Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2017., 11:49   #1041
Vec po naslovima vidim da se nema smisla gledat i da se vjerojatno radi o nekakvim besmislenim zavjerasima. Ovo sa dolarom je recimo odavno debankirano.Al badava.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 15:04   #1042
Quote:
Luč kaže: Pogledaj post
O ubačenim masonima u Crkvu: https://www.youtube.com/watch?v=LgJFBvsxtAk

Masoni i arhitektura https://vimeo.com/35314757

Masoni i dolar https://vimeo.com/35368935
Tu je prvi dio o masonima i povijesti Amerike https://vimeo.com/34999625
__________________
"Izgubio sam moju evolucionističku vjeru dok me poučavao uvjerljivo najveći evolucionist 20.st. ...Car darvinovske evolucije je gol." Dr Felix Konotey-Ahulu (vodeći svjetski autoritet za anemiju srpastih stanica, profesor ljudske genetike) "Literalisti (kreacionisti) su apsolutno u pravu. Evolucija je religija." Prof.dr. Michael Ruse (ateist, filozof biologije)  
Luč is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 15:22   #1043
Zasto je tema o masonima na pdf Religija?
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 00:47   #1044
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
Zasto je tema o masonima na pdf Religija?
Pa gdje bi bila?Neće valjda biti na pdf Sport?
userxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 02:18   #1045
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Vec po naslovima vidim da se nema smisla gledat i da se vjerojatno radi o nekakvim besmislenim zavjerasima. Ovo sa dolarom je recimo odavno debankirano.Al badava.
To s dolarom je odavno pobilježeno. 1 dolar novčanica. Samo jedan dolar, ti reče pod čijom si vlasti. 1 dolar košta naslikanu piramidu. 1 dolar kojim se kupilo čovječanstvo.
1 prokleti dolar zbog kojeg 99,99% ljudi ne obraća pažnju.
To je taj presveti dolar.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 14:37   #1046
Quote:
userxxx kaže: Pogledaj post
Pa gdje bi bila?Neće valjda biti na pdf Sport?
Masoni, Slobodni Zidari nisu religijska zajednica, ili zamjena za religiju. Clanovi bratstva se ne konvertiraju ili ne odricu se svojih religijskih uvjerenja. Dticna organizacija nije tajna ili ilegalna. Clanovi drustva jesu osobe koje umaju znatan utjecaj u drustvima sirom svijeta.
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 16:48   #1047
Masonski korijeni New Age-a, admiral Davor Domazet Lošo kod franjevaca konventualaca na Svetom Duhu u Zagrebu

https://www.youtube.com/watch?v=uCUCxZJ7gR0
__________________
"Izgubio sam moju evolucionističku vjeru dok me poučavao uvjerljivo najveći evolucionist 20.st. ...Car darvinovske evolucije je gol." Dr Felix Konotey-Ahulu (vodeći svjetski autoritet za anemiju srpastih stanica, profesor ljudske genetike) "Literalisti (kreacionisti) su apsolutno u pravu. Evolucija je religija." Prof.dr. Michael Ruse (ateist, filozof biologije)  
Luč is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 16:55   #1048
VOJSKA BEZGRJEŠNE I MASONERIJA 2017.: Predavanje Ivana Mužića kod franjevaca na Svetom Duhu

https://www.youtube.com/watch?v=ZGumUw3ETzk
__________________
"Izgubio sam moju evolucionističku vjeru dok me poučavao uvjerljivo najveći evolucionist 20.st. ...Car darvinovske evolucije je gol." Dr Felix Konotey-Ahulu (vodeći svjetski autoritet za anemiju srpastih stanica, profesor ljudske genetike) "Literalisti (kreacionisti) su apsolutno u pravu. Evolucija je religija." Prof.dr. Michael Ruse (ateist, filozof biologije)  
Luč is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 17:26   #1049
11

Quote:
krshcanin kaže: Pogledaj post
Pročitao sam 'Protokole sionski mudraca' i vidljivo je se da se mnogo ili gotovo sve iz te knjige primijenilo u praksu.

Otkud ti to za tri i pol godine?
Protokoli Sionskih mudraca je prijevara što podrazumjeva da je ta knjiga u potpunosti izmišljena.
kom1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 17:56   #1050
Meni je priča o Masonima danas u najmanju ruku smješna.
To je kao neka tajna organizacija kojoj je cilj vladati svijetom. Njezini članovi su najmoćniji ljudi.
Ajmo sad usporedit stvarnost sa Masonima. "Tajna organizacija" su u prijevodu multikorporacije, najmoćniji ljudi su vlasnici tih korporacija. Ekonomija vlada svijetom. Lova = kontrola. Kada imaš puno love kupuješ puno usluga ljudi.

Sve je jasno, crno na bijelo. Kakvog smisla sad ima neka tajna organizacija koja to isto radi?
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 17:58   #1051
Tak su tajni da se sve o njima zna
Bolje obratiti pažnju na manje tajne organizacije.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 18:31   #1052
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Tak su tajni da se sve o njima zna
Bolje obratiti pažnju na manje tajne organizacije.
Ima scena u filmovima gdje netko ubojicu pita čime se bavi. On odgovara da se bavi ubijanjem. Reakcija je smjeh.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 18:44   #1053
Quote:
implosive kaže: Pogledaj post
Meni je priča o Masonima danas u najmanju ruku smješna.
To je kao neka tajna organizacija kojoj je cilj vladati svijetom. Njezini članovi su najmoćniji ljudi.
Ajmo sad usporedit stvarnost sa Masonima. "Tajna organizacija" su u prijevodu multikorporacije, najmoćniji ljudi su vlasnici tih korporacija. Ekonomija vlada svijetom. Lova = kontrola. Kada imaš puno love kupuješ puno usluga ljudi.

Sve je jasno, crno na bijelo. Kakvog smisla sad ima neka tajna organizacija koja to isto radi?
Druze se, igraju sah i covjece ne ljuti se.
SvFrancisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 18:55   #1054
Quote:
SvFrancisco kaže: Pogledaj post
Druze se, igraju sah i covjece ne ljuti se.

__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 19:09   #1055
Sad cemo raditi cirkus..Tko ne moze da shvati neka se ne petlja ili neka pita.

Masoni su ljubitelji saha.

SvFrancisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 19:18   #1056
Quote:
SvFrancisco kaže: Pogledaj post
Sad cemo raditi cirkus..Tko ne moze da shvati neka se ne petlja ili neka pita.

Masoni su ljubitelji saha.

Moja poruka je da od tih infantilnih starčeka i njihove predstave radiš neku važnost.
Odi na instagram i pogledaj fotke stvarnih moćnika koji ne glume dječje predstave nego pokazuju svoju moć in the face.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 19:29   #1057
Quote:
implosive kaže: Pogledaj post
Moja poruka je da od tih infantilnih starčeka i njihove predstave radiš neku važnost.
Odi na instagram i pogledaj fotke stvarnih moćnika koji ne glume dječje predstave nego pokazuju svoju moć in the face.
Nisam skontao mislio sam da volis igracke s obzirom da otvaras teme za obdaniste.
Iznenadio si me sad s dubinom otkrovenja.
SvFrancisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 19:30   #1058
Bitna je politika, visoka, tu se zaista vlada i usmjerava svijet. E sad koliko je to zaista tako i jesu li infiltrirani na visokim pozicijama.
Globalizacija (liberalizam) je primjer te ideje, kritičari i protivnici su zagovaraoci druge ideje, što se primjeti zadnjih godina, npr. americi.
Fantasist is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 19:35   #1059
Quote:
SvFrancisco kaže: Pogledaj post
Nisam skontao mislio sam da volis igracke s obzirom da otvaras teme za obdaniste.
Iznenadio si me sad s dubinom otkrovenja.
Zašto trolaš? Čime sam to zaslužio?
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 19:37   #1060
Quote:
implosive kaže: Pogledaj post
Zašto trolaš? Čime sam to zaslužio?
Skini kostim pa se obrati.
SvFrancisco is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:30.