Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2007., 14:35   #41
sve je ok dok ne traze posebna prava..
__________________
istina o EU
neobanned is offline  
Old 30.09.2007., 14:35   #42
Quote:
benxxs kaže: Pogledaj post
Odrekao bi se djeteta ako češ iskreno. Ali odgoj je najbitniji, Ne bi nikada dozvolio da mi sin postane Hrvoje prije bi ga se odrekao i ne bi ga više nikada htio vidjeti.
Brijem da bi se dijete tebe odreklo prije neg ti njega kad bi skužilo s kim ima posla.

Aa vidim da ti ni pravopis nije jača strana...mora da si se i njega odrekao!
Suzanna is offline  
Old 30.09.2007., 14:37   #43
molio bi moderatore da briše sve teme koje imaju veze sa homoseksualcima,jer uvijek jedno te isto se govori
Pali_andjeo is offline  
Old 30.09.2007., 14:38   #44
Quote:
neobanned kaže: Pogledaj post
sve je ok dok ne traze posebna prava..
a koja su to posebna prava, daj mi molim te reci..
__________________
Potpis.
*ĐIPI* is offline  
Old 30.09.2007., 14:40   #45
Quote:
neobanned kaže: Pogledaj post
sve je ok dok ne traze posebna prava..
A koja to posebna prava traze pederi? Da ih ne diskriminisu pri zaposljavanju, da mogu da se vencavaju, da mogu da usvajaju decu ..itd. sve ono sto ti imas.
__________________
"we are fucking terrorists.....uh....hmmm...i mean holly warriors"
Svitac is offline  
Old 30.09.2007., 14:42   #46
Quote:
Svitac kaže: Pogledaj post
A koja to posebna prava traze pederi? Da ih ne diskriminisu pri zaposljavanju, da mogu da se vencavaju, da mogu da usvajaju decu ..itd. sve ono sto ti imas.
Pali_andjeo is offline  
Old 30.09.2007., 14:45   #47
Quote:
benxxs kaže: Pogledaj post
Ja svoje dijete odgajam tako da nema niti najmanje šanše da će biti gay. I ja i žena ju odgajamo da je gay bolest i to nije dobro. To je moje osobno mišljenje i niti bilo tko i niti bilo što me ne mogu razuvjeriti u mojim razmišljanjima, Ja sam tako odgojen moja žena također i moja okolina u 90 % slučaja tko se ne slaže sa time ok samo to zadrži za sebe i ne uvjeravaj me da je to ok jer nije niti će ikada biti. Ne mogu se sada sjetiti koje je istraživanje otkrilo da je gay bolest ali znam da je jedan doktor u Hrvatskoj to javno objavio i da je to istraživanje proglašeno ispravno. Znači moje razmišljanje : Gay is not OK.
Homofobija is not OK. Vecina homofoba su prikriveni homoseksualci, tako da sto vise kenjas protiv pedera veca je sansa da se potajno palis na samu ideju. Naravno to ne mozes sebi priznati jer kakav bi onda zadrti fundamentalista/desnicar bio.
__________________
"we are fucking terrorists.....uh....hmmm...i mean holly warriors"
Svitac is offline  
Old 30.09.2007., 14:45   #48
Quote:
Fadolf kaže: Pogledaj post
Ne mogu ih vidjeti, gledati, smisliti...

Raspisao bi se ja opet, ali prošli put sam dobio ban na nekoliko dana upravo zbog ove teme... Msilim da onda znate kaj ja mislim o njima...

Da mi je netko u obitelji gay ja ga više ne bi smatrao članom obitelji i izopćio bi ga; bar sa svoje strane...
a jesi jadan
rif is offline  
Old 30.09.2007., 14:48   #49
Quote:
Svitac kaže: Pogledaj post
Homofobija is not OK. Vecina homofoba su prikriveni homoseksualci, tako da sto vise kenjas protiv pedera veca je sansa da se potajno palis na samu ideju. Naravno to ne mozes sebi priznati jer kakav bi onda zadrti fundamentalista/desnicar bio.
i to je istina
Pali_andjeo is offline  
Old 30.09.2007., 14:50   #50
nemam nista protiv homoseksualcima.. ali moram reagirati na ove sve komentare.. jedan bi ih pobio, jedan bi se odrekao svog dijeteta ako bi bio gay, i takve slicne gluposti.. zasto ih jednostavno ne ostavimo da zive ko i mi ostali.. oni su samo malo drugaciji.. nije to normalno.. ali pa nisu si sami krivi.. ako se nekome dize na tipa a ne na zenu, a sta ce.. nije to stvar izbora..

ali s druge strane ne podrzavam posvajanje djece.. to mi je jadno.. a sta se tice brakova, ili zaposljavanja(!!!!), to je sve u redu.. trebali bi kod toga imati ista prava kao i svi ostali..

glupo mi je i kad se lezebe ili pederi idu ljubiti na ulici pred svim ljudima.. i to onako kao da ce se svaki cas posevit.. ne svida mi se ni dok to cura i decko rade, a dok su homoseksulaci onda je jos gore.. ne tolko zbog mene, nego zbog ljudi kakvih ima i na ovom forumu koji bi ih prebili.. ne trebaju svi vidjet da su oni homici.. neka to rade u svojem stanu i svi sretni..

dakle, nemam protiv homica nista sta se tice njih kao ljudi, ali imam protiv sta se tice njihovog ponasanja..
 
Old 30.09.2007., 14:52   #51
Quote:
Svitac kaže: Pogledaj post
A koja to posebna prava traze pederi? Da ih ne diskriminisu pri zaposljavanju, da mogu da se vencavaju, da mogu da usvajaju decu ..itd. sve ono sto ti imas.
vidim ti se boris protiv diskriminacije u ovoj nasoj drzavi kao srbin..

pa hvala bogu da se ljudi svuda i svugdje diskriminiraju.. ono sto pederi traze u zadnje vrijeme jest maltene da se njihova sex. orijentacija treba smatrati vrlinom..

da bi mogli djecu usvajati je isto upitno.. time se diskriminira i dijete, ili ono nema pravo izbora?

traze pravo da svoj privatni zivot ribaju na nos svima sa svojim paradama i ne znam sve cime.. onda kad ih uhapse zato jer se karaju u parku usred bijela dana onda je to homofobija?
__________________
istina o EU
neobanned is offline  
Old 30.09.2007., 15:44   #52
Quote:
neobanned kaže: Pogledaj post
vidim ti se boris protiv diskriminacije u ovoj nasoj drzavi kao srbin..

pa hvala bogu da se ljudi svuda i svugdje diskriminiraju.. ono sto pederi traze u zadnje vrijeme jest maltene da se njihova sex. orijentacija treba smatrati vrlinom..

da bi mogli djecu usvajati je isto upitno.. time se diskriminira i dijete, ili ono nema pravo izbora?

traze pravo da svoj privatni zivot ribaju na nos svima sa svojim paradama i ne znam sve cime.. onda kad ih uhapse zato jer se karaju u parku usred bijela dana onda je to homofobija?
Onda se diskriminira i kad mu se pri rođenju određuje koje će vjere bit.
Suzanna is offline  
Old 30.09.2007., 16:18   #53
Quote:
benxxs kaže: Pogledaj post
Ja ih mrzim i najrađe bi da nestanu sa planete zemaljske. Ne nisam pritajeni gay, oženjen sam imam dijete i ne nemam niti sam ikada imao skrivene ili primisli ili pomisli o gey tematici da se odmah zna. Znači totalno ih mrzim i ja bi ih osobno iskorjenio(pslao na neki otok pa neka se razmnožavanju (moš si mislit)).
Mala:-) is offline  
Old 30.09.2007., 16:22   #54
Dok ne diraju oni mene,ne diram ja njih
Ukratko to su za mene bolesnici i to nije normalno.
zicke is offline  
Old 30.09.2007., 17:13   #55
Quote:
Suzanna kaže: Pogledaj post
Onda se diskriminira i kad mu se pri rođenju određuje koje će vjere bit.
ovo je fakat glup post.. htio sam ti nes pametno odgovorit al sam odustao..
__________________
istina o EU
neobanned is offline  
Old 30.09.2007., 17:25   #56
čovjek koji svoje djete ODGAJA DA NE BUDE PEDER.hahahahahahah
ta osoba vjerojatno ima 30-ak god,kao i njegova zena.
ja jos ne mogu vjerovat sta sam procitala,sigurno najstrasniji post ikad.
smijehhhhhh
spank_bitcH is offline  
Old 30.09.2007., 17:29   #57
ma joj ljudi..o toj temi bi se dalo raspravaljat..
ali osobno neam nish protiv njih, pa i oni su ljudi..
makar je upitno dali bi im trebalo dati pravo da usvajaju djecu..
cisto zbog tog djeteta..
hellou in hell is offline  
Old 30.09.2007., 17:31   #58
Quote:
rif kaže: Pogledaj post
a jesi jadan
Gle, ako ti paše ti se krhaj s drugim pederima, lezbe neka se krhaju s drugim lezbama, ali ja ih ne želim u svojoj blizini...
Fadolf is offline  
Old 30.09.2007., 18:27   #59
Quote:
zicke kaže: Pogledaj post
Dok ne diraju oni mene,ne diram ja njih
Ukratko to su za mene bolesnici i to nije normalno.
Nakon ovog posta i ti si za njih bolesnik
__________________
Potpis.
*ĐIPI* is offline  
Old 30.09.2007., 18:31   #60
Quote:
neobanned kaže: Pogledaj post
ovo je fakat glup post.. htio sam ti nes pametno odgovorit al sam odustao..
Glup je kako kome...meni osobno nije inače ga ne bi napisala.
Pa istina je... Kad smo već kod diskriminiranja homoseksualaca i njihovih prava zašto djetetu oduzimat pravo da sam sebi odabere vjeru..mislim...
Suzanna is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger