Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija

Fotografija Fotografiram. Dakle, svijet postoji.
Podforumi: Foto natječaji, Fotoaparati i oprema, Video

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2004., 05:48   #1
Fotografski tečaj

možete li mi preporučiti tečaj fotografije za početnike? u principu nisam potpuni početnik, no rađe bih prošla neke stvari još jednom.. recimo ne bi mi smetalo ako postoji negdje nekakav ubrzani tečaj ili tako nešto. preporuke, iskustva, cijene??

btw, zanima me klasična fotografija.
326 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2004., 19:24   #2
pa ja sam davnih dana otisao na onaj u ZaTe Plusu...to ti je na trgu zrtava fasizma. e sad koja adresa ne znam ali na uglu tamo kod one ulice koja vodi prema hotelu sheraton. unutra udjes pa kada prodjes kroz DVOJA vrata onda odmah lijevo prema gore...ne tamo u ulazu di ljud zive vec malo kasnije...i gore imas office od fotokluba...

Š
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 00:55   #3
ma zajebi tečajeve...odi u prvu knjiznicu posudi nekaj literature..uzmi fotic u ruke i skljocaj-do besvijesti
__________________
u svetu postoji jedno carstvo
Majkl Džekson is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 02:09   #4
možda se na kraju ipak odlučim na knjiga-varijantu

inače, gledala sam u foto-klubu zagreb, no njihovi tečajevi traju 3 mjeseca mislim, ja bih nešto kraće i intenzivnije
326 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 12:51   #5
Sigurno bih ti preporučio tečaj, a onaj u foto klubu zagreb je najbolji u zemlji. Iz knjiga ćeš naučiti za nekoliko godina ono što bi naučila na tečaju za mjesec dana. Za učenje takve stvari je veoma važna interakcija sa živim osobama. Nema takve knjige za učenje fotografije koja bi ti mogla zamijeniti tečaj.Tamo ljudi vide tvoje znanje, napredovanje i rezultate i konkretno će te uputiti na ono što trebaš. S knjigom si sama, i ne znaš koliko znaš, od čega da počneš, i koji su ti prioriteti. Ako ti je previše tri mjeseca, onda probaj u Za-te plus.

Ciao
Prvi Vozač is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2004., 22:33   #6
sto te tocno zanima...mislim da li bi htjela nauciti i proces razvijanja i izrade fotografija ili bi htjela da naucis osnove kompozicije, osvjetljenje tj. te stvari za usoftkati, a ne za izraditi fotku?

Š
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2004., 04:55   #7
Quote:
StetoCina kaže:
sto te tocno zanima...mislim da li bi htjela nauciti i proces razvijanja i izrade fotografija ili bi htjela da naucis osnove kompozicije, osvjetljenje tj. te stvari za usoftkati, a ne za izraditi fotku?

Š
htjela bih nešto gdje je veći naglasak na fotkanju, a manji na razvijanju? filmove sam razvijala, to mi nije problem, za razvijanje fotki bi mi trebalo malo prakse, tako da me najviše zanima fotkanje..

u zagrebu je baš ovaj tjedan počeo tečaj, ali još ima mjesta, tako da se nadam da ću se uspjeti slijedeći tjedan ubaciti.. prije ću ipak skočiti u za-te da vidim što oni nude
btw, na netu sam našla da bi tamo trebao biti zagifoto i koncept 2000.. razlikuju li se ta dva kluba po kvaliteti tečajeva?
326 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2004., 11:23   #8
Quote:
326 kaže:
htjela bih nešto gdje je veći naglasak na fotkanju, a manji na razvijanju? filmove sam razvijala, to mi nije problem, za razvijanje fotki bi mi trebalo malo prakse, tako da me najviše zanima fotkanje..

u zagrebu je baš ovaj tjedan počeo tečaj, ali još ima mjesta, tako da se nadam da ću se uspjeti slijedeći tjedan ubaciti.. prije ću ipak skočiti u za-te da vidim što oni nude
btw, na netu sam našla da bi tamo trebao biti zagifoto i koncept 2000.. razlikuju li se ta dva kluba po kvaliteti tečajeva?
Što se tiče samog "fotkanja" naučit ćeš neke stvari na tečaju, a bilo bi ti dobro da o svojim fotografijama razgovaraš sa što više fotografa, konstantno. Razvijanje filmova nije toliko jednostavna stvar koliko ti se čini, kao i razvijanje samih fotografija.
Što se tiče zagifota i koncepta 2000, nemam pojma.
Prvi Vozač is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2004., 03:25   #9
Re: tečaj fotografije

Quote:
326 kaže:
možete li mi preporučiti tečaj fotografije za početnike? u principu nisam potpuni početnik, no rađe bih prošla neke stvari još jednom.. recimo ne bi mi smetalo ako postoji negdje nekakav ubrzani tečaj ili tako nešto. preporuke, iskustva, cijene??

btw, zanima me klasična fotografija.
Ubrzani tečaj - ti meni pare ja tebi gotove fotke, čak ti ni fotić ne treba
__________________
Kind, intelligent, loving and hot.
This describes everything you are not.
mifner is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2006., 13:51   #10
Fotografski tečaj u Zg-u.Gdje?

Bok, trebam pomoć! Da li itko zna gdje se može upisat fotografski tečaj u Zagrebu?? Meni treba početnički. Bilo bi super da netko zna nešto dobro preporučit..
 
Odgovori s citatom
Old 16.05.2006., 13:53   #11
foto klub zagreb ili kako se već zove, kod džamije
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2006., 20:32   #12
Ja sam išla u Foto Klub Zagreb u Ilici.
Tu imaš podatke i kontakte http://www.fotoklubzagreb.hr/
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2006., 04:27   #13
A ovo što je Ava spomenula je - http://free-zg.htnet.hr/zagi-foto/

Ja sam išla tamo u srednjoj i bilo je ok.
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 13:33   #14
tečajevi fotografije u fotokubu zagreb



meni su bili super jer je damir tiljak super predavač
nexte is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 13:35   #15
tu ima o tome

http://www.fot-o-grafiti.hr/clanci/d..._proljece_2007
nexte is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 17:00   #16
možda je za tehnički dio, to ne znam, ali fotke su mu u najmanju ruku očajne. bar fotke cura ili ovo što on zove "modne fotke".
cement is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 22:01   #17
Pa ne znam baš. Meni se sviđaju njegove fotke jer nisu preretuširane. Pogledaj si njegov book na Midikenovom sajtu.

http://www.midiken.hr/fotograf_in.cf...=336&page_nr=2
nexte is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 01:48   #18
to besplatno ili?
__________________
anima sana in corpore sano

DVFC

link 2
kupipixel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 16:22   #19
Wink Foto tecaj - savjeti

Planiram u jesen upisati tečaj fotografije a ne znam gdje.....
Čula sam da u foto klubu Zagreb i nije nesto, onda sam cula da Badrov ima i nema...ma ne znam vise

Inace se bavim fotkom ali sam se htjela malo profesionalnije educirati...
Znam da je sve stvar praxe ali eto htjela bih i na tečaj a i fora mi je biti u krugu ljudi koji imju iste afinitete kao i ja.....


imam Canon 300 d a planiram uzet 400 d...
MissPersonality is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 12:01   #20
Jedino možeš pitati muškiće da ti daju privatnu poduku
Goran Katić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:36.