Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2012., 16:00   #81
ljubljenje mi nije nesto napeto,bezze. drpanje je.
i to mora bit neka da je po mon gustu,dupe strukic,sise i duga crna kosurina.mljac!
volin ih gledat dok plesu,takvih klubova kronicno manjka u hr. sricon ih van ne manjka.dobar lap mi je jedan od lipsih poklona.
hrvaticaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 16:01   #82
ono što sam primjetila ljubeći se sa curama je to da sve imaju nekakav.. a ne znam, slatkasti okus. ne mogu naći bolji opis trenutno.
i mislim da bih prepoznala je li riječ o curi ili dečki ljubeći se (da ne znam sa kime se ljubim, jel' )

..ili sam ja samo na takve naišla ili je to zaista tako
a ljubljenje sa curom me ne može napaliti kao ljubljenje sa dečkom
iako mi je oboje okej, ali postoji ipak ta neka granica. mogla bih poljubiti bilo koju curu, ali dečka ne

a inače, fkt volim vidjeti dobru žensku i nikada mi nije bed okrenuti se za nekom

Zadnje uređivanje Depeche E. : 09.03.2012. at 16:07.
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 16:04   #83
ja sam se više puta ljubila sa prijateljicama, i ne vidim pretjeranu razliku u odnosu na dečke. ne privlače me nego je to više bilo iz zajebancije, jedina razlika bi mi bila recimo nekakav osjecaj bliskosti i jači nalet adrenalina.
mila_zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 16:04   #84
voljela bi probati što prije i iz prakse se izjasniti
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 16:13   #85
to lezbe rade, al danas je sve normalno pa i to da se dvi ženske ljube u usta, žvale, drpaju za sise i guzu...i mene napaljuje kad se dva muška ljube al naravno to nije prihvaćeno toliko u društvu kao i žensko, al svejedno, ne obazirem se na izopačeno društvo, jer mi se jednako gadi i jedno i drugo.
tužnadjevojčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 16:16   #86
Quote:
Demona kaže: Pogledaj post
Moj nije
a imam gej frenda koji tvrdi da mu je s muskarcem njeznije nego s zenama...
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 16:17   #87
Quote:
tužnadjevojčica kaže: Pogledaj post
to lezbe rade, al danas je sve normalno pa i to da se dvi ženske ljube u usta, žvale, drpaju za sise i guzu...i mene napaljuje kad se dva muška ljube al naravno to nije prihvaćeno toliko u društvu kao i žensko, al svejedno, ne obazirem se na izopačeno društvo, jer mi se jednako gadi i jedno i drugo.
Mislim da si upravo sebe nazvala izopačenom
__________________
The gods made heavy metal,and they saw that it was good.They said to play it louder than hell,we promised that we would.
Demona is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 16:26   #88
demona:

to sam rekla ironično, al nisi skužila. kasnije sam napisala da mi se zapravo gadi i žensko i muško ljubljenje.
tužnadjevojčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 16:31   #89
ljubljenje je super
to je slast u životu...
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 17:55   #90
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
ono što sam primjetila ljubeći se sa curama je to da sve imaju nekakav.. a ne znam, slatkasti okus. ne mogu naći bolji opis trenutno.
i mislim da bih prepoznala je li riječ o curi ili dečki ljubeći se (da ne znam sa kime se ljubim, jel' )

..ili sam ja samo na takve naišla ili je to zaista tako
a ljubljenje sa curom me ne može napaliti kao ljubljenje sa dečkom
iako mi je oboje okej, ali postoji ipak ta neka granica. mogla bih poljubiti bilo koju curu, ali dečka ne

a inače, fkt volim vidjeti dobru žensku i nikada mi nije bed okrenuti se za nekom
Same here!
U vrijeme kad sam bila lezbejka, mnoge cure sam ljubila
Ali išle su mi na živce, jer su prenježne... Sve su imale nekakve ful meke usne, jezik jedva da osjetiš i najviše mi je išlo na živce manjak dlakavosti po licu :volibradatemuške:. Valjda nisam naišla na pravu feministicu
Tako da sam prešla na muške, ali još uvijek me pale određene ženske
M. Laševska is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 18:00   #91
Čekaj, ti imaš homo i hetero faze?

