Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2012., 03:48   #1
Smile Na rubu treša

Često mi usfali ova tema.

Postoji naime puno stvari koje nisu baš treš-treš, ali nisu ni za pdf Vicevi. Na primjer, stvari koje bi Alanis Morissette nazvala ironijom.

Jučer sam čitala u novinama kako je ribar ulovio otrovnu ribu kraj Dubrovnika. Dotični ribar se preziva Palunko.

Također, (ovo sam neki dan već zakeljila na kutak za žmk) pogledajte kakvu potragu sugerira naša forum tražilica:
http://i50.tinypic.com/2s025g4.png

Znači, ovo bi mogao biti nekakav light trash topić.
Imate li i vi štogod light za prijaviti?

__________________
Grumpy Čke :D Čke na facebooku
anako is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 08:46   #2
S teme : Sitnice koje kažu volim te....

Quote:
Ico2005 kaže: Pogledaj post
Kuham svakodnevno već cca 4 godine otkako ona radi, vozim ju na posao svako jutro u pola 6 (bez obzira radio ili ne ili bio na godišnjem) i nedam joj ići biciklom, prije toga svakako joj kuham kahvu, čistim, brišem prašinu, perem veš (peglamo po potrebi), slažem čarape (ljudi moji, kakva je to kazna, užas!!).

Ribam WC (pogotovo oko školjke koju mi tri muška uredno zapišamo uokolo), perem njezine osjetljive gaćice na ruke u lavoru da se ne unište, brišem joj patike, uvijek ju nagovaram da si kupi neki skuplji komad obuće/odjeće, povremeno ju, ukoliko financije dozvole, iznenadim sa malo skupljim komadom nakita, idem na sve roditeljske sastanke i informacije, ponekad joj nosim gablec u firmu (kada nema nikog drugog da joj donese), koliko puta sam stajao u pekari ispred pulta i nabrajao joj što ima za jest dok se ona ne odluči šta bi jela, išao u 8 sati navečer po topli kruh, po sladoled, kupim joj i uloške u trgovini i nije me sramota.

Obavezno joj izmasiram vrat, leđa, listove, noge kad je umorna.
Kad legne navečer u krevet (uvijek čekam da ona prva ode u spavaću) pitam ju jeli gladna ili žedna, napravim joj sendvić po želji, kada kaže da hoće topli kakao u krevetu pitam koliko topal. Ona kaže "7" (to je skala od 1 do 10) i ja uvijek znam koliko to toplo mora biti. Nikad, ama baš nikad nisam promašio temperaturu.

Kad mi kaže ujutro da se nije naspavala jer sam hrkao, osjećam grižnju savjest. Ponekad kad dođem iz noćne spavam u dnevnoj da njoj ne smetam (jer ću sigurno hrkat da će zidovi popucati).

Ona uvijek bira film koji ćemo gledati. Uveo sam i drugi IPTV prijemnik u spavaću da ona može gledati navečer što hoće, a ne da se sa nama muškima svađa u dnevnoj oko TV-a.

Ona je sreća mog života.


Quote:
Ico2005 kaže: Pogledaj post
Da još nadodam, kad trebam pustit vjetar (da ne kažem prdnut) izađem van da baš ne sluša bez obzira koliko je hladno vani
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 12:11   #3
http://www.youtube.com/watch?v=EqMxEBFfIHI Balloon Fetish Guy
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 12:55   #4
Quote:
anako kaže: Pogledaj post
Također, (ovo sam neki dan već zakeljila na kutak za žmk) pogledajte kakvu potragu sugerira naša forum tražilica:
http://i50.tinypic.com/2s025g4.png
Ovo me oduvijek zbunjivalo.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 05:00   #5
Zahvale kolegicama trešericama Dawn i Awiji što su me uputile na Why did you buy me that.

Već sat vremena pregledavam svakave poklone. Neki su bezveze, neki grozni, a neki jednostavno bizarni. Recimo, zašto bi itko uopće izradio Iverson patku (da ne spominjemo kupio)?
__________________
Grumpy Čke :D Čke na facebooku
anako is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 10:02   #6
Quote:
anako kaže: Pogledaj post
i. Recimo, zašto bi itko uopće izradio Iverson patku (da ne spominjemo kupio)?
jer postoje ljudi koji vole košarku i redovito se brčkaju u kadi?!
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 11:38   #7
Al opet, zašto ne? Netko je pomislio... I like Iverson, I like ducks. Let's do this thing.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 15:03   #8
moj dečko voli košarku, voli se i kupa u kadi. sumnjam da bi bio oduševljen da mu ovo ubacim dok se kupa
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 15:12   #9
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
moj dečko voli košarku, voli se i kupa u kadi. sumnjam da bi bio oduševljen da mu ovo ubacim dok se kupa

Aj probaj pa nam javi kako je prošlo...
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 15:19   #10
Mislim da bi se to razbilo da ubaciš u kadu, ovo meni izgleda kao keramika. Pretpostavljam da je ideja bila da se stavi na policu ili u vitrinu.

Već zamišljam scenu netko me zove na telefon i pita šta radim. "Evo brišem malo prašinu sa svoje ajverson patke."
__________________
Grumpy Čke :D Čke na facebooku
anako is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 15:27   #11
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Aj probaj pa nam javi kako je prošlo...
ti kupi, ja ću drage volje ubacit i još ću snimat reakciju
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 15:31   #12
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
ti kupi, ja ću drage volje ubacit i još ću snimat reakciju

Hmmm, ako će se već snimat reakcija može li onda on tebi u kadu ubacit i snimit "reakciju"?....
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 15:49   #13
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Hmmm, ako će se već snimat reakcija može li onda on tebi u kadu ubacit i snimit "reakciju"?....
nemože
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 15:53   #14
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
nemože

Ovo je čisto bilo sa znanstvenog stajališta, općepoznato je da su žene emotivnije i njihove reakcije su često burnije nego kod muškaraca pa bi stoga bilo puno prikladnije za ovaj eksperiment da ti budeš subjekt nad kojim će se izvršiti pokus i zabilježiti reakcija....
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 16:00   #15
Sigurno nagovaraš Dawn na ovaj eksperimenAt iz čisto znanstvenih pobuda.

Nego, jeste li znali da Desprt Hausvajvs imaju svoju PC igricu?
http://tisakmedia.hr/Artikl/Igre-Vid...AwLHByXDExMjg4

Jel' igrao tko to? Šta radiš u toj igrici? Jel to nešto kao Simsi, al da su ti primarne funkcije tračanje i špijuniranje susjedstva?
__________________
Grumpy Čke :D Čke na facebooku
anako is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 16:02   #16
Quote:
anako kaže: Pogledaj post
Sigurno nagovaraš Dawn na ovaj eksperimenAt iz čisto znanstvenih pobuda.


Ne znam zašto postoji i tračak sumnje u moje časne i iskrene namjere...
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 17:41   #17
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Ne znam zašto postoji i tračak sumnje u moje časne i iskrene namjere...
ti častan i iskren?
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 02:08   #18


Čini mi se da bi mogla i biti zanimljiva ova knjiga, ali jesu li oni to fotošopirali ovoj ženi ove bijele ruke?!
__________________
Grumpy Čke :D Čke na facebooku
anako is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 16:26   #19
meni ovakvo MI RVATI :busaseuprsa: ide na živce.

dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2012., 20:21   #20
http://www.instructables.com/id/mult...-10-in-1-Tool/ nisam siguran dal je bas tres al opet ono
__________________
Develop interest in life as you see it. In people, things, literature, music, the world is so rich, simply throbbing with rich treasures, beautiful souls and interesting people. Forget yourself.Henry Miller
Exploited is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:16.