Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2012., 02:44   #1
Question Nastao problem kada smo se odvojili

Evo pozdrav drage kolege, ovdje sam novi pa mi nemojte šta zamjerit

naime imam jedan problem koji želim podijeliti s vama pa čuti pokoji savjet

Dakle situacija je ovakva:
Sa curom sam već skoro godinu dana, u vezi sve 5, nikakve svađe ni prepirke jednostavno se volimo, čak smo i planirali zajedničku budučnost... Ne živimo zajedno ali radimo na istom mjestu tako da se viđamo gotovo svakodnevno...

e sad:
do sada se nikako nismo odvajali na duže vremena, al et ona dobila godišnji, a ja nisam, pa je otišla sama kod rodbine u susjednu državu. inače smo se dopisivali preko fejsa (samo zato jer je besplano na mobu, da se zna da nismo balavci) i to su dopisivanja od preko 300 poruka dnevno, al kako tamo nema besplatnog inetrneta, a ta rodbina su stariji ljudi i nemaju internet na kompu, ni nejavlja se, poslala mi je do sada nekoliko sms-ova al više nešalje jer znam da nikada nema na računu, a slična je situacija i kod mene

tu kreće moj problem:
nakon par dana mi je već počela falit ženska osoba, da me ima tko zagrlit i poljubit, ali nisam htio ništa činiti kako nebih pokvario odnos između nas dvoje... ali došao je i taj dan... subota, neka fešta kod prijatelja, a nje nema već više od tjedan dana i stvarno sam se osjećao usamljen. naravno na toj fešti je bilo i cura iz društva, koje naravno poznaju i dragu, jer sam ju upoznao sa cijelim društvom i uvijek smo izlazili svi zajedno. i kako smo svi dobro popili, iako sam bio svjestan svega što radim sjeo sam iza jedne (do sada samo) prijateljice i malo ju počeo pipkati po nogama, podizati suknjicu i tako. naravno da su to i ostali primjetili ali nisu ništa tada komentirali (sutradan jedan kolega rekao da je primjetio ali me nije htio ometat)... kasnije putem do grada cijelo vrijeme sam ju držao zagrljenu kao što inaće držim svoju dragu, i ovoj to nije smetalo, barem nije pokazivala da joj smeta...također ista scena u gradu, grljenje i ne odvajanje jedno od drugog, čak nam je dolazila druga prijateljica i rastavljala nas govoreći meni kako imam svoju dragu, da je se sjetim, da neradim sranja, ali ja se jednostavno nisam mogao odvojiti od ove... samo da se zna u istom smo društvu valjd 2-3 godine i nikada nismo pokazivali nikakve znakove ljubavi ni išta slično jedno drugome... et primjetio sam na jednoj fešti prije možd mjesec dana da mi se smješka, i uvijek je baš meni davala čašu da joj točim piće, i bila se premjestila kraj mene, al nije ništa previše pričala, tako da nisam obračao pažnju na to tada... tada je i moja draga bila prisutna pa možda zbog toga nije ništa pokušavala :S ... neznam odakle mi se samo stvorila ta neka iskra prema njoj. u gradu je malo falilo da ju zažvalim pred svima, ali ako se dobro sjećam samo sam ju ljubio po obrazima...sljedeće jutro ja sam se njoj javio i dopisivao se cijeli dan s njom, iduće jutro ona meni i tako stalno.

pričao sam i s tom drugom prijateljicom koja nas je rastavljala u gradu, i kad sam joj rekao da ne spominje ovo mojoj dragoj rekla je da se nebi smio kriviti za ono što se nije ni dogodilo (kao nisam prevario dragu), te je mislila da je to grljenje bilo čisto prijateljski pod utjecajem alkohola ali i ja i ta s kojom sam bio znamo da nije tako...

sad ni sam neznam što ću, ja sam neznam dal mi zapravo nije od početka draga ni falila, nego samo ženska ruka, nebitno čija... ili se varam, možda mi zapravo toliko fali pa sam pokušao u onoj naći njoj zamjenu :S ... drage su mi obje i ne želim ni jednu povrijedit i sad ni sam neznam što ću....

i još ću samo da napomenem kako sam do sada dragu stvarno volio, nikada nisam ni pomišljao da ju ostavim, ali eto nakon ovoga kao da mi ni nefali, nekako kao da sam ju zaboravio... i opet si postavljam pitanje dali sam se ohladio od nje ili mi stvarno toliko fali pa u ovoj drugoj tražim zamjenu

sry zbog velikog posta ali htio sam što bolje objasnit situaciju
sale24 is offline  
Old 05.09.2012., 02:50   #2
Ma ajde tvoj problem je vise,sta ce draga kad sve to sazna? a saznati ce
sarajka89 is offline  
Old 05.09.2012., 02:51   #3
ha ha

znas kako zauzeti gleda frenda koji je solo i cavrlja svaki dan s drugom. kao da bi i on malo lizo

sve ima svoje prednosti i mane. izgubit ces je. tko zna koliko ce ti trebat da nades drugu. a sto se tice poruka / moras bit uporan.... sve one kad su na putovanju su napadnute s drugim lesinarima

najbolje je nac lezbu za zenu! opcenito da voli seks. jos je tvoja... sto ces bolje
MillionMan is offline  
Old 05.09.2012., 03:05   #4
Quote:
MillionMan kaže: Pogledaj post
ha ha

znas kako zauzeti gleda frenda koji je solo i cavrlja svaki dan s drugom. kao da bi i on malo lizo

sve ima svoje prednosti i mane. izgubit ces je. tko zna koliko ce ti trebat da nades drugu. a sto se tice poruka / moras bit uporan.... sve one kad su na putovanju su napadnute s drugim lesinarima

najbolje je nac lezbu za zenu! opcenito da voli seks. jos je tvoja... sto ces bolje
cuj to ONE kad su na putovanju hahahah pa on nije bio na putovanju primao je jednako poruka koliko je i slao i opet napravio sranje :P
__________________
"Vidiš, godine nas obrade različito... Nekom postane važno s kim će leći, a nekom s kim će se probuditi."
Queen_T is offline  
Old 05.09.2012., 03:17   #5
pa tebe u biti boli đon za tu ka dragu šta kukaš onda nerazumin
je mi idu na nerve ova dićica šta se ulivaju pa neznaju za sebe
muysa is offline  
Old 05.09.2012., 05:48   #6
Quote:
sale24 kaže: Pogledaj post
...
oh isuse dragi bože pa jel ti čitaš šta pišeš pobogu?! da kao falila ti je pa si odmah išao drugoj dizat suknju, pipkat, navlačit, grlit ...
ali ti svoju dragu stvarno voliš patniče neshvačeni

mislim da sva količina rigo smajlića ikad ispisana na ovom forumu ne bi bila dovoljna sada za komentar nakon ovog čitanja ...
ti nju ne voliš, da je voliš ne bi ovo radio, čak se ne možeš opravdati nekim flertom ili nekim kvazi drpanjem dok si mortus pijan, ovo je bilo proračunato i trajalo je cijelu večer, nevezano jel bilo koitusa ili ne, svi su te vidjeli i definitivno si ispao materijal za muža u očima svih prisutnih

naravnoučenje: sljedeći put kad dobiješ neki neopisivi poriv da patnički hvataš drugu ženu dok ti tvoja ljubljena nije prisutna, bar to napravi u nekom jebenom separeu koji je po mogućnosti dovoljno lišen svijetla zlu netrebalo!
e da i dok budeš sav usamljen ispitivao nečije mandule i čvrstoču sisa, nazovi svoju dragu i reci joj da ju ostavljaš, jer te bogme tako savršenog ne zaslužuje
__________________
I am become death, destroyer of worlds
sjebani is offline  
Old 05.09.2012., 06:56   #7
Ajme problema
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Old 05.09.2012., 07:13   #8
Ne vidim u čemu je stvar - ta veza je gotova i vrijeme je za ići dalje.
william1 is offline  
Old 05.09.2012., 07:31   #9
čisto trolanje
silvan is offline  
Old 05.09.2012., 10:27   #10
Po ovome napisanom ispada da si ti sa svojom dragom samo zato jer je žensko i jer te grli, mazi i ljubi. U nedostatku iste prelaziš na drugo žensko. wtf?!
Lucija222 is offline  
Old 05.09.2012., 10:59   #11
Troll ili debil? Tesko je reci. Tjedan dana nisu curu vidio i odmah si krenuo loviti drugu jer ti "fali zenska osoba"? A je ti to neka i cura i veza...
Caeleb is offline  
Old 05.09.2012., 11:33   #12
Quote:
MillionMan kaže: Pogledaj post
najbolje je nac lezbu za zenu! opcenito da voli seks. jos je tvoja... sto ces bolje
Lezbu koja opcenito voli sex? Sta si htio reci time? Dragi, mozda cu te razocarati, ali lezbe se, najcesce, ne jebu s frajerima.
__________________
"Fear is the weapon of mass destruction."
selly-mia is offline  
Old 05.09.2012., 11:56   #13
Tjedan dana ti nema cure i ti se nemožeš suzdržat
bitno da ti nju voliš
Koliko imaš godina?
komplicirana87 is offline  
Old 05.09.2012., 12:03   #14
ne fali tebi da te netko zagrli i izljubi,već da nešto pojebeš.i za to ti i služi ova tvoja draga.
__________________
nemoj
high_voltage is offline  
Old 05.09.2012., 12:10   #15
Quote:
selly-mia kaže: Pogledaj post
Lezbu koja opcenito voli sex? Sta si htio reci time? Dragi, mozda cu te razocarati, ali lezbe se, najcesce, ne jebu s frajerima.
može biti bi,ja sam hodao sa takvom,i frajeri je nisu zanimali previše.osim mene jel
dok je za ženkama 'slinila'.i vrlo rado je pristajala na menage a trois.tako da možda ovaj primjer može ga na neki način utješiti.
__________________
nemoj
high_voltage is offline  
Old 05.09.2012., 12:15   #16
Quote:
selly-mia kaže: Pogledaj post
Lezbu koja opcenito voli sex? Sta si htio reci time? Dragi, mozda cu te razocarati, ali lezbe se, najcesce, ne jebu s frajerima.
jesi nasla gresku u pakiranju? jesi bravo za tebe zovi 06000. mozda dobije koji uzorak besplatan

da ti znas koliko sam ja teksta u zivotu procitao na svakojakom jeziku samo da dodem do informacije bez da se obazirem na stil pisanja... i kao takav se ne bi u prakticnom svijetu usporedio s tobom
MillionMan is offline  
Old 05.09.2012., 12:16   #17
Znači autore, prevario si curu i sad želiš prikazati da je ona kriva za sve?

Vrlo nisko...i ljigavo od tebe.
_Golubica_ is offline  
Old 05.09.2012., 12:19   #18
Quote:
sale24 kaže: Pogledaj post
naime imam jedan problem koji želim podijeliti s vama pa čuti pokoji savjet
a problem je?
Što si ti glup pa cim nemas curu tjedan dana odma letis drugoj?
scootertechno is offline  
Old 05.09.2012., 12:20   #19
Quote:
Queen_T kaže: Pogledaj post
cuj to ONE kad su na putovanju hahahah pa on nije bio na putovanju primao je jednako poruka koliko je i slao i opet napravio sranje :P
tu temu smo isto prosli
mene su zadnje sve ostavile zbog tog

jednostavno se prilagodite danasnjoj situaciji. nek moj tipka na mob kao malo djete ali kad ga ja zgrabim moj je
MillionMan is offline  
Old 05.09.2012., 12:21   #20
Quote:
da se zna da nismo balavci) i to su dopisivanja od preko 300 poruka dnevno


niste balavci? pa tko normalan, odrastao i ne znam kakav još sve ne... izmjeni preko 300 poruka dnevno? radite, a nema ni kune na mobitelu. ti se ponašaša ko klinac... ili ste balavci ili si trolčina...
nevrmajnd is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger