Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2017., 21:25   #1
V - točka kod žena

Ja sam novi na ovim prostorima pa ne znam kako to bas ide. Pa cu vam prvo ispricati jednu pricu. Bila je jedna lejdi Godajva koju je Piping Tom gledao kad je bila gola pa je oslijepio. Od tada se za te koji obilaze okolo i zaviruju nos u tudje stvari zovu Piping Tom ili po nasem drkadzije. Dakle vi koji ste takvi stidite se i sramite se
------------------------------------------
Dakle ovako V - točka kod žena. Mislim da svi znamo sto je to. Vi koji ne znate naucicete. Je li zbilja zenama toliko bitno da je imaju da se podvrgavaju operacijama za tako nesto?
I je li vama to sexi?
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 22:21   #2
Poduci nas, molim te.
A i pravilo je da uvodni post teme mora biti dobro postavljen
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 01:25   #3
u mene kona hajra iscjepa tri metra drva dnevno
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 08:51   #4
edi: da..dan bas skratio
tisi: post je postavljen tako da bi se malo koristile mozdane vijuge..pogledaj 2 posta u zadnjih 12 sati a oko 700 upada ovdje..700 piping tomova..nemaju ljudi pametnijeg posla nego zabadati nos...znamo vec gdje... drustvo je bolestno pa se zato vise nista ne moze direktno reci jer ce tebe okriviti

dakle ovako..posto vidim da ima ovdje puno onih koji su posjecivali ekonomiju i pravo..moracu ovo malo podrobnije objasniti..ipak posto ima i nas maloljetnika ovdje odlucio sam to predstaviti slikom koja opisuje problem do tancina..ove drkadzije sto su navalile ko mutavi na telefon misle da se radi o G tocki..to je drugi par cipela..razlika je velika isto kao sto je velika razlika u programiranju u C-u i u G jeziku..

dakle evo slike ispod zenskog tijela i na njoj su predstavljene V tocke.. ja ne znam sta vi ucite u tim skolama. pa vi nista ne znate..B je skraceno bubreg
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 09:07   #5
vidim da se trokuti diraju, dakle to je sigurno neko grupno mrčenje.. al previše matematike je za mene plavu.
uh, iksu nije lako, to se vidi odmah.
idem pitat kvarka šta je to
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 09:42   #6
Jesu to vektori?
Ili mozda Viktori?

Ima ona reklamu: svaka ima svoj faktor....svaka ima svog Viktora
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 09:54   #7
Eleme, pravim znalcima je G tocka malo pase, postoji jos uzbudljivih tocaka i mjesta koja se tockama ne zovu. Ja cu ti to potkrijepiti linkom tako da ne bude nikakvih upitnika iznad glave.

https://www.google.hr/amp/www.menshe...oid-tmobile-hr
http://www.heretical.com/miscella/g-spots.html


No muci me ta tvoja V tocka jer je na guglu nema. Jedan jedini link (osim onog na ovu tvoju temu ) koji je spominje je spominje kod muskaraca. I od cosmopolitana je I glup je
http://www.cosmopolitan.hr/clanci/10...cke-na-frajeru


Inace volim matematiku j matematicki sam tip, ali teska mi ova tvoja geometrija za dokuciti
Posto sam gladna i zedna znanja, molim te da malo produbis svoja razmatranja tako da i nama obicnim smrtnicima budu bar malo bliza.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 10:07   #8
Ja sam rođeni MKovac. Naravno da znam gdje je V-točka kod žena. Al neću vam reći.
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 10:32   #9
orak: nek ti tisi objasni matematiku ona je matematicarka..i zna tudumu savijati sarmu
jankelicka: ja ne znam kako ti na svakom topiku dodjes do fucktora...a to sto ti prekrivas rukama nisu te tocke
tisi: ja ti ne divanim engleski..to je okupatorski jezik koji govori ona sto je izgubila na izborima..doduse znam ponesto reci..npr..biste li pogurali moj auto.. no dobro povratak na temu..ima tog na internetu ali treba naci ... malo sam slobodno preveo
kuruza: vidis tisi..nist ne zna a ti i mi smo ucili koliko ovaca ima u ameriki..amerika i engleska bice zemlja proleterska..

ja sam nacrtao dvije V tocke na slici ispod u dvije dimenzije ali vi to zamislite u tri ..nemogu vam ja bas sve objasnjavati ai sramota me.. ponekad mislim da su ovi moj crtezi patvoreni i da mozda mislite da nisu originalni
https://postimg.org/image/wr4kkyuh7/

ako Lazan napise nesto ispod evo mu odgovor:
meni se cini da je ova tisi tvoja lejdi godajva..ceslja se tako

edit: uf..ona prva slika gore..ona zena je fenomen..tek sad vidim da ima 4 bubrega
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 10:33   #10
Bit cu tu samo Piping Tom .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 11:09   #11
mos mislit koji su supci ti doktori
mogli bi fino markerom obiljezit tu tacku da se ne zajebajemo sa trazenjem istog
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 11:15   #12
Edi , koja si ti ljencuga . Ti bi da ti se servira na tanjuru . Ne znas ti koji je to osjecaj kada trazis zlatnu zicu .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 11:22   #13
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Edi , koja si ti ljencuga . Ti bi da ti se servira na tanjuru . Ne znas ti koji je to osjecaj kada trazis zlatnu zicu .
e a mogli bi im barem zakaciti upustvo za uporabu
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 11:32   #14
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
e a mogli bi im barem zakaciti upustvo za uporabu
Pih , imas toga na sve strane ,mislim upustva . Moras samo izabrati upustvo koje tebi odgovora ?
Nisi bebica da te moram uciti ,ili ?
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 11:36   #15
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Pih , imas toga na sve strane ,mislim upustva . Moras samo izabrati upustvo koje tebi odgovora ?
Nisi bebica da te moram uciti ,ili ?
ma nisam do sada naisao na cjelovito upustvo
jos da se nadje i service manual
ono cisto da mozes uraditi neke sitne opravke
aliii neee
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 11:40   #16
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
ma nisam do sada naisao na cjelovito upustvo
jos da se nadje i service manual
ono cisto da mozes uraditi neke sitne opravke
aliii neee
Pa trazi grazistu koji ti moze sve to osigurati . Ima ih jos ,nije to sve elektronika .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 13:05   #17
Eleme, jebo se ti blesav, ne mogu se prestat smijat na tvoje likovno djelo, a sjedim u kaficu punom ljudi
Zamisljam te kako drzis predavanje i objasnjavas slajd s ovim crtezom na velikom platnu

Sad ozbiljno.
Opet me zbunjujes.
Zasto si napisao G tocka? I zasto su dvije tocke?
I u prvom postu si spomenuo da se zene podvrgavaju operacijama da bi imale V tocku.
Kako se ta operacija radi? Kako se napravi tocka koje nema?
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 13:58   #18
jebeš točke, sise ispod pazuha i betonske cipele mene zanimaju.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 14:18   #19
svaka Vjestica ima svoju Veminizam tocku
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 14:31   #20
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
jebeš točke, sise ispod pazuha i betonske cipele mene zanimaju.
jebes tocke , pa jebente tupavu totje najbitnije
dva g suti gleznjevi komada dva , betonske cipele idu do gleznja kase nekog rjesavas
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:54.