Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2012., 19:35   #121
Evo još jedan dokaz:
http://www.youtube.com/watch?v=vtED1...ture=endscreen
martin polo is offline  
Old 09.10.2012., 20:12   #122
Quote:
martin polo kaže: Pogledaj post
¸Dokaz čega ? Da postoje dvije budale koje trkeljaju gluposti
aprilia67 is offline  
Old 11.10.2012., 21:23   #123
Nisam iz Zagorja, ali baš su mi ljudi iz Kumrovca govorili o tome da Tito nije njihov Josip Broz i da to prije nisu smjeli reći. Tako sam čuo, sad - vjeruj ne vjeruj, po izboru.
Caligula Caesar is offline  
Old 11.10.2012., 21:32   #124
da bilo je svakojakih prica,ko ce znat sta je istina sta nije,a prica je isla da je tito umra i nasljedija ga je ruski spijun,navodno dokaz tome radi nekoga madeza,koji je tito ima a ovaj ne,i da neznan koliko je tocan taj podatak,ali u svojemu selu nije bija desetljcima.e sad rekla kazala ponavljam
trogir31 is offline  
Old 11.10.2012., 23:12   #125
Quote:
Caligula Caesar kaže: Pogledaj post
Nisam iz Zagorja, ali baš su mi ljudi iz Kumrovca govorili o tome da Tito nije njihov Josip Broz i da to prije nisu smjeli reći. Tako sam čuo, sad - vjeruj ne vjeruj, po izboru.
Pravoga Broza su ubili vojnici wehrmachta u Drvaru. Ovaj drugi je hibridni drako reptil kojeg je doveo Čerčil....a u biti ova tema o Titu je totalno nebitna pored mase presudnih stvari koje su nam na pragu!
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Old 12.10.2012., 14:20   #126
Koje su to mase presudnih stvari? Zašto ne otvoriš neku temu o tome da se ljudi informiraju, a ne tu davati kratke komentare koji ništa ne pomažu.
Alsam Lud is offline  
Old 12.10.2012., 21:04   #127
Quote:
trogir31 kaže: Pogledaj post
da bilo je svakojakih prica,ko ce znat sta je istina sta nije,a prica je isla da je tito umra i nasljedija ga je ruski spijun,navodno dokaz tome radi nekoga madeza,koji je tito ima a ovaj ne,i da neznan koliko je tocan taj podatak,ali u svojemu selu nije bija desetljcima.e sad rekla kazala ponavljam


Nije ni bitno što nije bio u selu desetljećima, jer sitnice i detalji iz djetinjstva su pokazatelji nečijeg identiteta....

Inače 1958-59 g. je bio na ručku tadašnjeg direktora osnovne škole i okupio sve svoje prijatelje iz djetinjstva ...a tu je bio i moj djed ,baka i ostali članovi moje obitelji tako da ono" rekla-kazala" je stvarno "rekla- kazala"...

Bilo tko tko živi na selu zna da se tu sve o svakome zna, a dečki koji su skupa pasli krave itekako su imali o čemu pričati...
aprilia67 is offline  
Old 13.10.2012., 11:45   #128
Što hoćeš reći? Da li je bio ili nije bio lažnjak?
Alsam Lud is offline  
Old 08.11.2012., 07:52   #129
Tko je zapravo bio Tito?


Tito je bio drug

zato su ga i zvali drug Tito.
antik is offline  
Old 15.11.2012., 22:08   #130
Quote:
antik kaže: Pogledaj post
Tko je zapravo bio Tito?


Tito je bio drug

zato su ga i zvali drug Tito.
Logično.
Laplace is offline  
Old 19.08.2013., 14:37   #131
Malo novih materijala za oživljavanje teme........


http://www.vecernji.hr/vijesti/cia-j...-clanak-600341
__________________
Poruka ljevičarima: Milost ne tražim, nit bih vam je dao!!!!
pikzibner is offline  
Old 19.08.2013., 19:56   #132
Ona priča o malom prstu, ako je istinita, bila bi sasvim dovoljna.
Caligula Caesar is offline  
Old 28.08.2013., 09:21   #133
Quote:
antik kaže: Pogledaj post
Tko je zapravo bio Tito?