OT: Hihi, da je barem bilo samo ljubljenje.
Jastučić is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 18:05   #92
My momma always said, "Life was like a box of chocolates"
I Picasso je imao rozu, plavu etc. fazu
M. Laševska is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 18:20   #93
Quote:
hrvaticaa kaže: Pogledaj post
ljubljenje mi nije nesto napeto,bezze. drpanje je.
i to mora bit neka da je po mon gustu,dupe strukic,sise i duga crna kosurina.mljac!
volin ih gledat dok plesu,takvih klubova kronicno manjka u hr. sricon ih van ne manjka.dobar lap mi je jedan od lipsih poklona.
Vidim,imamo sličan ukus po pitanju ženskog roda
allayna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 18:26   #94
Quote:
M. Laševska kaže: Pogledaj post
My momma always said, "Life was like a box of chocolates"
I Picasso je imao rozu, plavu etc. fazu
Ne možeš biti malo hetero, malo homo, pa opet malo hetero. To ti je biseksualnost ili poprilično popularno preseravanje isticanjem trenutačno in seksualne orijentacije. Mnogi to vole nazvati attention whore sindromom.

Ili možeš?
Jastučić is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 18:29   #95
Volim gledati cure kad se ljube,volim se ljubiti sa curama,volim ih maziti,dirkati,pipkati..ma sve i svašta...još pogotovo kad su putene i mekane,uh....tako fino sočne i ukusne..ko bombončići
allayna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 18:52   #96
Quote:
allayna kaže: Pogledaj post
Volim gledati cure kad se ljube,volim se ljubiti sa curama,volim ih maziti,dirkati,pipkati..ma sve i svašta...još pogotovo kad su putene i mekane,uh....tako fino sočne i ukusne..ko bombončići
Me so horny, haha
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 18:56   #97
Quote:
Barr kaže: Pogledaj post

a da li ste uz ljubakanje ikada probali trljati svoje gole grudi o ženke gole grudi, pičić o pičić
hahahaha
SlatkaV is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 19:09   #98
Quote:
Angelica32 kaže: Pogledaj post
mene je prije jedno 10tak godina tadašnja najbolja frendica zažvalila u WC u, prilikom jednog noćnog izlaska, naravno u polupijanom stanju( obadvije)...ne znam, mislim da mi se nije baš svidjelo, jer je par puta poslije toga ponovno pokušala i nije mi se osladilo....
možda se nije dobro ljubila
maštanje-da....ali samo ono- nedostupne i nevjerovatno zgodne, ono najmanje u rangu Byonce
slična stvar i sa mnom, ko da čitam svoje iskustvo Studentski dom, wc, polupijane frendice, rezultat: poljubac. Kratko i slatko al, nije baš da me zanimaju žene, jednostavno me ne privlače seksualno, a ni nju, to je bila čista studentska zafrkancija

al ne bi imala ništa protiv da se ponovi

Zadnje uređivanje anastacija : 09.03.2012. at 19:23.
anastacija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 19:21   #99
kod mene isto. Tulum, pijančevanje, rezultat 2 frendice se drpaju na mom žutom kauču
Vrag u snjegu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 19:29   #100
Quote:
Jastučić kaže: Pogledaj post
Ne možeš biti malo hetero, malo homo, pa opet malo hetero. To ti je biseksualnost ili poprilično popularno preseravanje isticanjem trenutačno in seksualne orijentacije. Mnogi to vole nazvati attention whore sindromom.

Ili možeš?
Jastučić, sama sebi upadaš u usta.
Ti si pitala za faze, a ja neznajući za tvoju sexualnu obrazovanost, reko ajd, prilagodit ću se i nazvat to- faze.
Da, biseksualna sam, jel sad lakše i jasnije?! Ali, ako idemo dublje, biseksualnost, kao i svaka dvojaka radnja je faza... Sve je faza, jer osim života, kao takvog, ništa nije konstanta.
I nerazumijem, čemu tolika frustriranost mojim pisanjem na ovoj temi, kad i sama ovdje pišeš... Attention whore sindrom??
Opusti se, bit će ti lakše...
M. Laševska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger