Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2008., 21:23   #21
Radim na tome
Etienne is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 21:24   #22
Nemam, nisam probala al mislim da tako nesto ni nije za mene.
Ayala is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 21:25   #23
Imam. Funkcionira jako dobro već 9 mjeseci. Viđamo se rijetko, svaki put se jebuckamo, i iako nema nikakve kemije među nama, izuzetno mi je draga osoba... nešto kao cura za koju nema kemije... eto.
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 21:26   #24
Mene jako zanima kako to funkcionira. Dodjes, pojebes se, emotivno ne osecas nista i odes. Ja bih se osecala kao kurva i to jos neplacena...
Bas me interesuje kakve su to osobe koje to mogu i hoce da prihvate, takav ponizavajuci odnos. Zar to nije gubljenje vremena i onemogucavanja sebe da se nadje onaj pravi? Svejedno da li se radi o muskarcima ili o zenama, meni je to prostituiranje ocajnika.
GlasRazuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 21:28   #25
ne, ali tražim...
nobie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 21:31   #26
Nemam, ne znam kako bih to izvodila, čini mi se da to nije za mene, no...nikad se ne zna.
arubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 21:41   #27
Quote:
GlasRazuma kaže: Pogledaj post
Mene jako zanima kako to funkcionira. Dodjes, pojebes se, emotivno ne osecas nista i odes. Ja bih se osecala kao kurva i to jos neplacena...
Bas me interesuje kakve su to osobe koje to mogu i hoce da prihvate, takav ponizavajuci odnos. Zar to nije gubljenje vremena i onemogucavanja sebe da se nadje onaj pravi? Svejedno da li se radi o muskarcima ili o zenama, meni je to prostituiranje ocajnika.
Evo... ja i moja kad smo se upoznali... vidim da je pala na barenje pa da je nebi zavlačio ja sam njoj reko da se meni neda u vezu nego samo za akciju. Ona je isto tek izašla iz sjebane veze pa je imala isto na pameti. I tako je krenulo. Sve se uglavnom vrti oko sexa, ali na jedan humaniji način. Nije baš ono.. Ej bok, bok. Prc prc, aj bok vidimo se. Ima tu i njeznosti, i zajebancije i priče i svega. Neke od najljepših trenutaka u životu sam doživio s njom, i kao osoba je meni savršena... ali


ali, jednostavno nema kemije. Sve te pusice, nježnosti... lijep su osjećaj, ali ništa više. Nema leptirića u trbuhu, nema onog otežanog disanja, bržeg rada srca samo radi puse itd... Prema njoj osjećam veliko poštovanje, čak je nebi thio ni "prevarit" s nekom drugom. Ali ljubavi... barem s moje strane nema.
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 21:45   #28
Quote:
Zujoo kaže: Pogledaj post
Evo... ja i moja kad smo se upoznali... vidim da je pala na barenje pa da je nebi zavlačio ja sam njoj reko da se meni neda u vezu nego samo za akciju. Ona je isto tek izašla iz sjebane veze pa je imala isto na pameti. I tako je krenulo. Sve se uglavnom vrti oko sexa, ali na jedan humaniji način. Nije baš ono.. Ej bok, bok. Prc prc, aj bok vidimo se. Ima tu i njeznosti, i zajebancije i priče i svega. Neke od najljepših trenutaka u životu sam doživio s njom, i kao osoba je meni savršena... ali


ali, jednostavno nema kemije. Sve te pusice, nježnosti... lijep su osjećaj, ali ništa više. Nema leptirića u trbuhu, nema onog otežanog disanja, bržeg rada srca samo radi puse itd... Prema njoj osjećam veliko poštovanje, čak je nebi thio ni "prevarit" s nekom drugom. Ali ljubavi... barem s moje strane nema.

Ali zar se ne osecas prazno posle svega toga? Zar ti ne fali ona ispunjenost koju ima covek kada vodi ljubav sa osobom koju voli? Dovoljno ti je samo da imas seks?

Zao mi je sto patis za njom, ja svim ljudima zelim da budu srecni, a nacices i ti svoju srecu jednom.
GlasRazuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 21:49   #29
Uskoro , USKOROOOO! !
malenavila is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 21:50   #30
Imam, a ona pored mene ima i dečka...


Ali to ću da okončam jer se osjećam po neki put kao ->:asshole:
Nije ni ona puno bolja (ma šta bolja, gora je duplo... ) ali baš mi je bezveze
kad ga vidim i stavim se u njegovu kožu...

Jbg, mi se znamo iz vremena prije nego što su se oni upoznali pa smo
nakog nekog vremena odlučili da se prisjetimo starih vremena... Mislim, nismo odlučili nego
desilo se jbg... više puta...




Khm, malo sam promašio temu... Imam, to bi bio
moj konačan odgovor...
M_A_R_K_O is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 21:50   #31
Quote:
GlasRazuma kaže: Pogledaj post
Ali zar se ne osecas prazno posle svega toga? Zar ti ne fali ona ispunjenost koju ima covek kada vodi ljubav sa osobom koju voli? Dovoljno ti je samo da imas seks?

Zao mi je sto patis za njom, ja svim ljudima zelim da budu srecni, a nacices i ti svoju srecu jednom.
Prazno poslije nje.... pa u jednu ruku i da

... stvar je u tome što ja neznam drugačije. Meni je uvijek prazno. Samo jednom sam bio "ispunjen" i odbijen prije nego mi se šansa uopće pružila. Tako da... nisam nikad vodio ljubav, jer je nikad u takivm situacijama nije bilo. ako na to msliš.
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 21:54   #32
only pleasure
g_n_u_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 21:56   #33
Nemam i ne želim. To samo može biti prazno. To nije ono što seks treba biti.
Fraxinus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 22:03   #34
Quote:
Zujoo kaže: Pogledaj post
Prazno poslije nje.... pa u jednu ruku i da

... stvar je u tome što ja neznam drugačije. Meni je uvijek prazno. Samo jednom sam bio "ispunjen" i odbijen prije nego mi se šansa uopće pružila. Tako da... nisam nikad vodio ljubav, jer je nikad u takivm situacijama nije bilo. ako na to msliš.
U tom slucaju mogu da te razumem, ali razmisli malo o tome da li su mozda slep za neku devojku u tvojoj blizini koja bi te usrecila, zato sto su ti trenutno zadovoljene telesne potrebe? Ja sam kao vecina zena i seksam se samo kada sam zaljubljena, a od kada volim, seks je neuporedivo lepsi. Da li si ti siguran da tvoja partnerka nije zaljubljena u tebe? Jer, ako nije zaljubljena, onda je njena moralna vrednost prilicno pri dnu, a ako jeste, to moze da bude problem za tebe, posto ti jasno znas sta (ne)osecas?
GlasRazuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 22:06   #35
nemam, nikad imala, niti ne želim imati.
puno sam više od toga da bi nekome bila samo za pod jaja.
da bi uopće došlo do sexa sa nekim moram osjećati nešto za tu osobu.
ne vjerujem u odnos "samo sex" ili bilo što slično.
Quote:
GlasRazuma kaže: Pogledaj post
Svejedno da li se radi o muskarcima ili o zenama, meni je to prostituiranje ocajnika.
ovo si jako ljepo rekla.
sad kad navale kritike na tebe...
__________________
Kome se ne sviđam mora još poraditi na sebi.
Roly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 22:11   #36
Quote:
Roly kaže: Pogledaj post
ovo si jako ljepo rekla.
sad kad navale kritike na tebe...
Hvala.
Nemam problema sa kritikama, zivim po svojim principima i znam zasto tako zivim.
GlasRazuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 22:11   #37
Quote:
GlasRazuma kaže: Pogledaj post
U tom slucaju mogu da te razumem, ali razmisli malo o tome da li su mozda slep za neku devojku u tvojoj blizini koja bi te usrecila, zato sto su ti trenutno zadovoljene telesne potrebe? Ja sam kao vecina zena i seksam se samo kada sam zaljubljena, a od kada volim, seks je neuporedivo lepsi. Da li si ti siguran da tvoja partnerka nije zaljubljena u tebe? Jer, ako nije zaljubljena, onda je njena moralna vrednost prilicno pri dnu, a ako jeste, to moze da bude problem za tebe, posto ti jasno znas sta (ne)osecas?
Nisam siguran...
Ponekad se ponaša kao da je sve samo radi sexa, a ponekad se ponaša i više nego zaljubljeno. Ali s obzirom da ne poduzima ništa u vezi toga, moja savjest je čista.
Možda igra na tu kartu da ću s vremenom i ja popustit i bit ćemo najbolji par ikad. U to ne sumnjam... samo kad bi bilo emocija s moje strane
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 22:22   #38
imala sam jednom, nakon razocaravajuce jednogodisnje veze iz koje sam izasla povrijedjena i razocarana i odlucila zauvijek biti sama
i onda sam nakon god dana s prezgodnim prijateljem koji nije bio moj tip covjeka imala takav odnos neko vrijeme
i izasla iz toga,
hvala Bogu, zaljubila se pola godine iza toga i nikad to vise ne bih ponovila
nisam se osjecala jadno niti iskoristeno, kao sto neki pisu, znam da nisam laka
jednostavno sam ponekad htjela to napravit, nisam si nakon toga nikada predbacivala zbog toga
vaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 22:27   #39
Quote:
Zujoo kaže: Pogledaj post
Nisam siguran...
Ponekad se ponaša kao da je sve samo radi sexa, a ponekad se ponaša i više nego zaljubljeno. Ali s obzirom da ne poduzima ništa u vezi toga, moja savjest je čista.
Možda igra na tu kartu da ću s vremenom i ja popustit i bit ćemo najbolji par ikad. U to ne sumnjam... samo kad bi bilo emocija s moje strane
Kao zensko ti kazem, obrati malo vise paznje na njeno ponasanje, ko zna, mozda se u tebi probude emocije prema njoj, ako uspes da prekrizis onu na koju mislis. Nemoj od sebe praviti emotivnog invalida zbog nekoga ko to ne zasluzuje, a ne zasluzuje zato sto te je odjebala. Ima puno slucajeva gde se emocije nikada ne probude, ali ima isto tako i slucajeva kada se emocije probude i cesto bude prekasno. Retko kada su muskarci tako zadovoljni sa nekom osobom kao ti sa tom fuck-frendicom, zato pogledaj duboko u sebe, da li tu ipak ima nekih uspavanih ili potisnutih osecanja za nju, mozda ih je povredjeni ego tamo prognao ili umisljene emocije prema drugoj. Govorim ti ovo, jer sam videla da si mlad covek i vidim, veoma emotivan, zato se i pitam da mozda ipak nesto ne cuci skriveno od straha da se ne ponovi dozivljeno ili da ne upropastis ono sto imas.
GlasRazuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 22:31   #40
glasrazuma, slazem se da moze iz takvog odnosa izaci nesto prekrasno
ne volim kad ljudi stavljaju stvari u kutije
vaja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger