosti, mislim kak to ide guglaš neko ime bezveze? Klikaš prijatelje prijatelja? Da se meni javi na face netko kog ne poznam ne bih ga ni dodavala face nije za takve stvari. Ali sad me stvarno zanima, kako to funkcionira, i kako to ikome može funkcionirat?
Moraxella is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 20:15   #1090
Quote:
sumobo kaže: Pogledaj post
Koliko san primjetila na iskrici se može nać lipa i normalna ženska, ali zato muškarac - teško. Stranica je prepuna staraca od 40 pa nadalje koji te zovu u stan. Ili su frikovi. Ili su čelavi. Ili su niski. Ili su đikani. Ma ima svega...


ili su debeli a predstavljaju se kao popaji.
mislim da je najveci broj ipak- lazljivaca.

ne znam o iskrici ni inim stranicama,na jednom forumu vremenom sam upoznala par ljudi koji su mi super dan danas i druzimo se ovisno o obavezama,no takodjer mi se desilo jedno bozepomozi iskustvo,spontano no jbg,nesto najgore ikad.
no vjerujem kako na tim stranicama koje su bas predvidjene za upoznavanje nije puno veca razlika nego na forumima. opet uleti,app,price ovakve onakve.

no definitivno kapa dolje svakom tko ide ciljano trazit nekog online,ako nista osobu uzivo barem vidim i mogu je doziviti,dok online preko slova mogu jedino nasjest na baljezganja.
no spike poput: onine sex,online ljubljenje
ne znam, osobno mi je to katastrofa.
i jesam se nasmijala ovdje na par postova
__________________
"Carry out a random act of kindness, with no expectation of reward, safe in the knowledge that one day someone might do the same for you."
Lady-Diana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 21:18   #1091
Quote:
foler kaže: Pogledaj post
ja sam na iskrici bio prije 10g i tada je to bilo super. puno pravih slika, nalazanje uzivo nakon desetak poruka, malo neaktivnih profila itd...

DANAS JE TO BANANA. Platio sam premium clanstvo i bacio 180kn. Malo clanova ima slike, 90% njih nije bilo aktivno vise od jedne godine-neki i po 5, javljaju se istospolni ljudi iako si napisao da to ne zelis, super se dopisujes i odjednom vise nema odgovora, sve puno nekih slika vilenjaka, carobnjaka, peseka...KATASTROFA.

Vlasnici Iskrice bi trebali osmisliti nacin da se AUTOMATSKI brise profil ako je netko neaktivan 1g ili vise, ne dozvoljavati slike koje ne predstavljaju samu osobu itd...Znaci potrebna je ozbiljnost a ne 10000000 kvazi clanova.

Nekako mislim da je facebook trenutno majka za nekoga upoznati preko neta jer su tamo uglavnom pravi podaci i prave slike.
facebuk je sve zeznuo. jer na face se svi dopisuju s real prijateljima. i tu su vec previse optereceni da imali vremena za nove osobe

tako da ja uopce ne trazim vise preko neta. zadnje vrijem sam malo pronjuskao i ustanovio da je to puno posla a malo dobiti. sto ces dati 180kn kad imas tagg koji nudi isto za nula kuna. to bi trebalo kosta 18kn pa da mogu svi priustit. ne samo ti.

tako da se dobro drzat facebuka i s svima bit dobar... pa ujedno i barit. to lokalni jebaci rade. i cuo sam da imaju pune ruke posla. a avanturisti ostali bez materijala

mozda za koju godinu se ljudi zasite facebuka pa se sve vrati u normalu. ljudi toliko vremena trose na face... da nemaju vremen za druge aktivnosti. kako ce ljudi zaradivati novce kad svi sjede za facebukom

ja sam davno rekao da balkan nije obecana zemlja sto se tice seksa. mislim da 70 posto gradanstva pati od malo seksa. a tv i magazini ih dnevno pumpaju s seks temama

mislim da bi se trebali pocet otvarati klubovi s kurvicama... jer ovo je postalo bit ubitacno

Zadnje uređivanje MillionMan : 30.11.2012. at 21:25.
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 23:06   #1092
Quote:
wicked666 kaže: Pogledaj post
i mene zanima na koji način zbarit nekoga preko fejsa, jer ne možeš puno ni saznati kad uglavnom svi imaju zaključane profile ali volio bih baš čut na koji način nekome poslat poruku ako ama baš ništa ne moš vidjeti iz njegovog profila pa da bi započeo razgovor na temelju nečega što tu osobu zanima??
to je individulano. isto kao da nekom poslajes poruku ovdje na forumu
vecinom su zenske nadrkane i ne odogovore ili odgovore tko si ti. sto znaci ne zainteresiranost

muskarci od 100 njih ce se 99 javit i rec ej mala di si. ako mu se musko javi reci ce vecer... pa onda ovisno o temi koja je...

ja predpostavljam da vas muci neka osoba kojoj bi zeljeli prici preko facea. tu dolazi do istog efekta kao u zivo. principi ne daju. odgovor je nikakao

ali uzevsi u obzir da se javljate muskarcu. ja svakoj mogu preporuciti koja ovo cita da se bez srama javi muskarcu koji joj je napet. svaki ce joj odgovorit s velikim hello. i pazi sto pises. budi venera a ne nadrkan stroj
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 20:32   #1093
Quote:
MillionMan kaže: Pogledaj post
to je individulano. isto kao da nekom poslajes poruku ovdje na forumu
vecinom su zenske nadrkane i ne odogovore ili odgovore tko si ti. sto znaci ne zainteresiranost

muskarci od 100 njih ce se 99 javit i rec ej mala di si. ako mu se musko javi reci ce vecer... pa onda ovisno o temi koja je...

ja predpostavljam da vas muci neka osoba kojoj bi zeljeli prici preko facea. tu dolazi do istog efekta kao u zivo. principi ne daju. odgovor je nikakao

ali uzevsi u obzir da se javljate muskarcu. ja svakoj mogu preporuciti koja ovo cita da se bez srama javi muskarcu koji joj je napet. svaki ce joj odgovorit s velikim hello. i pazi sto pises. budi venera a ne nadrkan stroj
ma sve je to ok samo kaj je fb otvoreniji, tam točno znaš kome pišeš, u večini slučajeva, i tam se ide po sistemu onoga kaj vidiš na slici.
na svim ovim ostalim stranicama je problem kaj se nemaš za kaj "uhvatit" kad pišeš prvu poruku, ali da se nači i koliko toliko nekaj normalno.
hrgazgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 20:41   #1094
Quote:
pincica kaže: Pogledaj post
Znaci smokvica je ziheriska ako zelis neku bolestinu....i to besplatno.
ak nepaziš, pokupiš ju bilo di, tam bar odma vele da je lova u igri pa možeš odustati.
hrgazgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 21:31   #1095
Quote:
hrgazgb kaže: Pogledaj post
ma sve je to ok samo kaj je fb otvoreniji, tam točno znaš kome pišeš, u večini slučajeva, i tam se ide po sistemu onoga kaj vidiš na slici.
na svim ovim ostalim stranicama je problem kaj se nemaš za kaj "uhvatit" kad pišeš prvu poruku, ali da se nači i koliko toliko nekaj normalno.
meni je bilo draze kao prije. uzbudljivije. osobu bi kroz tekst zadivio... i sve ostalo bi se nizalo kao gradnja najboljeg hotela.

prije 10g me izgled zenske nije toliko mucio. vazno je da se dode to akcije. danas bas i ne bi to proslo od mene. ali zato ja danas u tekstu odma pitam jesi lipa. ako se ona ne zna odgovorit na to pitanje... ja joj tu ne mogu pomoci

upadat poznanicima i lokalnima moras biti socijalan. tako da poziv za frenda nije nista strasno. ja sam uvjek volio nesto sto je dalje od moje kuce. tako da za mene facebuk ne funkcionira na toj razini.

to sto ti vidis ljepe slike... ti nista ne znaci. jer te osobe nisu kreirale face zbog online chata. zapravo nit nemaju isustva da pricaju s strancima. pa im je to malo cudno. vecina njih samo prica s frend zonom... tako da ti upadanje nece upalit

tako da postoje dva tipa facebukera. onaj zapostali koji prica s frend zonom i onaj kojem je face kao i sve ostalo na internetu

ps ja ne igram te igrice. ali ako zelis upadat nepoznatima to ti je naj verzija. nakon par igrica zapamtite jedan drugog, pa nabacis daj mi facebuk... odakle si jesi solo..
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 23:25   #1096
Mozes samo naci nekoga tko ce te iskoristavati preko tih takvih stranica i slicnih, Bog te pitaj kakvih online platformi ili foruma, nebitno. Nemam neko posebno misljenje.

Opet, ima ljudi koji su okupirani poslom i ne stignu izaci van i upoznati nekoga, jebiga, ima i naroda koji radi po cijele dane pa im dobro dodju te online-platforme gdje od kuce biraju u nekom smislu.
__________________
...dao Bog da vam sin doveo zeta kuci zbog greske 503 i 504.
Sabrepulse is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 23:31   #1097
Quote:
hrgazgb kaže: Pogledaj post
osim na iskrici, tamo je večina, barem žena deklarirana kao solo, i naravno nepetljaju sa oženjenima i ostalim takvim likovima iz bajke, jesam i ja sam, moš si mislit.
a te stranice uglavnom i nesluže za nač nekog stalnog, makar i to se desi.
a tko zna jesu li uopce to boldano!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 07:17   #1098
http://www.okcupid.com

Meni se čini kao dobra i besplatna alternativa..

superpepe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 09:26   #1099
Quote:
Njezna kaže: Pogledaj post
a tko zna jesu li uopce to boldano!
pa aj ovako, meni je svejedno, jbg, nisam ni ja i to neskrivam ali isto tako očekujem da če i drugi biti koliko toliko iskreni bar u nekim stvarima, ma ima tam svega, ko i kad odeš van, nema neke velike razlike, jedino kaj vani odmah vidiš kak osoba izgleda.
hrgazgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 00:01   #1100
Quote:
hrgazgb kaže: Pogledaj post
pa aj ovako, meni je svejedno, jbg, nisam ni ja i to neskrivam ali isto tako očekujem da če i drugi biti koliko toliko iskreni bar u nekim stvarima, ma ima tam svega, ko i kad odeš van, nema neke velike razlike, jedino kaj vani odmah vidiš kak osoba izgleda.
Pa dobro, ne varas ti ako je ona u vezi i vara a ti nisi, nego samo ona.
Ali iskreno smatran uvik pametnije biti iskrena. Pa ako je netko spreman za neki one night stand mislim da (pogotovo musko) nece biti briga dali je zenska solo ili u vezi. Ali se izbjegava probleme s tim da se zna istinu (slucajni susret ili evo cak neku zaljubljenost nakon strastverne noci). Ali dobro tu smo na temi, jebali se ali bi glumili postene!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger