Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2011., 00:40   #201
Quote:
Black~Bird kaže: Pogledaj post
slicne sam grade ko ti...visoka 163 a teska 46...imam isti problem s pronalaženjem hlača, a njavise se izivciram u tally wejliju...bas ko sta ti kazes --> hlače do pupka...i vecinom si kupujem hlače po pazaru ili u kineza,imaju male brojeve...uzmen si najmanji broj i stoje mi za 5
:O meni se baš ne čini tak
debussy<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 01:51   #202
meni se cini da XXS nestaje!
Cisto krecu i bacaju sve jedan broj manji!
bila sam u jednom shopu pa sam se prestrasila kada mi nije mogao stati Top XL
pa pitala prodavacicu i ona mi objasnila da je kod njih vako
32= S
34= M
36= L
38= XL
40 i vece = nemaju

i jos me gledala sa strane i rekla "E za vas kod nas nema mode"
htila sam joj najdraze reci "E za vas iman ovdje malo sake"

Inace nosim 38/40 a kod gornjih djelova 40/42/44 posto iman velike grudi, pa mi je tesko uopce stvari naci (pogotove bluse) da mi ne splestu grudi ili da mi nema kasnije jos pola metra robe viska oko struka!

Naravno da manekenke nosu vake stvari, ali nismo svi manekenke i mislim da je prosjecni broj jos uvik kod mladih cura 36/38 kod stariji 38/40!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 02:00   #203
Quote:
Pixie_m5 kaže: Pogledaj post
Ja sam odusevljena sto zivim u drzavi gdje su zene ko slonice i za mene ostanu sve xs/s velicine uvijek a posebno se odusevim kad naidjem na haljinu snizenu s 40e na 5e samo zato jer je xs i nitko ju nece.
Inace 1,60m sam i imam 52kg ,jedini problem su hlace jer slabo gdje nadjem duzinu 30,osim u top shopu tamo su mi hlace uvijek savrseno pristajale al top shopa nema ovdje
Tako da kupim vel 34 ili 26 i onda kratim i to me nervira..uvijek ostane jeansa mogu minicu napravit
imam 50 kg na 168 i pronalazim sveee sveee na snizenjima
pogotovo cipele jer nosim 36..
sa 300 kn budu snizene na 50 kn...prije par dana sam nasla jedne za 20 kn :klap:
__________________
justterrored Slike
justterrored is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 14:18   #204
Ja nemam problema s obućom jer nosim 38 pa se ipak nešto nađe za mene (iako nosim brojeve od 37 do 38.5, ovisno o vrsti obuće). Ali zato sve majice i tunike koje rade meni budu preduge, pa onda majice nosim kao tunike, a tunike kao haljine

A o izrezima neću ni pričati jer, osim zatvorenih majica kratkih rukava, ne mogu naći ništa što mi bar većim dijelom prekriva grudnjak. Mogla bih te majice nositi ako obučem još jednu ispod, što ne dolazi u obzir jer se ionako kuham od 1.4. do 1.10.

Hlače su ista priča, preduge i preširoke nakon nekoliko nošenja, zato skinny hlače ni ne kratim nego mi budu nagužvane na gležnjevima, a remenje nosim dosta često. Što je najgore, ima me dolje više nego gore, a hlače mi sve i dalje padaju. Btw, visoka sam 161, a imam 49 kila.
Aira is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:09.