Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2008., 12:44   #41
Quote:
s.lexie kaže: Pogledaj post
moze li netko konkretno navesti npr WMF ili Fissler ili Zepter set posudja koji se sastoji od jednog velikog lonca, jednog za tjesteninu i dvije male posude- cijena xyz kuna. rijecanka, koliko je tvoj set kostao?
Ne sjecam se tocno jer smo dobili kao vjencani poklon, ali cca 1.600 kn ili malo vise, mislim...1 veliki (ogroman), 2 srednja (visi za tjesteninu i nizi) i 2 manja lonca...uz to normalno, 1 veliki poklopac (stakleni), 2 srednja i 1 mali....jedan poklopac sam uspjela razbiti ali sam nasla zamjenski za neku sitnu lovu
rijecanka77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 10:37   #42
Quote:
mrs. kaby kaže: Pogledaj post
@ Ninochka_zg - imaš ih u Konikomu u cc1 u raznim kombinacijama, ovisno želiš li dublje posude ili veće tave. imaju dosta velik tefalov program. da li ih još negdje ima, ne znam, nisam vidjela, ali iskreno, nisam baš ni tražila...
- ja sam svoje prek markica što sam skupljala, u konzumu kupila (prije godinu i pol recimo)
mrs.kaby: to je tamo dolje u prizemlju - ta trgovina konikom? aj bum pogledala u subotu. tnx. trazim ga je zauzima malo prostora i zaista je izvrsno. imala sam ga na posudbi dva mjeseca i uvjerila se da je prva liga. tnx....
Ninochka_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2008., 22:36   #43
Nitko nije odgovorio na onaj post o ikeinim loncima 365, pa bih molila ako tko ima da napiše,je li zadovoljan i kako se ponaša u suđerici,hvala...
M&N is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2008., 22:25   #44
Ja imam jedan taj lonac i mogu reci - koliko para toliko muzike. Imam ostatak tanjura iz iste serije i to je sve super, cak i bestek ali lonac ne provodi dobro toplinu, zna se zagoriti i cudno je poflekavio.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2008., 20:20   #45
Quote:
mrs. kaby kaže: Pogledaj post
ja imam wmf, komplet od 5 lonaca, većih i manjih (s poklopcima naravno), ali nisam uzela one baš jako velike+ dodatno sam kupila manji lonac za tijesto koji ima odmah i cjedilo (oko 450kn je bio). sve skupa me došlo oko 2.200,00kn. doduše još ih nisam testirala...
evo, ovako nešto, samo mislim da su mimalo manji ovi veći lonci
http://www.wmf.com/produkt_detail.asp?nv_id=1515&se_id=96&va_id=25715 &sp_id=11&sid={44094AF3-DEE8-415E-A812-D10D4CF4DE4C}
http://www.wmf.com/produkte.asp?nv_id=296&se_id=258&sp_id=11&va_id=0& sid={44094AF3-DEE8-415E-A812-D10D4CF4DE4C}

i ono što mi je u svakodnevnoj uporabi već više od godinu dana:
http://www.tefal.com/All+Products/Co.../Ingenio+4.htm
prezadovoljna sam s tim! lako se održava, ništa se ne lijepi i dobro se sve peče! moj je jedino crni ovaj valjnski dio, ali ima ih u raznim bojama.

mama ima zepter već više od 15 god. i prezadovoljna je. mislim da je to stvar navike. u svakom slučaju bolji su od svih onih koji su dolazili poslije i bili kao isti. ujna ima onaj amc ili kako li već i nije muni do koljena.
ovo od tefala, imas bas cijeli ovaj Ingenio 4 set? Čini mi se super, tu se skida ručka? to je super jer se stedi prostor, zgodnije je za spremiti ja bi tooo!!!
__________________
Zasto bi bilo jednostavno kada moze biti komplicirano...
s.lexie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2008., 20:49   #46
ovdje imaš super tava...preporučam!

http://www.rsi-hr.com/16352.aspx
splićanka77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2008., 12:25   #47
je li itko kupio ono posudje iz top-shopa , sa tv prodaje koje reklamira onaj kuhar iz bon appetita?
__________________
Zasto bi bilo jednostavno kada moze biti komplicirano...
s.lexie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2008., 10:54   #48
Quote:
s.lexie kaže: Pogledaj post
ovo od tefala, imas bas cijeli ovaj Ingenio 4 set? Čini mi se super, tu se skida ručka? to je super jer se stedi prostor, zgodnije je za spremiti ja bi tooo!!!
da, imam cijeli set i meni je predobar! a stvarno je jako lako spremiti ga! ručka se skine i sve ti jedna u drugu lijepo uđu ali imaš ih raznih promjera i dubina.

isproban je i wmf- za sada sve 5! i dobro izgleda nakon pranja u perilici
mrs. kaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2008., 14:01   #49
Quote:
mrs. kaby kaže: Pogledaj post
da, imam cijeli set i meni je predobar! a stvarno je jako lako spremiti ga! ručka se skine i sve ti jedna u drugu lijepo uđu ali imaš ih raznih promjera i dubina.

isproban je i wmf- za sada sve 5! i dobro izgleda nakon pranja u perilici
a ja sam slala upit u zastupnistvo tefala i rekli su mi da ce ga mozda nabaviti slijedece godine ali da ga za sada nema za kupiti u Hrvatskoj???
di si ga ti nasla?
__________________
Zasto bi bilo jednostavno kada moze biti komplicirano...
s.lexie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 13:43   #50
Moji tu kupuju.

www.mi-va.hr

Nema niš na sajtu, al ima u dućanu
__________________
Bigger than Jesus, bigger than wrestling, bigger than The Beatles and bigger than breast implants, gon be the biggest thing to hit these lil kids, bigger than guns, bigger than cigarettes
Ivy_Emancipated is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 07:51   #51
Quote:
bela777 kaže: Pogledaj post
ajme, jučer sam dobila prospekt iz Lesnine, Silit posuđe na akciji, a ja već kupila... al eto, ako netko ide da zna...
kako opremam stan, a i kuhinju bacila sam oko na ovaj topic...svratila do Lesnine i kupila ovaj komplet na sniženju thanx bella na informaciji...s tim da ste mi skratile traženje, jer nemam pojma baš o posuđu...
__________________
31.05. ...ja&moja jube...
pingulinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 17:40   #52
ja imam sve od Zeptera već 13 god...tj ono što je tada bilo...i ne bih ga mijenjala ni za šta....jedino kaj nisam zadovoljna noževima,suđe je vrhunskospremam se dokupiti još dva veća lonca,jbg family raste
jaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2008., 12:31   #53
ja sam svoj tefal ingenio kupila na način da sam u konzumu skupljala nekakve naljepnice pa se za vrijeme trajanja te nagradne igre ili bolje rečeno akcije, moglo kupiti u onim velikim konzumima (maxi ili super, ne znam koji je veći). ali to je bilo prije cca dvije god... nakon toga sam ga i mami kupila, ali u konikomu u cc1, no moram priznati da u zadnje vrijeme nisam obraća pažnju ima li ga još tamo.

@s.lexie- jesi išla na kraju pogledati u konikom?
mrs. kaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2008., 21:56   #54
Quote:
mrs. kaby kaže: Pogledaj post
ja sam svoj tefal ingenio kupila na način da sam u konzumu skupljala nekakve naljepnice pa se za vrijeme trajanja te nagradne igre ili bolje rečeno akcije, moglo kupiti u onim velikim konzumima (maxi ili super, ne znam koji je veći). ali to je bilo prije cca dvije god... nakon toga sam ga i mami kupila, ali u konikomu u cc1, no moram priznati da u zadnje vrijeme nisam obraća pažnju ima li ga još tamo.

@s.lexie- jesi išla na kraju pogledati u konikom?
nisam, na godisnjem sam , cim se vratim idem pogledat
hvala
__________________
Zasto bi bilo jednostavno kada moze biti komplicirano...
s.lexie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2008., 22:27   #55
Ja imam sve Zepterovo posudje, prezadovoljna sam. Od mnogih sam cula da ne valja, al cim sam uselila u svoj stan, kupila sam, stvarno sam zadovoljna. Dobila sam neko na poklon, to nije valjalo nista.
Martinich is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 21:38   #56
Fissler

Ima li netko Fissler posudje sa staklenim poklopcima? Zanima me kako je za odrzavanje, se zavlaci prljavstina u rubove tako da se ne moze oprati? Ljepse nam je sa staklenim poklopcima, ali ne bi na ustrb prakticnosti ako je problematicno za odrzavanje
Margita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 09:37   #57
Imam Fissler sa staklenim poklopcima, pere se u perilici sudja i ne zavlaci se nikakva prljavstina jer su rubovi napravljeni zaista dobro i nema nikakvog lufta izmedju metalnog ruba i stakla...veci ti je problem to sto je staklo pa moras paziti kako odlazes poklopac kad kuhas...meni se dogodilo da sam u brzini poklopac naopacke (na ruckicu) oslonila, on se zarotirao i pao na pod i naravno razbio A nista, izmjerila sam promjer poklopca i kupila drugi, nista strasno
rijecanka77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 11:59   #58
Super, hvala 1:0 za staklene poklopce..
Margita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2008., 11:22   #59
moji su kupili set AMC-a prije par godina i dalje je kao novo. e sad, to je malo preskupo, i otplacivali su koliko se sjecam dvije godine.

ako su ti ovi ponudeni odgovori preskupi, biraj posude tako da uzimas ona teska i masivna. da nisu tanka kao papir i da imaju deblje dno. tako sam bar cula, pa mozda nades neke stvari koje nisu preskupe. npr. u pevecu (gdje inace NIKAD nista ne kupujemo) smo slucajno nasli wok koji je bio oko (mislim) 200-tinjak kuna, i jako je dobar. inace kad smo gledali wok bio je preko 350, bas neki profesionalni, a mislim da nam tako nesto ipak nije potrebno.

sretno!
corinne is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2008., 11:28   #60
Imam loša iskustva s Zepterom, na dva poklopca potrgao se termostat, doduše zamijenili u roku 30 dana, ali obzirom na cijenu....
setnjica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:00.