Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2016., 11:11   #2941
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Mega bullshit, debljina u 90% slučajeva implicira proždrljivost i manjak samokontrole, što su prilično odbojne osobine.
Pa to mi je shania i htjela dat do znanja
Hcexpo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 11:57   #2942
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zelis reci da nemas niti jedan kriterij koji u startu odbacuje osobu? Bas niti jedan?
Ne. Naravno da postoji milijun pojedinacnih kriterija koji su sami za sebe dovoljni da sa osobom ne nastavim upoznavanje u smjeru razvitka ljubavne veze (predpostavka je da se prica o upoznavanju koje vodi prema eventualnoj ljubavnoj vezi).

Recimo osoba se ne pere, ima HIV ili SIDU ili zena je debela ili je drogeras kako je rekla shania itd itd. Al to ne spada u istu domenu kao eliminacija prema zanru muzike koji slusa. Bar ja to mislim. Makar sad bi se mogla napraviti diskusija oko toga je li normalnije sto ti se cura ne sviđa zbog fizičkog izgleda ili zbog glazbenog zanra koji slusa. To poteze raspravu o tome sto je normalno, sto je devijantno, ukljucuje analizu podneblja u kojem se nalazimo, liberalnost bla bla bla. Necemo nikad zavrsit.

Kako ja percipiram ono sto vi hocete rec.
Dakle upoznas frajera/zensku, zgodan, zabavan, ima posao, voli pse, skuplja salvete, ugl blablabla i slusa cajke - odjeb.

Onaj tren kad priznate da imate OGROMNE predrasude prema ekipi koja slusa cajke, tolko ogromne da ih ne zelite upoznati, taj tren cu ja reci ''OK, imate predrasude, to ne razumijem al postujem. Mozda vas je stari uz zvuke cajka pijan tukao dok ste bili klinci, mozda je nesto trece, nije moja briga, mozda ste propustili ljubav svog zivota koja slusa cajke blabla '' i rasprava se ne mora nastaviti. Ne mozete biti ''politicki korektni'' i tako pljuvat po ekipi.

Dakle da se razumijemo, sve sto pisem je iz ugla covjeka koji obozava muziku, svira par instrumenata, ne zarađuje nit ne zivi od muzike nego je koristi kao ispusni ventil i samo gusta svirajuci sebi za gust ili sa ekipom i to od nede ukraden, tome zdravkovica, nihada alilbegovica do claptona, bb kinga, ac/dc-a, guns-a preko beyonce, u2-a itd. Zabavim se na cajkama, iskacem se na rokerici, ostanem slijep od svjetala na technu itd. Al ono sto je meni najbitnije je sa kime sam bio. Meni je ekipa na prvom mjestu i meni uvijek bude dobro.

Mozda, na kraju krajeva ja ne shvacam da neki ljudi toliko osobno dozivljavaju muziku, al u mojim ocima ako ste tako iskljucivi prema ekipi koja slusa cajke onda ste isti ko oni koji ocjenjuju nekog prema boji koze, prema klubu za koji navija, prema mjestu od kud dolazi, seksualnoj orijentaciji itd itd. Ja sam svoje na ovoj temi rekao. Lijep pozdrav, citat cu vas svakako
Hcexpo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 12:15   #2943
Quote:
Hcexpo kaže: Pogledaj post
Onaj tren kad priznate da imate OGROMNE predrasude prema ekipi koja slusa cajke, tolko ogromne da ih ne zelite upoznati, taj tren cu ja reci ''OK, imate predrasude, to ne razumijem al postujem. Mozda vas je stari uz zvuke cajka pijan tukao dok ste bili klinci, mozda je nesto trece, nije moja briga, mozda ste propustili ljubav svog zivota koja slusa cajke blabla '' i rasprava se ne mora nastaviti. Ne mozete biti ''politicki korektni'' i tako pljuvat po ekipi.
Gdje ja tocno pljujem po ekipi?

Cist da otpisem oko ovoga, a bil sam se referirao na upis forumasa oko izlaska 1x tjedno na cajke. Sto se tice romanticne veze sa suprotnim spolom, itekako preferiram da druga strana slusa istu ili slicnu muziku, tako da zajedno mozemo izlaziti na ista mjesta, koncerte, putovat van zemlje na festivale.

Mimo toga, s zenama koje izlaze na takva mjesta(cajke, jelte) se do sada nisam niti jednom nasao po pitanju svjetonazora, tako da ne vidim razloga trazit iznimku. Dal iznimke postoje? Sigurno. No kak ja preferiram tetovirane korzetuse i goticarke, nemam potrebu trazit iznimke na ovim drugim mjestima.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 13:38   #2944
Quote:
Nevera HC kaže: Pogledaj post
ček ne kužim ,ja san samo tila rec da se slicno sa slicnim poklapa i druži
ljudi u društvu trebaju imat slicnosti na više polja inace s edruštvo raspada
ko govori o nacionalnosti
Nevera ti si negdi iz Splita,Dalmacija jelda?
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 14:01   #2945
Quote:
Shaina kaže: Pogledaj post
Ma to je bila šala kako bi Hcexpo mogao reći kako sam isključiva.

A u Zg sam općenito izašla jednom u životu.
Eto imaš vremen sve nadoknaditi u izlascima ali "pazi" skoro vise od polovice klubova u ZG su cajkaški tako da..
Alcatraz posjećuje malo alternativnija ekipa,sjedi se i stoji vani,pije piva i tako. Bude bas lijepih cura koje slušaju rock.
Evo meni ne pada na pamet slušati cajke doma i privatno ali znao sam povremeno sa ekipom uletjeti u takve klubove i nemam nikakvih predrasuda.
Ne bih dugo izdržao ali da ima zgodnih i opuštenih cura..ima priznajem.
Vazno je da nismo licemjeri,govorimo jedno,mislimo drugo a radimo treće.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 16:14   #2946
Quote:
Shaina kaže: Pogledaj post
Koliko god mi netko možda bio šarmantan i kakvu god kemiju mi osjetili na početku, čim bi nanjušila naznake ovakvog mindseta tu bi bio kraj (teško da bi uopće ikad kliknuli, but... chemistry works in mysterious ways ) Jer prvi susret je prvi susret, a veza je veza. Naravno da se ljudi koji sluđaju cajke međusobno razlikuju po hrpi stvari, ali neke ne tako zanemarive sličnosti kod većine ipak postoje. Tako da eliminirati prema muzičkom ukusu i nije tako blesavo.
Daj molim te, tu si mi boldala gluposti, tipa pičke i whatever. Pa ovo je forum neću pazit da pišem kao književnik. Glupost

Quote:
bijeli prah kaže: Pogledaj post
cajke slušaju površni ljudi.
Možda, ali svi smo površni na jedan način tak da nema ništa loše u tome.

Quote:
bijeli prah kaže: Pogledaj post
meni se žene koje slušaju cajke ne sviđaju. Sve koje znam su ili praznoglave ili površne.
Bitno da su zgodne.

Quote:
martin007 kaže: Pogledaj post
Najjači su ovi kaj vele , da su na cajkama najbolje trebe
Svatko tko je izašao više od 10 puta van na cajke zna da su najbolje pičke tamo. Naravno da ima hrpa klinki sa 6 kila šminke ali to je na mjestima većinom gdje idu mlađe i srednjoškolci. Na boljim mjestima gdje se skupljaju stariji i naše generacije, e tamo su pi-čke-ti-neeee.

Quote:
Brad7 kaže: Pogledaj post
Jedan je jedini mogući eliminirajući faktor za upoznavanje: izgled.
stavio si u potpis link sa lookisma, das it mane
Conor McGregor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 17:15   #2947
Quote:
Hcexpo kaže: Pogledaj post
Mozda, na kraju krajeva ja ne shvacam da neki ljudi toliko osobno dozivljavaju muziku, al u mojim ocima ako ste tako iskljucivi prema ekipi koja slusa cajke onda ste isti ko oni koji ocjenjuju nekog prema boji koze, prema klubu za koji navija, prema mjestu od kud dolazi, seksualnoj orijentaciji itd itd.
Nisam citirao cijeli post, čisto zato da ne bude 'kilometarski' upis – pa da ne bude zamjerke tu, jel..

Meni kompletan on izgleda kao jedna vrsta „politički korektnog“ mišljenja, pošto nigdje se ne da iščitati da li bi ti sa takvom nekom personom koja redovito izlazi na cajke dijelio intime trenutke i bio u ozbiljnoj ljubavnoj vezi..

To i jest možda samo jedan detalj (vrsta glazbe na kojoj se netko zabavlja), ali možebitno vrlo bitan detalj kad se govori o zajedničkoj zabavi i interesima.. I sam si napisao da si glazbeno obrazovan, jel, a da ti to služi kao ispušni ventil, gdje ti je najbitnije da se potpuno opustiš..
I to je sasvim u redu.. No, dopusti da se izlazak s ekipom i izlazak sa svojom partnericom, ipak, razlikuje..

No, kako je i sama zabava (povezana s glazbom i mjestima gdje se izlazi) bitan faktor u funkcioniranju jedne veze – i sad, imaš partnera/icu koji se otura na cajke, a na ostalim mjestima gdje je drukčija glazba (koja je, btw. meni draža) stoji kao klada i ne nalazi način za zabavu..

Ne vidim tu baš neku povezanost, kao i, na kraju krajeva, zašto bih nekoga tjerao da bude tamo gdje mu/joj nije ugodno.. To je suština cijele ove priče.. Jedna točka koja, kad nije zajednički podržana, predstavlja problem u funkcioniranju veze..


Ne mogu reći da doživljavam glazbu osobno, ali da, u jednu ruku, donosim procjenu na temelju glazbenog ukusa - da.. I to je vođeno iskustvom, a ne nikako „snobizmom“ u glazbenom smislu.. Do sada, nisam nešto susreo preveć njih koje slušaju takvu vrstu glazbe, a da bi pronašli zajednički jezik i dodirne točke dovoljno jake za već navedeno dijeljenje duboke intime i zajedničkog života..

I ponavljam opet, zašto bih bio isključiv zbog toga ili čak i latentni rasist, a još više zato što nemam namjeru udaljiti nekoga od njegovog izbora glazbe koja ga opušta?

Isključivo postaje kad netko meni želi natuknuti da „kad bih otišao na takav jedan koncert, tada bih osjetio trnce kad nikad prije"; i tvrdoglavo tvrdio i tupio kako je baš ta glazba pravi, vrhunski poligon za zabavu..


I onda još i dođemo do uporedbi vokalnih sposobnosti Freddie Mercury – cajka izvođač/ica..

Potpuno nepotrebno i besmisleno..



Quote:
Conor McGregor kaže: Pogledaj post
...Bitno da su zgodne.
Znam da zvuči nevjerojatno, ali nekima od nas nije glavni faktor u noćnom izlasku da sve vrvi ženama (zgodnim – kako ti napisa) oko nas, gdje ću stajati i 'pasti' oči..



Quote:
Svatko tko je izašao više od 10 puta van na cajke zna da su najbolje pičke tamo. Naravno da ima hrpa klinki sa 6 kila šminke ali to je na mjestima većinom gdje idu mlađe i srednjoškolci. Na boljim mjestima gdje se skupljaju stariji i naše generacije, e tamo su pi-čke-ti-neeee.
Evo, govoreći o isključivosti..
Niti se vodi računa o okusu, niti o izboru onoga što je kome lijepo, niti o tome što koga privlači.. Ali bitno da si ti nama ovdje konstatirao .. Pogotovo na ovaj boldani način (slobodnim stilom, a ne književno, jel)..

Btw, koje si ti generacija?
__________________
"“No mistakes in the tango, darlin'. Not like life.. If you make a mistake, get all tangled up, you just tango on.”"

"..If no one ever hears it how we gonna learn your song..?"

Zadnje uređivanje Picopjevac : 27.01.2016. at 17:25.
Picopjevac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 17:49   #2948
Slažem se da su na cajkama daleko najbolje zabave iako druge zabave u životu nisam vidio jer samo slijepo slijedim ostalu ekipu oko mene, a vi ekipa koja zna plesati na elektronsku glazbu, ide na Ultru i rave partije na moru i luduje do jutra, ulazi u šutke na punk/metal koncertima, ide na Boiler room partije, koncerte poznatih metal/rock bandova, svira instrumente i drži gaže ili čak manje koncerte u nekim klubovima...vi nemate pojma!

+ mi imamo najbolje pičke! Kada će vam na taj vaš rock koncert doći cura u štiklama od 12 cm i make-up maskom da je ne možete prepoznati sutra kad se probudite pokraj nje a? Nisam ni mislio.

Samo se nastavite tješit, mogli bi otići u Berghain ali uzalud vam kad bi vas izjedalo to što niste na koncertu Lepe Brene, gdje je najbolja zabava i najbolje pičke e! Ili ste pederi a??
Ass Violator is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 19:20   #2949
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Standardno forumasko 'prema muzici je dno dna, al sijaset mojih razloga su duboki!' : D
Ah, klasika

Quote:
Hcexpo kaže: Pogledaj post
Sumnjam da se ikome sve to dogadja sa glazbom. U biti tebi moze postat mucno na cajkama , dakle trebala bi ih uzet u obzir jer isto izazivaju emocije sto po tebi u konacnici znaci da imaju neku umjetnicku vrijednost :to p:
Događa, i to na dnevnoj bazi. Filmove baš i ne gledam svaki dan.

Kad sam rekla da glazba izaziva emocije referirala sam se na tvoje pitanje zašto mislim da se ljudi poistovjećuju s glazbom, ne na umjetničku vrijednost. A što se iste tiče, sama činjenica da nešto pobuđuje emocije ne pripisuje nikakvu vrijednost istom ako ih pobudi u smislu da dobiješ poriv porazbijat sve čaše u klubu ili polugol zaplesat na stolu pred pijanom masom.

Quote:
Hcexpo kaže: Pogledaj post
Dakle metal te stimulira da pustis kosu i onda odes u klub i mases sa glavom i tom kosom ko da imas mentalnu bolest. Trebam li spomenuti bonganje uopce??? Zao mi je al to su sve predrasude i da, ti ih imas.
Da, imam predrasude i prema metalcima, iako ne takve na kakve ti ciljaš. Jednostavno ne brijem na tu i takvu alternativu, tako da je ogromna vjerojatnost da s takvim ne bi bila na istoj valnoj duljini.

Quote:
Hcexpo kaže: Pogledaj post
I da se referiram na ''postat cu plava bit cu kucka prava''. Pogledajmo lady gagu ''I'm blonde, I'm skinny, I'm rich and I'm a little bit of a bitch''. Trebam li jos sto nadodati? :t op:
Ne favoriziram ni nju ni njenu glazbu, ali mislim da je malo pretjerano trpat je u isti koš s nekim poput Stoje. Svakako da, kao što ovaj stih i pokazuje, u njenoj glazbi ima jednako tupavih tekstova. Međutim, bitan je cjelokupni dojam. A njega čine i melodija, i tekst, i aranžman, i izvedba... Koji, kad se sve zbroji, bez obzira na ne naročitu kvalitetu, još uvijek objektivno prednjače pred onim Stoje i sličnih.

Quote:
Hcexpo kaže: Pogledaj post
Ne, paralela bi bili recimo blockbusteri. Nesto sto zabavlja siroke mase, na njima se zaradi brdo para, a pravi filmofili ce im uvijek oskvrnjivati umjetnicku vrijednost zato sto je 100 puta bolji film pobjednik festivala filmova snimljenih u jednom kadru iz Azerbajdjana 2006.
S obzirom na to da se ovdje priča o netoleriranju isključivo cajki, a ne svih komercijalnijih pjesama, ipak mislim da je moja paralela bolja, ali ajde, nećemo cjepidlačiti. Nije mi nevjerojatno da će nekom gorljivom filmoljupcu koji filmu pristupa kritički i s težnjom da se razvija na tom polju biti bitno pronaći nekog tko dijeli njegovu strast i tko će mu biti ravnopravan sugovornik u raspravama toga tipa. Pogotovo ako mu je to dio posla ili hobi kojim se bavi najveći dio dana.

Quote:
Hcexpo kaže: Pogledaj post
Ne osuđuješ ih al ne zelis nista sa njima, a ne zelis nista sa njima zato sto su razliciti od tebe - po glazbenom ukusu.
Mislim da smo već apsolvirali da glazbeni ukus nije ograđen od ostalih aspekata neke osobe.

Quote:
Hcexpo kaže: Pogledaj post
Dobro si zakljucila. Da, imas predrasude i to jednostavno priznaj. Zasto je to danas tako tesko priznati. Nismo svi liberalni i svi imamo predrasude. Ja imam predrasude o ljudima koji imaju predrasude , a imam ih jos milijun. Smatram samo da je raditi predrasude o ljudima na temelju muzike koju slusaju bzvz.
Evo, priznajem: imam predrasude.
I, iskreno, mislim da su u ovom kontekstu više pozitivne nego negativne.

Quote:
Hcexpo kaže: Pogledaj post
S tobom se mogu sloziti da su mi cudni ljudi koji slusaju samo cajke, ili samo rock, ili samo techno, metal, you name it. Dakle imam ja predrasude prema punkerima, metalcima, cajkarosima, srbima, romima, gayevima itd, al da radi toga ne zelim upoznati i dati priliku tim ljudima, to nema smisla. Ok gay ljude mogu upoznati, al priliku im ne mogu dati.
Nisam napisala da ne prihvaćam priliku za upoznavanje. Ne prihvaćam priliku za upoznavanje kojemu je intencija neki intimni odnos. Prijateljstvo može, ali veza ne. Ne kažem da je takvo što nemoguće da se ikad, igdje, u bilo kojem paralelnom svemiru dogodi, ali, radi se o ovome što je rekao phiber:

Quote:
Mimo toga, s zenama koje izlaze na takva mjesta(cajke, jelte) se do sada nisam niti jednom nasao po pitanju svjetonazora, tako da ne vidim razloga trazit iznimku. Dal iznimke postoje? Sigurno. No kak ja preferiram tetovirane korzetuse i goticarke, nemam potrebu trazit iznimke na ovim drugim mjestima.
...i tu je za mene cijela mudrost (samo izbacit dio s gotičarima i korzetima )
Sigurno da iznimke postoje, ali nemam potrebu za takvim eksperimentiranjem.

Quote:
Hcexpo kaže: Pogledaj post
Hahahahah, vec su ti odgovorili na pitanje. Trebala bi cesce u zgb van. Ima dobrih rockerskih mjesta
Mogla bih, pošto ovdje nema ni jedno. Osim pojedinih kafića. I ne samo rockerskih.
Shaina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 19:23   #2950
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Evo meni ne pada na pamet slušati cajke doma i privatno ali znao sam povremeno sa ekipom uletjeti u takve klubove .
I ja, jer nismo imali di. I zato ne govorim iz glave.
Shaina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 19:33   #2951
Quote:
Ass Violator kaže: Pogledaj post
Slažem se da su na cajkama daleko najbolje zabave iako druge zabave u životu nisam vidio jer samo slijepo slijedim ostalu ekipu oko mene, a vi ekipa koja zna plesati na elektronsku glazbu, ide na Ultru i rave partije na moru i luduje do jutra, ulazi u šutke na punk/metal koncertima, ide na Boiler room partije, koncerte poznatih metal/rock bandova, svira instrumente i drži gaže ili čak manje koncerte u nekim klubovima...vi nemate pojma!

+ mi imamo najbolje pičke! Kada će vam na taj vaš rock koncert doći cura u štiklama od 12 cm i make-up maskom da je ne možete prepoznati sutra kad se probudite pokraj nje a? Nisam ni mislio.

Samo se nastavite tješit, mogli bi otići u Berghain ali uzalud vam kad bi vas izjedalo to što niste na koncertu Lepe Brene, gdje je najbolja zabava i najbolje pičke e! Ili ste pederi a??
Ti znas sto je netko vidio a sto nije

Isao na mjesta gdje se pustao rock, isao sam mjesta gdje je tukla samo strana komercijala,na trash tulume, isao sam na neku elektronsku glazbu gdje su valjda bili samo najokorijeli fanovi ( nista komercijalno) . Izasao sam svuda gdje bi se pruzila prilika i nikada nisam imao seljacki stav tamo ce biti glupo, tamo ce biti ovakvi i onakvi ljudi htio sam vidjeti nesto novo i drugacije, na nekim mjestima mi se svidjelo i tamo sam se vracao, na nekim nije, ali za razliku od vecine ljudi koji pljuju po cajkama otisao sam i vidio , nisam bio ogranicen. Ovo sto ultru navodis kao primjer neke kvalitete imam frenda koji se bavi elektoronskom glazbom, ide po tim nekim festivalima, svira, radi neku svoju glazbu, sve bolje i bolje mu ide, znas sto on kaze za ultru, komercijalno sranje gdje se naivnim budalam uzmu pare.

Ali ti i dalje budi tako pun sebe i promatraj ljude s visoka, ti znas gdje je netko bio i na kakva je mjesta izlazio
deveti- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 10:34   #2952
ne slušam cajke i nisu mi pojam zabave

već sam se na nekim upisima na drugim temama osvrnula na neke svadbe u novije vrijeme na koje sam išla kao po kazni jer eto dragi su mi ljudi (da, imam prijatelja koji slušaju cajke) i nisam se dobro ni zabavila ni provela jer mi takva vrsta muzike ne odgovara

ne govori mi ništa o osobi loše činjenica da neko sluša cajke, ali ja se sa takvim ljudima ne mogu zabaviti

prije par godina sam se našla u situaciji da sam se zatekla sa bivšim (znakovito, jel'da) u vodicama na rivi kraj nekavog kluba koji je puštao cajke
mislim da bi se ovakva hetero bolje provela u onom striptiz klubu preko puta ceste

sam izbor muzike ne govori ništa loše o nekome
problem pičinje u trenutku kad te se prisiljava na nešto što tebi osobno nije ni ugodno ni zabavno
možemo mi sad filozofirati o tome da neka izlazi svak sa svojim društvom i bla bla, prava ljubav, srać, sruć, ali ako je nekom dobra zabava samo kad mu partner nije u blizini onda mu je bolje biti sam

pri tom mi je svejedno da li mi je jedina opcija zabave s tom osobom da s njim slušam cajke/idem na borbe pasa/gledam nogomet/slušam operu itd.
to jednostavno nije moj pojam dobro utrošenog i provedenog vremena
marulam is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 16:15   #2953
Ma neotuđivo je pravo onih koji žive cajka priču da to i takvo življenje brane svim demokratskim sredstvima

Isto kao što je moje pravo da kad mi netko kaže idemo na cajke kažem recimo : jao ne mogu , imam žućni napad idem na hitnu
Ili , aj bok -zauvijek :klap:

Ili , daj žibe
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2020., 03:53   #2954
Quote:
marulam kaže: Pogledaj post
ne slušam cajke i nisu mi pojam zabave

sam izbor muzike ne govori ništa loše o nekome
Da dignemo temu.

Mislis da ne govori?

Sta ako recimo neko slusa cetnicke? Jel to govori nesto o njemu? Sta kao nekome je thompson sve u zivotu, jel to govori nesto o njemu?

Ljudi nemaju pojma sta pricaju.

Prvo treba utvrditi jednu stvar, a to je koliko muzika nekome znaci. Jer, imas ajmo ugrubo da pojednostavimo, ljude kojima muzika ne znaci nista, nego samo kao puka zabava da tancaju malo dok se napiju.

Imas druge, kojima muzika znaci sve. Identitet, nacin razmisljanja, sirenje tog nacina razmisljanja, pravljenje takve vibre kroz tu mjuzu...

Mislis da Lennon i njegova pjesma 'Imagine' gdje on pljuje na fin nacin izmisljene ljudske kultove nacije i religije, koji su dva alata za manipulaciju i pranje mozga, alati za sve ratove, da je to samo zabava? Ne pokusaj osvjestavanja masa ozbiljnom temom?

Plus ona dva primjera gore sto sam spomenuo?

Takva muzika kao Lennon, je umjetnost, a umjetnost bi trebala tjerati ljude na razmisljanje, ucenje, osvjestavanje itd.....

A ona dva primjera gore sa thompsonom i s druge strane cetnickim pjesmama, jel to samo zabava?

Zato je tocno, kada je nekome muzika jako vazna, kada se covjek identificira sa muzikom, bendom, pjevacem, da tako otkriva kakav je iznutra.

Samo kazem, to mozes samo sa onima, koji svoju dusu identificiraju sa odredjenom muzikom. To ne mozes sa onima kojima mjuza nist ne znaci nego samo puka zabava kad si malu popiju subotom.

Ovo nisu tako komplicirane stvari, ali svejedno mnogi ne kuze.

Isto tako moze biti zajeb, ako ja zenskoj kazem sta slusam, a ona to sto ja slusam ne kuzi, opet ce imati kriv zakljucak o meni. To sam dozivljavao, da neke su imale o meni zakljucak na osnovu mjuze, a uopce ne kuze sto slusam. Ili neke misle da neke u medijima slike o tome sto slusam su ispravne? Debilana.
BljuvAzra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2020., 04:05   #2955
Quote:
bijeli prah kaže: Pogledaj post
cajke nisu naše, one su srpske pevajke, drugo ja sebe ne smatram naprednim u odnosu na nekog ko sluša cajke. Al brate mili 95% ljudi koje znam šta slušaju cajke je površno i praznoglavo ajme.
Muzika moze svasta reci. Al oprezan treba biti, ima slucajeva gdje zenska nije imala priliku cuti nist drugo, mislim imas bez obzira na internet, male sredine gdje klincima niti ne spominju imena bendova, pa niti ne mogu znati da postoje ti bendovi.

Takodjer, zasto bi svi ljudi bas morali razumjeti muziku? Zasto bi svi ljudi bili za sve na ovom planetu? Ako je neko tutlek za muziku, ne znaci da je za drugo. Ja sam vidio ljude koji su koma po muzici, ali su recimo uspjesni inzenjeri za strojarstvo naprimjer itd...

Poanta; Nismo svi za sve. A zasto se forsira da svi moraju kuziti muziku i imati ukus nije mi jasno.
BljuvAzra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2020., 04:16   #2956
Quote:
Ass Violator kaže: Pogledaj post
Samo se nastavite tješit, mogli bi otići u Berghain ali uzalud vam kad bi vas izjedalo to što niste na koncertu Lepe Brene, gdje je najbolja zabava i najbolje pičke e! Ili ste pederi a??
Negdje je neko rekao, nemrem naci, da se samo rnr ekipa zali na nejebicu.
Strasno tocno.

Doduse nije mi jos taj dio jasan zasto je to tu tako. Mislim, po inozemstvu nije svagdje tako. Sad govorimo o HR.

Na svim tim rnr/punk/metal mjestima, prvo mi se cini da fali zenski, drugo mi se cini da i kad ih ima, mali je broj onih koje mozes upecati, koje daju.

S trece strane, sjecam se kad sam jednom otisao na ova koma mjesta (tipa Roko), imao sam osjecaj da moras biti debil da ne upoznas neku zensku. (sad ne pricam sta one imaju ili ne u glavi. Cesto nista. Al mi se cini da su zbog sexa i tamo dolazile kakti rockerice)

Zasto je to tako? Zasto su po pitanju sexa, zenske na tim rock mjestima koma u smislu da nedaju, da nisu nasmijane uglavnom, vedre? Bar vecina. Sta nebi trebalo biti obrnuto?

Taj dio jos nisam dokucio zasto to mora biti tako. Vani, cak i u Sloveniji nije tako, pao mi sad napamet Rock Otočec. Tamo je bilo ok.

