Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2010., 15:27   #21
Quote:
denisv kaže: Pogledaj post
Baš zato nekim ženama seks sa muškarcima dosadi, malo ih je kreativnih, sve svode na trpanje kite , dal' s guza u misionarki i tako dalje....Ja nisam takav, jednostavno uživam kad vidim da draga uživa....to mi je njaveće zadovoljstvo.





Bilo bi fantastično.
i opet ponavljam
i da ti daju ne znam koliko natuknica i savjeta, pitanje je što tvojoj ženi paše - a zar ne bi bilo bolje i za vas dvoje da o tom pričate sami i istraživate sami?

ukoliko si stvarno toliko kreativan, i gledaš na njezino zadovoljstvo, don't worry, neš joj dosaditi
__________________
:)
smile4me is offline  
Old 10.03.2010., 15:30   #22
Quote:
denisv kaže: Pogledaj post
Nismo tu da bi pravdali mušku superiornost.


Što se tiče obrazovanja, vjerovatno znaš da je žena u stanju svršiti brže ako se samozadovoljava ( puno brže ), a ako je muškarac taj koji je treba dovesti do užitka to duže traje.

Pričam o psihi a ne o macho fakerima.
Ja isto pričam o psihi. Ti misliš da bi ti po defaultu neki random frajer mogao popušiti bolje nego neka random ženska?

Btw macho faker mi je onaj koji ima želju zadovoljiti svoju partnerici i pritom se truditi naučiti raditi to kako najbolje njoj paše, osluškivati pamtiti i biti otvorenog uma. A ne da odmah zna sve unaprijed, ne zna nitko pa ni ja.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 10.03.2010., 15:33   #23
Quote:
smile4me kaže: Pogledaj post
i opet ponavljam
i da ti daju ne znam koliko natuknica i savjeta, pitanje je što tvojoj ženi paše - a zar ne bi bilo bolje i za vas dvoje da o tom pričate sami i istraživate sami?

ukoliko si stvarno toliko kreativan, i gledaš na njezino zadovoljstvo, don't worry, neš joj dosaditi
Ma ne bojim se ja za sebe, ja sam i prije deset godina imao komunikaciju sa ženom oko toga šta joj odgovara, otvoreni smo neograničeno. Seks je svakodnevan ( bez zajebancije ) ona redovno doživljava višestruke orgazme, squirta, ...i da ne pričam šta sve ne...sve je ispunjeno osjećanjima....

Jednostavno smatram da čovjek uči dok je živ, a od lezbi se da nešto i naučiti....nar. dok je stimuliše tako da treba squrtati stavi ruku na njezin stomak i pritišće ga....ne znam to je sitnica, možda nekoj ženi paše, nekoj ne ali probam pa javim, vjerovatno imam nekakvog smisla...
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Old 10.03.2010., 15:37   #24
Quote:
CHANSOMPS kaže: Pogledaj post
Meni su lezbe baš simpatične

Svašta se od njih može naučit
I meni su lezbe simpa - ali ih nema na ovoj temi da bi podijelile svoja iskustva. Čuvaju svoju intimu ko zmija noge
zanzy is offline  
Old 10.03.2010., 15:37   #25
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Ja isto pričam o psihi. Ti misliš da bi ti po defaultu neki random frajer mogao popušiti bolje nego neka random ženska?

Btw macho faker mi je onaj koji ima želju zadovoljiti svoju partnerici i pritom se truditi naučiti raditi to kako najbolje njoj paše, osluškivati pamtiti i biti otvorenog uma. A ne da odmah zna sve unaprijed, ne zna nitko pa ni ja.
Ne, ne. Ne bih da uvrijedim gay populaciju ali nisu predmet rasprave i mislim da nikako ne mogu tvrditi da bolje puše od žena. Sorry, ne mogu ih porediti sa ženama. subjektivan sam i štaš'.
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Old 10.03.2010., 15:42   #26
Quote:
denisv kaže: Pogledaj post
Ne, ne. Ne bih da uvrijedim gay populaciju ali nisu predmet rasprave i mislim da nikako ne mogu tvrditi da bolje puše od žena. Sorry, ne mogu ih porediti sa ženama. subjektivan sam i štaš'.
a gle, s druge strane možemo to gledati ovak; ako ima dobrih i loših muških jebača, zašto bi onda sve lezbe bile dobre na tom području, vjerujem da i one imaju loših, groznih, dobrih i najnaj jebačica
__________________
:)
smile4me is offline  
Old 10.03.2010., 15:43   #27
Quote:
denisv kaže: Pogledaj post
Ne, ne. Ne bih da uvrijedim gay populaciju ali nisu predmet rasprave i mislim da nikako ne mogu tvrditi da bolje puše od žena. Sorry, ne mogu ih porediti sa ženama. subjektivan sam i štaš'.
Prika, lezbe su dio gay populacije ili sam ja nešto propustio.
Ako si već ne možeš vizualizirat frajera koji te oralno zadovoljava, razmisli logički kao što si neku defaultnu prednost dao ženi koja zadovoljava ženu, po istoj logici bi defaultnu prednost trebao dati muškarcu koji zadovoljava muškaraca, u odnosu kad suprotni spol zadovoljava suprotni.

Moja je "teorija" da ljudima pašu vrlo različite stvari i da činjenica da ti to radi osoba istog spola neće puno pomoći da iz prve pogodi što se sviđa onoj drugoj. Poznam nekolicinu primjera gdje (više žene nego muškarci) nisu znali što im paše ni sami, a kako bi onda netko drugi mogao znati.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 10.03.2010., 15:47   #28
Quote:
smile4me kaže: Pogledaj post
a gle, s druge strane možemo to gledati ovak; ako ima dobrih i loših muških jebača, zašto bi onda sve lezbe bile dobre na tom području, vjerujem da i one imaju loših, groznih, dobrih i najnaj jebačica
Ispravno.


Ali nisam mislio na stvari tipa; dobri jebači ma koje orjentacije bili opišite nam iskustva i neke sitnice i bla, bla......nekako me baš interesuju iskustva lezbi..
Ne znam što se palimo na priču da među muškim nema super fakera, naravno da ima, stalno ponavljam; u pitanju su nijanse, stotinke, sitnice....
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Old 10.03.2010., 15:49   #29
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Prika, lezbe su dio gay populacije ili sam ja nešto propustio.
Ako si već ne možeš vizualizirat frajera koji te oralno zadovoljava, razmisli logički kao što si neku defaultnu prednost dao ženi koja zadovoljava ženu, po istoj logici bi defaultnu prednost trebao dati muškarcu koji zadovoljava muškaraca, u odnosu kad suprotni spol zadovoljava suprotni.

Moja je "teorija" da ljudima pašu vrlo različite stvari i da činjenica da ti to radi osoba istog spola neće puno pomoći da iz prve pogodi što se sviđa onoj drugoj. Poznam nekolicinu primjera gdje (više žene nego muškarci) nisu znali što im paše ni sami, a kako bi onda netko drugi mogao znati.
Jesu dio gay populacije, samo kao što sam rekao subjektivan sam.


U pravu si, osnovni problem je nedostatak poznavanja samog sebe i nedostatak komunikacije.
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Old 10.03.2010., 15:51   #30
Gledajmo to ovako. Ženi X žena Y liže vaginu. To što žena Y fantastično to radi ženi X, ne znači da će tvojoj heterosexualnoj ženi Z pasati išta od toga.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 10.03.2010., 15:56   #31
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Gledajmo to ovako. Ženi X žena Y liže vaginu. To što žena Y fantastično to radi ženi X, ne znači da će tvojoj heterosexualnoj ženi Z pasati išta od toga.
Recimo da si u pravu.



U svakoj ženi spava lezba.

Ja ne utvrđujem znanstvene dokaze, forum je. Samo lijepo je čuti koju pametnu.
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Old 10.03.2010., 16:03   #32
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Gledajmo to ovako. Ženi X žena Y liže vaginu. To što žena Y fantastično to radi ženi X, ne znači da će tvojoj heterosexualnoj ženi Z pasati išta od toga.
Točno.

Izađem ja tako iz 4 godišnje veze, sa slijedećom ženom.. sve nešto drugačije. Maltene sam jedva klit uspjela nać.


Ok, malo karikiram, ali shvaćate što želim reći. Ova prva voli jaaaako lagano po klitu, ono, maltene ko percem, ova druga hoće stisak takav da me jezik poslije boli , treća voli mix.. etc.
Dildo sam upotrebljavala samo s jednom, tako da ne mogu usporediti s drugim curama, ali vjerujem da ne voli svaka isto ili svaki put isto.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 10.03.2010., 16:05   #33
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
ali vjerujem da ne voli svaka isto ili svaki put isto.
Jasno.


Lekciju ne možeš jednostavno naučiti i šablonski je primjenjivati svaki put.


Stereotipan seks, ma koliko on bio prvi put dobar vremenom dosadi.
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Old 10.03.2010., 18:07   #34
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Moja je "teorija" da ljudima pašu vrlo različite stvari i da činjenica da ti to radi osoba istog spola neće puno pomoći da iz prve pogodi što se sviđa onoj drugoj. Poznam nekolicinu primjera gdje (više žene nego muškarci) nisu znali što im paše ni sami, a kako bi onda netko drugi mogao znati.
Naravno, ne volim kada netko istrči sa tim "teorijama"- žena najbolje zna što ženi paše, muškarac što muškarcu...
Niti žene po defaultu ne ližu bolje, niti muškarci puše, nema to nikakve veze sa spolom.

Ništa žene ne propuštaju ako su strogo heteroseksualne, kao ni muškarci (tj muškarci već prije ali ne zato što muškarac najbolje zna što drugom muškarcu odgovara nego zato što je tu veći spektar mogućnosti dok žena sve što radi sa ženom može radit i sa muškarcem, čak i više )
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Old 10.03.2010., 19:05   #35
Quote:
night dream kaže: Pogledaj post
ako se lez/bi potrudi, i naide cak i na curu koja nije lezba/bi...mislim da ju moze okrenuti na lezbu.eto toliko dobra mislim da moze biti zena zeni
ovo je dobro, lezbe se obrađuju, okreću i svašta nešto
haligali is offline  
Old 10.03.2010., 19:26   #36
Quote:
denisv kaže: Pogledaj post
Bilo bi fantastično.

Mislim da bi ti mogao bit LEZBRO, muška inačica FAG HAGa. Jel ti nekad maštaš da si lezba i da na taj način zadovoljavaš ženu, ajde priznaj

Opet na lez temi krdo frajera, al dobro, neka.
haligali is offline  
Old 10.03.2010., 19:34   #37
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Ova prva voli jaaaako lagano po klitu, ono, maltene ko percem, ova druga hoće stisak takav da me jezik poslije boli , treća voli mix.. etc.
Nakupi se tih žena tokom vremena, jelda

Ja sam do sad imala neke grubijanke koje vole konzumirat ženu do jaja, dakle liži luđački ko da će ti sladoled kapnut po novoj majici, gurni prste što dublje, kao u WC školjku kad se začepi, siši klit ko da usisavaš joint, uđi s guza u širokom luku ko veterinar kad porađa kravu i tak. Hmmm, pitam se, jesam li uopće bila sa ženama ili su to neki lezhibridi koji će pokorit galaksiju. Eh, žena da mi je.

Dečki? Kaj se vama čini? Pegula, eto šta je.
haligali is offline  
Old 10.03.2010., 19:37   #38
Quote:
haligali kaže: Pogledaj post
Nakupi se tih žena tokom vremena, jelda

Ja sam do sad imala neke grubijanke koje vole konzumirat ženu do jaja, dakle liži luđački ko da će ti sladoled kapnut po novom kaputu, gurni prste što dublje, kao u WC školjku kad se začepi, siši klit ko da usisavaš joint, uđi s guza u širokom luku ko veterinar kad porađa kravu i tak. Hmmm, pitam se, jesam li uopće bila sa ženama ili su to neki lezhibridi koji će pokorit galaksiju. Eh, žena da mi je.
Ajme meni.. čini se kao neki horor, a ne seks.
Ja baš ne volim ništa pregrubo, ok, nekad malo raf (in d đangl) ne škodi, ali to štemanje po klitu ili nabijanje ko u vešmašinu.. ne, hvala.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 10.03.2010., 19:43   #39
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Ajme meni.. čini se kao neki horor, a ne seks.
Ja baš ne volim ništa pregrubo, ok, nekad malo raf (in d đangl) ne škodi, ali to štemanje po klitu ili nabijanje ko u vešmašinu.. ne, hvala.
Da, nisam ni ja od pregrubog, volim soft tač i fali mi gaddemit, al eto, možda imam nekog čulo ili poremećaj za odabiranje butchica koje to vole taf
Dakle, nameće se logično riješenje, morat ću ih još isprobavat.
haligali is offline  
Old 10.03.2010., 20:41   #40
Quote:
haligali kaže: Pogledaj post
Ja sam do sad imala neke grubijanke koje vole konzumirat ženu do jaja, dakle liži luđački ko da će ti sladoled kapnut po novoj majici, gurni prste što dublje, kao u WC školjku kad se začepi, siši klit ko da usisavaš joint, uđi s guza u širokom luku ko veterinar kad porađa kravu i tak. Hmmm, pitam se, jesam li uopće bila sa ženama ili su to neki lezhibridi koji će pokorit galaksiju. Eh, žena da mi je.
jebeno dobro, daj još malo detalja.
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger