Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2010., 17:50   #161
dtomas,
evo, kopam rupu i ubacujem ratnu sjekiru....
zatrpavam rupu....

umrijet cu neshvacen
__________________
oʞɐdoɐu ı oןz
Đunđi Bunđi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 18:16   #162
Quote:
Đunđi Bunđi kaže: Pogledaj post
dtomas,
evo, kopam rupu i ubacujem ratnu sjekiru....
zatrpavam rupu....

umrijet cu neshvacen
Kako ti uspijeva dobro pisati udžbenike i podučavati đake, a na koncu se smatraš neshvaćenim . Pitaš li se... shvaćaju li tebe đaci uopće?

već vidim... otkopavaš sjekiru ...

eh, a sada sam se tek sjetio virnuti u profil -annaa.
I?Tamo čuda dragi ljudi! Taj netko ima ukupno 10 postova . 9 ih je vezano za ovu temu, a 1 za temu o prijateljstvu muškaraca i žena. Ako je ta osoba zaista učiteljica, nažalost... ali složit ću se s shtefy kada joj pise: " Molim te, napiši mi gdje radiš. Da danas-sutra kad mi djete krene u školu i ti i ja izbjegnemo ono što bi bilo neizbježno".

-annaa, zašto se skrivaš iza klona... čemu tolika slabost...? Strah? Pa moderator zna tvoj primarni nickname. Posebno, ako si ti moderator

Jaooo jooooj... nadam se kako nisi učiteljica... bilo bi mi lakše
dtomas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 20:32   #163
Quote:
dtomas kaže: Pogledaj post
već vidim... otkopavaš sjekiru ...
Ma, i ja tebe volim
__________________
oʞɐdoɐu ı oןz
Đunđi Bunđi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 20:40   #164
Quote:
Đunđi Bunđi kaže: Pogledaj post
Ma, i ja tebe volim

I Svevišnji ga voli!
__________________
imala bih više postova, ali svaku temu zbrišu na kojoj ja nešto napišem.
Otrovno pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 22:25   #165
Quote:
dtomas kaže: Pogledaj post

eh, a sada sam se tek sjetio virnuti u profil -annaa.
I?Tamo čuda dragi ljudi! Taj netko ima ukupno 10 postova . 9 ih je vezano za ovu temu, a 1 za temu o prijateljstvu muškaraca i žena. Ako je ta osoba zaista učiteljica, nažalost... ali složit ću se s shtefy kada joj pise: " Molim te, napiši mi gdje radiš. Da danas-sutra kad mi djete krene u školu i ti i ja izbjegnemo ono što bi bilo neizbježno".

-annaa, zašto se skrivaš iza klona... čemu tolika slabost...? Strah? Pa moderator zna tvoj primarni nickname. Posebno, ako si ti moderator

Jaooo jooooj... nadam se kako nisi učiteljica... bilo bi mi lakše
Ne mogu vjerovati da sam ovo pročitala. Namjera mi je bila napisati svoje mišljenje o ovoj temi.
Nemam ja vremena sjediti cijeli dan uz računalo i odgovarati na ovakvo nešto.
Na tvoju žalost, ja sam učiteljica i majka školskog djeteta.
A to što si ti akademski snimatelj za ovu temu je nebitno! Eventualno ako roditelja s početka nije zanimalo mišljenje i jednog akademskog snimatelja.

Školu gledati iz perspektive nekadašnjeg učenika (i ja sam to nekad bila) i učitelja ili roditelja je teoretiziranje.



Volim te i ja
-annaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 22:28   #166
Vidim ovdje veselo kao i inače
I mene zanima dali je Banzy poduzeo nešto po pitanju sociograma????
Eh ti dtomas,niš ne kužiš kak nisi skužio da se dotična registrirala i počela pisati u samom žaru rasprave sa našom otrovnom hi hi hi
sve u svemu vidim da ste svi na fronti i dalje,još samo da se Banzy javi....
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 23:06   #167
Quote:
Amrićak kaže: Pogledaj post
Vidim ovdje veselo kao i inače
I mene zanima dali je Banzy poduzeo nešto po pitanju sociograma????
Eh ti dtomas,niš ne kužiš kak nisi skužio da se dotična registrirala i počela pisati u samom žaru rasprave sa našom otrovnom hi hi hi
sve u svemu vidim da ste svi na fronti i dalje,još samo da se Banzy javi....
Amricak, ja sam ti jedan neiskusni forumas, nisam ni slutio čeg sve ima ovdije i kako je Off topic toliko opće prisutan i cijenjen!
Mjesto rasprave o učiteljima koji rade greške, neki forumaši meni izjavljuju ljubav!.

Hej ! Pa ja sam popularan !!! Ali, ne treba mi slava već samo informacija od Banzyja... Di si ti... i što se zbiva?
dtomas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 23:12   #168
Quote:
dtomas kaže: Pogledaj post
Amricak, ja sam ti jedan neiskusni forumas, nisam ni slutio čeg sve ima ovdije i kako je Off topic toliko opće prisutan i cijenjen!
Mjesto rasprave o učiteljima koji rade greške, neki forumaši meni izjavljuju ljubav!.

Hej ! Pa ja sam popularan !!! Ali, ne treba mi slava već samo informacija od Banzyja... Di si ti... i što se zbiva?

predobar si,tebi se baš nasmijem a i stavovi su ti ok.
Banzića nam nema,mi svi smo svoje rekli pa šta ćemo dok se on (ili mod.) ne pojavi udri brigu na veselje
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2010., 23:17   #169
Quote:
Amrićak kaže: Pogledaj post

predobar si,tebi se baš nasmijem a i stavovi su ti ok.
Banzića nam nema,mi svi smo svoje rekli pa šta ćemo dok se on (ili mod.) ne pojavi udri brigu na veselje
dtomas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 00:05   #170
Quote:
dtomas kaže: Pogledaj post
Amricak, ja sam ti jedan neiskusni forumas, nisam ni slutio čeg sve ima ovdije i kako je Off topic toliko opće prisutan i cijenjen!
Mjesto rasprave o učiteljima koji rade greške, neki forumaši meni izjavljuju ljubav!.

Hej ! Pa ja sam popularan !!! Ali, ne treba mi slava već samo informacija od Banzyja... Di si ti... i što se zbiva?
Nisi popularan nego si naporan, tup, očito i besposlen, a ja možda neću imati vremena par tjedana biti aktivna na forumu pa si dajem oduška.
Savjet, čist prijateljski jer zaista nisam osoba koja ikome želi zlo, nabijati komplekse i da itko bude nesretan zbog mene, ali zaista djeluješ napadno, umaraš, ovo je forum dođavola, nije nikakav akademski rad da se treba biti ozbiljan i da se temi koja je u konačnici već i riješena treba tako usudila bih se reći kruto pristupati. Olabavite malo, otvorite svoju dušu i za lošije ljude od sebe i time pokažite svoju veličinu. A ozbiljnost ostavite za svoj posao i trenutke gdje je ona zaista neophodna.
Djetinjstvo mora biti veselo, lijepo i opušteno, a vi kao roditelji ukoliko ste ovako tvrdi, bojim se, iako me zaista nije briga, da to jako teško svome djetetu možete priuštiti! No bilo kako bilo lijep pozdrav i najugodnije moguće školovanje i život vašoj djeci bez obzira na tuđa mišljenja o ičem.
__________________
imala bih više postova, ali svaku temu zbrišu na kojoj ja nešto napišem.
Otrovno pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 16:37   #171
Quote:
-annaa kaže: Pogledaj post
Po zanimanju sam učiteljica što si shvatio po načinu mog pisanja odnosno branim učitelje kako ti kažeš.
Znam ja da nisu svi učitelji savršeni! To što kažeš da je jednog dječaka učiteljica ismijala pred svima zbog njegove debljine, nisam komentirala jer nema se tu što komentirati. Ružno i tužno za svakoga, a kamoli za jednu učiteljicu.
Ali vratimo se na ovu temu, ovaj roditelj nije napisao da je morao tješiti svoje dijete već mu se nije svidjelo to što je učiteljica osmislia i što mu je dijete pri kraju rang liste. Mi ne znamo što je učiteljica htjela napraviti tim izborom, možda joj uopće nije bilo važno tko je prvi! Djeca te dobi, ponavljam, neće napisati ime djeteta koje ih maltretira na bilo koji način, ma tko god im bio roditelj.
Mislim da vas dosta ovdje nema školsku djecu pa pišete više teoretski.
Obožavam raditi s djecom, ali više energije trošim objašnjavajući roditeljima da njihovo dijete nije u svemu naj.
Ovo zanimanje nikad ne bih mijenjala, nikad niste namrgođeni, tužni jer s djecom to jednostavno ne možete.
A s tobom akademski snimatelju niti jednoj učiteljici neće biti lako.
Ja imam skolsko dijete i ne pisem teoretski.
Stogod mislila spomenuta uciteljica svojom javnom anketom,sa osobitim gustom bih je prijavila prosvjetnoj inspekciji.
Aruena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 16:41   #172
Quote:
Aruena kaže: Pogledaj post
Ja imam skolsko dijete i ne pisem teoretski.
Stogod mislila spomenuta uciteljica svojom javnom anketom,sa osobitim gustom bih je prijavila prosvjetnoj inspekciji.
dtomas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:48.