Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2012., 15:28   #41
Quote:
heziod kaže: Pogledaj post
da,i ne samo to,nego sam čuo da pravi tito nije imao jedan prst,a taj tito koji je dosao u kumrovec nakon rata je imao sve prste....tak se barem priča
I da je govorio da mu je revolucija dala prst, to sam ja čula.

Quote:
winnerica kaže: Pogledaj post
Sad sam se sjetila tajne spike s kraja 70-ih godina: pričalo se da kad je Tito došao u rodni Kumrovec da ga nitko nije poznao, tj. nitko ga se nije sjećao (pa čak niti bliža rodbina); znači ljudima je oduvijek bilo sumnjivo i čudno. Naravno, poslije su ga se "prisjetili" pod prijetnjom G. Otoka . Pričalo se i da on uopće nije sahranjen u onom grobu u Bg. Pričalo se i da je Rus, što je po meni bilo najvjerojatnije jer kad slušamo danas audio zapise možemo primjetiti da je taj čovjek jako loše i slabo govorio tzv. srpsko-hrvatskim jezikom. Jako loše!
Ja sam inače rođena 76 i ne sjećam ga se baš. I stvarno kad ga danas sluša netko tko ga kad je bio živ nije slušao svakodnevno, kao recimo ja, rekao bi da taj čovjek nije uopće Hrvat, a kao odrastao je u Zagorju. Pa nek je i govorio slovenski u djetinjstvu, opet to nije to.
A moja mama veli da se to meni samo čini, da on govori ok hrvatski. Valjda je ona navikla na taj njegov "naglasak".

Zadnje uređivanje Bat Kol : 08.04.2012. at 20:41.
vlovrec is offline  
Old 06.04.2012., 19:19   #42
Netko na početku ove teme reče: pustite Starog na miru!

Uvijek i svugdje je bilo sirotinje, ali poslije obnove tadašnje države, otvaranja radnih mjesta (industrija, proizvodnja...) malo je bilo sirotinje, barem u Hrvatskoj. Osobno ne znam, ali imam člana obitelji koji je 60-ih radio u Končaru i koji priča da su dolazili Britanci i divili se znanju i sposobnosti hrvatskog naroda. I danas je Končar u vrhu svjetske proizvodnje.

Danas je fantastičnih 75% hrvatskog naroda na rubu siromaštva, a po siromaštvu u svijetu smo vrlo visoko.
Politiku ostavimo po strani, mali postotak naroda se politički aktivira i nema te države da se baš cijeli narod slaže s postojećom politikom.
Svima nam je najvažnije biti koristan sebi i društvu, to znači privređivati, politikom se bavimo iz hobija, zar ne?

Koliko nas je danas u Hrvatskoj sposobno svojim radom (plaćom) živjeti kao nekada? Vrlo mali postotak, a to je onaj soj "sposobnih".
Tada je bilo najvažnije društveno i narodno, danas je privatno i bolesno svoje, a drugoga tko je...
Nećemo o pojedinačnim slučajevima, svugdje i uvijek će biti nepotizma i korupcije, ali se i danas u svijetu izučavaju socijalistička uređenja, jer je iskustvo pokazalo da je to najbolje.
Postoji demokracija, kapitalizam i socijalizam, ali ne svaki, onaj Titov socijalizam.

Nisam niti ja puno uživala bivšu državu, ali sam poslije završenog školovanja mogla naći posao, pristojno plaćen. Koliko je danas mladosti, visoko obrazovane, na Burzi?
Zar jedna država može prosperirati samo ako se bavi uslugama? Nije li se Hrvatska pretvorila u jedan veliki trgovački centar? Zar svi moramo biti trgovci?
Nije li Njemačka odradila "krizu" tako što je pokrenula industriju?
Bolje da više ne laprdam, tako ja razmišljam i svima dajem za pravo da misli i osjeća kako mu drago.

Mora da se Stari okreće u grobu, gledajući tko nam je na čelu države i što se radi.
Omaha is offline  
Old 07.04.2012., 06:35   #43
Tito je bio light sotonista i Čerčilov čovjek...
Totalno nebitna ličnost za bilo što.
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Old 07.04.2012., 15:42   #44
Da, totalno nebitna osoba za stanovnike Finske.
foo_fighter is offline  
Old 08.04.2012., 10:36   #45
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Tito je bio light sotonista i Čerčilov čovjek...
Totalno nebitna ličnost za bilo što.
Iako smo od Buda navikli na svašta i na drugim mjestima na forumu, ovo može konkurirati za bud-alaštinu godine u svakom pogledu.
prof56 is offline  
Old 08.04.2012., 16:32   #46
Quote:
prof56 kaže: Pogledaj post
Iako smo od Buda navikli na svašta i na drugim mjestima na forumu, ovo može konkurirati za bud-alaštinu godine u svakom pogledu.

Ja kažem da je Tito bio sluga drako-reptila u našemu dijelu planeta Zemlje, ajmo reći dobar i zaslužan sluga, i ništa više!!
Što je tu tebi budalasto?!
Budalasto ti može biti ako ne znaš tko je Čerčil i anglo-američki sotonisti koji su odredili tijek 2.svj. rata, odnosno zajebali su Reich koji nije uspio likvidirati vladare drakoreptile ili njihove sluge...
Ako je to tebi budalasto onda lijepo živi dalje u nametnutom ti matrixu i nemoj vrijeđat!
U suprotnome očekuj kontraudar od mene!
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Old 08.04.2012., 19:16   #47
Pa i Reich su isto bili reptili, zar ne? Svi su oni isti
Alsam Lud is offline  
Old 08.04.2012., 19:25   #48
Tito, kasnije Tuđman i Milošević su bili u službi iluminata. Jugoslavija je stvorena po želji Zapada, ona je i nestala po želji Zapada.
Nema nikakvih konkretnih članaka i informacija vezano za Tita po tom pitanju ali znamo da je bio bliski prijatelj Churchilu koji jest bio mason 33. stupnja, a koji je opet imao dobre veze sa obitelj Rotschild. Teško da je onda Tito ništa nije znao o tome.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 08.04.2012., 19:51   #49
Htio bih se malo ubacit u temu al vidim da nemam pojma o povjesti jugoslavijeKada je to tito ratovo protiv rusa i pod cijom propagandom (mislim koja je to drzava ratovala s rusijom i kad)?Sjecam se nesto iz osnovne skole iz povjesti da je staljin htio ubit tita pa mu je stalno slao one ubojice al su ih uvjek titovi ljudi skuzili pa smaknuli,i onda je tito poslo poruku staljinu da prestane slat ubojice jel da bi on mogo poslat jednog i da mu se vrati! Nekad sam ja to sve znao sta je bilo i kak (mislim sluzbeno sta je bilo) al sam stvarno zaboravio,nemos vjerovat!
tole1710 is offline  
Old 08.04.2012., 22:56   #50
Quote:
Alsam Lud kaže: Pogledaj post
Pa i Reich su isto bili reptili, zar ne? Svi su oni isti
Samo lažni Hitler i vrhuška oko njega su bili drakoi, njih su otpadnici instruirali da sjebu plan nordijaca i tau-ceta u svezi sa prvotnim časnim zadatkom 3.Reich-a. Ostali su bili čisti borci svjetla...kao slavni generali Rommel, Von PAulus, Guderian i dr...
Slava vojnicima svjetlosti!
Tito je budala i ruski komunisti također jer su što svjesno i nesvjesno debelo radili u interesima sila zla...
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Old 09.04.2012., 07:57   #51
A koji je to bio "časni" zadatak nacističke stranke 3. reicha?
Alsam Lud is offline  
Old 11.04.2012., 14:57   #52
Onaj koji je nekoliko desetaka godina drmao ex-Jugoslavijom, bio je Rus.

A zacjelo sociopat i psihopat.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 11.04.2012., 23:05   #53
Quote:
Alsam Lud kaže: Pogledaj post
A koji je to bio "časni" zadatak nacističke stranke 3. reicha?
Nije to sad bitno kolega kad nam veliki "cunami" hvata za vratom...
Saznat će se jednoga dana sve..
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Old 12.04.2012., 03:56   #54
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Nije to sad bitno kolega kad nam veliki "cunami" hvata za vratom...
Saznat će se jednoga dana sve..
Saznat će se onog dana kad dođe Sudnji Dan" ovoj civilizaciji, te ona bude uništena, a ne bude uspostavljeno nikakvo nebesko kraljevstvo na zemlji.

Ali tada će biti prekasno.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 12.04.2012., 06:53   #55
Nemate pojma!
Slabo je govorio Hrvatski jer je isao u skolu u Sloveniju,
a i mama mu je bila Slovenka ako se dobro sjecam sto sam cuo!
Ne znam vise gdje je klavir ucio svirati(mozda u Njemackoj),ne mogu se sjetit!
Mislim da je bas bilo tako kako je poznato!
Mozda je ipak trebao otici u Ameriku,kada se dvoumio u Njemackoj!
zacky is offline  
Old 12.04.2012., 15:17   #56
Zacky, pa nije u školu išao u 60-toj godini života! Išao je kao dijete valjda! U NOB-u je "bio" sa miješanim nacionalnim kadrom, kako to da onda od Bosanaca, Srba, Ličana, Dalmatinaca nije pokupio ništa naglaska, nego samo od Slovenaca!? Kaj got!
winnerica is offline  
Old 12.04.2012., 15:28   #57
Kojim jezikom Bozanic govori? Da nisu i njega Rusi ubacili
Garofeeder is online now  
Old 13.04.2012., 11:56   #58
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Tito, kasnije Tuđman i Milošević su bili u službi iluminata. Jugoslavija je stvorena po želji Zapada, ona je i nestala po želji Zapada.
Nema nikakvih konkretnih članaka i informacija vezano za Tita po tom pitanju ali znamo da je bio bliski prijatelj Churchilu koji jest bio mason 33. stupnja, a koji je opet imao dobre veze sa obitelj Rotschild. Teško da je onda Tito ništa nije znao o tome.
ha ha ne da je znao vec mu je Churchil bio mentor, posvadio se s Tiletom kad ga je Tile prevario za iskrcavanje saveznika na Jadranu i raspisivanje prvih demokratskih izbora u oslobođenoj Jugi pri povratku Subasica
malo potrazi na Yutub-e strane dokumentarce , a ne konzumirati ovu narucenu YU historiju


A inace vani je opce poznato da su TITO, Hitler i Krleža zajedno pohađali Austrougarsku vojnu obavjestajnu akademiju i sjedili u istim klupama skupa!!
__________________
Zivot leti Kapetane
Bang is offline  
Old 16.04.2012., 20:07   #59
Nedavno sam gledo film Kraljev govor!I na kraju filma kad se je dosta dobro istreniro da nemuca,zadnji taj govor za koji se pripremo cjeli film je bio kako ce dati sve od sebe da izbjegne rat s njemackom!I nekoliko mjeseci poslje bilo na tv-u nasem kako tudman pred par tisuca ljudi drzi vise manje isti govorSvim silama cemo se truditi da nesuglasice sa srbima izgladimo na miran i demokretski nacin bla bla bla!Tako da bi se ja slozio da je milosevic isto kao i tudman skupa s titom bio u toj bagri zvanoj iluminati!
tole1710 is offline  
Old 17.04.2012., 11:23   #60
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Tito, kasnije Tuđman i Milošević su bili u službi iluminata. Jugoslavija je stvorena po želji Zapada, ona je i nestala po želji Zapada.
Nema nikakvih konkretnih članaka i informacija vezano za Tita po tom pitanju ali znamo da je bio bliski prijatelj Churchilu koji jest bio mason 33. stupnja, a koji je opet imao dobre veze sa obitelj Rotschild. Teško da je onda Tito ništa nije znao o tome.
A za Rotšilde se opet, dobro zna da su povezani sa Reptilima. Samo se još ne zna da li s DRACO-ima ili s Anukakijima, koji nisu baš toliko zli kao DRACO-i.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:59.