Al tu.... Zagreb pogotovo.
BljuvAzra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2020., 10:19   #2957
Quote:
BljuvAzra kaže: Pogledaj post
Muzika moze svasta reci. Al oprezan treba biti, ima slucajeva gdje zenska nije imala priliku cuti nist drugo, mislim imas bez obzira na internet, male sredine gdje klincima niti ne spominju imena bendova, pa niti ne mogu znati da postoje ti bendovi.
Ček, nikada nisi čuo za radio?

Drugo, ako zažmirimo i na radio, štos je što se djeca iz zabiti idu školovati u malo veća mjesta gdje onda dolaze u doticaj i sa djecom iz drugih sredina - što sličnih što različitih.
__________________
Ignore lista:
Ablathtalba, adelon, FLaBSLaB, kapiscin, Keskese, konjokradica, Nemruth Dagi, Nepoznati, Oxonia, panorama, prominski, sanimarine, Srebrni-medvjed, Strijelica3
Oaza mira is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2020., 14:58   #2958
Quote:
BljuvAzra kaže: Pogledaj post
Zasto je to tako? Zasto su po pitanju sexa, zenske na tim rock mjestima koma u smislu da nedaju, da nisu nasmijane uglavnom, vedre? Bar vecina. Sta nebi trebalo biti obrnuto?
Rekao bih da su na alternativnim mjestima ljudi ukočeniji i možda čak i više opterećeni onime što drugi misle o njima u javnosti negoli ekipa s cajki. Rijetki su metalci sa nekom ekstra spikom i na trijezno i pogotovo na pijano. Pijani cajkaš je najgori po druge, a pijani alternativac po sebe, u tom je isto bitna razlika. O plesnim vještinama s kojima su na "vi" da ne govorim, što je i karakteristično za taj stil glazbe jer to nije plesna glazba nego nešto što je da se sluša. Korisno je znati plesati, jebiga to su pravila igre. Prilagodi se ili za tebe nema mjesta.

Nisam primijetio da žene nisu nasmijane, ali su obično u nekom svom filmu i kad je tako to znači da moraš uz pristojan izgled biti i sam donekle dio tog filma da bi išta uspio. To je i alternativcima koji su stalni gosti i slušaju tu glazbu problem, a još nisam sreo vikend cajkaša koji je zbario nešto u klubu gdje se puštaju rock, metal i alternativne stvari općenito. I da su se sparila dva svijeta različita. Em što ga taj tip glazbe ne zanima i ne zalazi u takve klubove, em bi djelovao izgubljen u prostoru i vremenu što utječe i na uspjeh kod žena.
Nick Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2020., 15:21   #2959
kratko i jasno -> opustite se

https://www.youtube.com/watch?v=3EuT2e2ZjzI
puffer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2020., 16:01   #2960
Quote:
Oaza mira kaže: Pogledaj post
Ček, nikada nisi čuo za radio?

Drugo, ako zažmirimo i na radio, štos je što se djeca iz zabiti idu školovati u malo veća mjesta gdje onda dolaze u doticaj i sa djecom iz drugih sredina - što sličnih što različitih.
Radio? Radio je koma. Nekoc je bio bolji, ali daavno prije, u Jugoslaviji. Znas sta se vrti po radiju. Aj ovako, stavio sam ti tu na US pdf na US Jukebox, neki popis alternative i par poznatih, ali alternative koja je cijenjena u Engleskoj recimo. A i ovih par domacih, kolko to klinci iz zabiti slusaju i gdje to mogu cuti? Koliko se takvih stvari STALNO vrti na radiju? Nema ti toga.

Imas ćesme od mjuze na radiju i povremeno kao na gold fm ili nesto slicno, ove razvikane od muzicke industrije, poznate. Hoces malo zagrebati dublje, otici sto nije za mase, to zaboravi na radiju.

Gdje ce oni to cuti? Pogledaj si listu. Pogledaj to na engleskoj wikipediji, ta imena, osim poznatih.
BljuvAzra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger