Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2012., 23:02   #61
Quote:
Plasmoid kaže: Pogledaj post
[B]
Ne možemo pomoći ljudima koji sami sebi ne žele pomoći.
Potpis.
Grinch_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 16:17   #62
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
Recimo dvije osobe su dobre volje i pozitivni. Dođe negativno nastrojen "energetski vampir" i kroz priču ne neki način prebaci negativu na ove dvije pozitivne osobe tj. da ima "materijala" da se zamisle te i one počnu gledati negativno neke stvari usljed razmišljana i na neki način suosječanje postanu loše volje negativnim razmišljanjem. Kad "energetski vampir" vidi da su ove osobe na koncu postale loše volje, mrzovoljne ili se još međusobno posvađaju "energetski vampir" se počinje ponašati kao da ništa nije bilo i odjednom je zapravo pozitivan dok god vidi da druge osobe "pate".
Ovo sam primjetio i...ima li smisla po tvom da je zaista tako?
A sto je sa onim zakonom da vecina vlada...

kako je moguce da tri pozitivne osobe pokvari jedva negativna?
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2012., 04:19   #63
krvopije

Quote:
topaz kaže: Pogledaj post
energetski vampiri je naziv za ljude koji ti isasavaju životnu energiju,pored njih ti naglo padne energija i osjećaš se malaksalo i bezvoljno

je li netko ikada to doživio i znate li kako se obraniti?
koji vampiri...covjek je malo lose volje odma je vampir..majkko sveta
Anon87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2012., 06:17   #64
postoje osobe koje naprosto crpe enegriju iz tebe dok si u njihovoj blizini
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2012., 19:58   #65
Quote:
Anon87 kaže: Pogledaj post
koji vampiri...covjek je malo lose volje odma je vampir..majkko sveta
Energetski vampir nastoji sebe oraspoložiti, tako što nekom drugo kvari raspoloženje, uživa u tome zato i je vampir.

Neraspoložen mnoge stvari nećeš uraditi, ili ćeš ih naopako obaviti.
__________________
„Mada je logos uvijek istinit, ljudi ga ne razumiju ni kad ga čuju ni prije no što su ga čuli. I mada se sve zbiva saglasno logosu, izgleda da obični ljudi o njemu nemaju nikakvo iskustvo... Oni ne znaju šta rade dok su budni, baš kao što ne znaju šta su radili tokom sna.“ Heraklit 550. god. p.n.e.
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 13:14   #66
Moja baka je energetski vampir. Živjeli smo u kući do njezine i godinama nas je deprimirala i sisala energiju, maltretirala sa svojim problemima, doslovno se hranila na nama, posebno na mojoj mami, njenoj kćeri. Kad smo se odselili spletom okolnosti, doslovno mi se obitelj preporodila. Nismo mogli vjerovati koliko nas je trovala sa svojim negativnostima. Volim svoju baku, ali me toliko iscrpljuje da mi je drago što mi nije blizo
MA LE NA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 13:45   #67
Quote:
Marian Oden kaže: Pogledaj post
Energetski vampir nastoji sebe oraspoložiti, tako što nekom drugo kvari raspoloženje, uživa u tome zato i je vampir.

Neraspoložen mnoge stvari nećeš uraditi, ili ćeš ih naopako obaviti.
Eto, vampiri nam sjede u saboru
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 23:13   #68
Znam iz iskustva da ljudi itekako mogu iscrpiti, doslovno uzeti ti energiju svojim kukanjem, negativnostima, pilanjima..pa osjecas ogroman umor nakon razgovora s njima. Kao da se obozavaju hraniti na taj nacin s drugima.
baby-bloom is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 22:27   #69
Quote:
Akina kaže: Pogledaj post
mislim da bi i tu češnjak pomogao
apsolutno ali samo ako je spleten u vijenac pa može poslužiti za udaranje
__________________
viva el joint
mali febo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 18:47   #70
Postoje , itekako...
Najvise me podsecaju na sekte , vrebaju kada je duh slab kada covek poklekne i padne mu samopouzdanje i ubijajuci te jos vise u pojam , nekad vise nekad manje cisto nedopustajuci ti da se trgnes i ozivis , prozivljavaju svoje nezadovoljstvo sobom i svojim zivotom...prosto te koriste po principu da im je lakse kada postoji neko kome je gore...
Od takvih treba bezati , jer ssu veoma snazni u svojoj zlobnoj volji da te drze pod nogom , a nekada to rade nesvesno , ali vecinom svesno...to treba odjebati iz zivota , ma sve ono sto nam crpi pozitivne misli i zamenjuje totalnom negativom prema sebi i svom zivotu za mene su duhovni vampiri.
deina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 10:00   #71
Quote:
deina kaže: Pogledaj post
Od takvih treba bezati...to treba odjebati iz zivota , ma sve ono sto nam crpi pozitivne misli i zamenjuje totalnom negativom
__________________
vjeruj samo polovici onoga što vidiš i apsolutno ničemu (od) onoga što čuješ. (bruce lee)
šmokljanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 06:57   #72
Quote:
topaz kaže: Pogledaj post
energetski vampiri je naziv za ljude koji ti isasavaju životnu energiju,pored njih ti naglo padne energija i osjećaš se malaksalo i bezvoljno

je li netko ikada to doživio i znate li kako se obraniti?
Vrlo je jednostavno. Nabriješ se ekstremnom Svjetlošću. Što više to bolje. I onda ih pustiš da cuclaju jer za njih je takva energija kao radioaktivni otrov. Budući da ljudi imaju vibracijske komplekse i religijsko gledište na Svjetlost ljepše je tu energiju nazvati ALFA. Gubi se religijska nota i nedostižnost Svjetla. Svjetlost je nešto gdje ti Bogovi drže vibracijsku blokadu i moraš se moliti za nju. ALFOM se nabrijavaš mimo božanskih blokada, jedina granica je sama Volja.

Postoji i neka meketava energija koju oni zovu Svjetlost ali ta im ne škodi. S njom održavaju humanost. To je ona energija kad se raspekmeziš na nešto slatkasto. To vole jesti ali to baš i nije Svjetlost. Prava Svjetlost nikada ne prašta parazitima. Ona mora biti ekstremna da bi im bila škodljiva. Postoji i fora starija od Rima da ih dovedeš u parazitski kolaps ali osnovno i temeljno je izaći iz sustava emocija. Živeći kroz taj sustav prosječan čovjek je lako ranjiv, skuhan je i imaju ga na tanjuru. Samo čista energija bez ikakvih emocionalnih kodova dat će zadovoljavajući rezultat.

Najbolje od svega što je rasturanje parazita sasvim nekažnjivo i nedokazivo kao što je i njihov parazitizam zasad nekažnjiv po ljudskim zakonima ali dokaziv jest. Ako te cuclaju onda ti je itekako dokazano da među nama žive energetski paraziti. Tu se radi o specifično izopačenoj psihičkoj bolesti koja je praktički neizlječiva u kasnijim fazama. Na početku se još i može lječiti ali samo prisilno. U kojoj fazi je parazitska ličnost najlakše je zaključiti po količini energije koju iscuclava. Oni pristojni uzimaju samo malo (ne davati ni kap!) dok su najteži slučajevi spremni jesti čak i ljudsko meso da zadovolje taj bolesni kanibalistički nagon.

Ne postoji specifična grupa koja se sastoji isključivo od parazita osim nekih nacionalno-religijskih grupa koje se smatraju jako Izabranima. Svi su oni Izabrani da žderu ljudsko energetsko meso. Možemo reći da su vrlo zastupljeni u politici i religijskim hijerarhijama ali ima tamo i pokoji normalan čovjek. Svatko u rodbini barem široj ima ponekog na hranilici. Postoje i neduhovne grupe koje dubinski istražuju taj duhovni problem (paraziti su duhovni jer žderu duh a kad vam požderu duh ostane vam prazna ljuštura od krvi i mesa).

Teško je naći konačno riješenje. Nema smisla ići s tim u širu javnost nego je efikasnije djelovati pod okriljem filma "sve je normalno". Ako je sve normalno nema ni parazita niti su heroji antiparazitskih odreda okrutni zločinci kako su paraziti urlali preko razglasa Kolektivne Svijesti. Ako je sve normalno nema ni Kolektivne Svijesti ali za svaki slučaj neparazitski korisnici bili su uredno informirani o parazitskoj pošasti. Paraziti koriste ljudsko tijelo kao masku pa tako mogu i aktivni ratnici ali bez obzira na sve maske vidi se tko je tko jer neke vibracije je teško skrivati. Sadašnja projekcija jest da će paraziti izumrijeti kad ostanu bez hrane što bi u doglednoj budućnosti moglo značiti evoluciju Homo Sapiensa oslobođenog parazitskog elementa. Tu evoluciju jako koče neljudski parazitski elementi u široj javnosti percipirani kao alieni, vanzemaljci i ostala ne baš egzotična gamad.
Codename 47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 12:37   #73
Quote:
Codename 47 kaže: Pogledaj post
Vrlo je jednostavno. Nabriješ se ekstremnom Svjetlošću. Što više to bolje. I onda ih pustiš da cuclaju jer za njih je takva energija kao radioaktivni otrov. Budući da ljudi imaju vibracijske komplekse i religijsko gledište na Svjetlost ljepše je tu energiju nazvati ALFA. Gubi se religijska nota i nedostižnost Svjetla. Svjetlost je nešto gdje ti Bogovi drže vibracijsku blokadu i moraš se moliti za nju. ALFOM se nabrijavaš mimo božanskih blokada, jedina granica je sama Volja.

Postoji i neka meketava energija koju oni zovu Svjetlost ali ta im ne škodi. S njom održavaju humanost.
Na temelju kojih knjiga, skupina, ucenja tvrdis svoj cijeli post?
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 13:22   #74
Meni dosta zanimljivo i poučno djeluje svo to njegovo pisanje, pa bih volio proučiti detaljnije tu literaturu.
__________________
„Mada je logos uvijek istinit, ljudi ga ne razumiju ni kad ga čuju ni prije no što su ga čuli. I mada se sve zbiva saglasno logosu, izgleda da obični ljudi o njemu nemaju nikakvo iskustvo... Oni ne znaju šta rade dok su budni, baš kao što ne znaju šta su radili tokom sna.“ Heraklit 550. god. p.n.e.
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 18:31   #75
Quote:
emnasut462 kaže: Pogledaj post
Na temelju kojih knjiga, skupina, ucenja tvrdis svoj cijeli post?
Ništa ne tvrdim niti dokazujem, Nisam guru niti propovjednik niti sljedbenik nekog učenja. Pričam svoju priču iz vlastitog iskustva borbe s parazitima svih vrsta i oblika. Iako imam status veterana sasvim sigurno neću odavati vojne tajne Postrojbe. Kakva bi to bila Postrojba kad bi svekolika parazitska čeljad znala sve njene interne stvari? Koliko god je fantomska ta parazitska ideologija oni koji ju gaze su još veći fantomi koji jašu na krilima noći. O njima se samo šuška ali nitko ne zna ni gdje su ni tko su ni što su niti odakle im specijalne moći niti tko stoji iza njih.
Codename 47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 18:51   #76
Quote:
Marian Oden kaže: Pogledaj post
Meni dosta zanimljivo i poučno djeluje svo to njegovo pisanje, pa bih volio proučiti detaljnije tu literaturu.
Do prave literature je nemoguće doći. To su zaista X-Files. Sati i sati snimaka i transkripata sa ispitivanja u kojima sve priznaju i objašnjavaju kako to funkcionira. Ovi paraziti s ulice su kolateralna šteta svojeg prenatalnog rukovodstva. Oni su siročad bez skrbništva i duhovnog vodstva i s njima se postupa po "metafizičkim ženevskim konvencijama" ili jednostavnije rečeno po Kodeksu Časti. Ja sam koristio za literaturu Texa Willera. S njegovim metodama ispitivanja sve priznaju ama baš svaki detalj. Neutralizacija parazita je stvar tehničke izvedbe po čistoj improvizaciji. Nema literature nego sve dolazi iz glave.

Tko nema problema s parazitima taj ne mora niti znati za njih. Šteta je da se takav sretnik opterećuje s tim nakazama. Nisu paraziti nikakva radosna vijest. Važno je da znaju njihove žrtve i nauče se zaštititi. Bilo bi dobro da znaju i gospoda spavači koji su rođeni da se bore a sad glume civile i alkoholičare.
Codename 47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 19:00   #77
Najveći uspjeh đavla je u tome što je uspio uvjeriti ljude da ne postoji.
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 20:28   #78
šta ti trkeljaš majke ti ga spalim
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 00:26   #79
Quote:
topaz kaže: Pogledaj post
energetski vampiri je naziv za ljude koji ti isasavaju životnu energiju,pored njih ti naglo padne energija i osjećaš se malaksalo i bezvoljno

je li netko ikada to doživio i znate li kako se obraniti?
Naravno da sam doživljavala da mi neki ljudi pokušavaju uzimati energiju.
Kako se branim?
Vrlo jednostavno-pošaljem ih u 3PM i to bez ustručavanja.

Pokušajte-djeluje, zaista djeluje.
bauba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 00:56   #80
Quote:
Codename 47 kaže: Pogledaj post
Do prave literature je nemoguće doći. To su zaista X-Files. Sati i sati snimaka i transkripata sa ispitivanja u kojima sve priznaju i objašnjavaju kako to funkcionira. Ovi paraziti s ulice su kolateralna šteta svojeg prenatalnog rukovodstva. Oni su siročad bez skrbništva i duhovnog vodstva i s njima se postupa po "metafizičkim ženevskim konvencijama" ili jednostavnije rečeno po Kodeksu Časti. Ja sam koristio za literaturu Texa Willera. S njegovim metodama ispitivanja sve priznaju ama baš svaki detalj. Neutralizacija parazita je stvar tehničke izvedbe po čistoj improvizaciji. Nema literature nego sve dolazi iz glave.

Tko nema problema s parazitima taj ne mora niti znati za njih. Šteta je da se takav sretnik opterećuje s tim nakazama. Nisu paraziti nikakva radosna vijest. Važno je da znaju njihove žrtve i nauče se zaštititi. Bilo bi dobro da znaju i gospoda spavači koji su rođeni da se bore a sad glume civile i alkoholičare.
Vjerujem ja tebi, opazio sam kako kvalitetne postove pišeš, pa je eto šteta da ostanu nezapaženi.

Ali iz mog iskustva ne samo da neki ljudi (ili vanzemaljci) uzimaju energiju, već se svi ljudi bave time, kradu jedni drugima energiju. Čak ih ima i sa ove teme, jer se radi o psihičkoj energiji, raspoloženjima, pa nije potreban fizički dodir, samo prenos informacija.

Npr, dovoljno je da znaš da se netko drugi jadno osjeća zbog tebe, i ti se usrećiš time.. Stvar je u tome, što iza psihičke euforije, mora postojati u stvarnosti nešto, netko, tko je zaista to otplatio nekako... Nehumano je i sumorno, svejedno radili to ljudi, ili vanzemaljci.
__________________
„Mada je logos uvijek istinit, ljudi ga ne razumiju ni kad ga čuju ni prije no što su ga čuli. I mada se sve zbiva saglasno logosu, izgleda da obični ljudi o njemu nemaju nikakvo iskustvo... Oni ne znaju šta rade dok su budni, baš kao što ne znaju šta su radili tokom sna.“ Heraklit 550. god. p.n.e.
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:13.