Tito je bio drug

zato su ga i zvali drug Tito.
A Jovanka je (tada) bila drugarica zato su je zvali drugarica Jovanka!
lav1 is offline  
Old 01.09.2013., 08:01   #134
A sad ovo da je bio homoseksualac - da je "mnogo voleo Budinu guzu"....to ne znam......hihihi


http://www.hrsvijet.net/index.php?op...tet&Itemid=112


Možda drugovi levičari znaju ponešto o tome.....iz prve guze...pardon - iz prve ruke......
__________________
Poruka ljevičarima: Milost ne tražim, nit bih vam je dao!!!!
pikzibner is offline  
Old 01.09.2013., 20:02   #135
Quote:
Caligula Caesar kaže: Pogledaj post
Nisam iz Zagorja, ali baš su mi ljudi iz Kumrovca govorili o tome da Tito nije njihov Josip Broz i da to prije nisu smjeli reći. Tako sam čuo, sad - vjeruj ne vjeruj, po izboru.
Vjeruje ne vjeruj po izboru.Sa ovom recenicom si izbjegao mozda jednu podmetnutu podvalu oko J.B Tita.
Tko od Zagoraca nije smio reci da on nije Zagorac?
Tko su ti svjedoci njegovog nezagorstva?
Ja naprosto sumnjam,posto obiteljski poznajem Zagorce,da je to cisto lupetanje.Zagorci su skloni tim mambo-jambo spikama i kojestarijama.Nije njih Tahi gonio bez veze.
Antigona Aesop is offline  
Old 02.02.2014., 01:10   #136
Uh, svašta se tu nasralo... Al je ipak daleko od prosječne rasprave na nekom drugom forumu koji okuplja uglavnom trolove - na indexu bi se tu u manje od pol vure stvorilo 7 stranica tlapnji i mahnitanja, kolko se tu našlo nakon godine dana. Osobno, ja bi nekajkavcima preporučil da se ne upuštaju prežustro u lingvističko-fonetičke analize čoveka rođenog prije skoro 122 god., koji je ko klinac-šegrt otišel prvo do Zagreba, pa ubrzo do ostatka Austro-ugarske, Rusije, pa Jugoslavije (1918. je imal 26 god., a ja sam recimo u toj dobi još živel pri svojim starcima), Evrope... Njegova zagorsko-slovenska spika se do njegove smrti mogla čuti ak imaš uho, ali je već bila dio čušpajza (kolege rođene južnije od Save i istočnije od Koprivnice nek malo zguglaju "čušpajz") uz kasnije usvojene mađarsko-rusko-srpske jezične manire.
SpoBob is offline  
Old 25.03.2014., 21:03   #137
Quote:
Caligula Caesar kaže: Pogledaj post
Nisam iz Zagorja, ali baš su mi ljudi iz Kumrovca govorili o tome da Tito nije njihov Josip Broz i da to prije nisu smjeli reći. Tako sam čuo, sad - vjeruj ne vjeruj, po izboru.
ja sam čula isto to, i da nije imao zagorski naglasak u biti slabo je on i pričao hrv. na početku, to nije bio taj Jospi Broz to je sigurno, a sad ko je bio ima puno teorija.
peruana is offline  
Old 27.03.2014., 15:57   #138
TITOV Tajni identitet

http://www.youtube.com/watch?v=7Fow7qo6Y0U
T-22 is offline  
Old 18.04.2014., 18:59   #139
Za neke ljude Tito je bio diktator, zbog vica o Titu išlo se u zatvor.
Za neke je bio idol , Bog, kult ličnosti...
antik is offline  
Old 19.04.2014., 19:12   #140
priča se da je tito bio veliki ženskaroš, da je i sophiu loren poševio....
antik is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:16.