Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2007., 17:11   #61
Quote:
yamadado kaže: Pogledaj post
stavi tu još par slika ako imaš živaca i traži novce usprkos svemu, vrati im kuhinju sa prikolicom u salon, kroz zatvorena vrata...

ako trebas dobre stolare, javi se, ceka se, ali zato jer su dobri, ne zato jer popravljaju stoputa ono sto su napravili pa nemaju vremena za novo...

Imas li koga za preporuciti?

Thanks

Uskoro se useljavam pa skupljam ponude
kurjoza is offline  
Old 16.05.2007., 18:39   #62
Ako neko ima preporuku za stolara koji bi mi izradio kuhinju po mjeri a da je pristojnih cijena i usluge moilm na pm.
http://img515.imageshack.us/img515/5440/kuhinja1lt3.jpg
Poslala sam upite za sad na brdo e-mailova. Pola ih se nikad ni ne jave. Takve dalje ni ne zovem.
Svaka preporuka je dobrodošla. Već sam luda od te kuhinje...
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Old 17.05.2007., 17:34   #63
Quote:
zvonekopo kaže: Pogledaj post
--------------------------------------------------------------------------------

Ajoj.
Sad ne znam koja je tvrdnja ispravna
a) ti NEMAŠ sreće
b) ja imam sreće

Kao što vidiš par postova gore, ja sam ih preporučila.
Meni su napravili kuhinju po mjeri - i sve je izvedeno super.
Imala sam jednu reklamaciju koju su došli popraviti u roku od tjedan dana.

Ne znam može li ti pomoći hint:
...... (ne imena spominjat) nije vlasnik, nego vlasnikov sin.
Kad sam tražila reklamaciju, bilo mu je jako stalo da ne zovem vlasnika, već da to riješimo potiho.
Kako je stvar stvarno i riješio, nisam dizala frku


Sretno u svakom slučaju!

Zadnje uređivanje Ipanema : 17.06.2007. at 12:25.
FridaS is offline  
Old 19.05.2007., 16:47   #64
mogu samo reci da sam i ja prosla slicno s kuhinjom, ali u lesnini-ja sam dobila svu lovu nazad i dala novu kuhinju raditi kod sarica i jako sam zadovoljna
u aspectu sam dala raditi komodu i nemam nikakvih zamjerki, sve su dobro napravili i relativno brzo isporucili
za zvonekopa-treba samo zaprijetiti sa svime i svacime, jer si dao lovu, a ako to nisu napravili kako treba neka ti vrate novac, a ti njima kuhinju ili neka umanje cijenu
yass is offline  
Old 19.05.2007., 16:56   #65
Quote:
ana77 kaže: Pogledaj post
Ako neko ima preporuku za stolara koji bi mi izradio kuhinju po mjeri a da je pristojnih cijena i usluge moilm na pm.
http://img515.imageshack.us/img515/5440/kuhinja1lt3.jpg
Poslala sam upite za sad na brdo e-mailova. Pola ih se nikad ni ne jave. Takve dalje ni ne zovem.
Svaka preporuka je dobrodošla. Već sam luda od te kuhinje...
mojoj svekrivi radi jedan stolar sav namještaj ... sada je u fazi postavljanja kostura ormara, uskoro će i kuhinja ... za sada izgleda odlično .... radio je po našim nacrtima (jer je tako mm htio) ... za nekih tjedan dana mogu i slikice zaljepiti pa tko želi javim broj ...
Lavica02 is offline  
Old 19.05.2007., 17:03   #66
Quote:
Lavica02 kaže: Pogledaj post
mojoj svekrivi radi jedan stolar sav namještaj ... sada je u fazi postavljanja kostura ormara, uskoro će i kuhinja ... za sada izgleda odlično .... radio je po našim nacrtima (jer je tako mm htio) ... za nekih tjedan dana mogu i slikice zaljepiti pa tko želi javim broj ...
može meni please...ovaj tjedan moram to rješiti. Hvala puno!
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Old 19.05.2007., 17:06   #67
Quote:
ana77 kaže: Pogledaj post
može meni please...ovaj tjedan moram to rješiti. Hvala puno!
može navečer ... mm mi nije doma, a kod njega broj
Lavica02 is offline  
Old 19.05.2007., 17:30   #68
Sve se da sloziti po razumnoj cijeni. I sve po PSu. A zakaj svi ludite za kuhinjama bas sad pred ljeto, k'o da nema dosta apartmana za opremiti na moru? Uff...
m.ar.e.s is offline  
Old 19.05.2007., 19:43   #69
Quote:
m.ar.e.s kaže: Pogledaj post
Sve se da sloziti po razumnoj cijeni. I sve po PSu. A zakaj svi ludite za kuhinjama bas sad pred ljeto, k'o da nema dosta apartmana za opremiti na moru? Uff...
Valjda jer su svadbe u ljeto Dragi i ja se ženimo u 7mom mjesecu i do tad želimo imati uređen stančić, a znam da nismo jedini Kužiš
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Old 19.05.2007., 23:03   #70
Quote:
m.ar.e.s kaže: Pogledaj post
Sve se da sloziti po razumnoj cijeni. I sve po PSu. A zakaj svi ludite za kuhinjama bas sad pred ljeto, k'o da nema dosta apartmana za opremiti na moru? Uff...
kuhinje su fakat lijepe...imam ih u vidu...
paspa is offline  
Old 20.05.2007., 20:27   #71
MA zimku Ana
Mogu i ja doci na svadbu?

Paspa vazi i hvala na komplimentu
m.ar.e.s is offline  
Old 22.05.2007., 11:55   #72
pogledajte ovdje kuhinje ... i ostatak ponude ... ahhhhhhh divota


http://www.girasole.hr/index.php
elegant is offline  
Old 22.05.2007., 15:15   #73
Quote:
m.ar.e.s kaže: Pogledaj post
Sve se da sloziti po razumnoj cijeni. I sve po PSu. A zakaj svi ludite za kuhinjama bas sad pred ljeto, k'o da nema dosta apartmana za opremiti na moru? Uff...
imam pitanje vezano uz podatak što piše na stranici, a to da je izmjera, dostava i montaža besplatno
e sad nisam uspjela vidjet koja je adresa, ali da li se to odnosi na cijelu Hrvatsku ili samo na određeni grad?
toncica is offline  
Old 22.05.2007., 18:30   #74
E j... ga jos se radi stranica tak da pol informacija fali
Cijela HR jer imamo tim u STu koji pokriva taj dio a ovo oko ZGa je nama ionak sitnica
m.ar.e.s is offline  
Old 22.05.2007., 21:18   #75
Quote:
m.ar.e.s kaže: Pogledaj post
E j... ga jos se radi stranica tak da pol informacija fali
Cijela HR jer imamo tim u STu koji pokriva taj dio a ovo oko ZGa je nama ionak sitnica
pa jel i 3 sata vožnje od ZG isto sitnica?
toncica is offline  
Old 27.05.2007., 23:45   #76
Je
m.ar.e.s is offline  
Old 28.05.2007., 17:01   #77
Quote:
m.ar.e.s kaže: Pogledaj post
Je
super

a da te još nešto pitam
ja bi pastelno zelenu kuhinju, a par koje sam vidjela u toj boji su sve sjajne, a ja to ne bi jer mi se ne sviđaju te sjajne kuhinje

jel problem u toj boji imati mat kuhinju ili...?

nisam još upoznata sa svim sitnicma oko odabira kuhinje jer imam još vremena dok ne bude gotov stan, pa sam za sada tek na izboru boje

a za pomoć koja bi to boja bila, ako si obratio pažnju na toliko u zadnje vrijeme spominjanu reklamu za ožujsko gdje se obraća pažnja samo na ono bitno, e pa ja sam obratila pažnju na boju kuhinje koja je upravo ta kakvu ja hoću
dakle, poanta reklame drži vodu jer svatko obraća pažnju na ono što mu je bitno
toncica is offline  
Old 28.05.2007., 22:34   #78
Javis mi se mailom pa da ti posaljem najnoviji dekor zelene koja je meni prekrasna.
Mislim da ce ti se svidjeti...
m.ar.e.s is offline  
Old 07.06.2007., 21:19   #79
Bok,bok,

evo suprug i ja smo naručili kuhinju po preporuci prijatelja...
jest malo skupa,al sve se da dogovoriti.
Mi smo svoju platili dužine 4 metra sa šankom ( posebno ) i sa još rasvjetom nekih 45 tisuća,al ovo kaj smo vidjeli je fenomenalno i dečki su stvarno ok.

Ljudi rade isto po mjeri i možeš birat boje koje želiš- to ti je medi-japan lakirani,al ovi rade kaj got poželiš -uostalom i sve je ručni rad !
Skoro pa smo uzeli sa djelovima od nekih egzota ,al to je malo skuplje...

Vidjela sam i u nekim novinama- ne znam jel Gracia il neke druge također i dječji namještaj rade.
tak da se nadam sve u svemu da ćemo biti zadovoljni !
sauna is offline  
Old 08.06.2007., 09:25   #80
Quote:
sauna kaže: Pogledaj post
Bok,bok,

evo suprug i ja smo naručili kuhinju po preporuci prijatelja...
jest malo skupa,al sve se da dogovoriti.
Mi smo svoju platili dužine 4 metra sa šankom ( posebno ) i sa još rasvjetom nekih 45 tisuća,al ovo kaj smo vidjeli je fenomenalno i dečki su stvarno ok.

Ljudi rade isto po mjeri i možeš birat boje koje želiš- to ti je medi-japan lakirani,al ovi rade kaj got poželiš -uostalom i sve je ručni rad !
Skoro pa smo uzeli sa djelovima od nekih egzota ,al to je malo skuplje...

Vidjela sam i u nekim novinama- ne znam jel Gracia il neke druge također i dječji namještaj rade.
tak da se nadam sve u svemu da ćemo biti zadovoljni !
To je puno, osim ako nije scavolini ili sl., ali bilo bi dobro da neku skicu tu staviš ili link od tih stolara pa da mi procjenimo
yamadado is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:48.