Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2008., 20:00   #81
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Znam da je ovo topic gdje muškarci pišu o debelim ženama no htjela sam samo istaknuti kako vrijede drugačija pravila za muške i za ženske. Ženama većinom ne smeta ako frajer ima ogromnu pivsku škembetinu, a muškarcima naravno, smeta i ako ženska ima 5 kila viška. Ne daj bože više.
Ne smeta svima
Ava Adore is offline  
Old 01.06.2008., 20:03   #82
To su debeli ljudi? Dobro, osim Gandolfinija

Nikad ne bi rekla za njih da su debeli. Možda par kila viška, ali debeli - ne
Ava Adore is offline  
Old 01.06.2008., 20:06   #83
Quote:
b'elana kaže: Pogledaj post
Da ...kupio me u oca......

Ja 44 on 65.....dva kostura
Skupa ste teži samo jedan kilogram od mene.
__________________
Bog i Hrvati 4ever, najljepša ljubavna pjesma svih vremena:
Untouchable™ is offline  
Old 01.06.2008., 20:06   #84
Quote:
Ava Adore kaže: Pogledaj post
To su debeli ljudi? Dobro, osim Gandolfinija

Nikad ne bi rekla za njih da su debeli. Možda par kila viška, ali debeli - ne
ma slazem se, njih volim, ali, PONAVLJAM, u "jacoj" fazi, ovdje su ispijeni, a bili su debeli, al nisam moglanaci njihove starije fotke.
Adonia is offline  
Old 01.06.2008., 20:08   #85
Quote:
Makena kaže: Pogledaj post
ovo je baš zločest komentar.

osobno, ne smatram da su debeli ljudi zločesti.
niti mršavi dobri.
niti da kvaliteta ljudskog karakera ovisi o kilaži.

naravno, imaš pravo na svoje mišljenje. ne ulazim u razloge zbog čega je ono takvo kakvo je.

meni su nekako svi vrijedni ljubavi...mršavi, debeli, votever...
Koliko god zločesto zvučao njezin komentar, prilično je istinit.
Ljudi koji su zaista debeli, a znam jednu takvu curu, nisu po nikakvom defaultu niti nasmijani niti sretni, već su zavidni i zločesti, frustrirani i ljubomorni.

Što bi rekla na curu koja ima BAREM 30 kila viška (malo sam i rekla), samo sjedi doma (jer joj je bed izlaziti van tako debela), ako izlazi, izlazi po mraku, ždere 15 Mars čokoladica dnevno, kuka kako ju nitko ne voli i svojoj mršavoj prijateljici nabija osjećaj krivnje što ova ima život?

Da je, svi ljudi su vrijedni ljubavi, ali trebaju prvo voljeti - sebe. Onda će ih voljeti i drugi. Meni tolika prekomjerna težina da već prijeti i zdravlju, nije znak da netko voli sebe. Zato nemoj tu prodavati new age hug the fakin tree spike, jer jednostavno nisu istina.

I to kako se netko nosi sa svojom težinom također utječe na to kako će ih drugi gledati, kao i sa svime u životu, težina nije iznimka.
Zato su ovi frajeri koje je netko postao jer se super nose sa svojim izgledom.

Uostalom slažem se, svi osim Gandolfinija i nisu predebeli, bucmasti su.

A Gandolfini je meni
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Old 01.06.2008., 20:10   #86
Čitavo vrijeme se priča o zaista debelim ljudima...ne punašnim....znači pitanje je da li ti je ovako nešto mljac
b'elana is offline  
Old 01.06.2008., 20:11   #87
Quote:
b'elana kaže: Pogledaj post
Čitavo vrijeme se priča o zaista debelim ljudima...ne punašnim....znači pitanje je da li ti je ovako nešto mljac
Hahahahahahahahaha !!! Ajd curke, da Vas čujem?
__________________
Bog i Hrvati 4ever, najljepša ljubavna pjesma svih vremena:
Untouchable™ is offline  
Old 01.06.2008., 20:13   #88
Quote:
b'elana kaže: Pogledaj post
Čitavo vrijeme se priča o zaista debelim ljudima...ne punašnim....znači pitanje je da li ti je ovako nešto mljac
ako je u tom paketu jebena licnost onda definitivno DA

Hot
Adonia is offline  
Old 01.06.2008., 20:14   #89
Quote:
b'elana kaže: Pogledaj post
Čitavo vrijeme se priča o zaista debelim ljudima...ne punašnim....znači pitanje je da li ti je ovako nešto mljac
Možda je dobar u duši.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Old 01.06.2008., 20:18   #90
Quote:
Adonia kaže: Pogledaj post
ako je u tom paketu jebena licnost onda definitivno DA

Hot
Ajde, svaka ti čast onda!

Meni je ovo grozno!
Janis Jo is offline  
Old 01.06.2008., 20:19   #91
Quote:
yelena kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
po uzoru na jedan americki eksperiment,trazimo iskrene odgovore muskaraca za clanak na pitanje - bili ste ikad hodali/imali vezu s debelom curom, a ona je u svim pogledima savrsena, od konverzacije,osobine itd, samo sto ima visak kilograma (15kg pa nadalje)?
Naravno da bih. Vanjski izgled je ionako samo ambalaža. Radije bih pojeo vrhunsku čokoladu umotanu u novinski papir nego govno u dizajnerskom omotu s mašnicom.
louis friend is offline  
Old 01.06.2008., 20:20   #92
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Koliko god zločesto zvučao njezin komentar, prilično je istinit.
Ljudi koji su zaista debeli, a znam jednu takvu curu, nisu po nikakvom defaultu niti nasmijani niti sretni, već su zavidni i zločesti, frustrirani i ljubomorni.

Što bi rekla na curu koja ima BAREM 30 kila viška (malo sam i rekla), samo sjedi doma (jer joj je bed izlaziti van tako debela), ako izlazi, izlazi po mraku, ždere 15 Mars čokoladica dnevno, kuka kako ju nitko ne voli i svojoj mršavoj prijateljici nabija osjećaj krivnje što ova ima život?

Da je, svi ljudi su vrijedni ljubavi, ali trebaju prvo voljeti - sebe. Onda će ih voljeti i drugi. Meni tolika prekomjerna težina da već prijeti i zdravlju, nije znak da netko voli sebe. Zato nemoj tu prodavati new age hug the fakin tree spike, jer jednostavno nisu istina.

I to kako se netko nosi sa svojom težinom također utječe na to kako će ih drugi gledati, kao i sa svime u životu, težina nije iznimka.
Zato su ovi frajeri koje je netko postao jer se super nose sa svojim izgledom.

Uostalom slažem se, svi osim Gandolfinija i nisu predebeli, bucmasti su.

A Gandolfini je meni
A jel onda sve ovo što si napisala za curu s 30 kila viška misliš i za Gandolfinija?

Zbog te jedne koju znaš misliš da svi s 30 kila viška sjede doma i jedu 15 Mars čokoladica na dan i kukaju kak su jadni i izbjegavaju sve živo vani zbog kila?
Ava Adore is offline  
Old 01.06.2008., 20:21   #93
Quote:
Janis Jo kaže: Pogledaj post
Ajde, svaka ti čast onda!

Meni je ovo grozno!
jesi gledala onaj film sa Gwyneth P.? Di je debela?
E pa tak ti i ja, uopce ne vidim salo. Al fakat. Da je 5, 10, 50 ili 100 kila viskla to me uopce ne dira.
Seksualno, fizicki me moze privuci bilo tko od njih ako mi ima dobar pogled i stav.
A sto sam starija to vise vidim da me deblji bas uzbuduju. Valjda se osjecam "zasticeno2 pored njih, nemam pojma, al to mi je MRAK
Adonia is offline  
Old 01.06.2008., 20:22   #94
problem s debelim ljudima je isti kao i sa gejevima...

i deblji i gejevi svakodnevno se isticu sa spikom "mi smo svi isti, ali nas nitko ne razumije" i naravno da time stalno skrecu paznju na sebe

zalosno je jedino to sto ljudi svojim zivotnim neuspjesima pripisuju razlog debljinu ili pederluk (iliti "to je zato jer sam ja crnac")

da ti isti ljudi nisu duboko u sebi iskompleksirani, nebi tolika hajka se dizala oko njih, jer ne-gejevi i mrsavi osjete to i naravno da reagiraju na razlicite nacine

covjek mora naci svoj unutarnji mir i srecu, bezobzira je li mrsav, debeo, bijel, crn, zut, gej, ne-gej, s klempavim ili bez usiju, celav ili duge guste kose itd itd, nakon toga cijelo poimanje svijeta i sebe samoga se mijenja, a dakako da loši komentari nestaju

kada se nadje unutarnji mir, vrlo lako se nauci i kako skinut silne kile a i organizam sam pocne odbacivat suvisno salo jer je to jednostavno u naravi prirode

deblji i debeli nisu iskompleksirani radi neke manekenke na televiziji, niti radi nekog mulca koji ga je štipao u klupi kraj sebe u prvom osnovne i govorio "deeebelliiii" nego zato sta u sebi samom osjete da debljina nije dobra, nije prirodna i NIJE NORMALNA jer šteti zdravlju ali neznaju kako se toga riješit, ili nisu karakter ili jednostavno neznaju neke osnovne stvari u vezi prehrane


i ne, ne dijelim pamet, nit sam anoreksicna... jedna sam od onih koji su skinuli 40+ kila

mislim da je ipak najpametnije pitanje medju svim pitanjima "kako zavoljeti svoje tijelo ma kakvo ono bilo"...
G.I.R.L. is offline  
Old 01.06.2008., 20:24   #95
Quote:
G.I.R.L. kaže: Pogledaj post
problem s debelim ljudima je isti kao i sa gejevima...

i deblji i gejevi svakodnevno se isticu sa spikom "mi smo svi isti, ali nas nitko ne razumije" i naravno da time stalno skrecu paznju na sebe

zalosno je jedino to sto ljudi svojim zivotnim neuspjesima pripisuju razlog debljinu ili pederluk (iliti "to je zato jer sam ja crnac")

da ti isti ljudi nisu duboko u sebi iskompleksirani, nebi tolika hajka se dizala oko njih, jer ne-gejevi i mrsavi osjete to i naravno da reagiraju na razlicite nacine

covjek mora naci svoj unutarnji mir i srecu, bezobzira je li mrsav, debeo, bijel, crn, zut, gej, ne-gej, s klempavim ili bez usiju, celav ili duge guste kose itd itd, nakon toga cijelo poimanje svijeta i sebe samoga se mijenja, a dakako da loši komentari nestaju

kada se nadje unutarnji mir, vrlo lako se nauci i kako skinut silne kile ili organiram sam pocne odbacivat suvisno salo jer je to jednostavno u naravi prirode

deblji i debeli nisu iskompleksirani radi neke manekenke na televiziji, niti radi nekog mulca koji ga je štipao u klupi kraj sebe u prvom osnovne i govorio "deeebelliiii" nego zato sta u sebi samom osjete da debljina nije dobra, nije prirodna i NIJE NORMALNA jer šteti zdravlju ali neznaju kako se toga riješit, ili nisu karakter ili jednostavno neznaju neke osnovne stvari u vezi prehrane
Mislim da je iz tvog posta sasvim jasno TKO ovdje nije normalan
Adonia is offline  
Old 01.06.2008., 20:25   #96
Quote:
Ava Adore kaže: Pogledaj post
A jel onda sve ovo što si napisala za curu s 30 kila viška misliš i za Gandolfinija?

Zbog te jedne koju znaš misliš da svi s 30 kila viška sjede doma i jedu 15 Mars čokoladica na dan i kukaju kak su jadni i izbjegavaju sve živo vani zbog kila?
Ne poznam Gandolfinija osobno.

Previdjela si ono što sam napisala, za to kako se tko nosi sa svojim izgledom.

I nisam rekla da SVI sjede doma i kukaju, ali da su presretni, bogami nisu. Ne možeš znati da si predebeo i biti sretan s time.
I ružno je, ali je istina, ljudi obično takve ljude izbjegavaju. Ne sviđa im se što se teško kreću, što zauzimaju puno mjesta, što se jako i brzo uznoje, ne vole ih gledati kako jedu...and so on.

Pazi, ovo nije moje osobno mišljenje, govorim ti ono što znam da drugi misle, samo me nemoj pitati kako znam jer je to valjda očito - komuniciram s ljudima.

Ljudi su zli, as simple as that.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Old 01.06.2008., 20:25   #97
isssss...

što ljudi ovdje vole generalizirati.

i zločesti su...

je, je, slažem se, važno je biti savršen
__________________
"Lutajući kroz labirinte samoće, ostatke ponosa, ljubavi, inata, uzalud pokušavam spojiti sebe, jer kud got da krenem udarim u tebe i slomim se opet...."
Makena is offline  
Old 01.06.2008., 20:26   #98
Quote:
b'elana kaže: Pogledaj post
Čitavo vrijeme se priča o zaista debelim ljudima...ne punašnim....znači pitanje je da li ti je ovako nešto mljac
jedan od najpametnijih i najduhovitijih ljudi koje znam je otprilike taj "broj"

ok, na prvu je mozda ljudima odbojan, ali kad covjeka upoznas jednostavno ga ne gledas (barem ja nisam) kroz kile viska koje nosi

jedina prepreka u nekakvim odnosima sa zenama je on sam, jbga, to je nekakva njegova odluka

btw ja sam danas prilicno teza nego prije 15ak godina
svojim sam izgledom (ne)zadovoljna otprilike kao i onda

sto se tice muskaraca koje privlacim ili ne, ionako mislim da moj adut nikad nije bio izgled - nisam bas ruzna k'o pas , ali mislim da ih je uvijek privukla spika, smisao za humor...

ps i da, ne mislim da sam danas sa kilama viska losija ili zlocestija osoba nego kad sam imala <50 kg
Peppa Pig is offline  
Old 01.06.2008., 20:27   #99
Quote:
Adonia kaže: Pogledaj post
jesi gledala onaj film sa Gwyneth P.? Di je debela?
E pa tak ti i ja, uopce ne vidim salo. Al fakat. Da je 5, 10, 50 ili 100 kila viskla to me uopce ne dira.
Tako i ja Uvijek tek od drugih čujem da je netko debeo... i svaki put se iznenadim kad vidim da neki ljudi znaju za ljude s ne znam, 8 kila "viška" reći ona/onaj debela/debeli...
Ava Adore is offline  
Old 01.06.2008., 20:27   #100
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
U principu se slažem sa svim što si napisao.

Najgora isprika za nečiju ekstremnu mršavost ili debljinu je - genetika
e ne slažem se s ovim nikako. naravno da tu prste ima i genetika. ako su svi u obitelji debeli naravno da će i djete bit debelo. ja imam 45kg. i znam da je premalo al jednostavno se nemogu udebljati kolko god da ja žderala. nikad nisam ni imala više kila u svom životu. i stara mi je mršava i brat isto. naravno da je to genetika, nemoj pričat gluposti da nije. ima nekih koji se udebljaju i kad pojedu samo jednu krišku kruha. a neki mogu žderat i žderat a nikad ne dobit ni jednu kilu. kao ja npr
pandora_5 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger