Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2013., 19:28   #21
50,00 kn do udomljenja
ema123456 is offline  
Old 26.07.2013., 20:48   #22
Quote:
holly-trooper kaže: Pogledaj post
Milivojka, udarila ti vrućina piše bamby u postu da ima prijevoz

nadam se da će se netko javiti za tih 100kn još, ja sam nažalost do grla sa psima i plaćanjem

vidim sad ima dosta hrane za nju koja će potrajati, ali mogla bih koji mjesec uskočiti sa hranom
O boze, stvarno, evo fejspalmam se na kvadrat

Super, super , volim ova brza rjesenja, ajmo jos 50 kn i vadite ju odatle molim vas .

Ja ne mogu obecati financijsku pomoc, limiti su mi rastegnuti dok ne udomimo neke peseke, tek onda mogu prijeci na druge.......
__________________
1.12.2013-PROTIV !
Milivojka2 is offline  
Old 26.07.2013., 21:05   #23
joj cure divne ste
cupanka is offline  
Old 26.07.2013., 21:14   #24
Ti i muz ste divni, srecom da u onoj pustopoljini postoji netko takav.
A i predosjecam da bi se ova curka mogla brzo udomiti, pa tko ne voli labice
__________________
1.12.2013-PROTIV !
Milivojka2 is offline  
Old 26.07.2013., 22:00   #25
Quote:
Milivojka2 kaže: Pogledaj post
Ti i muz ste divni, srecom da u onoj pustopoljini postoji netko takav.
A i predosjecam da bi se ova curka mogla brzo udomiti, pa tko ne voli labice



iz tvojih usta u Božje uši
cupanka is offline  
Old 26.07.2013., 22:33   #26
Nadam se da će smještaj u Splitu bit otvoren od drugog tjedna pa je to sigurno za tu.,ali javila mi se jedna forumašica koja bih čak mogla do 200 kn jeftinije rješiti čuvanje i to bliže Osijeka tako da do sutra neću znati ništa..A to puno znači jer previše je potrebitih novaca i smještaja itd..Drago mi je da ste se javile nadam se da će pas preživjeti i biti tamo do tad a i naravno trebat će netko s autom., jer ako će u Split tek od Zagreba ima prevoz ako opcija bude Slavonija tu ja ne znam kako ćemo..
bamby st is offline  
Old 26.07.2013., 23:01   #27
Ajd raspitam se ja ovdje kod mene,samo kako to sa plačanjem funkcionira?
cupanka is offline  
Old 26.07.2013., 23:16   #28
Jooooj, plače mi se kad ju gledam i zamišljam kako joj je

Tako će i naša curica izgledati pod starije dane, gotovo su identične - našoj je sada godina dana, srce maleno, predobra je i premila (uzele smo je lani, početkom 12.mj iz "Dvorišta smrti") bilo je to exspresno spašavanje.

Stoga računajte i na mene, pomoći ću koliko budem mogla, ne mogu tu dušicu gledati bez suze o oku
Lily04 is offline  
Old 26.07.2013., 23:46   #29
cupanka, s financiranjem funkcionira tako da je u splitu 600 kn mjesečno s našom hranom, a javila se forumašica koja ima veze u slavoniji da će naći bar 200 kn jeftinije..U Splitu bih bilo slobodno tek slijedeći tjedan i to sredina a i kao sve u životu ni to ne mora biti sigurno ( da će otić kujica iz boxa pa da će biti slobodno mjesto). Mogla bih večeras ili sutra popodne znati da li je otvoreno mjesto u slavoniji pa je bolje da tamo ode..a funkcioniranje plaćanja je takvo da se javilo mislim dovoljno ljudi za obje opcije..naravno kad se nađe smještaj sad se za to nadamo i netko da vozi ako je to u slavniji grad do grada, ako je Split ja ću to riješit (to će me doć 100-150kn).Naravno da bih se netko morao javiti za oglašavanje i fotkanje (ja se na njuškalo jedva znam ulogirati kamoli dizati oglas) ali sve se da.. Novci bih išli onome tko je čuvalica valjda na račun privatni..eto to je to, ako sam ja dobro zamislila.
bamby st is offline  
Old 27.07.2013., 01:02   #30
Čupanka vadi pasicu odmah otamo i odvedi je tamo gdje smo se dogovorile..Naime drage cure pasica je našla dobru čuvalicu i smještaj blizu Osijeka tj. gdje boravi i čini mi se da će tamo uživati..Čuvalica je tražila 400kn jer ima svojih 7 maca a ne radi dok muž ima malu plaću s tim da svi moraju jesti a životinje moraju imati vet. skrb..Mislim da je pošteno dati čuvalici 500 kn. mjesečno jer na ovako vrijeme naći smještaj tako brzo i blizu a najvažnije kod žene koja voli životinje ja sam ponudila 500kn.
Ja ću dati 100 svaki mjesec a vi koji ste se javili se dogovorite kako ćemo tj. raspodjela troškova..ema se ponudila 50kn, a rugalica 400 kn.Mislim da bih to moglo biti i dovoljno možda da se tu i tamo netko uskoči sa kojom kunom skupa s 50kn viška za hranu..
Ja svojima dajem darling ili kuham rižu ili juhu s mesom, (vidim na forumu da se upotrebljava najkvalitetnija hrana) pa da to bude dosta..Čupanka će provjeriti čuvalicu ili izjasniti sve što ona zna pa se po malu može odmah ujutro, naravno da će platiše tražiti slike doma ili dvorišta, račun hrane ili ćemo sve preko p.p.
Eto ako se svi slažete mala je oko Osijeka i ostaje tu..Čupanka vadi je otamo.I pošalji u p.p. br. računa.
bamby st is offline  
Old 27.07.2013., 08:52   #31
super, super
svaka čast cure, brzo ste to iskoordinirale

vidim da joj je Rugalica kupila puno hrane koja će vjerojatno dosta potrajati pa bi možda novce trebalo sačuvati i za pregled kod veta, da se vidi da možda nije skotna, pa cijepljenje i čipiranje, sterilizacija po mogućnosti
__________________
Dugonjuska osoba
holly-trooper is offline  
Old 27.07.2013., 09:39   #32
__________________
1.12.2013-PROTIV !
Milivojka2 is offline  
Old 27.07.2013., 13:05   #33
Quote:
holly-trooper kaže: Pogledaj post
super, super
svaka čast cure, brzo ste to iskoordinirale

vidim da joj je Rugalica kupila puno hrane koja će vjerojatno dosta potrajati pa bi možda novce trebalo sačuvati i za pregled kod veta, da se vidi da možda nije skotna, pa cijepljenje i čipiranje, sterilizacija po mogućnosti
Supeeer! Svaka cast svima koje ste se potrudile !
Kupljeno je 40 kg hrane, to bi moglo bit dosta za 3 mjeseca uz mjesanje sa rizom?
Javite mi kom da uplatim novce.
Pusa svima
__________________
I work hard so my dog can have a better life.
Rugalica is offline  
Old 27.07.2013., 14:01   #34
a jao ... dam i ja nesto od iduce place jel moze broj racuna na pm?
arrriana is offline  
Old 27.07.2013., 20:29   #35
Evo da se konačno javimo

Pasica je jutros dovežena na odredište,kako je bilo jako vruće nismo htjeli a niti mogli slikati,budemo to ovih dana.
Cijeli dan je bila na promatranju da vidimo kako će se odnositi prema macama,nažalost nije dobro-ne voli mace

Dobra vijest je da se odmah prilagodila i istražila cijelo dvorište
poslušna je,nije agresivna,prava mazulja,željna mažnje i pažnje



Upitnik prebačen u prvi post.

Zadnje uređivanje fermina-daza : 27.07.2013. at 22:48. Reason: prebacivanje upitnika
cupanka is offline  
Old 27.07.2013., 21:43   #36
Quote:
holly-trooper kaže: Pogledaj post
super, super
svaka čast cure, brzo ste to iskoordinirale

vidim da joj je Rugalica kupila puno hrane koja će vjerojatno dosta potrajati pa bi možda novce trebalo sačuvati i za pregled kod veta, da se vidi da možda nije skotna, pa cijepljenje i čipiranje, sterilizacija po mogućnosti
Upravo tako, mislim da rugalica treba dati manje novaca za čuvanje ili da se čuva za sterilizaciju i veta.Žao mi je što ne voli mace ali valjda nije agresivna to je najbitnije..
bamby st is offline  
Old 27.07.2013., 21:48   #37
Kompjuter mi nije radio do maloprije pa nisam mogla vidjeti što se dešava, pošto sam u jedan iza noći saznala da cupanka ima mjesta ali da bih drage volje uzela pasa odavno da joj financiski moguće, razmišljala sam šta ako je ujutro ne nađu, ali pozitivno sam okrunula mozak i zaspala.Čupanka hvala.Neka se netko javi za fotkanje i njuškalo jer ja stvarno slaba u tome, užasna ustvari tehnologije.
bamby st is offline  
Old 27.07.2013., 21:50   #38
nije agresivna uopće,i dalje je plaha ali mace joj ne leže nikako
cupanka is offline  
Old 27.07.2013., 22:00   #39
Quote:
bamby st kaže: Pogledaj post
Neka se netko javi za fotkanje i njuškalo jer ja stvarno slaba u tome, užasna ustvari tehnologije.
I to je riješeno
cupanka is offline  
Old 29.07.2013., 10:34   #40
Evo malo slikica ljepotice




Nezainteresirano upoznavanje :O









za pesicu se smještaj traži i dalje

Zadnje uređivanje cupanka : 29.07.2013. at 10:58.
cupanka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:08.