Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2015., 11:30   #61
Po ricima frenda: ukro coviku biciklu isprid nosa i vozio je 10s pjevuseci slavni tunes "nigga stole my bike" dok covik od soka nije dosa sebi i struvalija me sa bicikle.
GoldGT is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 11:42   #62
Quote:
GoldGT kaže: Pogledaj post
Po ricima frenda: ukro coviku biciklu isprid nosa i vozio je 10s pjevuseci slavni tunes "nigga stole my bike" dok covik od soka nije dosa sebi i struvalija me sa bicikle.
tako ja postaru apn, a zima bila i snijeg. neznam jesam li vise padao od smijeha il alkohola al da sam se razbio propisno, jesam.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 19:51   #63
Quote:
Dehumanizer kaže: Pogledaj post
Naslov je jasan.

ja nažalost jesam. no nije to problem. problem je idući dan. paranoja. ono kada gledaš poruke i pozive na mobu, i kada ne ideš van sa autom svejedno provjeravaš crnu kroniku ( za svaki slučaj) čak i aute provjeravaš jesu li čitavi.
pa jesi li slučajno neku ženu naguzio ili nedo bog neki luđak tebe napao.
mislim onaj koji je to doživio zna o kakvim se paranojama radi.

ajde pišite svoja iskustva, ja bi pisao ali se ne sjećam. ja mogu samo reći da je paranoja gadna u takvim situacijama. uvijek se brinem hoće li mi policija doći na vrata i takve stvari. prije sam mogao kontrolirati svoje pijanstvo a u zadnje vrijeme svaki izlazak mi završava blackoutom.
kao bivsi alkoholicar, mogu reci da je bilo puno takvih slucajeva.. da ne nabrajam sada. tu paranoju o kojoj pricas sam kontrolirao sa pijenjem kod kuce, tj. vecinom sam se budio na podu dnevne sobe, ne znajuci gdje/kako/kada ili zasto.
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 21:17   #64
Ovu zimu, kad su javili da je tečaj švicarskog franka otišao u pm, a prije nego ga je Zoki zacementirao...još uvijek mi prepričavaju koje sam bisere prosipala.
binarna kuja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 21:24   #65
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
kao bivsi alkoholicar, mogu reci da je bilo puno takvih slucajeva.. da ne nabrajam sada. tu paranoju o kojoj pricas sam kontrolirao sa pijenjem kod kuce, tj. vecinom sam se budio na podu dnevne sobe, ne znajuci gdje/kako/kada ili zasto.


je li blackout uobičajen za alkoholičare?
prestao sa cugom i još uvijek se budim sav u kurcu, premotavam film u glavi, čak se i bojim da nisam mjesećario do dućana ( ozbiljno toliko me paranoja pere)
sav sam u kurcu, alkohol mi toliko uzeo maha a imam tek 23 godine
Dehumanizer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 14:38   #66
Quote:
Dehumanizer kaže: Pogledaj post
je li blackout uobičajen za alkoholičare?
prestao sa cugom i još uvijek se budim sav u kurcu, premotavam film u glavi, čak se i bojim da nisam mjesećario do dućana ( ozbiljno toliko me paranoja pere)
sav sam u kurcu, alkohol mi toliko uzeo maha a imam tek 23 godine
ocito imas apstinencijsku krizu, hitno na lijecenje jer ne mozes to pobijediti sam. Idi u dnevnu bolnicu ako ne zelis lezati, ali ti preporucujem lezanje jer je bolji rehabilitacijski program. Javi se Dr. Petricevicu u Vinogradskoj.
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 18:39   #67
Quote:
binarna kuja kaže: Pogledaj post
Ovu zimu, kad su javili da je tečaj švicarskog franka otišao u pm, a prije nego ga je Zoki zacementirao...još uvijek mi prepričavaju koje sam bisere prosipala.
Tisii bar imala opravdanje
SEALION is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 18:42   #68
Quote:
Dehumanizer kaže: Pogledaj post
je li blackout uobičajen za alkoholičare?
prestao sa cugom i još uvijek se budim sav u kurcu, premotavam film u glavi, čak se i bojim da nisam mjesećario do dućana ( ozbiljno toliko me paranoja pere)
sav sam u kurcu, alkohol mi toliko uzeo maha a imam tek 23 godine
Šteta u to sranje ujebat život. Pička, brajo, pička, prava zamjena za to
SEALION is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 18:45   #69
Pija sam neki viski s ekipom nazad misec dana.nekakav smokie taste.
Možda se zvao lafrogue ili tako nekako. Ne sićam se
SEALION is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 20:58   #70
Quote:
SOX-9 kaže: Pogledaj post
ocito imas apstinencijsku krizu, hitno na lijecenje jer ne mozes to pobijediti sam. Idi u dnevnu bolnicu ako ne zelis lezati, ali ti preporucujem lezanje jer je bolji rehabilitacijski program. Javi se Dr. Petricevicu u Vinogradskoj.
čovječe pa ja imam 23 godine. još sam premlad za izreke
hi my name is dehumanizer and i am....
Dehumanizer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 21:00   #71
šalu na stranu mislim da je moguće da imam problem.
sve češće se oblokavam a nakon jače "ture" znam se par sati nakon buđenja nekontrolirano tresti ( mada ja smatram da je to napadaj ankioznosti). ili mi to mozak radi racionalizaciju? a znam se vaditi da mi je to šečer u krvi pao pa se tresem? jer nakon obroka se smirim
Dehumanizer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 22:31   #72
Jesam, zadnji put kada sam imao 16god. Od tada više nisam mogao doći do takvog stadija. Sad već godinama apstiniram (samo u prigodama ali i tada nikako ne mogu pogoditi taj stadiji koji sam zadnji put postigao prije 8god.)
__________________
vau vau
Sylar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 22:36   #73
Quote:
Dehumanizer kaže: Pogledaj post
čovječe pa ja imam 23 godine. još sam premlad za izreke
hi my name is dehumanizer and i am....
Ja sam u otprilike tvojim godinama imao problema s alkoholom. Doktorica me pitala želim li na liječenje u bolnicu, a ja sam predložio da probamo s nekom kućnom varijantom.

Dala mi je apaurine i b vitamine, gutao sam ih oko dva mjeseca, a onda više nisam htio da se ne navučem.

Nisam cugao ništa skoro tri godine jer me bilo strah da bu jedna čaša povukla sljedećih dvadeset...

A onda sam uspio popit dvije pive i bilo mi je baš fino.

I tak, do sad nisam imal problema (još malo pa 46. let), al u zadnje vrijeme puno cugam jer prevodim glupu knjigu. Al još malo i gotov sam s poslom, a onda odoh na detoksikaciju...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 00:53   #74
ma tis oso pokurcu , jos malo nes moc ni drva cipat

napis oporuku sto prije da otu polusvabcu ostavjas polusvabi

pa kom obojci kom grzelje jebiga
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 16:07   #75
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
ma tis oso pokurcu , jos malo nes moc ni drva cipat

napis oporuku sto prije da otu polusvabcu ostavjas polusvabi

pa kom obojci kom grzelje jebiga
Kad me ne bu - nek me jebu, boli me kurac i za Švabe i za polušvabe...

Danas me baš neki matori Švabo zagnjavio u birtiji, jebem njega i njegovu "interesantnu" mladost... To što je radio s četri banke, ja sam radio sa petnajst, al reko, ajde, pusti čiču da laprda...
Al zato uletio drugu matori Švabo pa mi donio onu haubu iz frizeraja, pa ću jovanki napravit sušilicu za začine. Sad si kontam da napravim adapter da si osuši pičku kad mi se ne jebe, to bi bilo pametno...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 18:36   #76
ima jean puno gori stadij od otoga nit piješ nit jebeš nit pušiš i nije te briga zato.
e ka dođeš do otoga to je zajebano.ka u tunelu iđeš a nema svitla i nije te briga oš ga nać
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 20:46   #77
Jednom totalni blackout. Imam samo par slika u glavi od te veceri i ni jedna nije dobra.
__________________
Ucite dico.
Surround is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 21:19   #78
Jesam jednom ili dva puta.

Prvi put još na maturalcu u Španjolskoj. Sjećam se samo da smo cugali u nekom rock baru a sljedeće sjećanje je buđenje drugi dan u hotelskoj sobi.
Ostatak između su mi popunili razredni kolege.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 21:23   #79
Par puta.
__________________
Earth? Terrible name for a planet. Might as well call it Dirt.- Planet Dirt.
Cyanide Inc. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 11:57   #80
hu, jednom bilo je davno i j.b.n. , u toj mjeri da nikada ne bih ponovio
__________________
women own sex, men own commitment
Jura Veliki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:21.