Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2016., 09:45   #221
Quote:
artifoka kaže: Pogledaj post
Moram i ja reagirat
http://s33.postimg.org/72brr5iz3/image.png
upload

ja sam tamo nesto vise od mjesec dana, to mi je prvi ptc site, tako da mi je upitna tvoja profesionalnost

ankete nemaju veze s ispunjavanjem profila već su geo-tagreted i pojavi se jedna do dvije u mjesec dana.

I ako će netko raditi taskove po cijele dane itekako mu je isplativo jer će dignut lijepi minimalac sa vlastitog kauča!

I kakve to bonuse ti kao sponzor možeš davat za taskove?
Ja sam tamo od 2011. :-)

Ovakvih slika na netu ima puno, iako naravno ne isključujem mogućnost da je doista tvoja.

Znam ja jako dobro kako stoje stvari sa taskovima, i definitivno je to najboji način zarade na PTC stranicama.

Moje reagiranje je iz dobre namjere. Priče da se može minimalac ( pretpostavljam da misliš na neki minimalac plaće u državi ) zaraditi radeći taskove su priče za malu djecu.

Da se i zaradi recimo u prosjeku 3 $ dnevno to je još uvijek daleko manje od neke plaće.

Može se nešto zaraditi na referalima ( 10 % ) ali to znači da treba naći najmanje 10 ljudi koji će raditi isto da bi zaradilo još toliko - po meni vrlo teško.

I stojim iza toga da su bolje plaćeni taskovi na neobuxu.

Osim toga bolji su i bonusi: 15 % za standardne članove na svaki zarađeni dolar, a čak 30 % za premium članove, dok je na clixsense 7 % za standardne i 16 % za premium s time da treba još neke uvjete ispuniti.

Znači recimo jedan od uvjeta je 10 taskova i ako napravite 9 nema bonusa, a dok kod neobuxa se akumulira i dobijete kad vam se skupi 1 $.

Ja ih radim kombinirano jer prije neobux nije imao tako povoljno a kad jednom napravite neki task na jednoj stranici ne možete na drugoj.

Uglavnom slažem se da je to jako dobar način zarade iako naravno ima i boljih.

I da vezano za ankete samo djelomično imaš pravo.

Ovisi o lokaciji ali i o godinama, barčnom statusu, interesima.

Prepravio sam profil i gle čuda ankete sada dolaze na tjednoj bazi ( nekoliko njih ).

A za bonuse - pa nitko mi ne može zabraniti da nekome pošaljem novac preko paypala ili nekog drugog payment procesora.

Iako sada sam više koncetriran na trafficmonsoon - tamo zarađujem na lakši način tako da eto tko hoće taskove raditi neka se javi tebi :-)

A meni za trafficmonsoon :-)
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 22:12   #222
Nije me dugo bilo .
Ako neko slučajno upadne na ovaj topic, o PTC zaradi će pročitati dosta stvari koje nisu tačne. Probaću ukratko objasniti.
Da li se može zaraditi gledanjem reklama? Ne!
Da li se može zaraditi od taskova? Da!
Da li se može zaraditi prosječna plata u tvojoj zemlji? Da!
Da li može zaraditi i više od toga? Da, naravno.
Da li toliku svotu možete zaraditi, a da vam uopšte ne uzima vremena? Ne, naravno, dajte ljudi uozbiljite se.

Govorim iz vlastitog iskustva i odlično znam o čemu pričam. Naravno da nećemo svi zaraditi jednako. Ali, ako se zna par sitnica, ako vas dobro krene moze se uzeti velika svota.
Neobux naravno plaća bolje od Clixsensa. Ako imate level(e) na Crowdflower-u znači da ih imate na svim kanalima preko kojih rješavate taskove. Najveća zarada se ostvaruje od taska "Test a web application", tu se dnevno može uzeti 20-tak dolara radnim danom. Hoće li vam to uzeti vremena? Naravno da hoće.
Možete ponešto zaraditi i od referala. Inače, ne bi bilo toliko referal linkova u prethodnim postovima.
Savjet svima, dobro izvagajte preko čijeg linka ćete se registrovati. Onaj ko sam ne zna zaraditi sigurno da neće ni vas znati naučiti.
Je li ovo najbolji način za zaradu na net-u? Vjerovatno nije. Ali nije ni Traffic Monsoon koji se spominjao. Neko reče da se mora nešto uložiti. Mora se uložiti puno nešto. Kada iznosite cifre o "zaradi" napišite ljudima koliko je od te svote vašeg novca, koliko ste uložili. Zašto im ne kažete da na uloženih 50$ zaradite 5$ mjesečno. Dakle, za ozbiljniju zaradu treba jako puno uložiti (riskirati). Lično, sajt koji izgubi povjerenje Paypal-a izgubio je i moje.

Dajte, ohrabrite ljude da se uključe, ali da se uključe u prave stvari, da zaista zarade. Recite im zaista šta mogu očekivati. Pun mi klinac nekih šupljih priča i na ovoj i sličnim temama. Ne mogu da vjerujem da administracija sve ovo dozvoljava.


PS moja zarada bez ulaganja, prošli mjesec 850$, ovaj otprilike toliko.
Screen shot-ove mjesečne zarade nalazio sam na puno foruma i blogova. Ljudi ih predstavljali kao svoje. Iz tog razloga već odavno ih štitim vodenim žigom s toga su prepoznatljivi.

Pozdrav svima.
mikrozadatak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 10:07   #223
Ne slažem se sa onim dijelom da se ne može zaraditi od reklama. Neke od najuspješnijih stranica na internetu su upravo PTC stranice, što znači da imaju stalnu bazu korisnika, ali koliko će se korisnici zaraditi zavisi o sljedećem:

- ako krećete besplatno kombinirajte masu najboljih PTC-a tako ćete za kratko vrijeme najlakše uz sat, dva dnevno rada, skupiti početnu svotu za kretanje u neke strategije, opcije, eventualno nadogradnje i iznajmljivanje sljedbenika (ondje gdje se to dvoje isplati, ali obično vam iskustva pišu po forumima), nisu sve stranice jednako isplative ili zapravo neke ni nisu.

- ako krenete sa ulaganjima stvar je definitivno u istraživanju i strategijama, ima stranica koje su provjerene i uspješne, ali treba se jako dobro informirati, ali ako imate mentora, to je i njegova poanta da vas uči.

Uglavnom nije da se baš ne može krenuti u PTC, to se neću složiti. Znam ljude koji su tako krenuli, a ista je stvar sa svim zaradama, bitno je istraživanje i vizija.



Samo da napomenem jednu stvar, nisu baš sve stranice bez PayPal, odmah loše, masa jest, ali ne sve. Zašto se i neke dobre odluče bez PayPal?

Politika PayPal je da se riješi internet zarade u globalu, koliko sam shvatio ostavili su jako mali broj zarada, a od toga poneki PTC. Oni se rješavaju gotovo svega, jasno da su u pravu, ne trebaju im problemi, ali oni su oštetili i neke stranice koje su poslovale dosta dobro. Danas će malo koja internet stranica krenuti sa PayPal jer su oni na glasu da ako dozvole, kasnije podmetnu klip, pričaju ljudi o dosta takvih situacija čak i kad su stranice dobro poslovale. Rizik je definitivno neisplativ, bi li ti krenuo sa procesorom koji je zastupljen, ali može ti uništiti cijelu viziju neosnovano, zbog neke svoje politike tipa, dozvolimo ljudima pokretanje, a onda im zamrznemo sredstva kad dođu u veći platni razred gdje je politika stroža, a oni više nisu klijent po mjeri? Nekad je takve procesore najbolje izbjeći, jer nemoj zaboraviti kada ti netko zamrzne dio sredstava na 180 dana, ti i dalje moraš ako si vlasnik stranice podmirivati porez, platiti troškove pa i isplate, tebe zakon ne pita je li ti PayPal zamrznuo novac (ako radiš po zakonu). Pretpostavljam da je tako, iako nemojmo se zavaravati istina jest da je jako mali broj internet zarada kvalitetan, neke koče vizija i razvoj, mnoge financija, a dosta njih želi namaknut neki novac. Zato je i bitno istraživanje, bez obzira koje procesore stranica imala.
Midfielder is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 10:28   #224
Quote:
Midfielder kaže: Pogledaj post
Ne slažem se sa onim dijelom da se ne može zaraditi od reklama. Neke od najuspješnijih stranica na internetu su upravo PTC stranice, što znači da imaju stalnu bazu korisnika, ali koliko će se korisnici zaraditi zavisi o sljedećem:

- ako krećete besplatno kombinirajte masu najboljih PTC-a tako ćete za kratko vrijeme najlakše uz sat, dva dnevno rada, skupiti početnu svotu za kretanje u neke strategije, opcije, eventualno nadogradnje i iznajmljivanje sljedbenika (ondje gdje se to dvoje isplati, ali obično vam iskustva pišu po forumima), nisu sve stranice jednako isplative ili zapravo neke ni nisu.

- ako krenete sa ulaganjima stvar je definitivno u istraživanju i strategijama, ima stranica koje su provjerene i uspješne, ali treba se jako dobro informirati, ali ako imate mentora, to je i njegova poanta da vas uči.

Uglavnom nije da se baš ne može krenuti u PTC, to se neću složiti. Znam ljude koji su tako krenuli, a ista je stvar sa svim zaradama, bitno je istraživanje i vizija.

Samo da napomenem jednu stvar, politika PayPal je da se riješi internet zarade u globalu, koliko sam shvatio ostavili su jako mali broj zarada, a od toga poneki PTC. Oni se rješavaju gotovo svega, jasno da su u pravu, ne trebaju im problemi, ali oni su oštetili i neke stranice koje su poslovale dosta dobro. Danas će malo koja internet stranica krenuti sa PayPal. Rizik je definitivno neisplativ, bi li ti krenuo sa procesorom koji je zastupljen, ali može ti uništiti cijelu viziju neosnovano, zbog neke svoje politike tipa, dozvolimo ljudima pokretanje, a onda im zamrznemo sredstva? Nekad je takve procesore najbolje izbjeći, jer nemoj zaboraviti kada ti netko zamrzne dio sredstava na 180 dana, ti i dalje moraš ako si vlasnik stranice podmirivati porez, platiti troškove pa i isplate, tebe zakon ne pita je li ti PayPal zamrznuo novac (ako radiš po zakonu).


Sa PTC sam krenuo još u studentskim danima, od cca 70 tak stranica što sam radio danas ih je opstalo samo njih par - eto zašto ih je PayPal otkantao i to sa pravom. Većinom potraju nekoliko tjedana do nekoliko mjeseci.

Po mojem mišljenju PTC se uopće ne isplati raditi, jedino u svrhu oglašavanja ali i to je upitno jer ljudi samo klikaju a nisu doista zainteresirani za vaše oglase.

Jedini smisao su CrowdFlower taskovi.

PayPal se rješava mnogih stranica sa internet zaradom jer su - PRIJEVARA!!

Nema proizvoda, plaćate neke virtualne gluposti, kao npr kod rev share stranica kao oglasni prostor ali od istoga nemate koristi. Jer su svi tamo opet da dobiju koji cent a ne doista da se priključe vašem programu koji reklamirate.

Evo mogu dati primjer gdje sam za 6 $ oglasio na clixsenseu na clixgrid igri i svaki dan preko 1000 pregleda, i tako 7 dana a niti jedna registracija. ( stranica je opstala isključivo zahvaljujući suradnji sa CrowdFlowerom - moje mišljenje ).

Sad ću ponoviti istu stvar u rotatoru sa različitim programima i real trackerom da vidimo baš jel se itko zadržao duže na stranicama.

Neke stranice potraju duže a neke kraće.

PayPal podržava internet zaradu ali provjerenih stranica koje vode provjereni ljudi i koje su se dokazale.

Previše je prevaranata i instant programa i drago mi je da ih otkantava.

Evo popis nekih koje podržava paypal: već znani neobux i clixsense, buxp, wealthy affiliate, email hog, SFI, leadsleap.

Dakle nije problem u PayPalu već u stranicama.

S time da bih pohvalio leadsleap koji ima odličan sistem oglašavanja, gdje vam se reklame pojavljuju na raznim web stranicama i blogovima ( nešto tipa adsense ) a ako ste nadograđeni dobivate i besplatne referale.

Ukoliko imate pitanja ili se želite priljučiti u neki spomenuti program slobodno se javite preko PM.

I da napomena u vezi neobuxa - rentani referali teška prijevara, izgubit ćete novce garantirano!!

Isto su po meni opstali radi CrowdFlowera.

I na kraju ovaj naslov o zaradi bez ulaganja ni nema neki smisao jer bez ulaganja teško da ćete nešto zaraditi na internetu.

Jedino nešto na taskovima, ali i tu budite oprezni jer kruže neki tutorijali koji krše uvjete korištenja i možete biti banovani.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 20:08   #225
Zarada bez vlastitog ulaganja..

Poz....Evo našao sam dva linka na kojem se može zaraditi bez vlastitog ulaganja, Tek sam prije par dana počeo pa ne mogu sa stopostotnom sigurnošću garantirati jer još nisam došao do isplate...naime isplata je dva puta u mjesecu 1 i 15 ....pa ako netko želi može probati..za nekih dvadesetak dana imam 400$ za isplatu...
http://rx-oil.com/p9936/
http://wk4u.net/p50486/

Ako negdje zapne ili vas nešto zanima slobodno me kontaktirajte na PM.
jmikulc5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 09:06   #226
Quote:
jmikulc5 kaže: Pogledaj post
Poz....Evo našao sam dva linka na kojem se može zaraditi bez vlastitog ulaganja, Tek sam prije par dana počeo pa ne mogu sa stopostotnom sigurnošću garantirati jer još nisam došao do isplate...naime isplata je dva puta u mjesecu 1 i 15 ....pa ako netko želi može probati..za nekih dvadesetak dana imam 400$ za isplatu...
http://rx-oil.com/p9936/
http://wk4u.net/p50486/

Ako negdje zapne ili vas nešto zanima slobodno me kontaktirajte na PM.
Daj javi ak kaj dobiješ.
dendo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 12:42   #227
Dodatna zarada od kuće!!! Stvarno funkcionira

Earn some extra money!! Not a scam, 100% LEGIT!!
http://bitcoin.websiteaboutme.com/?SOURCE=web
popsinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 18:46   #228
Pozz, jel je netko zainteresiran za PPI (Pay per Install) vrstu zarade, funkcionira na foru PPD (Pay per download) ali korisnika se mora navesti preko landing page da instalira aplikaciju na mob od oglasivaca (mobile traffic). Mogu pomoci onome tko zeli imati dodatni prihod a uz to registrirati se kao referal moj. Uz to stranica ima vec premade landing pageove. Vrlo je lagano za zaraditi prvih par dolara i stranica redovno nakon prvih 100$ isplacuje na tjednoj bazi (svaki ponedjeljak). Ako je netko zainteresiran neka me doda na skype: scoot021
Moja trenutna zarada: https://i.imgsafe.org/167cae2a24.jpg
Ainz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 15:56   #229
Quote:
Ainz kaže: Pogledaj post
Pozz, jel je netko zainteresiran za PPI (Pay per Install) vrstu zarade, funkcionira na foru PPD (Pay per download) ali korisnika se mora navesti preko landing page da instalira aplikaciju na mob od oglasivaca (mobile traffic). Mogu pomoci onome tko zeli imati dodatni prihod a uz to registrirati se kao referal moj. Uz to stranica ima vec premade landing pageove. Vrlo je lagano za zaraditi prvih par dolara i stranica redovno nakon prvih 100$ isplacuje na tjednoj bazi (svaki ponedjeljak). Ako je netko zainteresiran neka me doda na skype: scoot021
Moja trenutna zarada: https://i.imgsafe.org/167cae2a24.jpg
Ja sam zainteresiran. Poslo sam ti zahtjev na Skype.
Vordas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 20:08   #230
Quote:
Vordas kaže: Pogledaj post
Ja sam zainteresiran. Poslo sam ti zahtjev na Skype.
Prihvatio sam te, javi se kad budes imao vremena. Ako je jos netko zainteresiran slobodno mi se javite. Najveci razlog zasto trazim referale je da se mozemo udruziti i lakse smisliti taktike za promoviranje sporedna je stvar 5% referal commission koji mi nista skoro neznaci na male iznose od 10-20$ dnevno. Toliko jaci igraci zarade u 5-10tak min. Ako je jos uvijek netko skeptican pokazat cu mu ako treba svoj payoneer preko team viewera ili Skype-a. Vecina moje zarade je autopilot tj 5% rad a ostalih 95% na cekanje.
Ainz is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 22:33   #231
Quote:
stefkoss kaže: Pogledaj post
Znaci jednostavno,sad samo kazite koji je po vama najbolji sajt a da se ne ulaze nista,da se ne radi puno a da je dobra zarada.
Po meni je imagetwist,a vama?
E sad, ti bi kruha bez motike
__________________
igre i igrice
Slope
cipek1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 21:02   #232
Sjela je prosla uplata 110.28$ sad u ponedjeljak narucio sam si procesor i cooler posto trenutno koristim prastari Athlon 64 X2 5000+ 2.6Ghz. Sad u ovaj pon opet treba sjesti malo manje ali opet fina uplata treba sjesti 96.89$ (nisam nista radio zadnjih 2 tjedna zato je manja uplata ali opet fina).
Interesantno mi je da nitko osim korisnika Vordas nije zainteresiran za laganu zaradu? Dodao sam ispod i prikaz uplata na payoneer. Mogu sve pokazati kako funkcionira a i korisnik Vordas moze priznati da zaista funkcionira. Ja samo trazim referale a i da si pomognemo jedni drugima jer sam siguran da ako se vise nas udruzimo mozemo otkriti dublji nacin za veci traffic. Da ponovim moj skype je scoot021 ako je jos netko zainteresiran.

Payoneer uplate: http://i.imgur.com/vocDzy7.png
Ainz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 15:42   #233
Smile adstimer

nova stranica za zarada: https://www.adstimer.com?ref=gottschalk
gottschaalk is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 00:32   #234
Quote:
gottschaalk kaže: Pogledaj post
Nadajmo se da isplaćuju, još malo mi fali do isplate tako da se nadam da neće biti problema!
__________________
~~ <3 I wanna know what love is... and I want you to show me... <3 ~~
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 10:43   #235
Quote:
Ainz kaže: Pogledaj post
Sjela je prosla uplata 110.28$ sad u ponedjeljak narucio sam si procesor i cooler posto trenutno koristim prastari Athlon 64 X2 5000+ 2.6Ghz. Sad u ovaj pon opet treba sjesti malo manje ali opet fina uplata treba sjesti 96.89$ (nisam nista radio zadnjih 2 tjedna zato je manja uplata ali opet fina).
Interesantno mi je da nitko osim korisnika Vordas nije zainteresiran za laganu zaradu? Dodao sam ispod i prikaz uplata na payoneer. Mogu sve pokazati kako funkcionira a i korisnik Vordas moze priznati da zaista funkcionira. Ja samo trazim referale a i da si pomognemo jedni drugima jer sam siguran da ako se vise nas udruzimo mozemo otkriti dublji nacin za veci traffic. Da ponovim moj skype je scoot021 ako je jos netko zainteresiran.

Payoneer uplate: http://i.imgur.com/vocDzy7.png
Ej frende, ja sam isto zainteresiran. Poslao sam ti friend request na skypeu.

Sent from my Digitron using Tapatalk
__________________
Secrets don’t sleep till they’re took to the grave.
Johnny0160 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 19:02   #236
Pozdrav svima ) Novi sam ovdje te bi želio da mi objasnite kako funkcioniraju aplikacije koje vi koristite za zarađivanje novca. Naravno, kao i svi logično je da ću ići na korištenje aplikacije na kojoj mogu najviše zaraditi. Jedno 2 i pol mjeseca sam koristio GoooShop aplikaciju uz zaradu od 1300 kn, no odjednom je ta aplikacija se zasad bar ugasila. Eto, volio bi da mi objasnite kako koristite aplikacije te kolika je zarada i tako to ostalo. )
ivan 2016 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 05:25   #237
Thumbs up

http://www.clixsense.com/?9260679

alloalloallo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 12:30   #238
U mom iskustvu jedino što je ispalo da zbilja radi i isplaćuje su surveys sistem based stranice, recimo na vaš blog koji treba imati zanimljiv i tražen sadržaj stavljate linkove za skidanje tog istog sadržaja ali da bi se skinuli ti linkovi mora se ispuniti survey, na taj način vi dobijete dio kolača na svoj račun od survey stranice po svakom downloadu, veličina iznosa ovisi iz koje zemlje je osoba ispunila suvrey kako bi dobila vaš download link i na koji način je ispunila survey, preko računala ili SMSa.

Ne miješajte ovo sa reklamama, ovaj isti princip sa skidanjem preko bloga ali samo sa reklamama i čekanjem 5 sekundi je šest puta manja zarada u usporedbi sa survey sistemom . Naravno da bi se moglo zarađivati na ovaj način potrebne su tri stvari:

1.) Da sadržaj kojeg će korisnici skinuti sa vašeg bloga kad ispune survey, zbilja radi i zadovoljni su (nešto kao poput kupca ali ne doslovno jer survey je free za ispuniti ili košta samo jedan SMS)
2.) Da je sadržaj tražen i da ste sposobni reklamirati vaš blog kako bi se dignuli sa startne pozicije, ali reklamirati publici za koju znate da bi tražila željeni sadržaj i skidala ga s vašeg bloga, a ne reklamirati gdje god stignete, tako se samo troši vrijeme a promet se neće dobiti. Orijentirati se na pravilnu publiku koja će doista skidati vaš sadržaj.
3.) Survey based stranica koja ima reputaciju poštenosti i redovnog isplaćivanja, ovdje bi mogao biti problem , jer većina survey stranica se ugasi nakon nekog vremena nažalost jer korisnici s vremenom počnu zarađivati previše novaca pa se vlasnici survey stranica jednostavno odluče zadovoljiti zarađenim i prekinuti projekt. Naravno ja s vama neću podijeliti svoju survey stranicu, tu će te se morati sami snalaziti.

Ali, tko ima ideju, tematiku i sadržaj koji bi bio skidan te smisao za nalaženje publike koja će doista posjećivati i koristiti vaš blog i skidati sadržaj sa survey linkova, može sigurno zaraditi mjesečno više od mizerne hrvatske plačice.
Kopenhagen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 23:53   #239
Smile

http://mayaclix.com/?r=284993812

Ovde mozete zaraditi bez nikakvog ulogaja. Clanovi ovog sajta svakog dana prikazuju dokaze za njihove ispate sto mozete videti na forumu.

EARN MONEY SWEET AS HONEY !

Pozdrav iz Makedonije
milevska is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 09:52   #240
Najbolja stranica definitivno spare5.

Sva ova klikanja su gubitak vremena, jer da biste nešto zaradili trebate imati dosta referala.

Na spare5 ne trebate referale, ali naravno može Vam se uvećati zarada ako imate.

U prvih tjedan dana 10 tak $ sa 0 referala, isplate na paypal.

Ako uđete preko nekoga dobivate 10 % uvećanje zarade.

Već sam postavio temu, ali eto da podsjetim.

Ne gubite svoje vrijeme na glupa klikanja.

Na spare5 radite zanimljive taskove, s time ne samo što zarađujete već nešto i naučite usput i razvijate znanje stranog jezika.

Postoje i audio taskovi. Može se raditi na mobitelu ili računalu.

Potrebno znanje stranog jezika, imate ponuđeno koji možete odabrati.

Neću stavljati ref link, ali ako netko želi ući preko mene i zaraditi bonus, te imati moju podršku u rješavanju taskova neka mi se javi na PM.

Isplate petkom na PayPal, min isplata 1 $.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:02.