Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2014., 23:44   #21
Quote:
Stane Dolanc kaže: Pogledaj post
Hm. Pa ti baš i nisi stara, ako se dobro sjećam. Ali me zbunjuje da ti se Phiber išao upucavati. Zbunjuje zbog onoga, što je nekad pisalo ispod tvog nicka.
Zato sto je lezbaca samo ona koja nije probala pravi kurac. Ja sam tu da je preobratim.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 14.01.2014., 23:45   #22
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Pa neću valjda ja?
hoces me hvatat za sise dok budem prao sudje
edi_bosanceros is offline  
Old 14.01.2014., 23:50   #23
get a room
coconutmilk is offline  
Old 14.01.2014., 23:50   #24
To ti je isti odgovor kao i sa autima zašto nas pale novi auti ?
SAS is offline  
Old 15.01.2014., 00:17   #25
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zato sto je lezbaca samo ona koja nije probala pravi kurac. Ja sam tu da je preobratim.
Kao sto su homici samo oni koji nisu probali pravu zenu. Ja sam tu da ih preobratim.

Salim se, dosta mi je i 'pravih' muskaraca.

Odgovor na pitanje - sve prati Gaussovu krivulju pa i ovo - zanimljivi, atraktivni i bez emocionalnog baggage-a su manjina. Medju tinejdzerima i 'odraslima'.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Old 15.01.2014., 00:27   #26
Quote:
pleb kaže: Pogledaj post
Ajmo jednom malo razmotriti o tom fenomenu….zasto su nama muskarcima mlade cure, pa skoro jos i maloljetnice, onako taman na granici 17,18 tako zgodne.

Vecina prijatelja od 20,30 pa na dalje, svi su oni slabi na takve mlade, lijepe, zategnute cure. Dovoljno zrele da bi imale pametne glavice i lijepo znale pricati a premalo da ne otkriju svoju naivnost, svoje neiskustvo.

Sto nas to kod njih tocno toliko privlaci? Zasto ne mozemo odoljeti onom nevinom "teach me" pogledu? Koja su vasa iskustva, zasto (ne) moze funkcionirati i da li bi odbili jednu takvu mogucnost?
Ja nisam baš čula da muškarce starije od 25 privlače cure od 17, 18.

Ne, ne generaliziram. Znam da ima i takvih, ali su u manjini.
__________________
.
Lady Anne is offline  
Old 15.01.2014., 00:55   #27
Quote:
Lady Anne kaže: Pogledaj post
Ja nisam baš čula da muškarce starije od 25 privlače cure od 17, 18.

Ne, ne generaliziram. Znam da ima i takvih, ali su u manjini.
Ma znaju bit vizualno zanimljive i čisto rekreacijski prihvatljive. Za nešto više, barem meni, nisu.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Old 15.01.2014., 01:11   #28
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Ma znaju bit vizualno zanimljive i čisto rekreacijski prihvatljive. Za nešto više, barem meni, nisu.
Kakva bezobrazna diskriminacija.

Jesu li se i s tobom rekreirali kad si bio 17-godisnjak?
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Old 15.01.2014., 01:20   #29
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Kakva bezobrazna diskriminacija.
Kol'ko skontah te mlađe vole kad si - bezobrazan. Usto, baš sam anti-diskriminacijski orijentiran - promatram ih u kategoriji doable, dakle identičnoj, kao i njihove starije spolne supripadnice.

Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Jesu li se i s tobom rekreirali kad si bio 17-godisnjak?
Bila je jedna 24-godišnjakinja.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Old 15.01.2014., 01:31   #30
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Kol'ko skontah te mlađe vole kad si - bezobrazan. Usto, baš sam anti-diskriminacijski orijentiran - promatram ih u kategoriji doable, dakle identičnoj, kao i njihove starije spolne supripadnice.
Are you as do-able?

Quote:
Bila je jedna 24-godišnjakinja.
Bice da se dobro izrekreirala.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Old 15.01.2014., 01:37   #31
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Are you as do-able?
Ako misliš poželjan za "potrošnju" - rekao bih poprilično; ako misliš "potrošnji" dostupan - e to već znatno teže ide.

Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Bice da se dobro izrekreirala.
Ne koliko sam želio. Al nisam cjepidlaka.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Old 15.01.2014., 01:41   #32
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Nemoj da te zbunjuje, Fibs ne diskriminira, on napada sve žene, osim mlade i djevice.
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zato sto je lezbaca samo ona koja nije probala pravi kurac. Ja sam tu da je preobratim.
Eto, sad mi je sve jasno.
Stane Dolanc is offline  
Old 15.01.2014., 01:44   #33
Quote:
fauxpersona kaže:
Ako misliš poželjan za "potrošnju" - rekao bih poprilično
To si zakljucio gledajuci se u ogledalu, ili imas neki konkretniji dokaz za ovu tvrdnju?

Quote:
- rekao bih poprilično; ako misliš "potrošnji" dostupan - e to već znatno teže ide.
Ali si pred 24-godisnjakinjom ipak pao na koljena. Los karakter.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Old 15.01.2014., 01:47   #34
Neke pale i one između 30 i 40 koje brinu o svojem izgledu.
GuestX is offline  
Old 15.01.2014., 01:48   #35
Jednom sam čula zanimljivu teoriju zašto tridesetogodišnjake pale dvadesetogodišnjakinje - jer su bezbrizne, znaju se zabavljati, opustiti(očito jer nemaju previše briga u životu jel..). Žene njihovih godina kao previše kvocaju, a još starije znaju što žele.

Sljedeća partija su generalizacije ili iznimke?
kukurice is offline  
Old 15.01.2014., 01:49   #36
Quote:
pleb kaže: Pogledaj post
Ajmo jednom malo razmotriti o tom fenomenu….zasto su nama muskarcima mlade cure, pa skoro jos i maloljetnice, onako taman na granici 17,18 tako zgodne.

Vecina prijatelja od 20,30 pa na dalje, svi su oni slabi na takve mlade, lijepe, zategnute cure. Dovoljno zrele da bi imale pametne glavice i lijepo znale pricati a premalo da ne otkriju svoju naivnost, svoje neiskustvo.

Sto nas to kod njih tocno toliko privlaci? Zasto ne mozemo odoljeti onom nevinom "teach me" pogledu? Koja su vasa iskustva, zasto (ne) moze funkcionirati i da li bi odbili jednu takvu mogucnost?

Nevini "teach me" pogled, kažeš... 17 i 18, to je srednja škola... dao bi im instrukcije iz likovnog, 150 kuna po satu, uzeo bi direktno od tate i mame i rekao bi im da im kćer dobro napreduje, da je veliki talenat, ali da treba još barem 15- 20 satova da se pokažu rezultati.
Tomislav B is offline  
Old 15.01.2014., 01:55   #37
Quote:
pleb kaže: Pogledaj post
Vecina prijatelja od 20,30 pa na dalje, svi su oni slabi na takve mlade, lijepe, zategnute cure. Dovoljno zrele da bi imale pametne glavice i lijepo znale pricati a premalo da ne otkriju svoju naivnost, svoje neiskustvo.
A ko će in dat pamet sa 18 godina, da je pametna stala bi doma i učila za maturu.

A pale nas vjerojatno zato šta se pale na "nas", na našu starost, glupost...
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Old 15.01.2014., 02:01   #38
Quote:
kukurice kaže: Pogledaj post
Jednom sam čula zanimljivu teoriju zašto tridesetogodišnjake pale dvadesetogodišnjakinje - jer su bezbrizne, znaju se zabavljati, opustiti(očito jer nemaju previše briga u životu jel..). Žene njihovih godina kao previše kvocaju, a još starije znaju što žele.
Sve to, a i "fizionomijski" su fenomenalne.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Old 15.01.2014., 02:09   #39
Quote:
pleb kaže: Pogledaj post
Ajmo jednom malo razmotriti o tom fenomenu….zasto su nama muskarcima mlade cure, pa skoro jos i maloljetnice, onako taman na granici 17,18 tako zgodne.
Zato što izgledaju plodno.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Old 15.01.2014., 02:23   #40
Pali ih muving, cista energija izgradnje! Ma u biti taj sto neko rece potencijal da svasta izgradi i drugom nogom razrusi ako u datom momentu dodje i jos revnije da se primi posla na drugom "gradilistu
Mlada cura ima sindrom mlade krave za koju znaju da ima potencijala brze napuniti kantu mljeka i hrabrosti i ludosti da je trkne i sve pokvari. S njom ne znaju na cemu su i ta hodajuca kontradikcija ih žari . Po meni je to+ naravno vizualni dojam. Mlade cure imaju tog prirodnog zacina u sebi, da samim sebi zacine zivot i napretek da i matorcu zasole po potrebi
Dotle starije zensje +25 vecinom se uozbilje, one kopaju korov oko tog sto su gradile, popravljaju unedogked vrata i pendjere, spremnije na kompromis sve ne bi li ih propuhao nezeljeni vjetric samoce. Povecava im se potencijal za trpanje u sebe dok im se smanjuje sve ostalo. Ah, godine lete, jucer njezne latice, danas stare matice
Ne rugam se jer ja cu svakako biti starija teta sa sve manje njeznim laticama ali da sam decko sigurno ne bi gledao neki (polu) uvel cvijet u vazi nego bi trcao za najprposnijim na livadi!
Samo pravih spice 20godisnjakinja je malo, vecinom ih je nedogradjenih, lakih za ispiranje mozga, los tj nikakav pljen. A ove starihe i nekim ozbiljnim filmovima usahle i tuznih boja, moras cihedit i cijedit za koje deci "mljeka". Dok iz cvijetica samo cijedi nektar kao da nikad nece presahnut
Mada prposnost i ljepota nisu nuzno vezane uz godine, ima i 30godisnjakinja sto potucu 20godis, ali nekako izvorno su mi to epiteti za mladice! I totalno kuzim decke koje takve pali! I mene bi
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=uB_dYLTHsPA
mala srecica is offline  
Received Infraction
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger