Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2006., 22:07   #81
mi sasvim slučajno izabrali datum...
sjedili prijateljima na cugi i po ne znam koji put je već bilo da su nas pitali "pa dobro kad ćete se vjenčati?"
dragi i ja ko iz topa, nagodinu u 5mj...
i opalili se smijati...
taj dan smo otišli kod njega i izabrali datum koji nam se najviše sviđa...
nije 5mj.,nego 16.06.,ali to je bio početak pregovaranja oko vjenčanja...
kirshna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 19:29   #82
e, a sad je netko maloprije napisao da planira prema mengi..?
ono, bira nekoliko datuma i racuna kad ce menga da to izbjegne.
da cujem vas- vi o tome niste razmisljali ili se slucajno potrefilo ili ste kontrolirali pilulama ili..?
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 23:58   #83
Quote:
Magg kaže:
A ko je trudan?
U zadnje vrijeme cca 50 i više posto trudnica se udaje, i , uglavnom na brzaka.

A najkomičnija situacija je kad "on" i "ona" stoje u crkvi, prekrasno obučeni, predivan obred...oboje pristaju na "dobro i zlo", a ona, u bijeloj vjenčanici, s trbuhom do zuba...

Promijenila se vremena, nema što- nekad je bijelo bilo na ovim prostorima "boja nevinosti", a danas - sve više cura začne "po duhu svetome"

Nije to ništa loše, samo mi smiješan taj obred u crkvi koji je postao "in", nakon 1990.g.
Neli is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 00:27   #84
Ja sam poslusala savjet od UltraViolet i isto 9 mjeseci unaprijed racunala mengu. srecom potrefilo se da bas na datum koji sam izabrala je nemam a cak necu imati ni pms tada!

Hvala na ideji UltraViolet!!
petra25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 00:42   #85
Mayo474 hvala ti za prognozu za ljeto 2007!! svida mi se!!!!
petra25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 00:49   #86
Hehe, nema na čemu!
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 00:57   #87
@Neli
To je, dosta se cura trudne udaju zadnjih 10tak/15tak godina.. Al meni to nije nista strasno. Ako su ti dvoje ionako planirali da ce se vjencat, to mi je ok. Ja se jedino nebi samo radi djeteta udala.. al ako veza stima, dvoje se vole, postivaju..
Mi planiramo nase vjencanje cca. 15 mjeseci unaprijed... ako do vjencanja ostanem trudna, nebi mi smetalo. Ipak bi obukla bijelu (bez ) haljinu i veo... Meni se to svidja, to je dan mene i moga muza... Mi cemo se pred bogom jedno drugom zavjetovat... A ak nas bebac bude maci svjedok tome, jos ljepse
znam da to nije "kako bi trebalo biti", al stas... vremena se mjenjaju

sorry za offtopic
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 07:42   #88
Slazem se sa Magg... mi jos isto imamo dosta do vjencanja... i sigurno je da cemo neku tradiciju iznevjeriti Naime, kod dragog u familiji su se svi zenili/udavali trudni zadnjih 30 godina, a kod mene nikad nitko. Tako da cemo mi, nadam se biti izmedju... tj svadba davno isplanirana, a dijete na putu taman u vrijeme svadbe,tj da jos nitko ne zna
Joules is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 10:07   #89
i ja sam računala mengu i po svim redovnim prognozama 07.07.07. ne bih trebala imati, dapače mogli bi se odmah strefiti plodni dani hihihihi ;-)
Breskva is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 10:47   #90
joules, TOOOO! tako bi i mi volili... al bez stresa ako pukne pukne, a ak ne onda nakon vjencanja odmah u produkciju
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 14:16   #91
Quote:
Breskva kaže:
i ja sam računala mengu i po svim redovnim prognozama 07.07.07. ne bih trebala imati, dapače mogli bi se odmah strefiti plodni dani hihihihi ;-)
kaj je 7.7.07. subota????
jebote, moj ej mene zaprosio, nisam jos odgovorila, ali sad kad vidim taj datum..
sin mi je roden 7.7.
ako je subota udat cu se tada.
bez obzira na mengu!
a valjda necu ni bit trudna.
al nadam se da mozda i hocu..
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 14:39   #92
Quote:
Adonia kaže:
kaj je 7.7.07. subota????
jebote, moj ej mene zaprosio, nisam jos odgovorila, ali sad kad vidim taj datum..
sin mi je roden 7.7.
ako je subota udat cu se tada.
bez obzira na mengu!
a valjda necu ni bit trudna.
al nadam se da mozda i hocu..
Adoniaaaaa, jeeeeee , baš mi je drago i čestitam ti!!!

Sjećam se onih tvojih postova o kumovima !
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 14:42   #93
Quote:
Adonia kaže:
e, a sad je netko maloprije napisao da planira prema mengi..?
ono, bira nekoliko datuma i racuna kad ce menga da to izbjegne.
da cujem vas- vi o tome niste razmisljali ili se slucajno potrefilo ili ste kontrolirali pilulama ili..?
Nama je bio važniji datum od menge, potrefilo se, ali da nije bila sam na pilulama tako da sam si bila riješila da ću tako "malo korigirati" ako bude trebalo.
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 14:53   #94
Quote:
ema1 kaže:
Nama je bio važniji datum od menge, potrefilo se, ali da nije bila sam na pilulama tako da sam si bila riješila da ću tako "malo korigirati" ako bude trebalo.

Prema mengi !?! Ma, kaj got!
Mi smo htjeli proljeće 5. ili 6. mjesec ove godine, pa smo odabrali onaj najraniji 06.05.2006. i bilo je suuuuuupppeeerrr!
Pa i da mi je i bila menga taj dan, zadnja stvar na svijetu!!!
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 17:04   #95
Mi smo htjeli kraj ljeta i odabrali 1.9.2007. Baš nam se činio zgodan datum. Dotad će svima završiti godišnji odmori, a nadamo se i lijepom vremenu.
Kikica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 17:30   #96
Quote:
ema1 kaže:
Adoniaaaaa, jeeeeee , baš mi je drago i čestitam ti!!!

Sjećam se onih tvojih postova o kumovima !
haha
upravo sam to predlozila svom dragom i mrtvo hladno je reko ok..
a onda odjednom-
CEKAJ, PA TO JE NAGODINU!!!! JA SAM MISLIO DA JE SAD 2004.!
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 17:38   #97
Hi,
Htjela bi samo napomenut da smo tada svi pod velikim stresom i da se cijeli ciklus može pomaknut. Moja prijateljica (kojoj sam bila kuma) je dobila mengu nakon 15 dana, točno na dan vjenčanja.
Kike is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 17:40   #98
Quote:
Kike kaže:
Hi,
Htjela bi samo napomenut da smo tada svi pod velikim stresom i da se cijeli ciklus može pomaknut. Moja prijateljica (kojoj sam bila kuma) je dobila mengu nakon 15 dana, točno na dan vjenčanja.

uuuuuu... a bracna noc? kaj, j...s vozaca koji nije proso na crveno? ili ste oboje toliko mrtvi da vam se zivo j...?
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 17:43   #99
ja sam rekla da bih se voljela udati na 13..nije bitno koji mjesec, samo da je 13-ti..jer mi je to sretan broj..a jedini 13 uskoro pada 13.09.2008. u subotu mora mladozenju do tada naci
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 17:49   #100
Quote:
Mischa kaže:
ja sam rekla da bih se voljela udati na 13..nije bitno koji mjesec, samo da je 13-ti..jer mi je to sretan broj..a jedini 13 uskoro pada 13.09.2008. u subotu mora mladozenju do tada naci
haha, dobra si!!
Arenu u ruke i idemo!
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:39.