Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2014., 11:48   #41
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
I sad si ti fantastična produhovljena individua koja shvaća svu dubinu i kvalitetu extreme metala, a ja sam glupača koja sluša sranje i ima mentalitet stada.

Meni vjerojatno extreme metal zvuči onako kako tebi zvuče cajke. Ali neću na temelju toga stvoriti sliku o tebi kao osobi.



Valjda ja onda imam sreće pa uvijek dođem kad je normalna atmosfera
Poprilicna je razlika izmedju Dylana i cajke. Za Dylana trebas znat jezik, povijest i ulozit trud da ga dozivis.

Za cajku ne trebas jer pjesma o tome da te ostavila, pa sad cugas je bliska skoro pa svima.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 11:49   #42
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Meni vjerojatno extreme metal zvuči onako kako tebi zvuče cajke. Ali neću na temelju toga stvoriti sliku o tebi kao osobi.
Što sad očekuješ? Da ljudi počnu mijenjati stavove samo zato što ti nemaš predrasuda?

Kad vidiš osobu koja vozi automobil vrijedan 100 000 €, pomislit ćeš da ima novaca i u velikoj većini slučajeva ćeš biti u pravu. Kad vidiš osobu koja nosi Iron Maiden majicu, pomislit ćeš da voli slušati metal i u velikoj većini slučajeva ćeš biti u pravu. Kad vidiš osobu koja ima 115 kg, pomislit ćeš da se nezdravo hrani i ne rekreira i - pogodi što - u velikoj većini slučajeva ćeš biti u pravu.

Jesu li to također predrasude? Jesu. Samo što ćeš istu stvar nazvati prvim dojmom ili pretpostavkom kad je usmjerena prema nekoj trećoj osobi, a kasnije, kada se dotiče tebe, bit će odvratna predrasuda.
__________________
Girl, you'll be a woman soon...
MrsWallace is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 11:50   #43
Quote:
Gary-lee kaže: Pogledaj post
Ovisi gdje su se vratili
pa u zagreb
koker spanijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 11:59   #44
meni je samo drago da se taj srot pusta van centra i da ga nisam prisiljen slusati. doslovno me sram kad cujem iz nekog auta - sram me umjesto te ekipe koja nafrlji na sav glas i otvori prozore ne bi li podijelila svoj kvocijent inteligencije s prolaznicima
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:02   #45
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Poprilicna je razlika izmedju Dylana i cajke. Za Dylana trebas znat jezik, povijest i ulozit trud da ga dozivis.

Za cajku ne trebas jer pjesma o tome da te ostavila, pa sad cugas je bliska skoro pa svima.
Veliki dio pjesama govori o ljubavi, ostavljanju, zaljubljivanju, bez obzira na žanr.


Da, razlika je. To je istina. Ponekad mi paše jedno, ponekad drugo. Ovisi o tome koji cilj želim postići.


Quote:
MrsWallace kaže: Pogledaj post
Što sad očekuješ? Da ljudi počnu mijenjati stavove samo zato što ti nemaš predrasuda?

Kad vidiš osobu koja vozi automobil vrijedan 100 000 €, pomislit ćeš da ima novaca i u velikoj većini slučajeva ćeš biti u pravu. Kad vidiš osobu koja nosi Iron Maiden majicu, pomislit ćeš da voli slušati metal i u velikoj većini slučajeva ćeš biti u pravu. Kad vidiš osobu koja ima 115 kg, pomislit ćeš da se nezdravo hrani i ne rekreira i - pogodi što - u velikoj većini slučajeva ćeš biti u pravu.

Jesu li to također predrasude? Jesu. Samo što ćeš istu stvar nazvati prvim dojmom ili pretpostavkom kad je usmjerena prema nekoj trećoj osobi, a kasnije, kada se dotiče tebe, bit će odvratna predrasuda.
Ne očekujem da ljudi mijenjaju stavove već da mi ih objasne.

Čemu takav napad na mene? Znaš da su zbog cajki moji mentalni kapaciteti umanjeni

Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
meni je samo drago da se taj srot pusta van centra i da ga nisam prisiljen slusati. doslovno me sram kad cujem iz nekog auta - sram me umjesto te ekipe koja nafrlji na sav glas i otvori prozore ne bi li podijelila svoj kvocijent inteligencije s prolaznicima
Ne radim to. Bez obzira na vrstu glazbe koju slušam, nemam namjeru ometati druge.

Da, niti ja se ne hvalim inače...
https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...postcount=1815
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:04   #46
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Zašto muškarci u oglasima naglašavaju da je slušanje cajki eliminirajući faktor za upoznavanje?
Trudim se nemati predrasuda, ali nisam još sreo osobu koja sluša cajke da ne ispunjava gotovo sve stereotipe o takvoj glazbi. Obično ih prepoznam na kilometar, kao i babe vozače u prometu.

Najlakše je odmah takve eliminirati.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:06   #47
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Veliki dio pjesama govori o ljubavi, ostavljanju, zaljubljivanju, bez obzira na žanr.


Da, razlika je. To je istina. Ponekad mi paše jedno, ponekad drugo. Ovisi o tome koji cilj želim postići.




Ne očekujem da ljudi mijenjaju stavove već da mi ih objasne.

Čemu takav napad na mene? Znaš da su zbog cajki moji mentalni kapaciteti umanjeni
Samo nemas cajke koje su kao Dylanov opus, satira i kritika drustva. Takve pjesme nisu bliske ljudima, naveo sam razloge.

S druge strane, sve cajke su zabavna muzika, koja prica o svakodnevnici s kojom se vecina ljudi moze poistovjetiti bez previse razmisljanja.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:08   #48
Onaj tko gleda samo jedan faktor elimirajući me i ne sagledavajući sve ostalo šta ja nudim, i nije za mene i nikad se ne opterećujem što takva osoba ne želi ništa sa mnom. Realno ne želim u tom slučaju ni ja s njom. Tako da je eliminacija obostrana.
Mislim to za bilo koji faktor a ne samo cajke. Cajke ne volim ni ja.
Ali ima narodne muzike koju mogu poslušati i koja mi se svđa.

Najidealnije bih bilo da nađeš partnera koji voli istu muziku kao ti , jer bi bilo puno lakše živjeti...ali po meni to nije presudno. Ljudi danas rade takve kompromise da mi je muzika jedan od manjih

I da, šta su vam to cajke? Ceca,Lepa Brena...?
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:09   #49
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
zato kaj to puno govori o karakteru osobe ti tekstovi su zaglupljujući i primitivni..i meni je to jedan od eliminirajućih faktora, za bilo kakav odnos, usudila bi se reći
Misliš li isto za razne svjetske pop zvjezdice, kao gagu, nicki minaj, bibera i td?
__________________
.....žensko.....
ajduk a šimić is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:09   #50
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
meni je samo drago da se taj srot pusta van centra i da ga nisam prisiljen slusati. doslovno me sram kad cujem iz nekog auta - sram me umjesto te ekipe koja nafrlji na sav glas i otvori prozore ne bi li podijelila svoj kvocijent inteligencije s prolaznicima
prije cca godinu dana sam išla po preradovicevoj prema cvjetnom...iz nekog birca u ulazu se derao saša matic..grozno iskustvo nadasve

Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Znaš da su zbog cajki moji mentalni kapaciteti umanjeni
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:11   #51
Quote:
ajduk a šimić kaže: Pogledaj post
Misliš li isto za razne svjetske pop zvjezdice, kao gagu, nicki minaj, bibera i td?
imam vrstu glazbe koju preferiram i onu koju toleriram. cajke ne podnosim
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:12   #52
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post


Da, razlika je. To je istina. Ponekad mi paše jedno, ponekad drugo. Ovisi o tome koji cilj želim postići.

Meni je to dvoje potpuno nespojivo i interesantan fenomen da podjednako možeš uživati i u jednom i drugom.
rna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:12   #53
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Onaj tko gleda samo jedan faktor elimirajući me i ne sagledavajući sve ostalo šta ja nudim, i nije za mene i nikad se ne opterećujem što takva osoba ne želi ništa sa mnom. Realno ne želim u tom slučaju ni ja s njom. Tako da je eliminacija obostrana.
Mislim to za bilo koji faktor a ne samo cajke. Cajke ne volim ni ja.
Ali ima narodne muzike koju mogu poslušati i koja mi se svđa.

Najidealnije bih bilo da nađeš partnera koji voli istu muziku kao ti , jer bi bilo puno lakše živjeti...ali po meni to nije presudno. Ljudi danas rade takve kompromise da mi je muzika jedan od manjih

I da, šta su vam to cajke? Ceca,Lepa Brena...?
apsolutno ne
nema mi boljeg nego kad se dragi i ja kliknemo na nekoj dobroj stvari
ovo sad perverzno zvuči
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:13   #54
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Ali ima narodne muzike koju mogu poslušati i koja mi se svđa.

I da, šta su vam to cajke? Ceca,Lepa Brena...?
sevdah i cigansku muziku volim recimo

cajke = turbo folk = ceca, dragana, dara bubamara, etc...
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:16   #55
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Ne radim to. Bez obzira na vrstu glazbe koju slušam, nemam namjeru ometati druge.

Da, niti ja se ne hvalim inače...
https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...postcount=1815
kvocijent se odnosio na ove koji 'dijele' svoj glazbeni ukus s drugima, ne na tebe. premda je ovo totalni neukus sto se mene tice - briga me radi li se o srpskoj ili bosanskoj 'glazbi' ali to arlaukanje meni ne moze proci pod prihvatljiv izricaj.

Quote:
BubaSmrad kaže: Pogledaj post
prije cca godinu dana sam išla po preradovicevoj prema cvjetnom...iz nekog birca u ulazu se derao saša matic..grozno iskustvo nadasve
ima pravoslavna crkva na cvjetnom, mozda si bila u prolazu za vrijeme mise
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:18   #56
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
ima pravoslavna crkva na cvjetnom, mozda si bila u prolazu za vrijeme mise


uozbilji se
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:18   #57
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
imam vrstu glazbe koju preferiram i onu koju toleriram. cajke ne podnosim
Pa pričala si o karakteru osobe. Je li to rezervirano sam za cajke ili se odnosi i na svjetske zvjezdice čiji su tekstovi glupi, a često i vulgarni, pa u nekima se čak i otvoreno poziva na nasilje(rap).
__________________
.....žensko.....
ajduk a šimić is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:19   #58
Quote:
BubaSmrad kaže: Pogledaj post
sevdah i cigansku muziku volim recimo

cajke = turbo folk = ceca, dragana, dara bubamara, etc...
Pola tih ti nisu cajke, već neki oblik popa, ali ajde.
__________________
.....žensko.....
ajduk a šimić is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:20   #59
Bio sam s cajkusom 3 godine. Tad bio zaljubljen ko majmun pa ignorirao cinjenicu da mrzim cajke. Sad, nakon te veze ni nadrogiran u takav neki odnos.
Nije muzika neki zivotno bitan faktor, al kad te jebe u zdrav razum da se pusti cajka dve na nekom tvom tulumu di su svi koji ne slusaju cajke osim nje, pa se naljuti kad neces. Ili kad nakon toga popizdi jer je bio dogovor da nece bit cajki, ali nit metala sto je ipak vecina slusala, pa se na kraju pusti brutalno zestoka Nothing else matters od Metallice i duri se do kraja partija zbog metalne izvedbe...
Da ne spomenem kako izlazak s njenom ekipom nije bio izlazak ako na playlisti nisu bile cajke, nisu postojali bircevi bez cajki... I tak...
Kazem, nema te sile koja bi me natjerala.
Zeggrez is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:23   #60
Quote:
BubaSmrad kaže: Pogledaj post


uozbilji se
ozbiljan sam, ne odnosi deteeeeee, jer ce da placem i jedem pasteteeeeeee
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger