Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2009., 16:49   #81
silver lucky sad ima plavi znak, i stavili su ona ogromna upozorenja...
__________________
Synthetic Hazardous Infiltration and Violence Android
-SH1V4- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2009., 22:45   #82
Zašto nema Dunhilla u prodaji

Već neko vrijeme u Splitu nema za kupit Danhill. Kako je u ostalim gradovima, ima li netko saznanje koliko će ovo potrajat
salona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2009., 22:48   #83
Nema ni u Hercegovini, jučer sam baš čula tipa kako hoće kupit, a nemaju
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2009., 22:51   #84
ima u zg.u. na inim benzinskima.
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 00:45   #85
Quote:
paskaneman kaže: Pogledaj post
zanimljivost za nas laky pusace:

cua sam da je lucky strike nastao davno kao škart od marlbora slabije kvalitete pa su ga poceli prodavati pod zasebnim imenom i normalno sa jeftinijom cijenom...ovo sam cua davno pa sam pricu pojednostavnija maksimalno jer mi je sve u magli...otprilike tako nesto
Koliko sam ja informiran lucky strike-1871 je nestao prije marllbora- 1902
Gabrijel007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 00:46   #86
Quote:
paskaneman kaže: Pogledaj post
zanimljivost za nas laky pusace:

cua sam da je lucky strike nastao davno kao škart od marlbora slabije kvalitete pa su ga poceli prodavati pod zasebnim imenom i normalno sa jeftinijom cijenom...ovo sam cua davno pa sam pricu pojednostavnija maksimalno jer mi je sve u magli...otprilike tako nesto
Koliko sam ja informiran lucky strike-1871 je nastao prije marlbora-1902
Gabrijel007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 00:48   #87
koliko ja znam lucky strike-1871 je nastao prije marlbora-1902
Gabrijel007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2009., 11:13   #88
Tocno
HR_LE0N is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 08:04   #89
i nitko da spomene winston classic... pušim ga već mjesecima, a nabavljam ga u bosni... winston je zakon
proleter is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2009., 08:08   #90
aroma mu je nezamjenjiva... istina u zadnjih deset dana testirao sam i camel i lucky ali ostao sam na winstonu
Attached Images
File Type: jpg winston1.jpg‎ (2.2 KB, 1965 views)
proleter is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 01:00   #91
ne znam kakv je kod vas al taj crveni winston je skart kod nas u cg.pusio sam i plavi i ovaj nekako mi plavi bolji.Al mogu rec da od kako pushim marlboro medium da sam odmorio odlicana cigareta.

http://uk.cigarettes-cigars.com/getdata.php?id=225
__________________
Ne brinite pushka je zakocena.....Bummmm!
Baya_Rober is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 07:56   #92
baya sad si me zabrinuo... kad netko nešto spomene odmah primjetim da pomalo i kašljem ujutro od winstona, a dobra cigareta to ne bi trebala činiti pušačima... ostat ću još malo na winstonu pa ću probati pušiti kamel... iako, ovaj winston kojeg nabavljam rade u senti u srbiji... ne znam otkud dolazi tebi u cg...
proleter is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 17:54   #93
Quote:
salona kaže: Pogledaj post
Već neko vrijeme u Splitu nema za kupit Danhill. Kako je u ostalim gradovima, ima li netko saznanje koliko će ovo potrajat
zato što su mijenjali pakiranje, dizali cijenu i stavljali upozorenja da ćeš krepati i usput pobiti sve oko sebe

više nije bordo-zlatni, nego bordo-srebrni tak da se ne šokiraš kad ga vidiš...

a on topic: sad ste me zaintrigirali pa ću probati lucky silver :-)
__________________
Moj čovjek misli da sam ohola, sebična, lijena i drska. U pravu je, a imam ja i drugih finih osobina. *Mačka*
snowshoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 14:55   #94
ma lucky strike je zakon nad zakonima...jos je kod nas u bosni relativno jeftin-2.5KM ili nekih 10 kuna.pusim crveni...
i da,nema sanse da je lucky strike nastao kao skart od marlbora jer je nastao prije njega,a marlboro je nastao tako sto su u philip morris htjeli napravit cigaretu za zene,odnosno marlboro je zamisljen kao zenska cigareta...
ville_hermanni_valo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 22:59   #95
Quote:
proleter kaže: Pogledaj post
baya sad si me zabrinuo... kad netko nešto spomene odmah primjetim da pomalo i kašljem ujutro od winstona, a dobra cigareta to ne bi trebala činiti pušačima... ostat ću još malo na winstonu pa ću probati pušiti kamel... iako, ovaj winston kojeg nabavljam rade u senti u srbiji... ne znam otkud dolazi tebi u cg...
nama dolazi iz DIN-a(duvanska industrija nish
Ne znam meni je taj crveni winston stvarao ebeni kasalj....plavi mi je onako malo bolji al opet skart....medium mi za sad odlicno odgovara
__________________
Ne brinite pushka je zakocena.....Bummmm!
Baya_Rober is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 11:51   #96
Quote:
snowshoe kaže: Pogledaj post
zato što su mijenjali pakiranje, dizali cijenu i stavljali upozorenja da ćeš krepati i usput pobiti sve oko sebe

više nije bordo-zlatni, nego bordo-srebrni tak da se ne šokiraš kad ga vidiš...

a on topic: sad ste me zaintrigirali pa ću probati lucky silver :-)
Pusim Lucky Silver (Light) od kad sam zamrzio Schumachera (Marlboro sponzor u F1), a to je bilo jako davno i bile su mi najbolje pljuge sve do sada dok nisu promijenili dizajn, tj. ove nove plave sa upozorenjima proizvode se u Mađarskoj i losije su kvalitete od dosadasnjih koje su bile iz Svicarske. Sad su jos praznije i popusim je za cas. Izgubili su prepoznatljivi dizajn sa crvenim krugom (od kud im ideja za plavu boju!?!) i izgledaju jeftinije od ronhilla, a vise nema ni onog crvenog loga na samoj cigareti nego samo srebrna slova. Po dizajnu u usporedbi sa Marlborom su jadne i lošijeg okusa, sad cu probat srebrni Marlboro da vidim jel sta bolji jer ga nisam pusio godinama.
M. Rockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2009., 16:21   #97
lucky strike je najbolja cigareta...
trebate probat LS bez filtera (ali orginal pakiranje ne ga samo strgat)
tj. ako mi ko moze reci dali ga ima kod nas za kupit ?
ja sam u americi šteku uzeo...
volim_samo_sebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2009., 00:38   #98
Lucky Strike su definitivno najbolje cigarete! Ne znam zašto nisu poskupile jer su inače u svijetu pozicionirane više od Marlbora. Okus im je predobar jer oni za razliku od ostalih proizvođača koji suše duhan prže ga. Zato ima tako jedinstven okus. Kod nas u Karlovcu Lucky Strike možete kupit na jako puno mjesta. Kao i sve ostale vrste cigareta visokog ranga. Bilo bi najbolje kad bih Lucky mogao kupiti u Americi. Ali nemojte previše pljuvati cigarete koje dolaze u Hrvatsku. Živio sam na Bliskom Istoku u zemlji koja je mnogo bogatija od Hrvatske, a ima takav shit od cigareta da to nije normalno! Još smo mi super! S time da je naš bijeli Marlboro nešto jači nego i u jednoj zemlji u kojoj sam došao u doticaj s njim.

Također, Lucky Strike je poznat po tome što ga relativno malo ljudi puši, ali su mu jako vjerni. A i daje jednu dodatnu dimenziju ličnosti upravo zbog toga.

Još samo jedan komentar; zašto ljudi u Hrvatskoj kad izlaze van kupuju najskuplje cigarete? Da ih netko drugi vidi? Patologija u Hrvatskoj nema granice zbilja.
mrki_medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2009., 19:05   #99
e da, meni isto jako jako smeta zasto su pobogu promijenili boju u PLAVO?!??!? fkt sam se iznenadila,,,,
al svejedno nea mi do njega,,,, prije sam pusila bijeli marlboro i pocela strahovito kasljat od njega :S
i sad svaki put kad mi nestane LS, uzmem marlboro i svejedno pocnem ponovno kasljat,,, jajx
__________________
It can't rain all the time,,,
-maLa- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2009., 14:34   #100
pribacia sam se zadnjih par miseci na plavi Phillip Morriss jer sam od Luckia pocea ujutro bljuvati krv i to od silvera koji je ka laksi od Red-a..
Paskaneman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:53.